Finanse Malbork - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Malborku, 2022

509 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Finanse Malbork - Ranking Najlepsi 2022

Już 509 Specjalistów od Finansów z Malborka złożyło 170086 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od finansów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Finansów w 2022 r. z Malborka.

Finanse Malbork
Aldona S.

Pani Anna jest osobą kontaktową, pomaga rozwiązać problem, który wynika w czasie wypełniania wniosku i przesłania potrzebnych dokumentów do ubezpieczenia. Polecam

5.0 (60 opinii)
Paweł S.

Bardzo miła i kompetentna osoba przeprowadziła ze mną rozmowę, wyjaśniając mi, na co mam zwrócić szczególną uwagę oraz umówiła się ze mną na spotkanie w dogodnym miejscu i czasie dla mnie.

5.0 (49 opinii)
Agnieszka W.

Bardzo sympatyczna, rzetelna Pani. Z dużą dawką pozytywnej energii, która przekłada na kompleksowe doradztwo i pomoc w załatwieniu spraw. Polecam i pozdrawiam 😄

5.0 (47 opinii)
Mirosław Z.

Współpraca była rzeczowa i wyczerpująca bez zbędnych formalności. Pani Elżbieta jest osobą w pełni kompetentną i przy tym uprzejmą. Biuro prowadzone jest profesjonalnie.

5.0 (40 opinii)
Martyna M.

Współpraca szybka i konkretna, w krótkim czasie udało się znaleźć dokładnie takie ubezpieczenie o jakie chodziło.

5.0 (32 opinie)
Katarzyna F.

Fachowe doradztwo, Pan Konstanty szybko i sprawnie załatwia wszystkie formalności. W procesie wyboru Banku stara się wybrać optymalną opcję na potrzeby konkretnego klienta, jednocześnie dając możliwość samodzielnego wyboru. Polecamy serdecznie i dziękujemy.

5.0 (24 opinie)
Kortex Sp. z o.o.

Prace wykonane wzorowo, szybko. Bardzo szybka reakcja na zapytanie i prawie natychmiastowe rozpoczęcie umówionych prac. Rozsądna cena. Jednym słowem szybko, dobrze i kompetentnie. Zdecydowanie polecam.

5.0 (10 opinii)
Klinika urody Magdalena Balda

Z czystym sumieniem polecam agenta ubezpieczeniowego Pana Wojciecha Raczynskiego. Jest bardzo profesjonalny w wykonywanej pracy. Pilnuje terminów ubezpieczeń i poświęca swoj czas na objaśnienie oferty. Jako jedyny kontaktujący się ze mną agent spytał o moje oczekiwania i wymagania wobec oferty firmy ubezpieczeniowej, aby była ona dostosowana do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Wojciechem, która trwa już klika lat.

5.0 (9 opinii)
Tomasz P.

Dzień dobry. Pani Izabela Korycka pomimo mojego wcześniej nieprzychylnego nastawiania do rozmowy, potrafiła zachęcić mnie do wysłuchania i przedstawienia oferty, którą przyjąłem. Oferta najbardziej przekonała mnie po rozeznaniu się na rynku tym że przy zbliżonych standardach w zapoznanych ofertach cena zaproponowanejj polisy est cenowo najatrakcyjniejsza. Dlatego przyjąłem i podpisałem polisę z Metlife.

5.0 (8 opinii)
Bricks Usługi Ogólnobudowlane Ryszard Stenka

Bardzo profesjonalna porada ekonomiczno-finansowa, rzeczowe podejście do tematu i szczegółowe zapoznanie się charakterem prowadzenia firmy klienta przed wydaniem opinii.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Finansów z Malborka

Wyroby Cukiernicze Michalinka

Miła, kompleksowa obsługa. Z każdym pytaniem można otwarcie mówić. Wytłumaczą jeżeli nie wiem o co chodzi. Można dzwonić o każdej porze. Jestem zadowolona. I polecam innym.

5.0 (3 opinie)
Anna Ż.

Profesjonalnie, konkretnie i rzeczowe podejście do klienta. W pełni polecam.

5.0 (2 opinie)

UInvest

 • Malbork
''JAR-BUD''

jak najbardziej polecam szybko i solidnie zalatwione

5.0 (1 opinia)

Torero Solutions

 • Warszawa
PHU Sano Sylwester Saniewski

Bez uwag, sprawnie, dobra komunikacja, generalnie nawet więcej jak dobrze.

5.0 (1 opinia)

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2008. Sfera działań firmy to ubezpieczenia. Firma obsługuje województwo pomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Malborku

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Malborka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Pośrednictwo Finansowe Sławomir Teska

 • Kończewice
 • 11 km od Malbork

Nasza działalność rozpoczęła się w 2007 roku. Nasza specjalność to ., na terenie miejscowości północna Polska.

Ewa Falkiewicz

 • Malbork

Ubezpieczenia

Oferujemy kredyty gotówkowe, hipoteczne, kredyty samochodowe, pod zastaw nieruchomości, inwestycyjne. Wykonujemy prace od 2004. Firma świadczy usługi na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy dynamiczną firmą, której misją jest dostarczanie efektywnych rozwiązań w zakresie wspomagania i projektowania biznesu, dotyczących: strategii, biznesplanów, pozyskiwania finansowania oraz kompleksowego wsparcia eksperckiego i technicznego na wszystkich etapach życia projektu. Nasza filozofia sukcesu związana jest z jakością. Jesteśmy przekonani, że właściwie zweryfikowane plany i modele biznesowe determinują sukces projektu w dalszych fazach jego rozwoju. Wyróżnia nas elastyczny zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy starannie dobrane kompetencje, wiedzę branżową i praktykę biznesową opartą na innowacyjnych rozwiązaniach.

Porównanie cen i kosztów w Malborku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Malborku? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Malborka sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Rachunkowa

 • Malbork

Działamy w branży od 2012 roku. Prowadząc Kancelarię Rachunkową bardzo dużą uwagę przywiązujemy do jakości pracy. Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów Oferujemy Państwu obsługę z zakresu usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. - Księgi Handlowe - Obsługa Stowarzyszeń - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów - Ryczałt Ewidencjonowany - Sporządzanie i dostarczanie dokumentów do US , ZUS , GUS , PFRON - Pomoc przy zakładaniu działalności - Wyprowadzanie zaległości - Możliwość odbioru dokumentów - Praca zdalna - Sporządzanie rocznych zeznań - Konsultacje oraz porady księgowe - Kadry i płace - Wysyłka plików JPK Ceny dogodne dla klienta

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Patryk Cyrny

 • Malbork

Biuro Rachunkowe eLIBRO mgr Aleksandra Zakrzweska

 • Malbork

Bocian

 • Malbork

firma inko

 • Malbork

Biuro Rachunkowo - Księgowe S.C. M. PRzybytkowska, K. Szmidt

 • Malbork

DARIUSZ HAAK

 • Malbork

PL Broker Ubezpieczeniowy Leszek Pawłowski

 • Malbork

Firma zajmuje się doradztwem w wyborze ubezpieczyciela, opracowaniem programów ubezpieczeniowych i ich wprowadzaniem u klientów, negocjowaniem stawek i zakresu ubezpieczenia z ubezpieczycielami, nadzorem nad przebiegiem ubezpieczeń, płatności składek, rat, nadzorem nad procedura likwidacji szkód, pomocą w przygotowaniu dokumentacji szkodowej, kontrola przestrzegania terminów przez firmy ubezpieczeniowe, wsparcie merytoryczne w procesie likwidacji, na życzenie klienta udział w czynnościach likwidacyjny

SKOK im. św. Jana z Kęt O/Malbork

 • Malbork

SKOK im. św. Jana z Kęt swoją działalność opiera na doświadczeniu, zaczerpniętym z tradycji polskiego ruchu spółdzielczości finansowej, który rozwinął się u schyłku XIX wieku. Jego ideą była wzajemna pomoc oparta na solidaryzmie społecznym, skłonność do współdziałania z innymi ludźmi dla wspólnej korzyści, a nie rozwój kapitału własnego. Nasza Kasa działa, by móc pomagać i oferować szeroki zakres usług swym członkom, których liczba ciągle rośnie. Założeniem Kasy jest przede wszystkim udostępnienie Państwu pożyczek o umiarkowanym oprocentowaniu oraz korzystne lokowanie Państwa oszczędności. Oferta firmy: Posiadamy zróżnicowaną ofertę pożyczkową. Wystarczy odwiedzić jedną z naszych placówek. Nasi kompetentni pracownicy pomogą wybrać i

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Malborka. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

BM Finance

 • Malbork

Agent Ubezpieczeniowy Józef Góral

 • Kończewice
 • 11 km od Malbork

PHU Me Maj Ewa

 • Malbork

Sławomir Nieradka Biuro Rachunkowe

 • Stare Pole
 • 11 km od Malbork

Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Malbork, Nowy Staw, Stare Pole, Lichnowy, Szymankowo, Kończewice, Miłoradz, Kościeleczki, Krzyżanowo, Lipinka, Dąbrowa, Dębina, Gnojewo, Kraśniewo, Świerki, Chlebówka, Cisy, Lichnówki, Lubstowo, Tralewo. więcej...

Poradniki o finansach

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, trzeba posiadać wkład własny. Jeszcze do 2013 roku banki kredytowały do 100% wartości nieruchomości. Wszystko zmieniło się wraz z nowelizacją Rekomendacji S w 2014 roku. Od tego momentu każdy kredytobiorca musi posiadać chociaż minimalny wkład własny. Jednak nie zawsze muszą to być środki finansowe. Sprawdź, jakie są dostępne formy wkładu własnego oraz jak dostać kredyt bez ...

Kredyt hipoteczny to długoterminowy, ale dość elastyczny produkt finansowy. Jako kredytobiorca masz możliwość złożenia wniosku o przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku, na inną nieruchomość a nawet na innego kredytobiorcę. Refinansowanie kredytu hipotecznego gwarantuje zdecydowanie wygodniejszą spłatę. Poznaj szczegóły!