Lubuskie

Obszar, jaki zajmuje województwo lubuskie z miejscowościami Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski klasyfikuje się na trzynaste miejsce pod względem wielkości w Polsce. Do dzisiaj na jego terenie, w serwisie Oferteo zarejestrowało się już 15 484 specjalistów z tego obszaru. Najczęściej działających w miejscach jak powiat Zielona Góra oraz powiat Gorzów Wielkopolski. Właśnie dlatego aż 25 142 Klientów poznało profesjonalne propozycje i miało szansę wybrać doskonałe według nich produkty i usługi. Najpopularniejsze kategorie jakich szukają Klienci to brukarstwo, elewacje, ocieplanie, izolacje, okna. Ty także możesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników Oferteo. Napisz nam co jest Ci potrzebne i pozwól nam znaleźć idealnego specjalistę dla Ciebie!

Opinie o fachowcach z Lubuskiego

Danuta Żejmo DANABUD

Piotr L., Zielona Góra

Zleciłem firmie budowę domu do stanu surowego zamkniętego. Dom budowali ludzie dobrze znający się na budownictwie. O żadnej fuszerce czy wadzie konstrukcyjnej nie ma absolutnie mowy. Pozadto panowie od dachu bardzo precyzyjni i dokładni przez co budowa zajęła im nieco więcej czasu niż zakładali. Gdy mój kierownik budowy stwierdził, że projekt wymaga dodatkowych wzmocnień i trzeba wylać ekstra słupy betonowe ekipa bez zbędnych negocjacji i dodatkowych opłat zrealizowała zadanie. Niestety były te...

P.P.H.U. INSTALREMBUD PIOTR SUCHODOLSKI

Łukasz S., Zielona Góra

Pan Piotr wykonał u mnie prace remontowe na poddaszu (od zerwania starej podłogi i położenia nowej po prace wykończeniowe). Był elektrykiem, hydraulikiem, stawiał ściany regipsowe, okna, drzwi, ocieplił "Przy okazji cały dom", zrobił od podstaw drugą łazienkę na poddaszu i wykończył wszystkie pomieszczenia (3 pokoje, łazienka, hol). Gdy się okazało, że trzeba wymienić centralne ogrzewanie w całym domu i wstawić nowy piec gazowy kondensacyjny, to Pan Piotr uwinął się w ciągu tygodnia (tym bardzie...

Adwokat Sebastian Kordel

Anna D., Zielona Góra

Nasza firma dotychczas szukając fachowej pomocy prawnej miała do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć Pana Mecenasa Sebastiana Kordel. Pan Adwokat jest zawsze przygotowany merytorycznie do spraw, które zlecamy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Prowadzenie naszych spraw jest sprawne i skuteczne. Pan Mecenas posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie, jak również niezbędne cechy pozwalające profesjonalnie reprezentować...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Lubuskiego

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, do 50m2, Zielona Góra

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: do 50m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Rafał K., brukarstwo.

Poszukuję ekipy do prac na elewacji, 201-500m², Kostrzyn Nad Odrą

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny z dobudowanym piętrem. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz

Piotr P., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Kupię z montażem 40 okien i 1 bramę garażową, Szprotawa

Przedmiot zakupu: okna i brama garażowa. Liczba okien: 40. Montaż: tak. Ważne: określenie okresu i warunków gwarancji - minimum 36 miesięcy. Termin skorzystania z oferty: możliwy od 20 marca do 20 czerwca 2018r.

Janusz S., okna.

Szukam adwokata, Klient prosi o poradę, Ośno Lubuskie

Przedmiot sprawy: Klient prosi o poradę. Rodzaj usługi: porada, konsultacja. Dodatkowe informacje: Zwrotu pobranej opłaty, a niereprezentowanie mnie w sądzie drugiej instancji. oraz otwarcia sprawy za nieoddawany towar po odstąpieniu od umowy. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Waldemar C., adwokaci.

Zlecenie na kolektor słoneczny, 151-200m², Stary Kisielin

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody. Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: Klient nie wie. Powierzchnia dachu: 151-200m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Adam K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Poszukuję ekogroszku, 3 tony, Lubomyśl

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: wartość opałowa > 23 000 kJ/ kg. tem deformacji popioły żarem > 1150 C. niskie spiekanie. małe pęcznienie. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Tomasz M., węgiel ekogroszek.