Składy i hurtownie budowlane Warszawa - Najlepsze w 2022

Najlepsze Składy i Hurtownie Budowlane w Warszawie, 2023

6 765 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 6 765 firm
w kategorii Składy i Hurtownie Budowlane

Średnia ocena składów i hurtowni budowlanych w Warszawie to 4.97 (na podstawie 17524 opinii).

Składy i hurtownie budowlane Warszawa
Daniel G.

Polecam firmę. Montowali u mnie w gospodarstwie panele słoneczne. Chciałem, aby całe gospodarstwo i dom zasilić energią z paneli. Obliczyli potrzebną moc i po pół roku użytkowania muszę przyznać, iż mam jeszcze niewielkie nadwyżki, które oddaje do sieci.

5.0 (91 opinii)
Agata S.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z całej obsługi firmy od momentu spotkania do montażu. Profesjonalne podejście na każdym kroku. Pan Karol z Zone Energy w rzetelny sposób dobrał nam metodę finansowania. Oby więcej takich uczciwych i profesjonalnych firm działało na rynku i każda powinna brać przykład od nich.

5.0 (118 opinii)

ENERP Sp. z o.o.

 • Warszawa
Lukasz S.

Firma Enerp wykonała dla mnie instalację fotowoltaiczną o mocy około 8,5 kW. Polecam Enerp, gdyż spełniła wszystkie moje oczekiwania na każdym etapie realizacji. Bardzo dobrze przygotowana oferta od strony merytorycznej ze wszystkimi istotnymi informacjami. Bardzo dobry kontakt, mój opiekun wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Instalacja odbyła się w wyznaczonym terminie, bez żadnych opóźnień. Po instalacji przedstawiciel firmy w moim imieniu dopełnił wszelkich formalności, między innymi złożył wniosek do ZE. Sama instalacja przebiegła bardzo sprawnie. Ekipa przyjechała bardzo zgrana, oraz kulturalna. Każdy wiedział, co ma robić. Po instalacji ekipa wszystko wysprzątała, nawet zabrała śmieci. Z całą pewnością mogę polecić firmę

5.0 (29 opinii)

Synergio S.A.

 • Warszawa
Aleksandra R.

My wróciliśmy po prawie 3 latach do Synergio. Poprosiliśmy o zamontowanie, podpięcie do już zrobionej przez nich fotowoltaiki - pompy ciepła. Jesteśmy po zamontowaniu pompy ciepła Daikin – chwilę musieliśmy na nią czekać ale w końcu się udało. Dostosowaliśmy dopod instalację z pompą, uszczelniliśmy okna, dom na szczęście ocieplony. Z wyliczeń wynika, że za ogrzewanie zapłacimy ¼ tego co dotychczas, a mieliśmy piec na ekogroszek. Także cieszymy się na te niższe koszty ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej. Dzięki pomocy P. Kasi złożyliśmy też wniosek o dofinasowanie części kosztów bowiem zrezygnowaliśmy z węgla na rzecz energii odnawialnej. Czekamy na odpowiedz ze strony urzędników. Serdecznie polecamy.

4.92 (157 opinii)
Urszula D.

Wybraliśmy Went-Klima ze względu na znakomite opinie klientów. Dodajemy teraz kolejną do tej listy. Instalacja klimatyzacji u nas nie była łatwym zadaniem ze względu na małą przestrzeń, co wymagało niemal akrobatycznych umiejętności instalatorów. Trzeba było tez znaleźć odpowiednio wąską jednostkę zewnętrzną. Dyskusja nad znalezieniem rozwiązań przebiegała bez zarzutu a Went-Klima w osobie p. Łukasza była na każde zawołanie, gotowa dyskutować kolejne pomysły. Klima już zainstalowana i czekamy jak się sprawdzi. Jakość usługi i kontakt z firmą Went-Klima oceniam na bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam firmę. Nie będzie zawodu!

5.0 (133 opinie)

Dołącz do naszych Składów i Hurtowni Budowlanych w Warszawie

Działasz na rynku jako Skład i Hurtownia Budowlana i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Grzegorz M.

Moja opinia bardzo dobra. Pan Krzysztof - właściciel firmy, udzielił telefonicznie wyczerpujących odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Umówiliśmy się na wizję lokalną, na której również wszystko dokładnie tłumaczył. Już kolejnego dnia otrzymałem ofertę na maila na wcześniej umówione podzespoły z możliwością ewentualnych zmian. Montaż zgodnie z planem odbył się po kilku dniach i trwał jeden dzień. Ekipa bardzo grzeczna. Nadzór nad pracami przez cały dzień sprawował pan Sebastian - drugi właściciel firmy. Wszystkim pracownikom bardzo dziękuję za miłą współpracę i mam nadzieję, że sprawność mojej instalacji będzie tak dobra jak te kilka dni znajomości z właścicielami i pracownikami.

5.0 (38 opinii)
Andrii Y.

Pan Robert wykonał dla mnie kolejne zlecenie, polegające na remoncie mieszkania (ścianki K G, malowanie ścian, drzwi, garderoba, listwy przypodłogowe ). Od razu dodam, że Pan Robert wszystko zrobił idealnie. Na pierwszym spotkaniu Pan Robert wszystko wyjaśnił, doradził i ustalił ze mną szczegółowy zakres prac, termin realizacji oraz koszt wykonania. W trakcie prac, na bieżąco komunikował co i jak można zrobić, a co najważniejsze sam doradzał najlepsze rozwiązania zarówno w zakresie prac remontowych jak również pod względem estetycznym. Przyznaję, że ogromną wagę przywiązuję do szczegółów i estetyki. Pan Robert wszystko zrobił ponad moje oczekiwania i wyobrażenie. Jakość prac na najwyższym poziomie. Określenie mistrz nie oddaje

5.0 (53 opinie)

Oćsu Suoć klima

 • 03-554Warszawa
Kacper Ż.

Jestem bardzo zadowolony z zamontowanego klimatyzatora. Pan Paweł bardzo rzetelnie i solidnie podszedł do zlecenia. Pomógł w doborze odpowiedniego urządzenia, które spełnia moje oczekiwania w 100%, oraz doradził jakie miejsce montażu będzie optymalne do działania klimatyzatora. Kontakt z firmą jest bardzo dobry, a sam montaż był szybki i mało inwazyjny. Polecam z całego serca, na pewno zlecę tej firmie kolejne montaże.

5.0 (75 opinii)
Jacek J.

Bardzo polecam Green Solar. Pan Paweł już na pierwszym spotkaniu zrobił wrażenie niezmiernie kompetentnego i potrafiącego nam doradzić najlepsze dla nas rozwiązanie. Zaznaczam, że nie byliśmy "zieloni" w problematyce paneli solarnych, więc mogliśmy równie skonfrontować swoją wiedzę z jego sugestiami. Ponadto nie namawiał na rozwiązania bardzo kosztowne, tylko racjonalnie tłumaczył zalety różnych opcji. Był również dostępny dla nas, gdy kilkukrotnie dopytywaliśmy się o szczegóły. Wszystko odbyło się terminowo. Sam montaż paneli na dachu przebiegł bardzo sprawnie (fajni i znający się na rzeczy fachowcy). Było trochę kłopotu z ustawieniem połączenia z wifi ale nie ze strony ekipy a z powodu wymagań technicznych konwertera. Panowie

5.0 (37 opinii)
Jacek S.

Przeprowadziłem kilkanaście rozmów z różnymi firmami funkcjonującymi u nas w kraju (z tymi wielkimi, średnimi oraz malutkimi) na temat instalacji fotowoltaicznej na moim domu. Z każdą rozmową, oprócz wiedzy jaką już posiadałem, dowiadywałem się coraz więcej. Niestety większość przedstawicieli działało schematycznie, a zadawane pytanie tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że chodzi tylko o jedno - aby złapać klienta! (Niektórzy "dosłownie" obiecywali tzw. gruszki na wierzbie). Na tle tych wszystkich oferentów wyróżnił się przedstawiciel firmy Doradcy Energetyczni Sp. z o.o., który nie próbował za wszelką cenę sprzedać mi swojego produktu. Nie krytykował innych rozwiązań ani firm. Rzeczowo, spokojnie, z dużą wiedzą techniczną oraz

5.0 (22 opinie)

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
Józef W.

Dzień dobry, ostatnio korzystałem z usług firmy Eden Enverov AVM ENGINEERING Sp. z o.o. Bardzo konkretne podejście do tematu, wiedza techniczna na wysokim poziomie. Co ważne i co znacznie ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących projektów jest dobre przygotowanie, wiedza fachowa i doświadczenie oraz doradztwo ze strony Pana Roberta, chętnego do pomocy i wytłumaczenia zagadnienia. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą i bardzo dobra organizacja pracy. Po skończonej pracy pozostawiony ład i porządek. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, poszukującym sumiennej i terminowej ekipy. Polecam i przy okazji dziękuję.

5.0 (43 opinie)

Larsson Nobel sp. z o.o

 • Warszawa
Rafał S.

Firma godna polecenia. Zakup i montaż sprzętu zgodnie z umową, sprzęt działa bez zarzutu, Panowie fachowcy po montażu zostawili porządek, profesjonalizm pod każdym względem. Polecam!

5.0 (19 opinii)

Odkurzacze Centralne GIT Projekt Paweł Kaczmarzyk

 • Warszawa
Mirosław M.

Urządzenie działa idealnie. Odkurzacz jest bardzo funkcjonalny. Estetycznie wykonany. Bardzo sprawny montaż, miły kontakt z wykonawcą - Panem Pawłem Kaczmarzykiem. Odpowiedź na wszystkie (liczne) pytania bez zwłoki. Polecam zakup odkurzacza i polecam z pełną odpowiedzialnością firmę: Odkurzacze Centralne GIT Projekt Paweł Kaczmarzyk.

5.0 (37 opinii)

AK_WYKŁADZINY ALEKSANDER KUREK

 • Warszawa praga
Ewa C.

Firma montowała u mnie wykładzinę dywanową i myślałam, że to średni pomysł, jednak po montażu moje zdanie się zmieniło, jest pięknie!

5.0 (28 opinii)

FUH STAL-BUD Krzysztof Kobojek

 • Warszawa
Wojciech C.

Na drugi dzień po publikacji ogłoszenia Pan Krzysztof Kobojek z FUH STAL-BUD zadzwonił do mnie i przedstawił swoją ofertę. Propozycja wydała mi się korzysta, ale chciałem porównać ją z innymi, dlatego też poinformowałem Pana Krzysztofa, że skontaktuję się z nim w późniejszym terminie. Tak też się stało. Umówiliśmy się na dokonanie pomiarów wymienianych okien i drzwi balkonowych. Ustaliliśmy że wymiana nastąpi za około 3 tygodnie a o konkretnym terminie zostanę uprzedzony wcześniej. Pracownicy FUH STAL-BUD wywiązali się z zadania w niecałe 3 godziny - byłem w szoku. Pozostawili po sobie porządek i dobre wrażenie.

5.0 (129 opinii)

COOL-INSTALL

 • Warszawa
Aga L.

Szybka i profesjonalna realizacja zlecenia, pomimo, że pan Rafał nie miał możliwości obejrzenia naszego domu przed montażem i musiał improwizować. Sympatyczna ekipa. Serdecznie polecam!

5.0 (8 opinii)

Focus Energia

 • Warszawa
Bogdan J.

Firma Focus Energia zamontowała mi w zeszłym roku panele słoneczne, a w tym roku zakupiłem pompę ciepła z montażem. Obie realizacje zostały wykonane z należytą starannością i w ustalonym terminie. Wszystko działa prawidłowo dzięki sprawnym ekipom instalatorskim.

5.0 (35 opinii)

zielonyVOLT.pl

 • Warszawa
Beata D.

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ZielonyVOLT. Profesjonalne podejście do klienta, pracownicy pomogli nam kompleksowo w formalnościach, wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnili, dlatego wybór był dla nas prosty! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych zadowolonych klientów! Powodzenia!

5.0 (13 opinii)

PIONIER ENERGIA SP. Z O.O.

 • Warszawa
Dariusz K.

Fachowe doradztwo oraz rzetelna wycena instalacji w stosunku do wybranych podzespołów danej marki. Krótki termin realizacji, firma godna polecenia. Podziękowania dla Pana Rafała.

5.0 (10 opinii)

"Rodzinne Inwestycje - odkurzacze centralne"

 • Warszawa
Cezary C.

Krótkie i szybkie terminy realizacji, dokładność i precyzja wykonania instalacji, czystość i porządek w trakcie instalacji w użytkowanym domu, wszystko profesjonalnie na każdym etapie instalacji. Dla Pana Janka nie ma rzeczy niemożliwych, kilku instalatorów nie podjęło się instalacji retraflex w starym jednorodzinnym domu. Dodatkowo wszystko tj. projekt, wykonanie i instalacja systemu w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

4.93 (54 opinie)

TanioGrzej.pl - "Art-Z" AHU, Robert Załęski

 • Warszawa
Tadeusz P.

Pan Robert reprezentuje rzadki w dzisiejszych czasach przykład prawdziwego fachowca: - profesjonalizm wsparty szeroką wiedzą i praktyką, - troska o dobro klienta połączona z umiejętnością prostego i przekonywującego przekazania mu istotnych informacji, - fachowa, dokładna, staranna i czysta instalacja, - w pełni zgodny z zasadami producenta serwis, - troska o spełnienie wymagań klienta bez nadmiernych kosztów, ale i bez zaniżania parametrów i wymagań technologicznych. Pan Robert zaprojektował nam klimatyzację w szeregowcu, wytypował i zaproponował konkretne urządzenie, zainstalował je i konserwuje. Nauczył nas też prawidłowego i optymalnego korzystania z urządzenia, co jest niesłychanie przydatne i korzystne kosztowo szczególnie

5.0 (9 opinii)

SYNERGIO SPÓŁKA AKCYJNA

 • Warszawa
Małgorzata C.

Firma SYNERGIO to firma godna polecenia. Bardzo miła obsługa, na całym etapie realizacji projektu montażu instalacji fotowoltaicznej. Cały zespół to ludzie młodzi, energiczni z pasją wykonujący swój zawód, Pan Marcin sporządził dla mnie projekt instalacji fotowoltaicznej idealnie pasujący do mojego domu i po kosztach dla mnie do zaakceptowania, Pan Marcin jest świetnym doskonałym ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki i pomp ciepła. Ma uczciwe podejście do klienta, nie naciąga na koszty, wręcz przeciwnie, stara się tak dobrać podzespoły do całej instalacji, żeby były w przyzwoitej cenie i osiągały jak najwyższą wydajność, każdemu potencjalnemu inwestorowi życzę takiego przedstawiła. Co do samego montażu paneli, firma SYNERGIO, stanęła na

5.0 (73 opinie)

Prime Design Dariusz Domański

 • Warszawa
Fenster

Począwszy od wyceny wszystko rzetelnie i terminowo. Oby ze wszystkimi firmami tak wspaniale się współpracowało.

5.0 (7 opinii)

Romax Glazura Łazienki Podłogi Drzwi

 • Warszawa
Sławomir D.

Bardzo duży wybór płytek, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja zamówienia, transport gratis. Dzięki firmie mamy łazienkę naszych marzeń. Serdecznie polecam

5.0 (4 opinie)

Klimvent Solutions Sp. z o.o.

 • Warszawa
IHAR-PIB

Z firmą Klimedo nasz Instytut współpracuje już od wielu lat i jest z tego bardzo zadowolony. Klimedo zainstalowało u nas już 6 klimatyzacji (2 w tym roku), które funkcjonują bezproblemowo. Firma oferuje klimatyzacje znanych producentów w dobrej, konkurencyjnej cenie i solidnie montuje je w wygodnej dla klienta lokalizacji. Pan Robert zawsze fachowo doradzi zakup odpowiedniego sprzętu. Sympatyczni montażyści znają się na rzeczy i instalują sprzęt sprawnie, szybko i z zachowaniem estetyki pomieszczeń. Krótko mówiąc, z perspektywy kilkuletniej współpracy, możemy tylko bardzo pochwalić firmę i spokojnie polecić innym klientom z całej Polski (aby przyjechać do nas musieli pokonać przeszło 300km).

4.91 (112 opinii)

Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

 • Warszawa
Leszek K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Organizacja na najwyższym poziomie. Na każdym etapie realizacji Pan Marek (właściciel) służy swoją radą i swoim doświadczeniem. Z ręką na sercu szczerze polecam tą firmę. Instalatorzy również fachowo poradzili sobie z montażem (wszystko w jeden dzień instalacja 3,3 kw) i na koniec zostawili po sobie porządek sprzątając każde miejsce swojej pracy. Polecam.

5.0 (61 opinii)

EKONEXUS

 • Warszawa
Wacław W.

Firma bardzo solidna. Dokładnie i precyzyjnie wykonali zlecenie. Posiadają duży wybór asortymentu, otrzymałem od nich aż trzy propozycje z których wybrałem najbardziej odpowiednią dla mnie. Pompa ciepła do centralnego ogrzewania wysokiej klasy. Polecam. Dobra cena za świetną jakość. Jestem zadowolony, to dobra decyzja. Firmie dziękuję za rady i realizację.

5.0 (37 opinii)

Energypack Sp. z o.o.

 • Warszawa
Dominika S.

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, wysoki poziom obsługi klienta na każdym etapie współpracy. P. Bogdan fachowo wprowadził w temat fotowoltaniki, cały czas był dostępny i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Jednocześnie nie opowiadał tzw. bajek- merytorycznie przedstawiał wszystkie plusy i minusy tak, aby klient mógł świadomie podjąć właściwą decyzje. Mimo tej całej sytuacji związanej z pandemią, firma zrobiła wszystko aby usługę wykonać możliwie jak najbliżej terminu (przez pandemie, dostawy były lekko opóźnione). Cały czas na bieżąco byliśmy informowani jaka jest sytuacja i kiedy nastąpi montaż. Instalacja została założona trochę później, ale w terminie w jakim przewidział przedstawiciel firmy. Ekipa

5.0 (11 opinii)

STYRNET.PL

 • Warszawa
Robert I.

Oferta na zakup styropianu przedstawiona kompleksowo i profesjonalnie. Dokładna kalkulacja potrzebnej ilości i kosztów zakupu. Oferta na materiały do ocieplenia i dodatkowe akcesoria. Fachowa porada i miła obsługa, to dodatkowy atut. Polecam wszystkim STYRNET.PL .

4.97 (60 opinii)

ATS Waldemar Dorociak

 • Warszawa
Michał P.

Trafiłem na firmę pana Waldemara zupełnie przypadkiem. Skusiła mnie przede wszystkim atrakcyjna cena pustaków, dogadaliśmy się przez telefon. Fakturę opłaciłem przelewem z góry, towar dotarł w umówionym terminie. Palety odwoziłem sam, Pana Waldka nie było w firmie. Kazał mi zostawić na placu, zrobić zdjęcia i mu wysłać. Tak uczyniłem. Korektę faktury wysłał mi na maila. Pieniądze zwrócono przelewem na konto. Nigdy tego pana nie widziałem, ale wiem, że to uczciwy człowiek.

5.0 (60 opinii)

KAMET Sp. z o.o.

 • Warszawa
Aneta T.

Bardzo sprawnie wykonane ogrodzenie, bardzo dobry kontakt, właściciel służy radą i pomocą. Terminowo. Firma zna się na rzeczy. Polecam!

5.0 (12 opinii)

Otovo Sp. z o.o.

 • Warszawa
Adam M.

Szybki montaż, zgłoszenie do PGE, instalacja dobrze działa. Zrobiłem fronius i Longi, dach płaski. Dział techniczny bardzo kontaktowy i po płatnościach dalej szybko odbierają.

4.91 (22 opinie)

FNC Sp. z o.o.

 • Warszawa
Ewa W.

Terminowa realizacja, dyspozycyjność przedstawiciela firmy do udzielania różnych informacji, zaangażowanie w projekt poprzez codzienną kontrolę wykonywanych prac.

5.0 (15 opinii)

SOLDACH

 • Warszawa
Mikołaj T.

Chciałem zrobić instalacje na dwóch domach, zatrudniłem firmę która wykonała pierwszy projekt na bardzo stromym dachu, i niestety po wykonaniu instalacji okazało się ze zrobili większość paneli na północ i to była porażka. Przestali się odzywać wiec straciłem pieniądze. Szukałem bardzo długo firmę która to naprawi i znalazłem. Przełożył panele i wyszło niesamowicie. Zleciłem im drugi budynek i nie to że instalacja została wykonana bardzo szybko, solidnie i profesjonalnie więc polecam firmę Soldach,

5.0 (15 opinii)

Energy Instal Sp. z o.o.

 • Warszawa
Violetta M.

Kupiliśmy foltaikę Energy Instal Solar Edge - zgodnie z planem: zero problemów. Panele pracują, prąd się produkuje, córki non stop pieką ciasta i mięsiwa, grzejemy wodę, ładujemy auto a i tak rachunki lecą w dół. Pozdrowienia dla chłopaków, którzy zakładali panele i elektrykę pod czujnym okiem P. Jarka!

5.0 (11 opinii)

klimatyzacjewarszawa.pl

 • Warszawa
Adam P.

Współpraca na najwyższym poziomie, spotkanie, wycena i przejrzysta umową. Szybki i przedewszystkim czysty montaż. Zdecydowanie polecam

5.0 (6 opinii)

Aero7

 • Warszawa
Mirosław D.

Dawno nie korzystałem z usług tak dobrze zorganizowanej firmy, od pierwszego kontaktu współpraca była wzorowa, montaż został przeprowadzany z uwzględnieniem moich uwag i próśb choć wymagały one więcej i bardziej skomplikowanej pracy, po montaż mieszkanie posprzątane a kartony, śmieci znikły, test instalacji, oraz instruktaż przekazany w przystępny sposób, bardzo polecam firmę Areo7 za profesjonalizm, na pewno będę korzystał z usług serwisowych.

5.0 (14 opinii)

PM Energia

 • Warszawa
Maciej K.

Rewelacyjna firma, szybki i sprawny montaż, bez żadnych problemów, z uwzględnieniem wszelkich dodatkowych ustaleń. Polecam serdecznie!

5.0 (15 opinii)

Locuss (Okna Oknoplast Warszawa)

 • Warszawa
Marek C.

Profesjonalna, kompetentna i rzetelna firma, na pewno godna polecenia. Co więcej, bardzo dobre wyczucie klienta i dostosowanie produktu/usługi do potrzeb klienta. Chapeaux bas!

5.0 (5 opinii)

Condensa Berliński Sp. k.

 • Warszawa
Katarzyna

Bardzo rzetelna i kompetentna usługa. Wszystko wygląda estetycznie i jako jedyna firma zgodziła się wkuć kable mimo żelbetonowych ścian.

5.0 (46 opinii)

Next Sp. z o.o.

 • Warszawa
Małgorzata K.

Polecam z czystym sumieniem. Od początku bardzo dobry kontakt, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone. Firma jest pomocna na każdym etapie załatwiania formalności, w razie potrzeby kontakt jest czynny, jestem bardzo zadowolona z obsługi i samego działania instalacji.

5.0 (2 opinie)

Auraklim Dariusz Pakuła

 • Warszawa
Aleksandra Z.

Bardzo fachowe podejście. Szybka realizacja. Montaż wykonany estetycznie, pomimo tego, że cała instalacja musiała być zainstalowana po wierzchu. Polecam!

5.0 (4 opinie)

SANGO Wiesław Godlewski

 • Warszawa
Paweł K.

Z Panem Wiesławem skontaktowałem się poprzez serwis internetowy, podchodziłem ostrożnie do współpracy. Natomiast już po pierwszym spotkaniu było widoczne ze zna sie na sprawie, wie co robi. Pełen profesjonalizm, super wykonanie i duża cierpliwość do klienta i jego pomysłów ;) Bardzo polecam

5.0 (20 opinii)

Medrus Sp. z o.o.

 • Warszawa
Nie

Korzystałam z usług firmy Medrus, której ofertę otrzymałam przez oferteo. Pani skontaktowała się ze mną telefonicznie i od razu ustaliła termin spotkania, które odbyło się punktualnie, szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Pan doradca wszystko dokładnie nam wyjaśnił i odpowiednio doradził. Zaskoczyła nas cena, prawie połowę niższa od konkurencji, a ramy i szyby z górnej półki. W decyzji pomogły opinie innych klientów. Termin realizacji ok. miesiąc, więc również szybko. Ekipa, która przyjechała, była świetnie przygotowana, punktualna, bardzo sympatyczna, ale skupiona na pracy - zero pogaduszek, zbędnych przerw. Wszystko przebiegło bez problemu, każdy z montujących potrafił wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na nurtujące nas

5.0 (18 opinii)

MONTER Andrzej Kosiewicz

 • Warszawa
Anita G.

Bardzo profesjonalna usługa - pan nam doradzał, objaśniał, przedstawiał różne rozwiązania. Zlecenie wykonane szybko i bezproblemowo. Polecam.

5.0 (2 opinie)

ZENE.pl

 • Warszawa
Marcin K.

Robili u mnie instalację 6 kW, ogólnie jestem zadowolony, były małe niedociągnięcia, ale zostały szybko poprawione. Ekipa montująca z Ukrainy, ale znają się na robocie. Polecam!

5.0 (10 opinii)

EKO 2020 Franciszek Raciborski

 • Warszawa
Maciej R.

Bardzo fachowe podejście do inwestycji. Rzeczowe doradztwo od samego początku do końca. Profesjonalna pomoc w wyborze urządzenia, projekt modyfikacji instalacji, fachowy montaż i uruchomienie kotłowni. Firma zapewnia też szybkie wsparcie w razie problemów w użytkowaniu. Gdybym miał inwestować w kotłownię ponownie wybrałbym właśnie tą firmę.

5.0 (16 opinii)

Ale Okna

 • Warszawa
Filip K.

Jest sporo ofert na rynku, ale ważne, żeby zdecydować się na tę godną zaufania. Tu od samego początku wszystko było sprawnie, miło i rzetelnie. Polecam, naprawdę profesjonalnie. Nie mam się do czego doczepić, a jestem bardzo wymagający.

5.0 (13 opinii)

MiKlima

 • Warszawa
Dagmara L.

Bardzo dobra współpraca, Pan Michał doradził i bardzo dobrze wszystko zainstalował, dobry kontakt. Polecam!

5.0 (2 opinie)

KWARTZ Sp. z o. o.

 • Warszawa
Kwartz Sp. z Oo

bardzo! wszystko super!!! firma profesjonalna i godna polecenia

5.0 (1 opinia)
Ranking Składów i Hurtowni Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Poradniki o budownictwie

Właściciele budynków mieszkalnych czy biurowych coraz częściej decydują się na ogrzewanie pompą ciepła. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Co więcej, działa ono automatycznie, więc nie musisz kontrolować jej pracy. Przed zakupem nowoczesnego urządzenia grzewczego warto jednak wiedzieć, ile kosztuje ogrzewanie pompą ciepła. Przedstawiliśmy najważniejsze informacje na ten temat!

24.06.2022

Dlaczego warto wybrać do swojego domu okna pasywne? W ich przypadku deklarowany współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi poniżej 0,8 W/m2K. Ważnym wskaźnikiem jest też klasa przepuszczalności powietrza. Okno pasywne z montażem warstwowym (tzw. ciepłym montażem) i pakietem trzyszybowym sprawi, że stolarka okienna w domu energooszczędnym będzie satysfakcjonować domowników. Jak wybrać okna pasywne? Na ...

21.09.2022

Zdecydowałeś się na fotowoltaikę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Porozmawialiśmy z instalatorami paneli fotowoltaicznych i osobami, które już korzystają z energii słonecznej, aby pomóc ci w tej inwestycji i zaoszczędzić twój czas! Przeczytaj nasz poradnik i przygotuj się do montażu fotowoltaiki oraz wyboru dobrego specjalisty.

18.11.2021

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla rolników w 2022 roku nadal jest możliwe dzięki kilku programom zapewniającym wsparcie w inwestycji w panele fotowoltaiczne. Poza programami dofinansowań (np. Agroenergia) można też skorzystać z innych opcji (np. ulga od podatku rolnego), dzięki czemu fotowoltaika dla rolników może być dużo tańsza. Jakie są opcje dofinansowań na fotowoltaikę dla rolników? Co wiemy o ...

06.09.2022

Założenie instalacji fotowoltaicznej jest drogie, ale jest także bardzo wygodne i ekologiczne. Jeśli jednak obawiasz się astronomicznych kosztów na start, dowiedz się, jak sprytnie wykorzystać energię słoneczną, by ograniczyć wydatki na prąd w przyszłości. Sprawdzamy, czy warto inwestować w odnawialne źródła energii i czy fotowoltaika w Polsce się opłaca.

23.05.2020

Dobre okna plastikowe (inaczej: PCV, PCW, PVC) powinny mieć niski współczynnik przenikania ciepła, wysoką izolacyjność akustyczną i skutecznie chronić przed włamaniami. Ważne parametry okien to też liczba szyb (dwuszybowe, trzyszybowe) i poziom przepuszczalności światła. Stolarka okienna PCV dziś już nie jest monotonna, a wybór okien ogranicza tylko wyobraźnia. Jakie okna plastikowe wybrać do nowego ...

17.12.2020

Składy i hurtownie budowlane w innych miejscowościach