Wykonawcy pozostali Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Wykonawcy Pozostali w Warszawie, 2021

4 628 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 4 628 firm
w kategorii Wykonawcy Pozostali

Wykonawcy pozostali Warszawa
Dorota U.

Zaczęłam drugi rok nauki w Fluentbe. Czy jestem zadowolona? Hm,pomyślmy... Po pierwsze, nie tracę czasu ani kasy na dojazdy na zajęcia, nawet jak nie ma mnie w domu (przy dobrej organizacji) mogę w dowolnym miejscu połączyć się ze swoją grupą. Frekwencja więc jest 100-procentowa. Grupa jest mała, 4 osoby i lektor, więc nie ma dekowania się po kątach. Trzeba być aktywnym. Postępy są szybko widoczne. Ja mam szczęście, bo mam świetnego lektora. Trzeba przyznać, że jest cierpliwy i wyrozumiały. Ma też spore poczucie humoru. No i chyba lubi swoją pracę. Moje koleżanki i koledzy z kursu to sympatyczne i tak jak ja chcące opanować w końcu ten angielski osoby :). What more could you want? :)

Monika B.

Polecam bardzo! Do szkoły Pana Jacka, na zajęcia z Panią Martyną chodził mój 5 letni syn. Po pierwszych zajęciach zanurzał głowę w wodzie (wcześniej nie można mu było zachlapać wodą buzi), po kilku nurkował i szło mu już tylko co raz lepiej. O basenie bez Pani Martyny nie było mowy. Ja z kolei na zajęcia co prawda sama nie chodziłam, ale któregoś razu, Pan Jacek, kiedy pływałam sobie czekając na syna, zapytał, czy pokazać mi jak się zanurza głowę w wodzie i oddycha w czasie pływania (panicznie bałam się zanurzania głowy w wodzie i w zasadzie to nie pozwalało mi, ze strachu zapisać się na lekcje) - ja odpowiedziałam że nie, dziękuję (bo się bałam), ale od słowa do słowa i po 15 minutach pływałam z zanurzoną głową i pływam do teraz - nie

Joanna W.

Gorąco polecam Pana Marcina, który jest rzetelnym i profesjonalnym fotografem. Niezwykle sympatyczny człowiek, któremu naprawdę zależy na tym, żeby sprostać oczekiwaniom klienta. Punktualny, przygotowany do spotkania, otwarty na sugestie jednocześnie potrafiący zaproponować najlepsze rozwiązania. Zdjęcia otrzymaliśmy po tygodniu i jesteśmy z nich zadowoleni ze względu na naturalne ujęcia i dobrą obróbkę. Dzięki Panu Marcinowi mamy przepiękną pamiątkę i na pewno będziemy go polecać znajomym.

Wioleta D.

Z tym trenerem na pewno nie będziecie się nudzić na treningach, ;) plany są dosyć wymagające, ale też i dają efekty. Kuba sprawdza najpierw Wasze zakresy, czy słabe punkty i ćwiczenia na ich wzmacnianie są ujmowane w planach. Poza tym jest to przemyślana całość, od razu planujemy cele na miesiące, a nie tylko jeden trening, czy jeden miesiąc. Poza tym z każdym zapytaniem, czy kryzysem na siłowni można się do niego zwrócić. Także trener i coach w jednym. ;) polecam szczególnie kobietom, które chciałyby wzmocnić swoje ciała i nadać im kształtów.

Daria N.

Jako firm skorzystaliśmy w Wastech z doradztwa środowiskowego i bardzo dużo na tym zyskaliśmy. Bardzo dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Łukasz Bruski

 • Warszawa
Aga W.

Łukasz to mega profesjonalista! Jest zawsze o czasie, do tego świetnie przygotowany, merytoryczny i zarażający pozytywną energią. Jest niezwykle estetyczny, czasem nawet pedantyczny podczas treningów dba o każdy detal, przy nim nie da się zrobić treningu byle jak. Dodatkowo, bardzo precyzyjnie określa obszary wymagające intensywniejszej pracy i zawsze uwzględnia życzenia podopiecznych dzięki temu treningi są naprawdę indywidualnie dostosowane do potrzeb i dają mega satysfakcję. Ponadto, Łukasz to świetny motywator miałam wiele kryzysów i zawsze wychodziłam z nich cało i wiem, że ogromna w tym zasługa Łukasza. On nie krytykuje, po prostu jest i wspiera i to jest mega fantastyczne! Bardzo pomógł mi też odnaleźć się w świecie

Adrian Miszczak

 • Warszawa
Mateusz K.

Trener Adrian to: super podejście do podopiecznego, oparte na ogromnej wiedzy z zakresu treningu siłowego. Zajęcia z nim to stopniowe dążenie do celu, a efekty treningu są niebywałe.

Agnieszka R.

Chciałam bardzo serdecznie polecić sesję w Arka studio. Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta. Fantastyczny czas spędzony w studio będę długo i z niezwykłą przyjemnością wspominać, a powstałe w trakcie sesji fotografie są powodem do dumy dla mnie, a do zazdrości dla znajomych.

Creatvertise

 • Warszawa
Akademia Tańca i Baletu FRU

Adrian Ludek zrealizował dla Akademii Tańca i Baletu FRU, której jestem współwłaścicielem Koncert na Zakończenie Semestru Zimowego 2021 - nagranie choreografii kilkunastu grup dzieci w wieku 3-6, 7-12 oraz 15 i 16 lat. Zdjęcia trwały dwa dni - pracowaliśmy na sali 8-9 godzin dziennie. Cenię sobie dobrą komunikację z Adrianem - rzetelne przygotowanie do zdjęć, sprawną pracę na planie, uśmiech. Praca z dziećmi jest nie lada wyzwaniem i podczas naszej współpracy Adrian stanął na wysokości zadania. Materiał dostałem w terminie, w bardzo dobrej jakości. Część pracy wykonaliśmy zdalnie, z wykorzystaniem narzędzi online (postprodukcja) co dało sporą oszczędność czasu.

Tutlo Sp. z o.o.

 • Warszawa
ewa g.

Na początku miałam pewne wątpliwości. Samo zapisanie się na kurs nie budzi zaufania. Pan, z którym rozmawiałam o kursie, kładł zbyt duży nacisk, aby wpłacić pieniążki za kurs natychmiast, bo inaczej cena będzie zupełnie inna. Jednak na szczęście to było tylko takie wrażenie. Uczestniczę w kursie, rozmawiam z wieloma lektorami w wybranym przez siebie czasie. Mam swoich ulubionych lektorów, z którymi wyjątkowo dobrze mi się rozmawia, ale oczywiście cały czas poznaję nowych. Podoba mi się też opcja, że przed lekcją można sobie trochę przygotować temat do rozmowy. Dostępne są materiały - pytania pomocnicze, słówka, a także rekomendacje video na yt. Tematów można się trzymać ściśle, ale także można swobodnie dryfować, co mnie akurat bardziej

Magdalena Białek

 • Warszawa
Robert S.

Profesjonalizm i artyzm na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z tą Artystką - niekwestionowaną Mistrzynią fotografii.

Cenny Kadr

 • Warszawa
Weronika J.

Polecam współpracę z Brygidą i Marcinem - bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie. Bez problemu dostosowali się do naszych potrzeb i wymagań. Ponadto otrzymaliśmy dużo więcej zdjęć niż było to ustalone w umowie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług "Cennego Kadru".

Studio Foto Style Marek Bereźnicki

 • Warszawa
Wojciech S.

Profesjonalne podejście do zlecenia oraz doświadczenie to jest to, czego oczekiwałem od wykonawcy. Polecam Pana Marka Studio Foto Style. Bardzo dobry fachowiec, dokładny, uczciwy, punktualny.

Prestige3D

 • Warszawa
Aleksandra K.

Realizacje z perfekcyjnym wykończeniem to nas cel działania, a priorytetem jest uśmiech naszego klienta. Piękny efekt nie jest sztuką... sztuką jest jego trwałość... Jeśli twierdzisz, że usługi specjalisty są drogie... ... poczekaj, aż zatrudnisz amatora. Zobacz nasz materiał video https://www.youtube.com/watch?v=VW_y6nCe5Vg&feature=youtu.be Autodetailing - mobilnie/stacjonarnie: - pranie tapicerki w pakiecie - korekta lakieru - renowacja skór i kierownic - pielęgnacja SPA dla skór - odnowa reflektorów - aplikacja wosków i certyfikowanych powłok ceramicznych

Lawendowa Fotografia Barbara Dymidziuk

 • Warszawa
Iwona R.

W studiu Lawendowa Fotografia robiłam sobie sesję w słonecznikach. Kiedy przybyłyśmy na pole słoneczników połowa z nich była już wycięta, ale pomimo tego zdjęcia są wspaniałe. Pani Fotograf bardzo dba o dobre przygotowanie się klientki do sesji, sama również jest bardzo pomocna w trakcie wykonywania zdjęć, no i dzięki temu moje zdjęcia są właśnie takie jakie bym chciała je mieć. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego studia. Polecam tego fotografa!

TUTORnaASAP sp. z o.o.

 • Warszawa
Magda B.

TUTORnaASAP to jedyna na rynku szkoła językowa oferująca w pełni personalizowane kursy języka angielskiego biznesowego oraz ogólnego zawierającego tylko taką tematykę jaka będzie potrzebna klientowi, a wiele tematów układamy dla klienta i bezpośrednio pod klienta toteż język angielski używany przez niego, w rzeczywistych sytuacjach zawodowych będzie występował już w trakcie trwania kursu, realizując założenia "Problem Based Learning Method", czyli tak zwana nauka poprzez praktykę i biznesową grę stymulującą. Działy oraz pracownicy działów, z którymi współpracowałem: logistyki; windykacji, ryzyka; transportowy; oceny jakości produkcji; zarządzania projektami; controllingu; księgowości; IT; utrzymania sieci; ubezpieczeń; administracji; prawny; HR; finansów; marketingu; sprzedaży; Zarząd firmy oraz akcjonariusze; Szczeble: Od studentów uniwersytetów biznesowych, poprzez middle specialist/ manager, kończąc na dyrektorach departamentów/ regionów oraz członkach zarządu. Uczyłem ponad 600os przez ostatnie 7 lat oraz studiowałem 5.5 roku całkowicie w zakresie BUSINESS ENGLISH, byłem za granicą razem prawie 2,5 roku.

Najniższe ceny Wymarzonezdjecia.pl

 • Warszawa
Tomasz L.

Najlepsza cena, rzetelna firma i pracownicy. Materiał na czas.

DD Running Team

 • Warszawa
Katarzyna Ł.

Z całego serca polecam - treningi zawsze dopasowane indywidualnie, świetny kontakt z trenerami, którzy bardzo szybko reagują na potrzeby. Przede wszystkim bardzo uczciwie podchodzą do swojej pracy - nikt nikogo nie oszukuje, założenia i cele treningowe są dopasowane racjonalnie do poziomu i możliwości trenującego i na bieżąco aktualizowane. Żadne pytanie nawet około treningowe nie zostaje bez odpowiedzi, duży nacisk kładzie się na wsparcie i przygotowanie mentalne. Po 8 miesiącach współpracy mogę z czystym sumieniem polecić DD Running Team.

AUTO-SAUL

 • Warszawa
Dariusz K.

Wszystko bardzo pozytywnie, super.

Vision Hill

 • Warszawa
PROTIP Marketing

Gorąco polecamy Pana Mateusza! Współpracujemy od kilku miesięcy i zrealizowaliśmy wspólnie kilka projektów. Ogromna wiedza, przystępna cena i co najważniejsze - zawsze terminowo.

Andrzej Bernaś

 • Warszawa
Konrad G.

Nazywam się Andrzej Bernaś i jestem fotografem na stałe mieszkającym w Warszawie. Pracuję w całym kraju, a specjalizuję się w fotografii ślubnej, portretowej oraz kobiecej. Lubię zdjęcia... ciekawe! Pełne koloru, mocno nasycone emocjami i kontrastem zdarzeń. Przykładam wagę by obrazy utrwalone na zdjęciach inspirowały, przywoływały wspomnienia, poruszały wyobraźnię. Moja oferta współpracy skierowana jest do odbiorcy świadomego, który stawia wysoką jakość fotografii ponad ilość. Pracuję na pełnoklatkowym zestawie profesjonalnych aparatów : Canon 5Dm3 i Canon 6D. Mam do dyspozycji własne oświetlenie mobilne ( tzw flashe ) a także lampy studyjne. Dysponuję własnymi modyfikatorami światła ( softboxy, beauty-dish, parasolki ) oraz wszystkimi akcesoriami dodatkowymi ( statywy, wyzwalacze radiowe, etc ). Posiadam wymagane uprawnienia do fotografowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych. Drugą obok fotografii pasją jest taniec. W Warszawie prowadzę ze swoją Żoną szkołę tanga argentyńskiego Tango-Warszawa. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Jestem człowiekiem pozytywnym, kontaktowym i konkretnym. Zapraszam do współpracy!

Sky School

 • Warszawa
Magdalena K.

Niestety materiał lekcji próbnej nie był dostosowany do poziomu osób biorących w niej udział. Poza tym lektor sympatyczny i kompetentny.

Agnieszka Podkówka

 • Warszawa
Magda A.

W pracy Agnieszki podoba mi się jej pełne zaangażowanie i spokój w prowadzeniu zajęć. Jest w 100% skupiona na samopoczuciu Klienta i na poprawności wykonywanych ćwiczeń - właśnie w tej kolejności - najpierw człowiek, potem ćwiczenia. Poza tym jest wspierająca, ale nie przesadnie opiekuńcza, raczej wymagająca, co dopinguje do większego wysiłku. Dla mnie to najlepsze możliwe połączenie.

SestoMediaGroup

 • Warszawa
Rafał s.

Bardzo dobra współpraca przy gali Whisky Night. Film na rozpoczęcie gali przygotowany profesjonalnie. Polecam współpracę, bo warto.

MTI Poland

 • Warszawa
Iwona B.

Jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Olga. Moja sprawa jest w toku załatwiania, dostarczam jeszcze dokumenty. Pani Olga to wspaniała osoba, miła, sympatyczna , uprzejma, bardzo się starała żeby mi pomóc.

Jakub Bałdyka-trener

 • Warszawa
Daniel G.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego trenera. Sumienność, ciężka praca, poświęcenie, ciągłe doskonalenie własnego warsztatu pracy to jedne z wielu cech przemawiających za wybraniem tego Pana. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, która obfituje w liczne rekordy życiowe.

Manhattan English Academy - Szkoła Angielskiego dla Dorosłych

 • Warszawa
KZN

Trafiłem do szkoły Manhattan z polecenia od znajomego z pracy. Wcześniej uczęszczałem do wielu szkół w Warszawie, zarówno sieciówek , jak i tych mniejszych, kameralnych więc mam duże porównanie. Kurs w szkole Manhattan to najlepszy kurs na jaki chodziłem do tej pory. Rewelacyjna szkoła, świetnie przygotowani , wymagający lektorzy z prawdziwą pasją i energią do nauczania, zawsze co do minuty przygotowani do zajęć. Doskonałe metody na utrwalenie i urozmaicenie słownictwa, dalekie od oklepanych schematów. Podczas lekcji bardzo dużo mówienia i praktyki, nacisk na idiomy i wyrażenia nieformalne, wymowę i poprawność językową czego zawsze brakowało mi w innych szkołach. Lektorka potrafi stworzyć fantastyczną, swobodną atmosferę dzięki temu na

filmslubny.eu

 • Warszawa
Karolina G.

Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, serdecznie polecam!

MCARS rental

 • Warszawa
Darek F.

Polecam z czystym sumieniem, profesjonalne podejście, usługa szybka i sprawna, minimum formalności, bardzo atrakcyjne ceny, skorzystaj, przekonaj się - na pewno wrócisz!

Bestfilm-Digital

 • Warszawa
Kasia W.

Wszystkim którzy planują ślub i szukają fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Pana Andrzeja. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Zarówno film jak i zdjęcia są na medal, jesteśmy zaskoczeni, jakie momenty uchwycili panowie - nie mieliśmy pojęcia że akurat wtedy byli tak blisko szczególnie podczas ślubu. Prawdziwi profesjonaliści, dziękujemy.

DOKTOR GSM Andrzej Banasiak

 • Warszawa
Mateusz G.

Wymiana zbitej szybki w iPhone 8. Szybko i terminowo. Cena podobna do innych serwisów w okolicy. Telefon po naprawie działa bez problemu od ponad 3 miesięcy.

Skup Aut Całych i Uszkodzonych Ercars

 • Warszawa
Mariusz K.

Jestem bardzo zadowolony, godzina i załatwione dziękuje.

WASH&GO Artur Grzybowski

 • Warszawa
Martyna W.

Profesjonalne podejście do klienta oraz pracy jaką wykonują! Polecam wszystkim skorzystanie z usług myjni WASH&GO.

BPS SOLUTIONS - Frezowanie i Toczenie CNC

 • Warszawa
Jan M.

Współpracę oceniam pozytywnie. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Trenerdaniel

 • Warszawa
Piotr G.

Trener Daniel to prawdziwy profesjonalista. Treningi sa bardzo ciekawe, urozmaicone, z ciaglym progresem. Daniel poswieca cala swoja uwage, swietnie motywuje, pomaga i objasnia, dba o prawidlowosc wykonywanych cwiczen i kwestie zdrowotne, idealnie dopasowuje program cwiczen do mozliwosci, biorac pod uwage przebyte kontuzje, predyspozycje danego dnia itp. Skarbnica wiedzy z dziedziny rehabilitacji, dietetyki, cateringu dietetycznego itd Z radoscia sie nia dzieli i odpowiada na wszelkie pytania. Ewidentnie zna sie na rzeczy, udziela sie w sporcie od bardzo wielu lat, sport to Daniela nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, co widac na kazdym kroku, a ktora umie zarazic i zaszczepic by weszla w nawyk. Jesli do tego wszystkiego

LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange

 • Warszawa
Anna B.

U Pani Agnieszki wykonywaliśmy sesje noworodkową i rodzinną. Mieliśmy już dwie sesje z dwójka dzieci i muszę przyznać ze była to najlepsza sesja! Nie tylko pod względem wykonania i twórczości Pani Agnieszki ale i jej podejścia, niesamowitego spokoju do maluszka i dużej wyrozumiałości do rodziców. Zdjęcia wykonane świetnie szczerze polecamy!

Promeo Video

 • Warszawa
Sterna Polska

Wszystko OK. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania. Ceny atrakcyjne, a ekipa profesjonalna. Polecam!

Juliusz Słoniewicz

 • Warszawa
Bogdan C.

Jestem zachwycony współpracą z tym trenerem. Punktualny, cierpliwy, no i można pogadać jak z człowiekiem. Zarówno trening jak i podejście do klienta sprawia, że praca nad sobą staje się przyjemnością, a dość szybkie efekty treningu wskazują na to że Julek wie dużo o swojej pracy. Oprócz treningu dostałem również dostęp do jego własnej platformy ćwiczeń, a także pomógł mi z dietą. No czego chcieć więcej.

Atelier " the KEY"

 • Warszawa
Maria B.

Atelier " the KEY" Studio, sprzedające wyjątkowe tkaniny włoskie. Teraz w sklepie mamy kilkaset różnych tkanin: piękne kwieciste jedwabie, miękkie wełny, wiskozę, podszewki i cienkie bawełny. W sklepie można znaleźć tekstylia od luksusowych marek i projektantów: Roberto Cavalli, Gucci, Max Mara. Show room. Mamy kilkadziesiąt gotowych rzeczy: płaszcze, sukienki, spódnice, które każdy może przymierzyć i kupić u nas w sklepie. Pracownia krawiecka. W naszej pracowni każdy może uszyć swoje wymarzone ubranie, korzystając z tkanin, które mamy w sklepie albo z tych, które przyniesie ze sobą. Również robimy poprawki krawieckie. Dlaczego The Key? Mamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, Dbamy o szczegóły, U nas znajdziesz wysokojakościowe włoskie materiały na każdą okazję.

Energy Gaz Polska

 • Warszawa
Marcin B.

Rzeczowo i konkretnie odpowiadali na pytania, elastycznie podeszli do terminów, pomimo problemów z dojazdami, nie było problemów z przesunięciem wykonania usługi, sama usługa wykonana sprawnie i szybko.

SIBUI STUDIO

 • Warszawa
Pawel M.

Indywidualne podejscie, zaangażowanie świetna współpraca z panią Anią od make-up. Jakość i efekty pracy róznież bardzo dobra

SERWIS AGD Marek Ossowski

 • Warszawa
Katarzyna K.

Polecam szczerze serwis Pana Marka ,pełen profesjonalizm i doświadczenie . Właściwy człowiek na właściwym miejscu !!! Kasia .J

Inter Fleet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Warszawa
Bartosz D.

Z firmą INTER FLEET współpracuję od 3 lat bez jakichkolwiek zarzutów. Wydanie i zdanie auta zawsze na czas. Samochody nowe i czyste. Szeroki wybór aut od osobowych po dostawcze. Polecam serdecznie.

Blue Swim Szkoła Pływania

 • Warszawa
Łukasz P.

Polecam trenera Łukasza. Super podejście do dzieciaków, zależy mu, żeby jak najlepiej nauczyć pływać, a nie po prostu odbębnić lekcję.

Sztuka Mebli

 • Warszawa
Karolina A.

Jestem bardzo zadowolona za zrealizowane zlecenie. Sofa wymagała wymiany gąbki i materiału wierzchniego po przygodzie z psem. Inny tapicer nie chciał podjąć się zlecenia, a Sztuka mebli zrealizowała zlecenie w bardzo krótkim czasie i bardzo sprawnie z odbiorem i dostawą. O wszystkich kosztach byłam na bieżąco informowana. Sofa wygląda jak w dniu zakupu. Polecam.

Kamil Parol Trener Personalny

 • Warszawa
Katarzyna G.

Moja przygoda z współpracą z Kamilem trwa już od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie treningów czy diety stworzonej przez kogoś innego. Formularze wypełniane na początku drogi są bardzo szczegółowe co jedynie potwierdza, że Kamil podchodzi bardzo profesjonalnie do tego co robi i przy okazji przekazuje swoją wiedzę na najwyższym poziomie. Zawsze w momencie kiedy pojawia się kryzys potrafi podnieść człowieka na duchu i zmobilizować do dalszego działania, a stały kontakt z podopiecznymi jaki stara się utrzymać jest tylko jednym z wielu innych atutów, które towarzysza podczas całej współpracy. Zdecydowanie jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i z czystym sercem polecam!

Zakład Tapicerski PUF-MEB

 • Warszawa
Leszek W.

Zdecydowanie solidny, terminowy, konkretny i rzeczowy. Naprawa wykonana więcej niż w 100%. Gorąco polecam.

ann.majewska_photo

 • Warszawa
Milena U.

Miła z dużym doświadczeniem dziewczyna, otwarta na wszelkie propozycje, pełna pomysłów, zdjęcia w szybkim czasie obronione i oddane, a przede wszystkim rewelacyjne.

Grupa Kapitałowa Arcona Sp. z o.o.

 • Warszawa

Niezależny Ekspert Finansowy – jakość i doświadczenie. Chcesz z sukcesem rozwijać swoją Firmę, zarabiać i wyprzedzić konkurencję? Poszukaj finansowania na rozwój swojej firmy, zainwestuj pożyczone pieniądze i zyskaj. Nie wiesz czy kwalifikujesz się na kredyt bankowy czy też finansowanie poza Bankami? Może działasz zbyt krótko lub nie wykazujesz dochodów. Nie chcesz aby z powodu niepotrzebnych zapytań kredytowych spadł Ci scoring? A co jeśli masz zaległości wobec ZUS lub US? Zgłoś się do naszych Ekspertów, znajdziemy właściwe rozwiązanie. Oferta Doradztwa, kierowana jest do Przedsiębiorców, którzy nie wiedzą w jakim kierunku podejmować działania w celu uzyskania finansowania. Zaawansowane narzędzie jakim jest Barometr Finansowy,

KB FINANSE KATARZYNA BIEGALEWSKA

 • Warszawa
Jolanta P.

p.Katarzyna bardzo przemiła konkretna osoba i odpowiednia na tym stanowisku. Rzeczowo przedstawiła sytuacje i pomocna w każdym calu polecam!

Ranking Specjalistów od Usług obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...