Kadry Katowice - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Katowicach, 2021

45 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 45 firm
w kategorii Kadry

Kadry Katowice
Jolanta Z.

Oszczędziłam pieniądze firmy dzięki doradztwu podatkowemu Alesty , nowoczesne rozwiązania wyróżniają Aleste na tle innych konserwatywnych biur księgowych, przyjemny i szybki kontakt z opiekunem. Szczerze polecam !

Mayer & Olsen - Kadry Katowice

Mayer & Olsen

 • Katowice
Zarapharm sp. z o.o.

Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością, terminowo i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze po dzis dzień, w związku z czym szczerze polecamy współpracę z biurem rachunkowym Mayer&Olsen jako profesjonalnego partnera w zakresie oferowanych usług.

Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. Sp. k - Kadry Katowice
AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO

Panie Tomku, praca z tak odpowiedzialnym za ochronę danych osobowych szefem to była sama przyjemność. Jednocześnie gratuluję cudownego zespołu i życzę bezpiecznego przetwarzania danych. Powodzenia.

MC-OFFICE - Kadry Katowice

MC-OFFICE

 • Katowice
Katarzyna G.

Biuro rachunkowe MC-OFFICE to firma z wieloletnią tradycją o sukcesie której stanowią profesjonalizm, pasja i zaangażowanie całego zespołu pracowników i współpracowników firmy. Zaufało nam już ponad sto trzydzieści firm dla których świadczymy usługi na niezmiennie wysokim poziomie, i który staramy się utrzymywać. Wielokrotnie nasza praca była weryfikowana zarówno poprzez niezależnych audytorów jak i przez urzędników skarbowych, zakładu ubezpieczeń społecznych oraz innych instytucji, niezmiennie wykazując prawidłowe prowadzenie spraw naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasi klienci polecają nasze usługi swoim znajomym, którzy dołączają do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów. Cieszymy się sukcesami naszych klientów, bo zadowolony klient to szczęście też dla nas. Wiemy, że biuro jest dla Klienta a nie klient dla biura. Jesteśmy profesjonalistami, a przy tym lubimy to co robimy, nie popadamy w rutynę. Stawiamy na innowacyjność i postęp wdrażając nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę naszym Klientom. Każdy klient MC-OFFICE otrzymuje darmowo: - program do wystawiania faktur, - program do kontroli płatności w firmie, - dostęp 24h do dokumentów firmy, - możliwość przesyłania dokumentów paczkomatami InPost, - indywidualnego opiekuna firmy Obsługujemy firmy każdej wielkości, od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki akcyjne i komandytowo-akcyjne. Łączne aktywa naszych klientów to kilkaset milionów złotych a ilość obsługiwanych przez nas pracowników i zleceniodawców to już ponad pół tysiąca. Zapraszamy do współpracy!

Kancelaria Doradców Podatkowych G. Pierchała, B. Widuch S.C. - Kadry Katowice
Robert G.

Możemy polecić współpracę z Kancelarią w zakresie doradztwa podatkowego. Współpraca nie budzi żadnych zastrzeżeń czy wątpliwości, oceniamy tę spółkę jako dobrego partnera do współpracy w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Katowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Biuro Rachunkowe CONSTANS Sp. z o.o. - Kadry Katowice
A&c Maxel

Przedstawiciel Biura przedstawił fachowo i rzetelnie ofertę, wyjaśnił wszelkie pytania do umowy i zaprosił na podpisanie umów. Podczas podpisywania umowy zostałem miło przyjęty oraz wręczono mi skromny upominek w związku z podpisaniem umowy a Biuro profesjonalnie przygotowane do zawarcia umowy miało gotowe wszystkie dokumenty: umowę i pełnomocnictwa. Mam nadzieję na długo i pomyślna współpracę.

KANCELARIA PODATKOWA FINANSJER JUSTYNA SZULC - Kadry Katowice
Hanna D.

Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oparte na ponad 20 letnim doświadczeniu w księgowości. Jesteśmy elastyczni, zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Do Państwa zadań będzie należało jedynie dostarczenie do naszej Kancelarii dokumentów oraz informowanie nas o zmianach zachodzących w Waszej firmie. - całą resztą zajmiemy się my. Usługi naszego biura mogą być dużym wsparciem dla każdej firmy, niezależnie od wielkości oraz branży, w której działa. Oferujemy obsługę księgową na terenie całej Polski. Całkowity kontakt z biurem może odbywać się telefonicznie i mailowo.

BIURO RACHUNKOWE GCBF SP. Z O.O. - Kadry Katowice
Patryk T.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie usług księgowych i usług rachunkowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu prowadzenie działalności będzie dużo mniej skomplikowane. Nasze Biuro tworzą świetni prawnicy, eksperci z tych dziedzin prawa, których znajomość niezbędna jest do efektywnego prowadzenia firmy. W kwestiach biznesowych i finansowo-kredytowych obsługę zapewniają z kolei specjaliści z dziedziny doradztwa finansowego. Naszym celem jest świadczenie usług wielowymiarowych, uwzględniając indywidualne oczekiwania i potrzeby. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ *KPiR *Ryczałt ewidencjonowany *Księgi Handlowe Najwyższą jakość naszych usług księgowych i usług rachunkowych gwarantuje i zabezpiecza PZU SA. Pracujemy na renomowanym programie księgowym COMARCH - OPTIMA.

Biuro Efektywnej Księgowości TAX-EFFECT S.A. - Kadry Katowice
Andrzej D.

Bardzo fachowa i kompetentna firma godna poleceania.

Biuro Rachunkowe BATUTA Sp. z o.o. - Kadry Katowice
elneken.bytom@gmail.com

Księgowość na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm Firma godna polecenia!!!! Porady finansowe rewelacja

Tax-US sp. z o.o. - Kadry Katowice

Tax-US sp. z o.o.

 • Katowice
Salon Fryzjerski BIM

Firma Tax-US sp.z o.o. jest to zespół profesjonalistów, z którym współpracuję już wiele lat. Podczas naszej współpracy zawsze mam pewność i poczucie, że mogę liczyć na rzetelną obsługę, szybkość reagowania w trudnych sytuacjach, a szczególnie w czasie pandemii. Pani Magdalena Błaszczyk wraz z zespołem wykazała się niezwykłym zaangażowaniem i skutecznością.

JB Biuro Rachunkowe - Kadry Katowice

JB Biuro Rachunkowe

 • Katowice
Irena M.

Dobra współpraca. Przekazuję dokumenty w formie skanów. Otrzymuję informację mailowo. Nie mam dużo dokumentów ok. 50 miesięcznie, 10 pracowników. Jestem zadowolona, miły kontakt.

ZYSK RENATA BARAŃSKA - Kadry Katowice

ZYSK RENATA BARAŃSKA

 • Katowice
Szymon G.

Osobiście przekonałem się, że Pani Renata jest osobą, która reprezentuje bardzo wysokie zasady etyczne w relacji z klientem. Polecam!!!

Kancelaria Rachunkowość Podatki Ewa Domagała Doradca Podatkowy

 • Katowice
Agencja Trekking Sport

Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia, pragnę zarekomendować Kancelarię rachunkowość – Podatki Ewa Domagała Doradca Podatkowy jako firmę godną zaufania. Księga firmy powadzona jest rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi i ważnymi atutami Kancelarii są: przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników. Wszystkie powyżej wymienione aspekty pozwalają nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę firmy, lecz również na uzyskanie rzetelnej, fachowej i kompleksowej obsługi w każdej sytuacji związanej z prowadzoną działalnością. Z przyjemnością rekomenduję Kancelarię Wszystkim, którzy poszukują solidnego i rzetelnego partnera w

lilYou - Kadry Katowice

lilYou

 • Katowice
Krzysztof F.

Zawsze szybki oraz bezproblemowy kontakt z firmą. Co do kwestii technicznych również nie mam znaczących uwag.

Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o. - Kadry Katowice

Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o.

 • Katowice
M. S.

6 lat owocnej współpracy, pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

PUSZ MERITUM - Kadry Katowice

PUSZ MERITUM

 • Katowice
Grumix

Bardzo profesjonalna obsługa, dojazd do klienta, kompetentni ludzie

RKP Biuro Rachunkowe Renata Perszel - Kadry Katowice

RKP Biuro Rachunkowe Renata Perszel

 • Katowice
Leszek M.

Firmę polecam jako solidnego i rzetelnego partnera!

Biuro Rachunkowe LADRO - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe LADRO

 • Katowice
Małgorzata Z.

Firma godna sześciu gwiazdek. Profesjonalizm i serce. Przemiła obsługa. Polecam.

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk - Kadry Katowice

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

 • Katowice
Sylwia S.

Kancelaria Prawa Podatkowego powstała z inicjatywy doradcy podatkowego dr Agaty Błaszczyk, której aspiracją było stworzenie miejsca przyjaznego podatnikom. Klienci kancelarii mogą liczyć nie tylko na pomoc w obronie swoich praw, ale także na wsparcie w zakresie egzekwowania obowiązków organów podatkowych względem podatników. Stale aktualizowana i poszerzana wiedza merytoryczna pracowników i partnerów kancelarii znajduje swoje zastosowanie nawet w najbardziej skomplikowanych rozwiązaniach prawno-podatkowych, które mają na celu wsparcie klientów zarówno indywidualnych, biznesowych, jak i tych, będących reprezentantami sfery budżetowej. Priorytetem wszystkich realizowanych przez kancelarię działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przekładających się na wymierne korzyści dla klientów i interesariuszy. Sporządzane w ramach współpracy analizy i opinie stanowią gotowe do wdrożenia, optymalne rozwiązania prawno-podatkowe. Większość naszych klientów stanowią przedsiębiorstwa z branży budowlanej oraz handlowej, natmiast zapraszamy do współpracy wszyskich przedsiębiorców, którym sama obsługa księgowa nie wystarcza i którzy widzą potrzebę konsultowania swoich decyzji biznesowych z doradcą podatkowym, co pozwala na optymalizację kosztów prowadzenia firmy.

KM-OUTSOURCING KAROLINA MROCHEN - Kadry Katowice

KM-OUTSOURCING KAROLINA MROCHEN

 • Katowice
Martyna C.

Gorąco polecam! Profesjonalnie, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna.

Biuro Rachunkowe Zysk Renata Barańska - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe Zysk Renata Barańska

 • Katowice
Szymon Gołowkin

Pani Renata Barańska wykazuje się wzorową znajomością przepisów, przejawia inicjatywę i zaangażowanie w prowadzeniu kluczowych dla mojej firmy spraw. Jest osobą bardzo komunikatywną, samodzielną oraz nastawioną na potrzeby klienta. Pani Renata cechuje się sumiennością, terminowością i odpowiedzialnością za realizowanie powierzonych zadań. Rekomenduję Biuro Rachunkowe "Zysk" jako skutecznego w działaniu i godnego ZAUFANIA Partnera.

Biuro Rachunkowe - BRES - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe - BRES

 • Katowice
Stach zakład masarski

Solidność i kreatywność - sprawnie przeprowadzona kalkulacja wędlin

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o. - Kadry Katowice

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o.

 • Katowice
Ryszard G.

USŁUGI KSIĘGOWE Elastyczna oferta dostosowana jest zarówno do małych firm, jak i dużych spółek, a także stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych.

Biuro Rachunkowe Plus

 • Katowice
Sylwia S.

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to ksiegi handlowe,kpir, na terenie katowice.

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Kadry Katowice

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE

 • Katowice
Bernadetta W.

Świetne biuro rachunkowe, znają się na prowadzeniu księgowości, mają bardzo dobry kontakt z klientem, nie mam na co narzekać.

SUBVENTUM Zbigniew Cyrulik - Kadry Katowice

SUBVENTUM Zbigniew Cyrulik

 • Katowice

Jesteśmy firmą zajmującą się m.in. kompleksową obsługą księgową firm działających na terenie województwa śląskiego i łódzkiego. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. W naszym

Eurokadra Expert - Kadry Katowice

Eurokadra Expert

 • Katowice

- kompleksowy zakres obsługi kadr i płac - usługi księgowe - szkolenia BHP - legalizacja zatrudnienia obcokrajowców facebook: www.facebook.com/eurokadraexpert

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Księgowości Andrzej Moszyński - Kadry Katowice

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Księgowości Andrzej Moszyński

 • Katowice

Kancelaria specjalizuje się w doradztwie podatkowym i prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Została założona w roku 2005 na bazie zdobytych doświadczeń w znanej firmie audytorskiej w departamentach audytu, księgowości i doradztwa podatkowego. Od tego czasu regularnie bierzemy udział w licznych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych oraz przez firmy zewnętrzne takie jak np. International Taxation Principles & Planning Blue Course w Nikozji, zorganizowanym przez Sheltons Internatonal Tax Training Institute. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim, jak również zagranicznym. Obsługiwane podmioty reprezentowały profile działalności takie jak branża budowlana, automotive, branża

Centrum Finansowo-Szkoleniowe UNION Sp. z o.o. - Kadry Katowice

Centrum Finansowo-Szkoleniowe UNION Sp. z o.o.

 • Katowice

C.F.S UNION sp. z o.o.działa na rynku usług księgowych i szkoleniowych od 2003, systematycznie rozwijając się i zdobywając uznanie klientów. Na rynku działamy zdecydowanie, dostosowując usługi i ofertę do indywidualnych wymagań. Dbamy by oferta naszych usług była jak bardziej korzystna i interesująca. Młoda, energiczna a jednocześnie doświadczona kadra w działach finansowo-księgowym i szkoleniowym jest naszą wizytówką i gwarancją zadowolenia z osiągniętych wyników współpracy. Dbamy o to by nasi klienci kojarzyli Union Sp. z o.o. wyłącznie z solidnością i profesjonalizmem. Oferujemy obsługę księgową oraz kadrowo - płacową zarówno przedsiębiorców (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne i jawne, spółki komandytowe,

Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o.. - Kadry Katowice

Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o..

 • Katowice

Serdecznie witamy na stronie naszego Biura Rachunkowego, które jest częścią Centrum Wspierania Polskiego Biznesu dzięki czemu oferujemy Państwu pełen wachlarz usług wspierający działalność każdego przedsiębiorstwa. Usługi: reprezentacja podatnika podczas czynności kontrolnych Urzędu Skarbowego książki przychodów i rozchodów księgi rachunkowe ryczałt ewidencjonowany doradztwo podatkowe pomoc w kontaktach biznesowych w języku włoskim pomoc przy składaniu wniosków o dotację kadry płace deklaracje do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych audyt księgowy analizy i sprawozdania zdalna obsługa księgowa na dowolnym oprogramowaniu klienta Działamy na terenie całej Polski Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o. ul. Kochanowskiego 16 40-035

Biuro Rachunkowe BILANSISTA A.Ostrowska - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe BILANSISTA A.Ostrowska

 • Katowice

Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR zarówno dla osób prawnych jak i fizycznych. Pełna obsługa kadrowo-płacowa,ZUS,PFRON,statystyka. Sporządzanie wszelkich wniosków, deklaracji i informacji dla US,ZUS oraz instytucji finansowych. Reprezentacja klienta w kontaktach z US i ZUS. Posiadam Licencję Ministra Finansów oraz ubezpieczenie wykonywanych usług.

Biuro Rachunkowe PROLEX

 • Katowice

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego Oferujemy następujące usługi: - prowadzenie ryczałtu, - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie rejestrów VAT, wysyłka JPK i deklaracji z zakresu podatku VAT, - obsługę kadrowo-płacową, - sporządzanie i wysyłka deklaracji ZUS oraz PFRON, - pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej. - możliwość dojazdu do klienta, Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Dla nowych klientów 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące współpracy

Kancelaria Biegłego Rewidenta DORA-FIN - Kadry Katowice

Kancelaria Biegłego Rewidenta DORA-FIN

 • Katowice

DORA-FIN jest nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości, audytu i doradztwa podatkowego. Firmę tworzą eksperci w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości oraz rewizji finansowej, podatku VAT, podatków dochodowych oraz cen transferowych. Prowadzimy również księgi rachunkowe w siedzibie Klienta. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm. W swojej pracy wykorzystujemy interaktywne metody współpracy z Klientem. Podczas badania sprawozdania finansowego, nie tylko weryfikujemy poprawność zaksięgowanych operacji gospodarczych ale wskazujemy również na zagrożenia i ryzyka, jakie naszym zdaniem mogą wpłynąć na przyszłą kondycje finansową przedsiębiorstwa i jego dalszą

KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA KPR Sp. z o.o. - Kadry Katowice

KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA KPR Sp. z o.o.

 • Katowice

Działamy od 2001 roku. Oferujemy usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Prowadzimy pełne księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Usługi kadrowo-płacowe oraz dotyczące ubezpieczeń społecznych w pełnym zakresie. Doradztwo podatkowe. Badanie sprawozdań finansowych.

Biuro Rachunkowe BRB Wioleta Baron - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe BRB Wioleta Baron

 • Katowice

Nasza firma realizuje książki przychodów i rozchodów, ryczałt, podatki w firmie dochodowy vat, itp. kadry. Działamy na rynku od 1998. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Katowice i miasta ościenne. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o. - Kadry Katowice

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o.

 • Katowice

Naszym celem jest wspieranie procesów biznesowych przedsiębiorstw naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie księgowości, kadr i płac zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo. Wyciągamy pomocną dłoń w obszarze podatkowym i prawnym, wykonując za Ciebie nieodzowne obowiązki, umożliwiając Ci sprawniejszy rozwój podstawowej działalności. Oferujemy profesjonalizm, poufność i wartościowe relacje biznesowe oparte na partnerstwie. Swoje usługi dedykujemy przede wszystkim podmiotom międzynarodowym, sektorowi średnich i małych przedsiębiorstw, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, ale także fundacjom i stowarzyszeniom. Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia: pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu

Biuro Rachunkowe ONIS s.c. - Kadry Katowice

Biuro Rachunkowe ONIS s.c.

 • Katowice

Księgowo - Podatkowa Obsługa Firm i Osób. Mediacje przedsądowe w procesach karno -skarbowych , cywilnych i karnych oraz z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Redagowanie umów z uwzględnieniem korzyści podatkowych !!! Certyfikat Ministra Finansów. Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Rozliczanie się z U.S. i ZUS. Doradztwo Podatkowe. Usługi Kadrowo Płacowe. Szkolenia BHP. Bezpłatny odbiór dokumentów od klienta. Biuro na Brynowie i w centrum Katowic. Działamy na terenie Górnego Śląska od ponad 15 lat!

Biuro Rachunkowe AKONTO

 • Katowice

ADM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Katowice

Wykonujemy prace od 2012. Nasze pole działania to księgowość, kadry, płace. Nasze usługi świadczymy w woj. śląskim, małopolskim. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

ELLEX SP. Z O.O.

 • Katowice

Instal Finanse Sp. z o.o.

 • Katowice

Wysoka jakość outsourcingu księgowo-płacowego. PEŁEN ZAKRES CZYNNOŚCI I PROCESÓW KSIĘGOWYCH WRAZ Z REPREZENTACJĄ KLIENTA PRZED URZĘDAMI I INSTYTUCJAMI PUBLICZNYMI JEST W KOMPETENCJI NASZEGO BIURA. Dogodny dojazd – nie trzeba się pchać do centrum Katowic. Kontakt telefoniczny: 728-985-951

EuroKadra Expert Sp. z o.o. - Kadry Katowice

EuroKadra Expert Sp. z o.o.

 • Katowice

Owlsy Sp. z o.o.

 • Katowice

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "FILAR" Marek Włodarczyk

 • Katowice

Mikołów Katowice więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.