Powiedz jak możemy Ci pomóc

Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Moja praktyka obejmuje rozwiązania trudnych spraw rodzinnych, w tym rozwodów, podziału majątku, utrudniania kontaktów z rodzicem oraz aspektów transgranicznych prawa rodzinnego, takich jak dochodzenie roszczeń alimentacyjnych i uprowadzenie rodzicielskie.

Jako pełnomocnik, staram się wykazać wyczucie, takt, empatię i zaangażowanie w trudnych sytuacjach, które często wymagają rozwiązania nie tylko prawnego, ale także emocjonalnego. Działam w taki sposób, aby w najlepszy sposób zabezpieczyć interesy mojego klienta, zarówno o charakterze osobistym, jak i majątkowym.

Posiadam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego, a od 2019 roku prowadzę indywidualną praktykę prawniczą. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić moim klientom najlepszą jakość usług. W czerwcu 2022 r. ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim "Prawo rodzinne z elementami psychologii".

Działam niezależnie od lokalizacji klienta, a mój priorytet to zawsze zapewnienie najwyższej jakości usług. Oferuję konsultacje i porady prawne stacjonarnie w mojej siedzibie na Wilczej w Warszawie lub zdalnie (audio-video), przygotowanie stosownych pism procesowych/umów oraz zastępstwo przed sądami. Obsługuję również klientów z zagranicy, kontaktując się z nimi zdalnie.

Jako laureatka Konkursu "Orły Prawa 2022 r.", jestem dumną posiadaczką tej prestiżowej nagrody i dalszą pracę będę kontynuować w duchu zaangażowania, rzetelności oraz dostępności dla moich klientów. Serdecznie zapraszam do kontaktu i ustalenia zakresu, w którym mogę pomóc.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie, Austria, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Malta, Niemcy, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

14 opinii

Pozytywna (14)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Zbigniew P. 29 marca 2023
Pozytywna opinia

Fachowa kompetentna Pani mecenas dąży do przekazania pełnej informacji nie obserwując tylko umówionego czasu konsultacji jestem bardzo zadowolony z udzielonej porady

Kamila M. 18 lutego 2023
Pozytywna opinia

WSZYSTKO JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI I POZDRAWIAMY

Anna S. 19 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Małgorzata posiada rzetelną wiedzę dotyczącą różnych aspektów prawa i wykorzystuje ją w pracy z klientami. Mnie pomogła uniknąć oszustwa - wyłudzania pieniędzy. Otrzymałam także od Małgorzaty wiele cennych porad z zakresu prawa autorskiego, mam do niej pełne zaufanie. Bardzo dziękuję!

Sergiu D. 22 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm dopisuje i zaangażowanie dziękuję :)

Leokadia L. 18 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne i szczegółowe przygotowanie się do spotkania. Bardzo polecam, dzięki Pani nabrałam siły do tego, aby przemyśleć i walczyć o samą siebie. Bardzo dziękuję, na pewno skorzystam ponownie.

Tomasz L. 14 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo udana współpraca. Pani Mecenas prowadziła moje sprawy w związku z alienacją córki. Jestem mile zaskoczony wysokim poziomem obsługi zarówno jeśli idzie o wiedzę, jak i o kulturę osobistą. Pani Mecenas okazuje dużo zrozumienia, jest wnikliwa oraz rzeczowa. Polecam z czystym sumieniem.

Malgorzata M. 8 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

Jarosław G. 18 października 2022
Pozytywna opinia

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Joanna D. 1 października 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalistka w każdym calu, sympatyczna, konkretna osoba. Od lat mieszkam w Niemczech, pomimo odległości nie było żadnych problemów, aby załatwić sprawę i komunikować się zdalnie. 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam Panią Małgorzatę.

Zbigniew M. 25 września 2022
Pozytywna opinia

Szybka reakcja ii pomoc w ogarnięciu tematu , już po pierwszej rozmowie znikło uczucie bezradności. Dziękuję

Anna B. 22 września 2022
Pozytywna opinia

Szybka i efektowna porada. Pani Małgorzata niezwłocznie odpowiedziała na email-e. Porada udzielona w sposób konkretny i ze zrozumieniem dla klienta. Polecam uslugi.

Katarzyna K. 19 września 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgosia jest bardzo konkretną osobą. Słucha co jest bardzo ważne, pomogła mi mega w sprawie rozwodowej, bardzo profesjonalne podejście jak i była dla mnie mega wsparciem, była moją siłą, bez niej nie dała bym rady. Bardzo dziękuję Pani Małgosiu.

Sławomir M. 14 września 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Dominika F. 14 września 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata, to prawdziwy profesjonalista, dotrzymuje terminów, zawsze pomocna i cierpliwa. Polecam z całego serca! Dominika.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wilcza 29A/7, Warszawa

NIP

7132498271

WWW

www.malgorzatalukasik.com

Telefon

606 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/malgorzatalukasik.kancelaria