Fundusze Inwestycyjne Gdańsk - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Funduszami Inwestycyjnymi w Gdańsku, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Fundusze Inwestycyjne

Fundusze Inwestycyjne Gdańsk
Sebastian C.

Wszystko poszło szybko i sprawnie, otrzymałem fachowe porady, a wszelkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione.

Agnieszka Kokoszka Doradca Ubezpieczeniowy - Fundusze Inwestycyjne Gdańsk
Biuro rachunkowe mikosy sp. z o.o.

Zakres wiedzy i profesjonalizm Pani Agnieszki oraz umiejętność dostosowania oferty do moich potrzeb bezcenne, taki powinien być każdy doradca ubezpieczeniowy. Miałem też już okazję przekonać się o jakości tych produktów ubezpieczeniowych i jestem zadowolony.

Ubezpieczeniami zająłem się po przykrych doświadczeniach z różnymi towarzystwami ubezpieczeń i patrząc z mojej perspektywy wybrałem najlepsze Towarzystwo na rynku chcąc pomagać innym. Delikatnie zmieniając motto jednego z moich mentorów: "Zadowolenie z niskiej ceny mija szybko, zaś niesmak złej jakości pozostaje na lata..." zgadzam się z nim w 100% - ach. Dlatego chcąc zapewnić Państwu jakość świadczeń i obsługi na najwyższym poziomie spotykam się z każdym i rozmawiam. Tylko w taki sposób jestem w stanie znaleźć rozwiązanie, które sprawdzi się w życiu oraz zapewni spokój ducha i umysłu.

Ubezpieczenia PL - Fundusze Inwestycyjne Gdańsk

Dzoradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie ochrony życia, zdrowia, majątku i Twojej firmy. Współpraca z Towarzystwem Ubezpieczeniowy AVIVA S.A.

Natalia Kobus

 • Gdańsk

Ubezpieczenie dopasowujące się do Twoich potrzeb, w którym dokładnie wiesz ile płacisz za ochronę życia lub zdrowia a ile inwestujesz. W jednej polisie możesz ubezpieczyć całą rodzinę. Pragniesz dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. A co się stanie, jeśli Ciebie zabraknie? Pomyśl o tym już teraz i zapewnij dziecku pewny start w dorosłość. IKZE i IKE to produkty finansowe, które umożliwiają gromadzenie dodatkowych pieniędzy na emeryturę oferując jednocześnie korzyści podatkowe.czyli jedna polisa dla całej rodziny Wystarczy jedna polisa, by cała rodzina została objęta ochroną. Dostosowujemy naszą ofertę do sytuacji życiowych naszych Klientów. Do jednej polisy można dodać kolejne osoby. Klient sam decyduje, kogo z rodziny i

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Inwestycyjnych i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Maybox 24

 • Gdańsk

Anna Rusiniak

 • Gdańsk

Prudential

 • Gdańsk

Dorota Chlebicz - Ergo - Fundusze Inwestycyjne Pruszcz Gdański

Dorota Chlebicz - Ergo

 • Pruszcz Gdański
 • 9 km od Gdańsk

Dorota Chlebicz agent ubezpieczeniowy Ergo. Oferuję produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.Zapewniam profesjonalne i rzetelne podejście do potrzeb każdego klienta. Działam na obszarze Trójmiasta i okolic. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Spotkania z klientem przeprowadzam w miejscu wskazanym i dogodnym dla klienta bądz w biurze regionalnym w Gdańsku Wrzeszczu. Misja Ergo: " Naszą misją jest ochrona i bezpieczeństwo finansowe klientów oraz ich rodzin. Fundamentem relacji z klientami są odpowiedzialność i zaufanie. Ubezpieczać to rozumieć. ''

Maxx Agnieszka Mecner-Popkowska

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o. o. Sp. k. - Fundusze Inwestycyjne Gdynia

Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o. o. Sp. k.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Ewa K.

Indywidualne podejście do klienta. Uczciwa oferta i przede wszystkim kontakt na bieżąco. Opieka na najwyższym poziomie. Polecam!

Ubezpieczenia "CONAJCENNIEJSZE.PL" Piotr Dejnarowicz - Fundusze Inwestycyjne Pogórze

Ubezpieczenia "CONAJCENNIEJSZE.PL" Piotr Dejnarowicz

 • Pogórze
 • 23 km od Gdańsk
Anna P.

Bardzo dobre warunki polisy i możliwość wykonania pełnego pakietu badań profilaktycznych w ramach umowy zawartej z Generali z czego z chęcią skorzystałam. Serdecznie polecam.

Doradca finansowy

 • Marzęcino
 • 42 km od Gdańsk

Doradztwo finansowe-ubezpieczeni

Tigerr Finanse

 • Kałdowo
 • 45 km od Gdańsk

Eltrans

 • Elbląg
 • 57 km od Gdańsk

MTK Consult Inwestowanie w nieruchomości

 • Elbląg
 • 57 km od Gdańsk

Właściciele mieszkań, którzy nabyli je w latach 2005-2008 mogą dziś przyznać, że strzelili w dziesiątkę. Ówczesny bardzo szybki wzrost cen lokali (w największych polskich miastach cena 1 m2 wzrosła nawet o więcej niż 100%), pozwolił im na spory zarobek oraz na stały, comiesięczny przypływ gotówki. Odwiedź naszą stronę! :) http://inwestycjeziemskie.com.pl/

PHU Profi

 • Damnica

SEMAT SEBASTIAN MATHIAK

 • Dębnica Kaszubska

Ubezpiecznia na życie,grupowe,mieszkań i domów,komunikacyjne,NNW,podróżne na wyjazdy wakacyjne i zarobkowe,grupowe wyjazdowe(wycieczki,kolonie) Polisy na życie pod kredyt.Zakres działania cała Polska.Doświadczenie i wiedza w ubezpieczeniach już 6 lat.Rozmowy są prowadzone w biurze,lub dogodnym miejscu dla klienta.Zadowolenie moich klientów jest największą satysfakcją.Oferowane ubezpieczenia skierowane są do potrzeb dla każdej osoby do danej sytuacji oraz możliwości Klienta.Ubezpieczenie indywidualne można objąć całą rodzinę,wypadkowe,niezdolności do pracy,poważnych zachorowań(rak,przeszep narządów,szpitalnych,utrata wzroku,słuchu),także zbieranie kapitału dla dziecka z zabepieczeniem zebrania kapitału.Ubezpieczenia komunikacyjne z szerokim

Zakład Budowlano Montażowy Monter

 • Raciąż

Łukasz Rytkowski - Fundusze Inwestycyjne Grudziądz

Łukasz Rytkowski

 • Grudziądz
JUST GO Justyna Rytkowska

Pan Rytkowski okazał się bardzo pracowity i lojalny. Przedstawił mi wiele propozycji ubezpieczeń po dokładnym wywiadzie ze mną. Od początku do końca naszej współpracy miałam z nim bardzo dobry kontakt. Człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie polecam.

Ryszard Rozkowiński

 • Słupsk

Aviva - Ryszard Rozkowiński - doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji AVIVA Jestem profesjonalistą w branży ubezpieczeń pracuję od 25 lat. Zajmuję się kompleksową obsługa klientów indywidualnych a w szczególności ubezpieczeń grupowych w firmach. Zajmuję się wyborem produktów dopasowywanych indywidualnie do potrzeb klientów przedsiębiorców jak i indywidualnych klientów Długoletnia Współpraca z wiodącym na rynku Towarzystwem Ubezpieczeniowym jest wartością dodaną w wyborze najkorzystniejszej oferty dla Państwa Zapraszam Państwa do współpracy Ryszard Rozkowiński

Maciej Jachimowicz

 • Wierzchowo Dworzec

Maciej Jachimowicz

Maciej Jachimowicz

 • Wierzchowo Dworzec

Dionizy Domaszczyński Insurance

 • Kraszewo

Realizujemy zlecenia od 2019. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak ubezpieczenie indywidualne, grupowe oraz ubezpieczenie majątku. Świadczymy usługi w pełni zdalnie.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-finansowe Rajmund Śmiałowski

 • Niemcz
Hm Biuro Hulek Mirosław

Rzeczowe podejście, szybki kontakt, pomoc w wyborze odpowiednich opcji.

aNAtionale Nederlanden

 • Olsztyn

Nationale Nederlanden

 • Olsztyn

Nationale Nederlanden - Fundusze Inwestycyjne Olsztyn

Nationale Nederlanden

 • Olsztyn

Działamy w branży od ponad 20 lat. Jesteśmy jednym z liderów na rynku, dlatego osiągnęliśmy wiele nagród ale zależy nam na dobru naszych klientów. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia mieszkania/domu, na terenie Warmińsko -Mazurskie. Posiadamy produkty, które są bardzo elastyczne i dlatego możemy dopasować wszystko pod Państwa preferencje oraz Państwa potrzeby.

aNAtionale Nederlanden

 • Olsztyn

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to ubezpieczenia na życie. Świadczymy usługi na rynku od 2018. Obszarem naszej działalności jest woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Ewelina Lech- Agent ubezpieczeniowy MetLife - Fundusze Inwestycyjne Olsztyn

Ewelina Lech- Agent ubezpieczeniowy MetLife

 • Olsztyn
Tomek A.

Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba. Doskonale rozpoznała moje potrzeby, fachowo doradziła, oferta została dopasowana idealnie do moich potrzeb. Polecam w 100%

P.H.U. Radosław Mieszkowicz

 • Bydgoszcz

Nieruchomości Vip&Eco- - Fundusze Inwestycyjne Bydgoszcz

Nieruchomości Vip&Eco-

 • Bydgoszcz
Dariusz K.

Z Panią Aleksandrą spotkaliśmy się w czerwcu tego roku. Potrzebowaliśmy porady w zakresie lokowania nadwyżek finansowych w naszej firmie. Szczerze przyznam wcześniej nie spotkałem tak kompetentnej osoby posiadającej tak ogromną wiedzę. Rynek Nieruchomości to jest to. Pięć gwiazdek. Pozdrawiamy.

Futura

 • Toruń

Just In Time sp. z o.o. - Fundusze Inwestycyjne Toruń

Just In Time sp. z o.o.

 • Toruń

Just In Time Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w ramach księgowości i funkcjonuje jako biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe - obsługa KPiR i pełnej księgowości. Licencjonowana kadra księgowa. Obsługujemy klientów instytucjonalnych i osoby fizyczne z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w czerwcu 2012 roku. Wcześniej funkcjonowała jako działalność gospodarcza. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy konkretni i elastyczni. Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Co potwierdza szeroka gama świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowana kadra każdego z działów firmy, ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu klient uzyskuje usługę na najwyższym poziomie.

Michał Burdach usługi finansowo-ubezpieczeniowe GENERALI - Fundusze Inwestycyjne Toruń

Michał Burdach usługi finansowo-ubezpieczeniowe GENERALI

 • Toruń

Kompleksowe usługi ubezpieczeniowe firmy Generali. INWESTYCJE Chcesz, aby ciężko zarabiane przez Ciebie pieniądze były jak najlepiej pomnażane, a w przyszłości stanowiły idealny kapitał emerytalny? Postaw na dobre inwestycje. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i efektywnych form pomnażania kapitału stworzyliśmy programy inwestycyjne Generali. Fundusze kapitałowe oferowane w ramach jednej umowy ubezpieczeniowej umożliwiają dostęp do wielu zróżnicowanych geograficznie i przedmiotowo rynków inwestycyjnych. OCHRONA Ubezpieczenia ochronne to ubezpieczenia na życie, które zawierasz, aby Twoja rodzina nawet w razie nieprzewidzianych wypadków miała szansę utrzymać dotychczasowy poziom życia. Stanowią idealne rozwiązanie w

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Klaudia Palińska

 • Nakło nad Notecią

Agnieszka Karczmarczyk Ubezpieczenia - Fundusze Inwestycyjne Mława

Agnieszka Karczmarczyk Ubezpieczenia

 • Mława
Barbara M.

Profesjonalne doradztwo, Pani Agnieszka odpowiedziała na każde moje pytanie, pomogła w sprawie roszczenia i na spotkaniu doradziła w sprawie ubezpieczenia. Polecam współpracę z Panią Agnieszką, wspaniała agentka.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

 • Kętrzyn

Nasza branża to ubezpieczenia na życie, inwestycje, emerytury. Zajmujemy się branżą od 2000. Teren działania firmy to woj. warmińsko-mazurskie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Anna Matuszewska Ubezpieczenia i Inwestycje - Fundusze Inwestycyjne Włocławek

Anna Matuszewska Ubezpieczenia i Inwestycje

 • Włocławek
MEGASPORT

Szybko sprawnie, bardzo dokładnie mi Pani Ania przedstawiła warunki polisy. Polecam nie raz na pewno skorzystam.

Katarzyna Bukowska łatwy kredyt

 • Włocławek

Tomasz Łaguna Pośrednictwo Finansowe

 • Włocławek

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia indywidualne, grupowe, majątkowe. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Biuro Funduszy Europejskich Anna Śledzińska

 • Sławoborze

Biuro Funduszy Europejskich istnieje od 3 lat.Przygotowaliśmy kilkadziesiąt wniosków o dotacje , które otrzymały pozytywne decyzje z PUP oraz innych instytucji koordynujących projekty z programu Kapitał Ludzki. Firma zajmuje się pozyskiwaniem środków finansowych z programu Kapitał Ludzki w tym z Urzędu Pracy dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz dla firm na refundację doposażenia stanowiska pracy. Ponadto przygotowujemy projekty związane z pozyskaniem środków na rozwój mikro i makro przedsiębiorstw.Współpracujemy z klientem bezpośrednio oraz zdalnie z obszarem działania na cały kraj. Zapraszamy do kontaktu tel pod numerem: 782398634 lub email:anka880@poczta.onet.eu

Lech Komenda- PUF

 • Ciechanów

PPHU "ANNA"

 • Sompolno

Mateusz Czaszyński - Fundusze Inwestycyjne Ińsko

Mateusz Czaszyński

 • Ińsko

Jestem Doradcą firmy Polskie Doradztwo Finansowe. Polskie Doradztwo Finansowe to jedna z najprężniej działających firm z sektora doradztwa finansowego, a zarazem jedyna, która prowadzi intensywną działalność edukacyjną, budując świadomość społeczeństwa na temat wagi finansowego bezpieczeństwa. Pomagamy Ci efektywnie zarządzać własnymi finansami. Od początku naszego istnienia kierujemy się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki działania. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie klienta w formie wieloletniej obsługi. Naszą ambicją jest, by proponowane przez PDF

Tomasz Antczak

 • Konin

Ubezpieczenia Natalia Trawińska

 • Kutno

Pośrednictwo finansowe Julita Jaszczak - Fundusze Inwestycyjne Kutno

Pośrednictwo finansowe Julita Jaszczak

 • Kutno
Renata S.

Polisa dopasowana do moich oczekiwań, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam gorąco.

Ubezpieczenia Klaudia Brząkała - Fundusze Inwestycyjne Kutno

Ubezpieczenia Klaudia Brząkała

 • Kutno
Andrzej D.

Pani Klaudia przede wszystkim doskonale zna produkty, które oferuje Klienowi. Indywidualnie dobiera najlepszą ofertę wedle preferencji i potrzeb Klienta. Na wszystkie moje pytania odpowiedziała rzetelnie i wyczerpująco. Serdecznie polecam!

Zielonkoland

 • Golczewo

Reliance Polska - Fundusze Inwestycyjne Poznań

Reliance Polska

 • Poznań
Karol D.

Pan Łukasz przeprowadził mnie przez cały proces aktualizacji obecnej umowy krok po kroku. Co prawda jest trochę zapracowany i kontakt z Nim bywa utrudniony, ale bardzo polecam. Dzięki temu spotkaniu zaoszczędziłem sporo pieniędzy.

Maciej Frandzelski

 • Poznań

Emerald

 • Poznan

Ranking Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Leźno, Gdańsk, Jankowo gdańskie, Nowy świat, Czaple, Kowale, Borkowo, Otomin. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.