Zaopatrzenie w energię elektryczną Warszawa - Najlepsi w 2022

Dostawcy Energii Elektrycznej w Warszawie, 2022

130 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Zaopatrzenie w energię elektryczną Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 130 Dostawców Energii Elektrycznej z Warszawy złożyło 146105 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie dostawcy energii elektrycznej może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Dostawców Energii Elektrycznej w 2022 r. z Warszawy.

Zaopatrzenie w energię elektryczną Warszawa
Violetta B.

Bardzo duża wiedza na tematy energii, o cokolwiek się zapytałam otrzymałam profesjonalną odpowiedź. Polecam bardzo kompetentna i miła obsługa.

5.0 (6 opinii)
Anna G.

Firma przedstawiła spersonalizowaną, profesjonalną ofertę, z wszystkimi niezbędnymi informacjami niezbędnymi do podjęcia decyzji o wyborze wykonawcy.

4.99 (574 opinie)
Leszek R.

Mam działkę 2 ha mocno zadrzewioną, ale też z łąką i dwoma stawami. Byłem zdecydowany na instalacje fotowoltaiczną o mocy 10 kWp. zgłosił się do mnie handlowiec p. Kamil i debatowaliśmy nad miejscem umieszczenia paneli. Najpierw na ziemi- żle: cienie drzew kładą się na łące. Na dachu budynku gospodarczego (15mb)- żle : nad budynkiem rosną dwa 200 letnie dęby i corocznie zrzucają mnóstwo żołędzi na dach. Na dachu domu mieszkalnego- od biedy bo też cienie drzew; w sumie wybraliśmy tę lokalizacje ale z optymalizatorami. Przez te trudne warunki lokalizacyjne pan Kamil musiał przyjeżdżać do mnie ze trzy razy żeby wszystko po ustalać i wiele rozmów telefonicznych! Ale udało się: mam swoją instalacje 10 kW i teraz, po zimie zaczyna mocno

5.0 (25 opinii)
Wioletta K.

Instalacja przeprowadzona szybko i profesjonalnie. Wszystko działa zgodnie z zapowiedziami. Instalacja 5,4 kW. przez 6 miesięcy wyprodukowała 3763 kWh.

5.0 (21 opinii)
ZUT TELGRO

Pan Piotr zareagował na moje zgłoszenie jako pierwszy z oferentów, dosłownie po 10 minutach od złożenia zapytania. Niezwykle kompetentny , miły , kulturalny i cierpliwy oferent. Dzięki wnikliwości i spostrzegawczości Pan Piotr pomógł rozwiązać problem z którym się zwróciłem. Kontakt ze strony Pana Piotra błyskawiczny i co ważne nie nachalny.Pan Piotr potrafi grzecznie zadzwonić o ustalonej wcześniej porze i nie trzeba się przypominać. Gorąco polecam Pana Piotra jako profesjonalistę w tej branży. Sławek

5.0 (11 opinii)
Adsm Turcza

Współpracę z Panem Damianem oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dobry kontakt merytoryka profesjonalizm na całym etapie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Z całego serca polecam Pana Damiana Kitę PGE.

5.0 (7 opinii)
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Bielecki

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa począwszy od dopasowania najlepszej oferty po obsługę po sprzedażową. Kontakt nie kończy się na podpisaniu dokumentów. Mam świadomość, że w każdej chwili trwania umowy z nowym świadczeniodawcą mam możliwość wykonać telefon do Pana Damiana i uzyskam od niego pomoc. Wiem bo skorzystałem. Dodatkowo nawet w tak ciężkim okresie jak teraz interesuje się Klientem i informuje o przewidywaniach rynkowych tak by zawczasu przygotować mnie do decyzji związanej z ewentualnymi korzystnymi zmianami w przyszłości. Dziękuję.

5.0 (4 opinie)
I&J INVEST

Usługa realizowana rewelacyjnie, żadnych problemów w kontakcie z przedstawicielem - naszym opiekunem. Wszystkie problemy rozwiązywane na bieżąco.

5.0 (2 opinie)
Sebastian R.

Firmę poleciłem już kilku osobom i będę polecać dalej. Firma wykonała dla mnie instalację bardzo sprawnie i przed założonym terminem. Jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu prac, jak i ze współpracy z firmą - kontakt z pracownikami przez cały czas był świetny.

5.0 (2 opinie)
Robert W.

Witam Wszystkich którzy mają problemy z dostawcami energii. Pan Krzysztof jest fachowcem w tej dziedzinie, jest konkretny i posiada wielką wiedze. Polecam każdemu, pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Dostawców Energii Elektrycznej z Warszawy

LT LAW Ciupka, Stachurski sp. k.

Solidny i rzetelny partner biznesowy. Godny zaufania.

5.0 (5 opinii)
Kar P.

Polecam firmę w 100%, profesjonalne doradztwo,pełen profesjonalizm. Pani Karolina konkretna, rzetelna , umowa podpisana - bardzo dobrze wynegocjowana cena dla mnie :) Jestem bardzo zadowolona. Życzę samych sukcesów .

5.0 (2 opinie)

Axpo Sp. z o.o. działa w Polsce od 2001 roku, skupiając się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań w zakresie produkcji zielonej energii i długoterminowych umowach jej odkupu. Ponadto spółka rozwija działalność w obszarze sprzedaży energii odbiorcom końcowym.

5.0 (6 opinii)

Szymgy

 • Warszawa
Nie Podano

Pan Szymon, działa szybko i profesjonalnie. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Anna K.

Pełen profesjonalizm i dobra oferta. W dzisiejszych czasach to rzadkość, zwłaszcza w tej branży. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Dostawców Energii Elektrycznej w Warszawie

Działasz na rynku jako Dostawca Energii Elektrycznej i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Synergio S.A.

 • Warszawa
RcyHzjsVuiwTOMFIKOzt W.

Naprawdę fachowe doradztwo. Pani Ola nie ściemniała i choć zadawaliśmy dużo trudnych pytań na wszystkie rzetelnie odpowiedziała. Sprawnie przeliczyła nasze potrzeby na moc instalacji dodając delikatny zapas. Sprawne załatwienie finansowania i formalności. Ekipa montażowa pod dowodzeniem Pana Sławka spędziła u nas aż 3 dni, tłumacząc, że przy dachówce ceramicznej pośpiech jest nie wskazany. Co zaskakujące po wymianie licznika i uruchomieniu falownika dostaliśmy dodatkowe przeszkolenie z aplikacji w telefonie. Instalacja 9 kW uruchomiona 4 sierpnia. Z pewnością polecimy znajomym. Pełne profeska, dziękujemy!

4.92 (157 opinii)
Daniel K.

Po rozmowie z Panem Markiem postanowiliśmy zatrudnić firmę Allianz. Pomoc Pana Jarka okazała się kluczową w wyborze oferty.

5.0 (3 opinie)
Gospodarstwo Rolne Ferma Drobiu

Otwarta komunikacja na każdym etapie współpracy. Klient zadowolony.

5.0 (2 opinie)
Karolina A.

Pan Wiesław Śliwiński bardzo pomógł mi w uporządkowaniu spraw z energią elektryczna. Otrzymałam fachowe doradztwo i wszystko zostało niemalże za mnie załatwione w ekspresowym tempie. Polecam.

5.0 (13 opinii)
Katarzyna G.

Jestem bardzo zadowolona z instalacji fotowoltaicznej, której wykonanie powierzyłam tej firmie. Miałam przyjemność omawiania szczegółów projektu inwestycji w moim gospodarstwie domowym z Panem Piotrem Jezierskim Prezesem Zarządu Spółki. Rzetelnie, kompetentnie i cierpliwie udzielał mi wszystkich informacji. Wyczerpująca analiza moich oczekiwań i zapotrzebowań na instalację fotowoltaiczną przy ogromnym udziale Pana Piotra rozwiała wszelkie wątpliwości i doprowadziła do jej wykonania. Ekipa montująca wobec której nie mam słów uznania wykonała ową instalacje w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych w listopadzie 2020 deszcz chłód, a mimo to ekipa z uśmiechem wykonała swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam tą firmę w 100%.

5.0 (1 opinia)

AXPO POLSKA Sp. z o.o.

 • Warszawa
Remigiusz W.

Świetna obsługa, dobre warunki cenowe. Działam z tą firmą od ponad roku.

5.0 (4 opinie)

Ramivent Michał Storma

 • Warszawa
Hagiel Sp. z o.o.

Jeżeli nie macie jeszcze klimatyzacji, a wahacie się jaką wybrać i kto ją Wam zainstaluje, to wybierzcie tę firmę. Błyskawiczny czas realizacji i bardzo ważne: dotrzymywanie terminów. Szybko, profesjonalnie, czysto. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Voolt

 • Warszawa

Firma Voolt Sp z.o.o. jest częścią grupy Novavis S.A notowanej na giełdzie od 2012 roku, kapitał zakładowy to 805 000,00 zł. Posiadamy stały zespół zaufanych monterów i elektryków, wszyscy rekomendowani przez nas instalatorzy przeszli przez skomplikowany proces rekrutacyjny. Wyniki przykładowych prac montażowych można zobaczyć na naszej stronie w zakładce „galeria” zachęcamy również do zapoznania się z referencjami. Na bazie wspólnych ustaleń przygotowujemy najkorzystniejsze możliwości proponowanego przez nas rozwiązania. Zapraszamy do wyceny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJblc2TOB-ZDIulqgMM8EQxegAWwpz8ej_rOLMjivk7y705w/viewform

5.0 (1 opinia)

OZE.plus - Your Way Sp. z o.o.

 • Warszawa
Czarek S.

W pełni zasługują na to, aby polecić firmę innym. Byli w pełni zaangażowani w moje zamówienie, mimo, iż było bardzo nietypowe. Raz jeszcze dziękuje za tak sprawny montaż instalacji i miłą obsługę.

5.0 (91 opinii)

DBASZTOMASZ

 • Warszawa
Anna K.

Współpraca z Panem Łukaszem to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm i terminowość. Podpowiada wiele praktycznych rozwiązań. Polecam w 100%. Przy następnej awarii nie wyobrażam sobie współpracy z innym fachowcem.

5.0 (9 opinii)

Geoheating Krzysztof Jabłoński

 • Warszawa
Jerzy G.

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

5.0 (9 opinii)

Energomix Sp. z o.o.

 • Warszawa
Marta Ł.

Szybki kontakt od zleceniobiorcy, szybka i sprawna realizacja, fachowe podejście, zamiast niepotrzebnej wymiany całej instalacji skończyło się jedynie na wymianie zabezpieczeń, dzięki profesjonalnym poradom zaoszczędziłam sporo kosztów. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Dom Inwestycji PL Sp. z o. o.

 • Warszawa
Danuta K.

Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalna, z zachowaniem zasad etyki zawodowej, podnosząca świadomość finansową. Jestem bardzo zadowolona z zaoferowanych rozwiązań, które w pełni spełniają moje oczekiwania. Bardzo cieszę się, że mam uczciwą pomoc w kwestiach finansowych, szczerze polecam współpracę z Domem Inwestycyjnym PL.

5.0 (4 opinie)

Pulsar Energia Sp. z o.o.

 • Warszawa
Maria B.

Pulsar Energia spełnił moje oczekiwania. Cena mnie zadowala. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.

5.0 (9 opinii)

Pulsar Energia Sp. z o.o.

 • Warszawa
Maria B.

Pulsar Energia spełnił moje oczekiwania. Cena mnie zadowala. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.

5.0 (9 opinii)

Firma z oferteo

 • Warszawa
Radosław P.

Pan Tomasz Połomski, właściciel firmy mgr inż. Tomasz Połomski nadzoruje budowę naszego domu. Jako inspektor nadzoru wykazał się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Polecam usługi tej firmy innym inwestorom.

5.0 (3 opinie)

Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

 • Warszawa
Anna

Bardzo miła i fachowa obsługa, tłumaczenie szybkie i bardzo wysoki poziom. Polecam wszystkim tę firmę

5.0 (1 opinia)

Pulsar Energia Sp. z o.o.

 • Warszawa
Maria B.

Pulsar Energia spełnił moje oczekiwania. Cena mnie zadowala. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.

5.0 (9 opinii)

Kamil Wziątek

 • Warszawa
Jacek M.

Wszystko przebiegło rewelacyjnie szybko i sprawnie. Towar dotarł w umówione miejsce na drugi dzień po jego otrzymaniu. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Polenergia Sprzedaż

 • Warszawa

Polenergia Sprzedaż, jako pierwsza firma w Polsce, oferuje energię ze źródeł odnawialnych w innowacyjnym standardzie Energia 2051, gwarantującym 100 proc. zielonej energii! Twórz z nami zrównoważoną przyszłość! Wierzymy, że dostarczając ekologiczne rozwiązania jak największemu gronu odbiorców pozytywnie wpływamy na środowisko naturalne, a tym samym na jakość życia kolejnych pokoleń. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować energię, ale także dostarczyć ją milionom osób! Już teraz nasza oferta jest zgodna z wytycznymi Europejskiego Zielonego Ładu, który ma obowiązywać powszechnie dopiero od 2051 r. Oferujemy naszym klientom i partnerom nowy standard energetyczny Energia 2051, który wyprzedza

Ziemfri

 • Warszawa

Moja firma zajmuje się zaopatrzeniem w energie elektryczną, gaz. Wykonujemy także panele fotowoltaiczne. Działamy na terenie całej Polski, ale siedzibę mamy w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu.

Hermes Energy Group S.A.

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to paliwo gazowe, energia czynna, na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego, całej Polski. Stawki niższe nawet 15%. Nowe włączenia, zmiana Sprzedawcy, audyt opłat dystrybucyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Axpo Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Axpo jest obecne na polskim rynku energii od ponad 16 lat. Specjalizujemy się w innowacyjnych produktach energetycznych i kompleksowych usługach dla Klientów biznesowych, producentów energii odnawialnej i innych spółek obrotu energią. Axpo Group jest zaufanym wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w Szwajcarii i ponad 30 krajach europejskich. Około 4 500 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczedczenia we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i produkcji przyjaznej dla środowiska energii w celu zapewniania zrównoważonej przyszłości.

Doradca Biznesowy

 • Warszawa

energia elektryczna i gaz ziemny dla firm , wyceny , analizy, nowe przyłącza , cesje , wnioski , gwarancje cen

Axpo Polska

 • Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to sprzedaż energii gazu paneli Pv i oswietlenie, na terenie Cała Polska.

Luneos Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED, Kogeneracji oraz instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy 200 mln EUR na inwestycje w projekty energetyczne dla firm w Polsce. Inwestujemy w niezależność energetyczną małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając narzędzia optymalizacji energetycznej bez wkładu inwestycyjnego po stronie klienta. Łączymy działania zmierzające do obniżenia kosztów energii oraz kosztu emisji CO2 z systemowym dążeniem do uzyskania niezależności energetycznej. Partner strategiczny Susi Partners to szwajcarski fundusz z siedzibą w Zurychu o najwyższej wiarygodności finansowej. Prawie 1 miliard Euro zainwestował w

BIOMAR

 • Warszawa

OZE-Biomar świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje projekty instalacji fotowoltaicznych w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Są to sprawdzone, nowoczesne technologie – materiały trwałe, bezawaryjne i wydajne, które gwarantują wieloletnie, maksymalne uzyski darmowej energii słonecznej, przynosząc realne oszczędności. Stawiamy na renomowanych światowych producentów najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów.

ENERGOMIX

 • Warszawa

Jesteśmy największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Gwarantujemy jako broker skorzystanie z oferty 18 Firm produkujących i sprzedających en.el.i gaz w celu doboru najlepszej oferty dla indywidualnych potrzeb Klientow. Pracujemy na rzecz Klienta optymalizując dobory taryf i grup taryfowych w sprzedaży i dystrybucji. Oferujemy LEDy z technologią zawierającą światowej jakości patenty (NOBEL 2014) razem z wiedzą na temat wykorzystania w/w technologii do otrzymania należnych certyfikatów. Sprzedajemy gaz w cenach zawsze niższych niż PGNiG. W ramach Fotowoltaiki jesteśmy Agentami firmy EDF Polska S.A.

Doradca Biznesowy

 • Warszawa

Działamy na rynku od 2012 roku. Główny zakres naszej działalności to fotowoltaika dla firm i osób prywatnych. Firma obsługuje teren całego kraju. Zapraszamy do zadawania pytań.

Asik Joanna Przemieniecka

 • Warszawa

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to sprzedaż usług telekomukacyjnych, ICT, IOT, Energia, światłowód, tablety, laptopy,, na terenie Polska.

Walter&Janiak sp.zo.o

 • Warszawa

Posiadam 10 letnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla firm. Szukam kontrahentów do przyszłej wspolpracy. Pracuje dla firmy Energa Obrót S.A,

IRL Polska

 • Warszawa

Axpo Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości. W Polsce spółka działa od 2001 roku. Podstawowym obszarem działalności Axpo w Polsce są długoterminowe umowy na zakup energii i gwarancji pochodzenia oraz tzw. zielone certyfikaty. Jesteśmy jednym z największych niezależnych odbiorców energii oraz świadectw pochodzenia. Oferujemy rozwiązania do wszystkich typów oraz wielkości instalacji. Obecnie Axpo Polska

Twoja Telekomunikacja

 • Warszawa

Spółka Twoja Telekomunikacja należy do grupy spółek świadczących usługi z zakresu telekomunikacji oraz energii. Posiadamy atrakcyjną umowę dla klientów indywidualnych. Klient otrzymuje od firmy nowoczesny aparat telefoniczny z wbudowaną baterią, która umożliwia korzystanie z urządzenia w promieniu 500 metrów od miejsca zarejestrowania użytkownika. W ofercie posiadamy również usługę sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu ziemnego.

FT-U ARES

 • Warszawa

Szanowni Państwo, zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringu szkolnego, stołówkowego , firmowego oraz cateringu na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe jak wesela, komunie itp. Oferujemy pyszne ciasta i torty domowe .Zapraszamy .Działamy od 1991 r.Przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji cen oraz różnego rodzaju upustów.Tel.kontaktowy

Ranking Dostawców Energii Elektrycznej obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Zaopatrzenie w energię elektryczną w innych miejscowościach