Zaopatrzenie w gaz Warszawa - Najlepsi w 2021

Dostawcy Gazu w Warszawie, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Zaopatrzenie w gaz

Zaopatrzenie w gaz Warszawa
Jacek S.

Przeprowadziłem kilkanaście rozmów z różnymi firmami funkcjonującymi u nas w kraju (z tymi wielkimi, średnimi oraz malutkimi) na temat instalacji fotowoltaicznej na moim domu. Z każdą rozmową, oprócz wiedzy jaką już posiadałem, dowiadywałem się coraz więcej. Niestety większość przedstawicieli działało schematycznie, a zadawane pytanie tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że chodzi tylko o jedno - aby złapać klienta! (Niektórzy "dosłownie" obiecywali tzw. gruszki na wierzbie). Na tle tych wszystkich oferentów wyróżnił się przedstawiciel firmy Doradcy Energetyczni Sp. z o.o., który nie próbował za wszelką cenę sprzedać mi swojego produktu. Nie krytykował innych rozwiązań ani firm. Rzeczowo, spokojnie, z dużą wiedzą techniczną oraz

Centrum Fotowoltaiki - Zaopatrzenie w gaz Warszawa
Wojciech K.

Poleciłem firmę Energomix już kilku osobom - uważam, że każdy, kto ma zapotrzebowanie na instalację fotowoltaiczną powinien się do ich zgłosić. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, a instalacja działa bez zarzutów. Wszystko zostało wykonane uczciwie, w terminie, przy dobrym kontakcie z pracownikami firmy.

De Consulting sp zoo - Zaopatrzenie w gaz Warszawa
Karolina H.

Super oferta i profesjonalna obsługa, polecam bo fachowość i uczciwość są dziś na wagę złota, sprawne załatwianie krok po kroku i otwartość w kontakcie. Usługa korzystna i satysfakcjonująca.

ALIANS OZE SP Z O O - Zaopatrzenie w gaz Warszawa
Barbara Ż.

Najlepsza firma w Polsce. Wszystko wykonane profesjonalnie i na czas . Kontakt z przedstawicielem nawet w weekend a wiedza jego na temat instalacji mega. Jako jedyny przedstawił minusy fotowoltaiki za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam.

Gaspol S.A. - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Gaspol S.A.

 • Warszawa
Marek K.

Szybkość jakość doświadczenie .krótko i na temat. Polecam gaspol

Dołącz do naszych Dostawców Gazu, Dostawców Gazu w Warszawie

Działasz na rynku jako Dostawca Gazu i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
En-Broker Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Warszawa
I&J INVEST

Usługa realizowana rewelacyjnie, żadnych problemów w kontakcie z przedstawicielem - naszym opiekunem. Wszystkie problemy rozwiązywane na bieżąco.

Media Broker Group - Zaopatrzenie w gaz Warszawa
Kar P.

Polecam firmę w 100%, profesjonalne doradztwo,pełen profesjonalizm. Pani Karolina konkretna, rzetelna , umowa podpisana - bardzo dobrze wynegocjowana cena dla mnie :) Jestem bardzo zadowolona. Życzę samych sukcesów .

Ziemfri - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Ziemfri

 • Warszawa

Działam w branży energetycznej od 2017 roku. Moja specjalność to sprzedaż gazu ziemnego i energii elektrycznej dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Ponadto zajmuję się optymalizacją kosztów dystrybucyjnych oraz kompleksową sprzedażą paneli fotowoltaicznych. Współpracuję z firmą Respect Energy - jedyna firma na polskim rynku, która sprzedaje wyłącznie ekologiczną energię elektryczną. Współpracujemy z ponad polskimi 200 wytwórcami energii pochdzącej z OZE. Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne, współpracuje z warszawską firmą Electrotile Sp. z o.o.

Hermes Energy Group S.A. - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to paliwo gazowe, energia czynna, na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego, całej Polski. Stawki niższe nawet 15%. Nowe włączenia, zmiana Sprzedawcy, audyt opłat dystrybucyjnych.

Elron Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Elron Sp. z o.o.

 • Warszawa

Paliwa płynne (oleju napędowego, benzyn i LPG) - z dostawą do klienta (powyżej 4500 l) - z odbiorem własnym wszystkie bazy PERN, Orlen, Lotos. W ofercie również dwu- płaszczowe zbiorniki paliwowe.

Szymgy - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Szymgy

 • Warszawa

Jesteśmy firmą doradczą która, rozwiązuje najpoważniejsze problemy i dostarcza najwyższą wartość jaką są wiedza i umiejętności przekraczające oczekiwania naszych klientów. Są nimi najbardziej świadome przedsiębiorstwa, pojedyncze zakłady produkcyjne, jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości oraz odbiorcy indywidualni. Naszym koronnym rynkiem jest energetyka (Odnawialne Źródła Energii, energia elektryczna, paliwo gazowe, ciepło). Nasza odpowiedzialność i wyróżniająca się skutecznością praca z klientem buduje przestrzeń do wzajemnego zaufania i wieloletnich relacji. Wszystko co robimy, robimy z myślą bezpieczeństwie klienta i wymiernych korzyściach z długofalowej współpracy z nami. Dajemy

Air Products Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Air Products Sp. z o.o.

 • Warszawa

Air Products działa na rynku już od ponad 75 lat i jest światowym dostawcą gazów przemysłowych. W swoim asortymencie posiada sprzedaż helu, tlenu, wodoru, argonu, dwutlenku węgla, tlenku węgla, hydrogenu, azotu czy mieszanek różnych gazów. Ponadto firma dostarcza bezpieczne urządzenia, które są niezbędne w wielu dziedzinach przemysłu, są to urządzenia do zamrażania, palniki czy wymienniki ciepła. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi związane z produkcją i dostarczaniem gazu. Dzięki ulepszaniu niektórych procesów firmy osiągnęły sukces, a rozwiązania dotyczyły zwiększenia produkcji, ochrony środowiska czy rozwiązań energetycznych.

Jungaz - serwis pieców gazowych Warszawa - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Jungaz - serwis pieców gazowych Warszawa

 • Warszawa

Serwis gazowych piecyków, pieców, kotłów na terenie Warszawy i licznych okolic m.in. Piaseczno, Pruszków, Milanówek, Błonie, Babice, Łomianki, Legionowo, Marki, Wołomin, Otwock. Zakres wykonywanych usług: coroczny przegląd piecyka, termy, kotła, naprawa term, pieców, kotłów, -konserwacja, czyszczenie gazowych urządzeń grzewczych, regulacja piecyków łazienkowych i pieców centralnego ogrzewania, montaż sterowników pokojowych, pogodowych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 602-436-422 Oferujemy naprawę oraz serwis gazowych term, kotłów konwencjonalnych oraz kotłów kondensacyjnych większości czołowych producentów. Serwis termy, serwis kotły, serwis kondensaty, serwis pieców, serwis term, serwis kotłów, naprawa pieców, naprawa term, naprawa

Elektrix Sp.z.o.o - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Elektrix Sp.z.o.o

 • Warszawa

Elektrix Sp. z o.o. funkcjonuje jako przedsiębiorstwo energetyczne od 2001 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy jest handel energią elektryczną i gazem ziemnym. Na początku istnienia nasza oferta skierowana była w szczególności do odbiorców przemysłowych, których charakteryzuje wysoki udział kosztów energii w procesie produkcyjnym, a którzy potrzebują optymalizacji kosztowej, w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej własnych produktów. Obecnie oferujemy sprzedaż energii elektrycznej i paliw gazowych do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Spółka Elektrix jest aktywna na międzynarodowych rynkach energii elektrycznej, posiada status Członka Towarowej Giełdy Energii S.A. Nasi maklerzy na co dzień zajmują się handlem na rynku

Gazowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Gazowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

 • Warszawa

Jeśli zdecydowałeś się na budowę sieci gazowej lub instalację w budynku to idealnie trafiłeś. Działamy na rynku od 1985 roku w zakresie przyłączy do sieci gazowych. W zakresie naszych inwestycji figuruje wykonawstwo gazociągów i sieci przesyłowych, przyłączy i instalacji gazowych oraz realizacja specjalistycznych technologii bezwykopowych (przecisków i przewiertów sterowanych HDD), usług serwisowych, remontowych i awaryjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy gwarantujące skuteczną realizację zamówień: -praktykę inwestycyjną, od dużych prac sieciowych po małe przyłącza gospodarstw domowych, -posiadamy fachowy sprzęt ułatwiający i przyspieszający realizowanie powierzonych zadań, oraz kompletne zaplecze logistyczne, -jesteśmy

Doradca Biznesowy - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Doradca Biznesowy

 • Warszawa

Działamy na rynku od 2012. Główny zakres naszej działalności to fotowoltaika dla firm i osób prywatnych . Firma obsługuje teren całego kraju. Zapraszamy do zadawania pytań.

Walter&Janiak sp.zo.o

 • Warszawa

Posiadam 10 letnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla firm. Szukam kontrahentów do przyszłej wspolpracy. Pracuje dla firmy Energa Obrót S.A,

Twoja Telekomunikacja

 • Warszawa

Spółka Twoja Telekomunikacja należy do grupy spółek świadczących usługi z zakresu telekomunikacji oraz energii. Posiadamy atrakcyjną umowę dla klientów indywidualnych. Klient otrzymuje od firmy nowoczesny aparat telefoniczny z wbudowaną baterią, która umożliwia korzystanie z urządzenia w promieniu 500 metrów od miejsca zarejestrowania użytkownika. W ofercie posiadamy również usługę sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu ziemnego.

Hollding PBC

 • Warszawa

Jesteśmy firmą,która działa w branży hurtowej sprzedaży paliw płynnych i LPG.Możliwość dowozu paliw naszym transportem jak również klient może odebrać własnym transportem.Dostarczamy paliwa w każdy rejon Polski.Dostarczamy również paliwa do Słowacji,Czech,Węgier.Posiadamy paliwa produkcji krajowej,jak również posiadamy paliwa z importu.Są to paliwa które posiadają odpowiednie atesty zgodne z PN.

Respect Energy - Zaopatrzenie w gaz Warszawa

Respect Energy

 • Warszawa

Usługi porządkowo - remontowe

 • Warszawa

MONTER S.C. LESZEK KUNIKOWSKI WOJCIECH PIECHOCKI

 • WARSZAWA

Firma zajmuje się instalatorstwem w zakresie instalacji gazowych , c.o. , sanitarnych, solarnych itp.

Telekomunikacja Dla Domu

 • Warszawa

Parsymonia

 • Warszawa

Stal sp.z o.o.

 • Warszawa

24Energy Consulting Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Płochocin

24Energy Consulting Sp. z o.o.

 • Płochocin
 • 21 km od Warszawa

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem Firmy HANDEN , która jest wiodącym, niezależnym dostawcą gazu ziemnego w Polsce. Korzysta z 25 -letniego doświadczenia Grupy G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. i wsparcia międzynarodowego koncernu VERBUNDNETZ GAS AG, obecnego w Europie w obszarach: wydobycia, magazynowania i dystrybucji oraz krajowego i międzynarodowego handlu hurtowego gazem ziemnym. W imieniu HANDEN mam przyjemność przedstawić Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY GAZU ZIEMNEGO ( Grupa taryfowa W-4 i wyższe ) Z GWARANCJĄ STAŁEJ CENY PRZEZ CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY: PALIWO GAZOWE, cena netto: DO UZGODNIENIA Abonament zgodny z Taryfą Sprzedawcy dla grupy taryfowej W-4: 4,00 zł/punkt/miesiąc, dla grupy taryfowej W-5: 60,00 zł/punkt/miesiąc. Dane osoby do

Kamil Szla

 • Cegielnia
 • 20 km od Warszawa

Działamy na rynku od 2010. Teren działania firmy to woj. mazowieckie. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach sanitarnych. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

"RADIUS"

 • NOWY DWÓR MZOWIECKI

CENTRUMGAZ Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Benenard

CENTRUMGAZ Sp. z o.o.

 • Benenard
 • 47 km od Warszawa

CENTRUMGAZ to firma, która specjalizuje się w zakresie instalacji gazowych oraz dostaw gazu. Nasi klienci mają wybór wśród wielu usług oraz produktów: dzierżawa instalacji, zbiorniki gazu, instalacje dla suszarni. Proponujemy także budowę instalacji zasilanych gazem płynnym (instalacje przydomowe, instalacje zasilające budynki inwentarskie. Więcej dowiedzieć się można na www.centrumgaz.eu. Oferowane produkty: - dostawy gazu - instalacje gazowe - zbiorniki na gaz

ARKA-GAZ

 • Sochaczew
 • 52 km od Warszawa

Moja firma zajmuje się dystrybucją gazu propan-butan w butlach 11kg,30kg oraz gazem do wózka widłowego.Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do współpracy.Jesteśmy na rynku od 1996 roku.Świadczymy usługi transportowe do 3,5t busami skrzyniowymi.Wystawiamy fakturę vat

Pegas Grupa sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Promna

Pegas Grupa sp. z o.o.

 • Promna
Damian K.

Firma bardzo solidna z profesjonalnym sprzętem. Zamówiłem zbiornik do ogrzewania domu i załatwili wszystko za mnie a potem przywieźli gaz taniej niż oferowały inne firmy.

MPK GAZ M.M. Kiewicz Spółka Jawna - Zaopatrzenie w gaz Płońsk

MPK GAZ M.M. Kiewicz Spółka Jawna

 • Płońsk
Jolanta M.

Bardzo dziękuję za usługę dostawy gazu bardzo miły i profesjonalny kierowca. Moja pierwsza dostawa. Pan wszystko wytłumaczył, odpowietrzył cały układ, zatankował. Wszystko sprawnie, grzecznie i profesjonalnie. Dziękuję i polecam się na przyszłość.

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Serwisowe "Euroserwis" Jacek Wyszomirski - Zaopatrzenie w gaz Opinogóra Górna

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Serwisowe "Euroserwis" Jacek Wyszomirski

 • Opinogóra Górna
Piotr S.

Firma Euroserwis p. Jacek Wyszomirski wykonała prace związane z budową przyłącza gazowego i montażem kotła do centralnego ogrzewania, Wszystkie prace i uruchomienie kotła wykonano fachowo i sumiennie. polecam firmę p. Jacka jako rzetelną i godną zaufania.

AXAN GAZ Sp. z o.o. Sp. k. - Zaopatrzenie w gaz Bielany-Żylaki

AXAN GAZ Sp. z o.o. Sp. k.

 • Bielany-Żylaki
Zakład Usługowy Agmaw

Pełny profesjonalizm! Polecam firmę, wszystko na czas.

Jabcom.pl - Zaopatrzenie w gaz Janiszew

Jabcom.pl

 • Janiszew

Fotowoltaika - uwolnij się od wysokich rachunków za energię elektryczną. Zainwestuj w przyszłość. Po 25 latach nadal masz korzyść ze swojej inwestycji na poziomie 83 % mocy zainstalowanej. Daj załapać oddech Twoim bliskim. W świecie bez nadmiernej emisji szkodliwego dla zdrowia dwutlenku węgla. Pomagamy przy zawieraniu umów sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Doradzamy w zakresie doboru odpowiedniej grupy taryfowej do profilu godzinowego poboru, również pod kątem stawek Operatora Systemu Dystrybucji.

"JUSTYN"

 • Przasnysz

Mateusz Norberczak - Zaopatrzenie w gaz Radom

Mateusz Norberczak

 • Radom

Reprezentuje firmę Biomar w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. Firma świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje projekty instalacji fotowoltaicznych w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Są to sprawdzone, nowoczesne technologie – materiały trwałe, bezawaryjne i wydajne, które gwarantują wieloletnie, maksymalne uzyski darmowej energii słonecznej, przynosząc realne oszczędności. Stawiamy na renomowanych światowych producentów najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów. Pracujemy na panelach fotowoltaicznych z co najmniej 25 letnią gwarancją,

Chem Gaz Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Płock

Chem Gaz Sp. z o.o.

 • Płock
Piotr G.

Wszystko tak jak powinno być. Szybko i bez problemów.

Biuro Projektowe "H2O PROJEKT"

 • Płock

Główną działalnością firmy jest projektowanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurowych oraz użyteczności publicznej i obiektów liniowych. Oferta firmy: - instalacje centralnego ogrzewania - instalacje wodno - kanalizacyjne - instalacje gazowe - węzły ciepłownicze - kotłownie - sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne - sieci i przyłącza ciepłownicze - sieci i przyłącza gazowe Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, administracje nieruchomości oraz pracownie architektoniczne.

NOVUM S.A. - Zaopatrzenie w gaz Rzekuń

NOVUM S.A.

 • Rzekuń

Pegas Oil Sp. z o.o. - Zaopatrzenie w gaz Rzekuń

P.H.U. Eko-gaz Jatczak Sp. J. - Zaopatrzenie w gaz Adamów

P.H.U. Eko-gaz Jatczak Sp. J.

 • Adamów

Eko Gaz to rozlewnia gazu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Udostępniamy gaz płynny przeznaczony do ogrzewania, dla rolnictwa oraz przemysłu, a także autogaz LPG i gaz płynny w butlach. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Podpowiadamy również przy wyborze zbiorników na gaz. Gwarantujemy terminowe dostawy gazu płynnego. Oferowane produkty: - gaz płynny do ogrzewania - gaz płynny w butlach - autogaz LPG - gaz płynny do wózków widłowych - gaz płynny dla rolnictwa i przemysłu - ogrzewanie ekologiczne domu - ogrzewanie gazowe domu - piece gazowe - zbiorniki na gaz

Składnica Gazów Technicznych

 • Ostrołęka

Rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku. Nasza specjalność to Sprzedaż gazów technicznych i materiałów spawalniczych, na terenie Polska.

Składnica Gazów Technicznych S.C. M.Piechocki,J.Dobkowski,D.LIpski

 • Ostrołęka

MZEnergy Klaus Michał Zejdler - Zaopatrzenie w gaz Anielin swędowski

MZEnergy Klaus Michał Zejdler

 • Anielin swędowski

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZAKUPU ENERGII ELEKTRYCZNEJ I GAZU DLA PRZEDSIĘBIORSTW. SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ I GAZU ZIEMNEGO Właścicielu, Managerze! Chcesz mieć realny wpływ na optymalizację kosztów zakupu energii i gazu ziemnego w Twojej Firmie? Mam doskonałe, bezpieczne i elastyczne produkty, które pozwolą twojemu Przedsiębiorstwu znaleźć się w gronie 30% Firm w Polsce, które najlepiej kupują energię elektryczną i gaz. Współpracuję ze stabilną Spółką Obrotu energią elektryczną i gazem, Moimi klientami są firmy przemysłowe, produkcyjne, HoReCa, oraz sieci handlowe i usługowe. Mam bardzo atrakcyjne i negocjowalne warunki długoterminowej współpracy i doskonałe warunki zakupu energii elektrycznej i gazu ziemnego. Zapraszam do

FBO Energia Sp. z o.o.

 • Tomaszów Mazowiecki
ROMAN Z.

Świetny, nowo otwarty serwis. Wymiana opon bez kolejki, fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam!

AB Serwis

 • Łosice

Firma zajmuje się usługami geodezyjnymi. Podziały, inwentaryzacje, aktualizacje, scalenia, wytyczenia, pomiary wysokościowe.

Usługi Gazowo Hydrauliczne

 • Łódź

Witam wykonuje usługi gazowe Świadczę usługi hydrauliczne w zakresie:

EKO-GAS - Zaopatrzenie w gaz Kaflarnia

EKO-GAS

 • Kaflarnia
Raf-Gaz

Z firmą Eko Gas współpracujemy od x lat, marka godna polecenia. Przed współpracą z Nimi sprawdziłem kilku dostawców gazu w okolicy. Eko Gas wygrywa.

Gazol Sp.J - Zaopatrzenie w gaz Międzyrzec Podlaski

Gazol Sp.J

 • Międzyrzec Podlaski
Grzegorz D.

Inwestycja zrealizowana szybko i terminowo. Otrzymaliśmy fachową pomoc i doradztwo, a sam montaż zbiornika trwał tylko kilka godzin. Indywidualne podejście do Klienta przekonało nas o wyborze tej firmy na wykonawcę. Polecam wszystkim.

Maro-Gaz

 • Wysokie Mazowieckie

Gaspol

 • Stąporków

F.H.U. EUROGAZ S.C. - Zaopatrzenie w gaz Rozprza

Gazpar Stacja Gazu s c

 • Parczew

Dziedzina, w której się specjalizujemy to balustrady, ogrodzenia, meble. Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu Parczew, sporadycznie Niemcy, Anglia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

ESTETICA ŁAZOWSCY PAWEŁ ŁAZOWSKI - Zaopatrzenie w gaz Kolno

ESTETICA ŁAZOWSCY PAWEŁ ŁAZOWSKI

 • Kolno

Ranking Dostawców Gazu, Dostawców Gazu obejmuje również takie miejscowości jak: Wesoła, Warszawa, Zakręt. więcej...
Jakiej usługi szukasz?