Maszyny i urządzenia różne Warszawa - Najlepsi w 2022

Producenci Maszyn i Urządzeń w Warszawie, 2023

236 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 236 firm
w kategorii Maszyny i urządzenia różne

Średnia ocena dostawców różnych maszyn i urządzeń w Warszawie to 4.88 (na podstawie 69 opinii).

Maszyny i urządzenia różne Warszawa
Krzysztof W.

Przedsiębiorstwo TRANS-PACK Sp. z o.o. działa na rynku już od 1995 roku. Specjalizujemy się w branży projektowania i budowy maszyn przemysłowych. Zakres naszych usług zawiera takie działania jak: -Budowa, konserwacja oraz serwis maszyn przemysłowych, -Wytwarzanie części oraz podzespołów do urządzeń oraz maszyn przemysłowych, -Budowa przenośników taśmowych, -Wsparcie utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych, -Spawanie konstrukcji stalowych oraz blach, -Obróbka metali. TRANS-PACK Sp. z o.o. może się pochwalić wieloletnią współpracą z wieloma liczącymi się na arenie międzynarodowej firmami produkcyjnymi działającymi w branży tekstylnej oraz spożywczej. Zaufaniem do jakości świadczonych usług darzą nas takie firmy jak: Vive Textile Recycling Sp. z o.o., R.R. Donnelley oraz Zbyszko Company, co świadczy o wysokiej jakości wykonywania prac przez naszych fachowców. Dużym atutem naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług w zamian za nie zawyżoną cenę. Aby się o tym przekonać, zachęcamy do kontaktu.

5.0 (2 opinie)

Ela-Trucks

 • Warszawa
Wojciech S.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Ela-Trucks za profesjonalne podejście do klienta, za rzetelną i sympatyczną obsługę na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu minikoparki właśnie u Państwa!

5.0 (3 opinie)

Base sp z o.o.

 • Warszawa
Darek K.

Profesjonalne maszyny do cięcia betonu, oraz piły i tarcze diamentowe. Na miejscu sklep i serwis. Obsługa kompleksowa, profesjonalna.

5.0 (1 opinia)
Jerzy G.

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

5.0 (9 opinii)
Centrum Usług Wspólnych

Odciąg ścinków papieru z hali produkcyjnej drukarni do prasy hydraulicznej, z recyrkulacją powietrza oraz kurtynami powietrznymi w bramie wjazdowej hali. Projekt, wykonanie, serwisowanie na wysokim poziomie z wielką życzliwością dla klienta i bardzo eleastycznym podejściem. Jednym zdaniem przyjemna bezstresowa wspolpraca i fachowe wsparcie.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Dostawców Różnych Maszyn i Urządzeń w Warszawie

Działasz na rynku jako Sprzedawca Maszyn i Urządzeń i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Monika W.

Fachowość, zainteresowanie koordynatora, terminowość.

5.0 (3 opinie)

AV-exim

 • Warszawa
Robert P.

Dobra firma. Działają bardzo szybko - oferta, produkcja i dostawa. Naprawdę polecam.

5.0 (1 opinia)
Rafał k.

Bardzo dobry kontakt, profesjonalne wykonanie usługi. Bardzo miły Pan. Szybko, sprawnie, solidnie.

5.0 (1 opinia)

JK & Company

 • Warszawa
Czesław K.

Od 1985 roku, firma funkcjonowała pod nazwą Ankor, której właścicielem był mój ojciec. W 2012 roku wsparta zasobami, wiedzą i doświadczeniem firmy Ankor powstała firma JKamac & Co. Firma posiada własny sprzęt specjalistyczny taki jak rusztowania, zsypy budowlane, elektronarzędzia akumulatorowe, wyciągarki, sprzęt pomiarowy anemometry, kamery inspekcyjne, kamery termowizyjne, sprzęt wysokościowy. Współpracujemy na stałe z ponad 20 wykwalifikowanymi pracownikami. Główny zakres prac: - Dachy i elementy przynależne - mycie, konserwacja, remonty, uszczelnianie, naprawy, wymiana. - Elewacja - mycie, malowanie, konserwacja, ocieplenie. - Balkony i tarasy - uszczelnianie, konserwacja, remonty. - Remonty - malowanie, tynkowanie, gładzie, glazura. Typowy obszar działania: Warszawa i okolice. Główny segment rynku: Wspólnoty mieszkaniowe i przedsiębiorstwa. Specjalizacja: Prace alpinistyczne, wysokościowe, technikami linowymi. Zatrudniamy profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z naszych pracowników posiada, oprócz wymaganych przez prawo badań wysokościowych, ukończony kurs do prowadzenia prac wysokościowych. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na skuteczne prowadzenie prac przy trudnych warunkach lub skomplikowanych zleceniach. Ze szczególnym zamiłowaniem oddajemy się pracom związanym z jednym z najistotniejszych elementów naszych domów - dachem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z doskonałą precyzją lokalizować rzeczywiste źródła problemów takich jak przecieki, korozja i starzenie elementów dachu - kominy, rynny, koryta, instalacja odgromowa, ławy kominiarskie, poszycie dachu. To z kolei pozwala Inwestorom oszczędzić zarówno pieniądze na zbędne operacje, nie przynoszące oczekiwanego rezultatu, jak również czasu i nerwów związanych z koniecznością ponownej organizacji prac w celu usunięcia powracających problemów.

5.0 (2 opinie)
Jarosław H.

Prace przy rozdzielni wykonane fachowo i w bardzo konkurencyjnej cenie. Jestem miło zaskoczony wielką starannością jaką się Panowie wykazali, kable bardzo przejrzyście i równo ułożone, z czystym sumieniem POLECAM tą firmę.

5.0 (3 opinie)

Akra Sp. z o.o.

 • Warszawa
Jarosław S.

Od kilkunastu lat nakładkowe, bezprądowe i bezobsługowe magnetyzery do wody i paliwa magnetyzery Ecomag są montowane w budownictwie i przemyśle. Magnetyzery do wody usuwają stare i chronią przed nowymi osadami urządzenia i instalację. Tym samy nie ma strat energii przy podgrzewaniu i tłoczeniu wody. Magnetyzery do paliw są montowane przed palnikami w kotłowniach i przemyśle.Oszczędność paliwa 5-6%.Posiadamy atesty, profesjonalne badania oraz medale z międzynarodowych wystaw. Zakres średnic od DN 1/2 cala do DN 14 cali. Więcej na www.akra.pl. Opinie firm na www.akra.pl/referencje, a klientów indywidualnych w dziele SKLEP pod: Magnetyzer do wody ME1 Ecomag

5.0 (1 opinia)

Sklep Sygnis

 • Warszawa
Igor M.

Drukarki na bardzo dobrym poziomie, polecam jeśli ktoś szuka drukarki 3D to na pewno będzie można liczyć na ten sklep.

5.0 (2 opinie)

Wytwórnia Aparatury Medycznej WAMED S.S.P.

 • Warszawa
Edyta H.

Firma produkuje świetne suszarki laboratoryjne. Kupuję jej produkty od lat. Bardzo miła i kompetentna obsługa handlowa oraz serwis. Polecam zwłaszcza, że firma istnieje od ponad 60 lat.

5.0 (1 opinia)

DC-TECH Wózki Widłowe

 • Warszawa
Jestic Sp. J.

Bardzo dobry kontakt, szybkie wykonanie naprawy. Polecam

5.0 (1 opinia)

Redcase

 • Warszawa
Axis Global Logistic sp. z o.o. sp. k.

Bardzo solidny dostawca. Firma godna polecenia. Nastawiona na zadowolenie klienta. Dziękujemy za szybkie dostawy. Polecamy w 100%.

5.0 (1 opinia)

JKC GROUP S.C.

 • Warszawa
DELFIN S.C.

Wybitnie profesjonalna firma, posiadająca ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu polerowanego betonu oraz maszyn i narzędzi do obróbki betonu. Pracownicy to wykwalifikowany personel posiadający wysoką kulturę osobistą, a przede wszystkim dotrzymujący poczynionych ustaleń.

5.0 (1 opinia)

KONTIMEX Ośrodek Szkoleniowy

 • Warszawa
Tulicz J.

Pełne przygotowanie do egzaminu. Dni i godziny zjazdów ustalane za porozumieniem wszystkich stron. Fajne podejście do kursantów, ale nie z przymrużeniem oka. Nauka od początku do końca jest jak najbardziej na serio, a wykładowcy wymagający, ale i tłumaczący wszystko bardzo dokładnie.

5.0 (18 opinii)
avatar icon

Parosystem

 • Warszawa
Paweł L.

Kupiłem sprzęt, dobry serwis, fachowa porada. Czasami potrzebuję porady i dzwonię bez skrępowania, bo zawsze są pomocni. Stanowczo polecam.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

FLINT Sp.zo.o

 • Warszawa
BitBlue Dariusz Dziadkowiec, Krzysztof Chomiuk Sp. j.

Świetna obsługa, błyskawiczna przesyłka i najkorzystniejsza oferta. Dziękujemy!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Daw Logic sp. z o.o.

 • warszawa
Robert P.

Specjalizujemy się w transporcie hds. Świadczymy usługi na rynku od 2016. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. mazowieckiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

5.0 (1 opinia)

TANAKE GROUP Sp.z o.o.

 • Warszawa
Wojciech C.

Bardzo rzetelna firma. Zajmowała się przygotowaniem projektu oraz montażem urządzeń gastronomicznych oraz mebli w mojej restauracji. Wysoki poziom oraz bardzo dobra jakość produktów. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

PRZEMBUD Przemysław Dębek

 • Warszawa
Anna R.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Cold-max

 • Warszawa
Kacper K.

Profesjonalna obsługa. Chłodnia od sześciu miesięcy działa bardzo dobrze. Fachowa pomoc w wybraniu odpowiednich urządzeń. Polecam.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

NDAR Dariusz Nowicki

 • Warszawa
Jerzy s.

Zakupiłem nożyce do blach, z uwagi na problem z realizacją, sprzedający przedstawił błyskawicznie nową ofertę, która była dla mnie bardzo korzystna. Polecam firmę NDAR.

5.0 (1 opinia)

Bezmeż

 • Warszawa

Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzenia do pakowania, maszyny pakujące. Nasza firma jest polskim przedstawicielem producenta sprzętu opakowań i paczkowania, przedstawiamy Państwu nasze produkty i technologie pakowania. Firma posiada ponad dwa tuziny różnych rodzajów urządzeń, część z nich jest opatentowana jako wynalazki i wzory przemysłowe. Zachęca nas to do dalszego rozwoju tak aby ułatwiać proces pakowania, a sprzęt był trwały i niezawodny. Zakładowy kapitał - 30000PLN Jeśli chcesz kompleksowo i profesjonalnie rozwiązać problem pakowania swoich produktów – firma BezMeż to doskonały wybór. Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu do pakowania. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas

Rem-Tech ; Przecinarki do Metalu, Centra Obróbkowe CNC, Tokarki CNC

 • Warszawa

Firma Rem-Tech Sp.J. działająca na ogólnopolskim i europejskim rynku od 1994 r, utwierdza systematycznie swą markę i uznanie u swych partnerów handlowych. Metodą drobnych kroków, stała się znanym w całej Polsce dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i maszyn. Związane z nami blisko takie marki, jak : VIRAX ( narzędzia instalatorskie ), BAHCO ( narzędzia ręczne) ), PILOUS ( przecinarki taśmowe oraz taśmy tnące, PILOUS FORESTOR (traki, piły, rozwieraki zębów) oraz SAHOS (centra obróbkowe CNC) - świadczą o osiągniętym przez naszą firmę poziomie. Konfekcjonowanie taśm tnących - we własnej zgrzewalni. Dokładamy wszelkich starań , by zarówno klient indywidualny jak i znaczący pośrednik, odczuwali nasze zaangażowanie w pracę, naszą fachową

REICHENBACHER używane Centra Obróbkowe CNC

 • Warszawa

Przez minionych 25 lat, krajowy oddział niemieckiego producenta obrabiarek numerycznie sterowanych (CNC). W ofercie, nadal: używane frezarki CNC, centra obróbkowe marki Reichenbacher, MAKA i inne. Maszyny do obróbki: aluminium i stopów lekkich, drewna i drewnopodobnych, tw. sztucznych i kompozytów. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - w Polsce. Sterowanie obrabiarek: Siemens SINUMERIK. Zaprzyjaźniony od ponad 40 lat partner! Znakomite referencje ! CNC technologia w najwyższej formie..

TRODAT POLSKA

 • Warszawa

Trotec jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów laserowych do szerokiej gamy zastosowań - od cięcia i grawerowania laserowego, po znakowanie przemysłowe. Oferujemy również dedykowane oprogramowanie do obsługi laserów, systemy odciągu powietrza oraz materiały grawerskie. Szeroka oferta firmy w połączeniu z bezkonkurencyjnym serwisem i wsparciem technicznym sprawiają, że Trotec należy do liderów branży. Maszyny Trotec są wykorzystywane w ponad 90 krajach na całym świecie.

KAMA Usługi Serwisowe Jerzy Baranowski

 • Warszawa

avatar icon

AICS Marek Nasiłowski

 • Warszawa

Części do myjni samochodowych i systemów wysokociśnieniowych oraz czyszczenia przemysłowego. Dystrybutor Cat Pumps, Kothar, Mosmatic, Niebling, Syntect. Cat Pumps - producent najbardziej niezawodnych pomp wysoko-ciśnieniowych, trzycylindrowych, cieczowych o parametrach do 1m3/min, 700Bar, 200kg. Kothar i Mosmatic - producent elementów ze stali nierdzeenej, chromowanego mosiądzu i niklowsnego mosiądzu. Złącza obrotowe, ramiona obrotowe, regulatory ciśnienia, inżektory, pianownice, głowice czyszczące. Niebling - szczotki do myjni bezdotykowych, samochodowych

avatar icon

Opti Pack

 • Warszawa

OPTI PACK to specjaliści działający od wielu lat na rynku opakowaniowym. Nasza specjalność to zabezpieczanie ładunków i optymalizacja kosztów.

ABM Progress Sp. z o.o.

 • Warszawa

Firma ABM Progress Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. Jest firmą prywatną, w którą zaangażowany jest 100% kapitał polski. Zajmuje się m.in. wydobyciem najwyższej jakości naturalnych kruszyw budowlanych i drogowych. Nasze produkty spełniają wymogi jakościowe norm krajowych i europejskich. Oferujemy kompleksowe remonty i modernizacje maszyn budowlanych. Posiadamy park maszynowy gdzie projektujemy i wykonujemy nowe części zamienne. ABM PROGRESS Sp. z o.o. jest samodzielną jednostką wydobywającą i produkującą kruszywa budowlane ze złóż pochodzenia polodowcowego na terenie Polski. W Zakładach został wprowadzony system zakładowej kontroli produkcji ZKP, mający na celu zapewnienie zgodności produkowanych kruszyw z odpowiednimi

Dione Polska

 • Warszawa

Dione Polska jest firmą powstałą z wieloletnich doświadczeń w odnawialnych źródłach energii oraz nowoczesnych systemów ogrzewania.Stawiamy sobie za cel upowszechnienie i popularyzacje zaawansowanych a przy okazji rozsądnych cenowo systemów grzewczych w Polsce.Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom oraz gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Dlatego też Dione Polska jest współtwórcą marki Ciepło Domowe specjalizującej się w upowszechnianiu ekointeligentnych systemów grzewczych na rynku Swoją ofertę Dione Polska kieruje do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, oraz dużych przedsiębiorstw i samorządów.

Jerzy Rejmer Przeprowadzki Specjalistyczne

 • Warszawa

Firma’’ J. Rejmer ‘’od ponad 60 lat oferuje Państwu usługi w zakresie przewozu, załadunku, rozładunku, wnoszenia i ustawiania wewnątrz pomieszczeń: urządzeń technicznych i naukowych sprzętu laboratoryjnego i medycznego kopiarek i urządzeń biurowych kas pancernych, fortepianów urządzeń poligraficznych innych nietypowych drogich i delikatnych maszyn i urządzeń Wykonujemy również obsługę wystaw i targów oraz przeprowadzki mieszkań, biur firm i sklepów.

avatar icon

J Z design

 • Warszawa

Pomiar24.pl

 • Warszawa

POMIAR24 to sklep internetowy ze sprzętem pomiarowym dla budownictwa, drogownictwa, geodezji. Autoryzowany dystrybutor Nivel System, Topcon, Soppec i innych renomowanych producentów. Zapewniamy autoryzowany serwis w Polsce, wsparcie techniczne i najlepsze ceny. - niwelatory - lasery budowlane, krzyżowe - dalmierze laserowe - teodolity i tachimetry - farby do znakowania - poziomice, taśmy pomiarowe, kółka pomiarowe - systemy sterowania maszynami budowlanymi Dostawa gratis na następny dzień roboczy. Wygodne płatności online, możliwość odbioru w 5 biurach regionalnych w Polsce. Pomiar24.pl to sklep obecny na rynku od ponad 10 lat. Tysiące klientów, tysiące zrealizowanych zamówień.

Show-Plus

 • Warszawa

Firma "Show-Plus" Firma "Show-Plus" produkuje i sprzedaje generatory efektów specjalnych: wytwornicy ciężkiego (niskiego) dymu - model SHOWplus JD52, wytwornicy piany do dyskotek pianowych, imprez i uroczystości dziecięcych, Armaty do piany(wyrzutnia piany)ShowMonster FK09, konfetti maszyny do tworzenia atmosfery święta dla każdego wydarzenia.Maskotek pneumatycznych, trzymetrowych (trzymetrowe maskotki nadmuchiwane, stroje reklamowe, disco niedźwiedzie) i kwiat pneumatycznych nadmuchanych (5/7/10 metrów). Wszystkie produkty są wyprodukowane z importowanych składników i uważnie testowane, na wszystkie wytwornicy my dajemy pełną gwarancję 2 lata. Mając siedem lat doświadczenia w w tej dziedzinie, produkujemy tylko produkty wysokiej jakości z

Autonagar.pl Sp.z o.o

 • Warszawa

Wodorowanie : urządzenia Autonagar.pl - specjalizacja silniki do 5 litrów pojemności . Wodorowanie : usługi Autonagar.pl - Warszawa i okolice W kraju od 2014 r. Kilka tysięcy zabiegów HHO w ponad 100 warsztatach partnerskich na terenie kraju i UE FB: @autonagar1 Nasza strona : slawomirwlazlo.wixsite.com

SMD B2B Solutions sp. z o.o.

 • Warszawa

Dostarczamy rozwiązania sourcingowe, materiałowe, zakupowe i logistyczne dla przemysłu europejskiego głównie dla średnich i małych przedsiębiorstw. Przede wszystkim skupiamy się na znajdowaniu rozwiązań obniżających koszty zakupu materiałów i komponentów do produkcji. Mając również na uwadze złożoność zarządzania łańcuchem dostaw, oferujemy wszelką pomoc w tym zakresie. W oparciu o współpracę z naszymi azjatyckimi partnerami świadczymy usługi na obszarach takich jak : -obsługa jakościowa i logistyczna łańcucha dostaw (outsourcing i wsparcie), -pozyskiwanie nowych dostawców do bieżącej produkcji oraz pod nowe projekty, -optymalizacja kosztów, świadczenie usług projektowych i konstrukcyjnych, -badania rynku i audyty dostawców, -pozyskiwanie

LabEcoTech sp. z o.o.

 • Warszawa

LabEcoTech sp. z o.o. Nasza firma od 10 lat znana na rynku do produkcji i sprzedaży sprzętu ochrony środowiska. Dla Twojej wygody nasi konsultanci są zawsze dostępni do kontaktu, rejestracji i szybkiej realizacji zamówienia. Nasze wieloletnie doświadczenie znajdzie dla Państwa najlepszą ofertę, przy minimalnych kosztach i maksymalnych korzyściach. Wdrażamy: · Ekstrudery · Granulatory i Peleciarki · Linie do produkcji pelletu oraz granulacji paszy · Przenośniki taśmowe, podajniki ślimakowe · Oraz dodatkowe i pomocnicze wyposażenie, takie jak: · Rozdrabniacze siana, słomy, zboża, warzyw, gałęzi, trocin · Aerodynamiczne suszarnie do trocin, słomy · Łuparki do orzechów · A także wykonujemy płaskie matryce dla granulatorów w

Caffee Point Izabella Seroczyńska

 • Warszawa

Firma Caffee Point, jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy JOFEMAR, oferujemy szeroką i innowacyjną gamę produktów, która obejmuje różne rodzaje automatów do sprzedaży, papierosów, gorących napoi, zimnych napoi, lodów, mrożonych produktów, przekąsek lub maszyny do ciepłych posiłków oraz różnego rodzaju produktów przemysłowych. Oferujemy również systemy płatności i kompleksowe rozwiązania technologiczne dla różnych modeli biznesowych w sektorze vendingowym. Staramy się stosować najbardziej solidne, elastyczne i niezawodne procesy współpracy, aby zapewnić szybką i skuteczną reakcję na potrzeby naszych klientów. Firma Jofemar zlokalizowana na ponad 52.000 metrów kwadratowych w mieście Peralta (Navarra), Jofemar produkuje w technologii

Gerda Hydomat Sp. Z o.o.. Części tłoczone, narzędzia, prasy

 • Warszawa

ERDA HYDOMAT Sp. z o.o. to firma o wieloletnich doświadczeniach i tradycjach w seryjnej produkcji części tłoczonych, narzędzi, pras hydraulicznych oraz wyposażenia linii produkcyjnych dla przemysłu samochodowego, jak i przemysłu AGD. Produkujemy elementy z blachy metodą obróbki plastycznej na zimno: Tłoczenie części Zgrzewanie i nitowanie Montaż podzespołów Projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju narzędzia o masie do 10 ton, między innymi: Tłoczniki postępowe i transferowe Tłoczniki jednooperacyjne Tłoczniki do dokładnego wykrawania Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Herrblitz i oferujemy elementy torów podawania taśmy takie jak: Podajniki pneumatyczne Prostowarki do taśmy i drutu Bębny odwijające Ponad to świadczymy usługi

Giełda-Automatyki

 • Warszawa

Giełda-Automatyki to sprawdzony dystrybutor części zamiennych do automatyki przemysłowej. Od wielu lat nasi pracownicy pomagają redukować czas oraz koszty przestojów. Dzięki prostym i przejrzystym warunkom współpracy, giełda-automatyki cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Nasze usługi obejmują: - Ponad 50 000 produktów - Prosty system zamówień - Najszybsza dostawa

NEW SALES TECHNOLOGY SP. Z O.O.

 • Warszawa

Grupa HM Vending zajmuje się sprzedażą automatów vendingowych. W naszej ofercie są automaty do sprzedaży napojów gorących (kawomaty), napojów zimnych, przekąsek i słodyczy (snackomaty), dań gorących (obiadomaty), automaty na płyny, automaty skrytkowe (paczkomaty), sklepy samoobsługowe 24h i inne. Zajmujemy się również instalacją sklepów samoobsługowych oraz kompleksów złożonych z kilku rodzajów automatów. Duży wybór modeli, szerokie możliwości personalizacji, systemy płatności do wyboru, atrakcyjne ceny. Snackomaty: Snack Basic, Snack Basic XL, Touch 10, Touch 10 Pro, Touch 20, Touch 20 Pro, Touch 50, Touch 50 Pro / Frozen, Touch 55 Pro Automaty do napojów i kawy (kawomaty): Smart Drink Pro, Coffee Time, Coffee Time Pro, Coffee Time

Rozdrabniacze - Shredding Technology

 • Warszawa

Przemysłowe rozdrabniacze i granulatory (producenci europejscy) segregowanych odpadów materiałowych, komunalnych, niebezpiecznych, biologicznych, biomasy, wielkogabarytowych, urządzenia do recyklingu kabli, brykieciarki, peleciarki, linie (RDF, WEEE, recykling opon, sortownicze, kompostowanie). Rozdrabniacze wstępne i końcowe, jednowałowe, dwuwałowe, trójwałowe, czterowałowe, z napędem elektromechanicznym lub hydraulicznym. Realizacja kompletnych linii produkcyjnych z przenośnikami taśmowymi i separatorami magnetycznymi. Dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie, serwis, części (oryginalne, zamienniki, regeneracja).

Newir Sp. z o.o.

 • Warszawa

Spółka Newir jest generalnym przedstawicielem producenta gwoździ, certyfikowanych europejskim znakiem jakości CE, służących do mocowania materiałów izolacyjnych. Posiada również wyłączność dystrybucji i serwisu zgrzewarek kondensatorowych w dwóch wersjach: Premium i ECO do mocowania gwoździ do powierzchni metalowych ciągów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Sprzedaje i serwisuje również zgrzewarki rezystacyjne. Newir zaopatruje klientów w najwyższej jakości, konstrukcyjne, prefabrykaty do budowy ciągów wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, jak również w inne materiały wykończeniowe. Newir służy pomocą techniczną, przy projektowaniu i podczas realizacji prac budowlanych. Pracownicy doradzają przy wyborze odpowiednich systemów

Dinamo Agregaty Prądotwórcze

 • Warszawa

Firma Dinamo za przedmiot swojej działalności przyjęła wynajem i serwis agregatów prądotwórczych. Dysponujemy maszynami z silnikami CAT i Honda, które wyróżniają się na tle konkurencji niskim zużyciem paliwa, cichą pracą, trwałością i bezawaryjnością. Proponujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem sprzętu dla klientów z całego kraju - możemy we własnym zakresie dostarczyć agregaty w dowolne miejsce w Polsce. Oferujemy szeroki przedział mocy (od 2 kVa aż do 1500 kVa) oraz agregaty stacjonarne, przenośne i przewoźne - zapewniamy również ustawienie i rozruch sprzętu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności awaryjnego zasilania stacji benzynowych, sklepów, ekip filmowych, obsługi imprez plenerowych, a także dla klientów

Videojet Technologies Sp. z o.o.

 • Warszawa

Videojet to światowy lider w zakresie technologii znakowania produktów i opakowań. Videojet posiada w swojej ofercie: - drukarki przemysłowe - lasery przemysłowe - etykieciarki automatyczne Videojet projektuje i produkuje wysokiej jakości drukarki przemysłowe, spełniające rzeczywiste cele Klientow. Urządzenia Videojet pomagają zminimalizować przestoje, zmaksymalizować dostępność urządzenia oraz polegać na jej regularnej konserwacji.

Optotom

 • Warszawa

Firma Optotom specjalizuje się w zakresie sprzedaży, instalacji, serwisu, kalibracji urządzeń do laboratoriów badawczych i kontroli jakości. Głównym obszarem działalności jest szeroko pojęta mikroskopia optyczna: mikroskopy do badań materiałowych (metalografia, półprzewodniki, LCD); mikroskopy stereoskopowe, mikroskopy pomiarowe CNC i manualne, projektory profilu, cyfrowe i mikroskopy 3D. W ofercie mamy również mikroskopy SEM. W ofercie znajdą Państwo również urządzenia do preparatyki metalograficznej jak i twardościomierze. Nasza oferta dotyczy również doboru odpowiedniego oprogramowania analitycznego.

avatar icon

Chillertech

 • warszawa

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Nasza specjalność to agregaty wody lodowej, chiller, chłodzenie maszyn, woda lodowa, budowa instalacji wody loodwej, serwis klimatyzacji i chłodnictwa, na terenie cała polska.

Ranking Dostawców Różnych Maszyn i Urządzeń obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...

Maszyny i urządzenia różne w innych miejscowościach