Obsługa prawna firm Zielona Góra - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Zielonej Górze, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Zielona Góra
Klaudia M.

Rekomenduję Kancelarię Adwokacką Wojciecha, bardzo sprawne poprowadzenie sprawy, stały kontakt i wsparcie.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Osoba Prywatna

Rozmowy przebiegały w sposób profesjonalny i merytoryczny.Jakość usługi oceniam bardzo wysoko.Atmosfera bardzo przyjazna klientowi.Człowiek traktowany jest podmiotowo.Czuje,że jego sprawa może być wyjaśniona w sposób właściwy. Pracownicy tej kancelarii są godni polecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Marcin R.

Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Jerzy B.

szacunek, profecjonalne, indywidualne, oraz skuteczne działania w powierzonych sprawach. Kancelaria dba o klienta starając się obiektywnie chronić interesów swoich klientów. Dzięki temu Kancelaria jest szanowana.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Fryderyk B.

Bez wahania, szczerze polecam usługi Radcy Prawnego Piotra! Od paru miesięcy korzystam z usług Pana Piotra. Pan Piotr jest osobą kompetentną, rzetelna, sumienną, empatyczną, ale przede wszystkim skuteczną. Doskonale włada językiem niemieckim oraz angielskim Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Radca z powołania, najlepszy w mieście. To kancelaria której warto powierzyć swoje sprawy, które wymagają interwencji sądu. Zawsze odbiera telefony lub oddzwania. Bardzo dziękuję i polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Narowska - Obsługa prawna firm Zielona Góra
3DFORM.eu

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, świetny kontakt.

Jolanta W.

Pani mecenas prowadziła dla mnie kilka spraw, nie jedną - między innymi trudny rozwód z orzeczeniem o wyłącznej winie byłego męża - wszystkie wygrała na moją korzyść. Opanowana, zawsze przygotowana. Pilnuje terminów i stawia się na sprawy. Szczerze polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Swatek - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Radca prawny z ponad ośmioletnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców z branży e-commerce, fashion, retail, logistycznej, budowlanej i produkcyjnej oraz grup kapitałowych składających się z kilkunastu podmiotów. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, IT, własności intelektualnej oraz ochronie danych osobowych (RODO). W swojej praktyce prowadził spory gospodarcze i cywilne o wartości kilkuset tysięcy złotych oraz pomagał w rozwiązywaniu takich sporów jako mediator. Negocjował i zawierał umowy o wartości kilku milionów złotych, w tym umowy wdrożeniowe, utrzymaniowe, rozwojowe oraz umowy regulujące przejęcie marki. Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych w Grupie Kapitałowej eobuwie.pl, działającej w branży e-commerce na 16

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

 • Zielona Góra

Oferta Kancelarii Adwokackiej obejmująca usługi adwokackie dla Klientów Indywidualnych i Przedsiębiorców. Wydawać się może, że pomoc adwokata nie jest niezbędna na co dzień. Klienci traktują tą pomoc jako ostateczność. Jest to jednak błędne podejście. Przepisy prawne ingerują w każdą dziedzinę naszego życia i niestety, przepisy te są często niejasne, skomplikowane, a ich właściwe stosowanie wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia. Celem uniknięcia negatywnych konsekwencji prawnych (wielokrotnie bardzo kosztownych), zapewnienia ochrony swoich interesów, a niejednokrotnie wzmocnienia swojej pozycji potrzebujecie Państwo pomocy profesjonalisty - adwokata - naszej pomocy. Proszę pamiętać, że pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie problemów

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek

 • Zielona Góra

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prawo Budowlane. Handlowe, Spółki, Windykacja, Prawo Rodzinne i Spadkowe, Sprawy Niemieckie, Odszkodowania Powypadkowe, na terenie Zielona Góra, Poznań.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Kancelaria Prawnicza Skibiński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Prawnicza Skibiński

 • Zielona Góra

Kancelaria jest dynamicznie rozwijającą się firma prawniczą, która świadczy swoje usługi dostosowując je do indywidualnych potrzeb odbiorców. Podczas wykonywanej pracy stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie klienta oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od zmieniającego się stanu prawnego. Wieloletnie doświadczenie oraz dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy naszych Klientów – o czym świadczyć mogą uzyskane referencje. Kancelarie prowadzi Andrzej Skibiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Zielonej Górze

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk

 • Zielona Góra

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo karne, karno-skarbowe, cywilne i gospodarcze. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Zielona Góra, Żagań, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Bocheński

 • Zielona Góra

Zespół Kancelarii świadczy obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zespół świadczy pomoc w Przy realizacji poszczególnych projektów Kancelaria korzysta z usług współpracujących prawników, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Zespół wspomagający pracę wspólników tworzą radcy prawni, adwokacki, aplikanci adwokaccy i prawnicy z doświadczeniem praktycznym, którzy pogłębiają wiedzę i nieustannie gromadzą doświadczenie w poszczególnych gałęziach prawa. W celu prawidłowego zrozumienia potrzeb Naszych Klientów, opieramy nasze usługi o profesjonalne doradztwo prawne, co w rezultacie przekłada się na naszą zwiększoną efektywność.

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

 • Zielona Gora

Realizowane przez nas usługi to rozwód, alimenty, kontakty z małoletnim, prawo cywilne, spadki, odszkodowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Dorfin S.C. Biuro Księgowe - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Dorfin S.C. Biuro Księgowe

 • Zielona Góra

Firma Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe zagwarantuje Ci pełne zadowolenie w obsłudze rachunkowo - księgowej, kadrowo - płacowej i doradztwa podatkowego. Za cel stawiamy sobie zawsze jak najszybsze przekazanie informacji, ponieważ wiemy, że klient oczekuje od nas nie tylko wiedzy, ale także czasu na podjęcie odpowiednich decyzji biznesowych. Reasumując: nasz czas należy do Ciebie. Nie masz czasu w tygodniu? Nic nie szkodzi, spotkajmy się w weekend lub w innym terminie. Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że możesz być pewien naszych kompetencji. Nasza pomoc jest Twoim zyskiem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Agencja detektywistyczna KAREN

 • Zielona Góra

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Marta Izydorczyk- Szpejda

 • Zielona Góra

Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego i karnego oraz doradztwo prawne dla przedsiębiorców w zakresie windykacji, prawa pracy, prawa korporacyjnego. Bogata wiedza i doświadczenie, dynamika i elastyczne metody pracy gwarantują profesjonalną pomoc prawną. Kancelaria ma siedzibę na zielonogórskiej starówce.

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

 • Zielona Góra
 • 6 km od Zielona Góra
Joanna J.

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz w 100%. Jest przemiłą osoba. W jasny sposób wyjaśniania terminy prawne i dostosowując się do odbiorcy. Nawet mój 70 letni dziadek nie miał problemu, żeby zrozumieć rożne problemy. Wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa. Co jest bardzo ważne bieżący kontakt. Wysokie zaangażowanie. – spotkania bardzo miłej atmosferze, przy mojej trudnej sprawie było to bardzo ważne i pomocne dla mnie samej. Czułam się bezpiecznie pod skrzydłami Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
Bartosz B.

Potrzebowałem porady w kwestii umowy, jako kompletny laik nie rozumiejący mowy prawniczej udałem się po pomoc do Pani Natalii, fachowo i w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie zawiłości i zmieniliśmy niektóre punkty na jak najbardziej korzystne, polecam Panią Natalię jako kompetentną, rzetelną pomoc w kwestiach prawnych.

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa - Obsługa prawna firm Sulechów

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
Wiktoria K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Mecenas angażuje się w pełni w sprawy swoich klientów. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu prawa, dzięki której jest zawsze przygotowana oraz w zrozumiały sposób wyjaśnia wszelkie kwestie.

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes - Obsługa prawna firm Nowa Sól

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to porady prawne, na terenie Nowa Sól.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - Obsługa prawna firm Nowa Sól

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
Joanna A.

Dobry specjalista, pracowity, zaangażowany i skrupulatny. Polecam kontakt z Panem Adwokatem.

AP-TAX Anita Pilarz - Obsługa prawna firm Otyń

AP-TAX Anita Pilarz

 • Otyń
 • 16 km od Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja - Obsługa prawna firm Nowa Sól

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
Michal B.

Absolutnie polecam Pana Radosława. Rzetelny, sumienny i dokładny. Prawo chyba nie ma przed nim żadnych tajemnic. Doskonale zorientowany w nowelizacjach ustaw, co mi pomogło.

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak - Obsługa prawna firm Krosno Odrzańskie

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak

 • Krosno Odrzańskie
 • 27 km od Zielona Góra
Krzysztof S.

Świetny specjalista! Trudna sprawa, ale wszystko się udało! Polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski - Obsługa prawna firm Świebodzin

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra
Bartosz W.

Specjalista, fachowe podejście do problemu Klienta. Pan Mecenas w zrozumiały sposób wyjaśnił mi wszelkie kwestie. Polecam!

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Żary

Kancelaria Adwokacka

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra
Arkadiusz K.

Pan Jarosław to bardzo dobry adwokat, który każdej sprawie poświęca dużo uwagi, potrafi ze spokojem wytłumaczyć, o co chodzi. Człowiek na odpowiednim stanowisku ,polecam każdemu jego kancelarię.

Radca Prawny Łukasz Krawczyk

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra
Tomasz B.

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Verum Prywatny Detektyw - Obsługa prawna firm Żary

Verum Prywatny Detektyw

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra

Radzimy sobie z każdym wyzwaniem. Od śledztw kryminalistycznych po korporacyjne — mamy kolekcję usług zaprojektowanych tak, aby pomóc rozwiązać każdy trudny przypadek. Lata doświadczenia nauczyły nas profesjonalnego podejścia do każdego śledztwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność każdego klienta i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić terminowe i zgodne z faktami wyniki.

Kardynał&Kardynał sp. z o.o.

 • Żagań
 • 41 km od Zielona Góra
KOMORNIKUS SP. Z O. O.

Polecam usługi oferowane przez Kardynał&Kardynał. Oferta, która została przez nas wybrana mogę stwierdzić, że znajdowała się w budżecie jaki został założony. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

ICG - International Consulting Group - Obsługa prawna firm Głogów

ICG - International Consulting Group

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra
ARTRANS

Witam wszystkich zainteresowanych odzyskaniem swoich należności pieniężnych. Miałem możliwość współpracy z firmą Icg wszystko odbyło się szybko i bez kłopotów.Bardzo miła obsługa wszystko doradzą i w dodatku za niewielkie pieniądze. Polecam wszystkim to są fachowcy super. Nie warto samemu tracić nerwów.

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka - Obsługa prawna firm Głogów

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra
Michał P.

W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Potęga

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Romaszewski - Obsługa prawna firm Głogów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Romaszewski

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.Pracę w Kancelarii adwokackiej zacząłem już w trakcie studiów. Jako prawnik pierwsze szlify zdobywałem w kancelarii o charakterze korporacyjnym. Gdy uzyskałem wpis na listę aplikantów adwokackich rozwijałem swoje umiejętności w indywidualnej Kancelarii adwokackiej w Legnicy, w niewielkim zespole adwokatów i radców prawnych. Bezpośrednio przed egzaminem adwokackim rozpocząłem pracę w renomowanej spółce partnerskiej adwokatów na terenie Głogowa, gdzie pod okiem świetnych specjalistów ostatecznie dojrzałem do zmierzenia się z tym najważniejszym zadaniem w życiu każdego aplikanta. Finalnie uzyskałem pozytywny wynik egzaminu adwokackiego w 2020 r. i po

Kancelaria Adwokacka Adrian Woźniak - Obsługa prawna firm Głogów

Kancelaria Adwokacka Adrian Woźniak

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Od ponad 10 lat reprezentujemy i bronimy naszych Klientów zarówno w sprawach przed organami państwa jak i przed sądami. Obszarem naszej specjalizacji są sprawy karne, rozwody i sprawy rodzinne, sprawy majątkowe i spadki oraz obsługa prawna firm i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria została założona w 2009 r. i ma swoją siedzibę w Głogowie oraz filię w Poznaniu w ramach Kancelarii Adwokatów i Radcy Prawnego „Stefaniak & Woźniak & Narankiewicz”. Prowadzimy obsługę prawną, przede wszystkim, na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Naszych Klientów reprezentujemy również przed sądami oraz organami administracji publicznej na terenie całego kraju. Adres: w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 39 w Poznaniu

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska - Obsługa prawna firm Radwanice

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska

 • Radwanice
 • 50 km od Zielona Góra

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w szeroko rozumianym prawie ubezpieczeniowym, w tym odszkodowawczym. To co nas wyróżnia, to ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na rzecz największego polskiego ubezpieczyciela. To przede wszystkim godzin spędzonych na sali sądowej, co pozwala w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny ocenić Państwa sytuację procesową w ewentualnym sporze sądowym. Zwracam Państwa uwagę, że jest to niezwykle ważne w aspekcie ponoszonych przez Państwa kosztów sądowych i kosztów zastępstwa procesowego. Watro bowiem wiedzieć, że im wyższego domagacie się odszkodowania tym poniesione koszty, nawet w przypadku nawet częściowego wygrania procesu będą większe! W ramach dotychczasowej

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa - Obsługa prawna firm Gubin

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa

 • Gubin
 • 50 km od Zielona Góra
Rafał S.

Pan Przemysław jest osobą kontaktową oraz bardzo uprzejmą. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do mojej sprawy mogłem w pełni zrozumieć sytuację prawną w jakiej się znalazłem.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Wschowa

Kancelaria Adwokacka

 • Wschowa
 • 57 km od Zielona Góra
Krzysztof G.

Świetnie poprowadzona sprawa rozwodowa. wywalczyliśmy z mecenasem rozwód z winy zony, córka została ze mną, alimenty mam zasądzone od żony na córkę. Polecam!

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Tomyśl
karol a.

jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pani adwokatka pomogła mi w sprawie o rozwód, polecam.

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j. - Obsługa prawna firm Bukowiec

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

 • Bukowiec
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Grodzisk Wielkopolski

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Grodzisk Wielkopolski
mariusz m.

nie mam słów, żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczny za pomoc, polecam tą Kancelarię!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak - Obsługa prawna firm Bolesławiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak

 • Bolesławiec
Zbyszek F.

Profesjonalna obsługa prawna, której działalność skierowana jest przede wszystkim na pozytywnym rozstrzygnięciu zgłoszonej sprawy. Merytoryczne wsparcie informacją i wielopłaszczyznowe przygotowanie do procesu, stanowi solidną podstawę do orzecznictwa zgodnie z oczekiwaniem klienta. Niewątpliwie jedna z najlepszych kancelarii adwokacki i co ważne, bezkonkurencyjna w relacji koszt-efekt.

Radca Prawny Henryk Łysakowski

 • Bolesławiec

20 lat w branży.

Jany Radomia Koźla Dobra Racula Zielona Góra Stary kisielin Nowy kisielin Przylep Zawada Buchałów Letnica więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.