Dla przemysłu tworzyw sztucznych - Najlepsi w 2021

Producenci Urządzeń i Maszyn dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych, 2021

198 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 198 firm
w kategorii Dla przemysłu tworzyw sztucznych

Dla przemysłu tworzyw sztucznych
PPHU Foltex Karasiewicz Sp. J.

Kompletne wyposażenie linii do recyklingu folii oraz linie do produkcji folii metodą rozdmuchu a także automaty do produkcji opakowań. Kompleksowe doradztwo i wsparcie w procesie przygotowania zamówienie, finansowania, realizacji odbioru i dostawy oraz pierwszego rozruchu na miejscu. Natychmiastowa reakcja i odpowiedź na pojawiające się pytania podczas eksploatacji maszyn. Mam doświadczenie współpracy z wieloma dostawcami, ale firma Argus Bardzo Pozytywnie mnie zaskoczyła rzetelnym podejściem w każdym aspekcie współpracy. Cały Team tej firmy jest tak dobrze zorganizowany i posiada taką wiedzę popartą doświadczeniem – PROFESJONALIZM W PEŁNEJ ODSŁONIE! PPHU Foltex Karasiewicz Sp. J.,

Projektowanie i Budowa Maszyn Artur Kania - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Dęblin
Setebaten A.S.

Wszystko ok. To biznes. Jesteśmy w trakcie negocjacji. Oferteo to dobry serwis. Brakowało takiego portalu

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "Pestar" Eugeniusz Piechowski - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Starogard Gdański
Katarzyna B.

PESTAR istnieje od 1991 roku. Podstawowym profilem działalności Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PESTAR jest produkcja przemiałów i regranulatów z odpadów poprodukcyjnych i poużytkowych tworzyw sztucznych, w szczególności termoplastycznych. Zapraszamy do współpracy w zakresie skupu/odbioru odpadów tworzyw sztucznych - PS, PE, PP. W stałej ofercie posiadamy jednorodne, przemiały / regranulaty tworzyw sztucznych m. in. PS (GPPS, HIPS), PE (HDPE, LDPE), PP. Informacja o dostępności oraz parametrach tworzyw dostępna telefonicznie lub poprzez e-mail. Nawiążemy stała współpracę.

HMT STAL Hubert Teca - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Brusy
Wojciech S.

Firma HMT Stal świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem na tokarkach konwencjonalnych oraz pionowych centrach obróbczym CNC. Nasze 4-ro osiowe centra obróbcze pozwalają na dokładną obróbkę stali, obróbki skrawaniem tworzyw sztucznych, aluminium i innych metali kolorowych. Frezowanie CNC wspierane przez oprogramowanie CAD/CAM pozwala na wysoko wydajną obróbkę z zachowaniem bardzo dużej dokładności i powtarzalności wykonywanych detali. Jesteśmy nastawieni na działalność produkcyjną i usługowa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo tylko w ten sposób możemy spełnić oczekiwania naszych klientów i zachować wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Świadczymy usługi od prostego wiercenia i gwintowania otworów przez wykonywanie dowolnych detali na precyzyjnych przyrządach. Posiadając nowe, dokładne centra obróbcze wspomagane oprogramowaniem CAM chętnie podejmiemy współpracę przy wykonywaniu precyzyjnych elementów. Frezowanie CNC w połączeniu z technologią cięcia plazmą daje naszemu zakładowi duże możliwości w zakresie obróbki szerokiej gamy materiałów.

Mevema Packaging Systems - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Lublin
Katarzyna Ł.

Profesjonalne doradztwo, świetny kontakt i dobra opieka przy realizacji projektu.

Dołącz do naszych Dostawców Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych

Działasz na rynku jako Dostawca Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

IMS Sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Wrocław

IMS Sp. z o.o.

 • Wrocław
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

TECH-ART - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Toruń

TECH-ART

 • Toruń
Mariusz G.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Kat -Pak

 • Karczew
Jolanta W.

Działamy w branży od 1993 roku. Nasza specjalność zdobienie opakowań kosmetycznych metodą hot stamingu na opakowaniach okrągłych i płaskich,wytłaczanie rurki od fi 10 do fi 40 w 2 kolorach,produkcja transporterów, podajników ,produkcja maszyn i urządzeń specjalistycznych

Miłosz L.

Najlepsza firma z jaka współpracowałem. Wszystkie zakupione artykuły wysokiej jakości i w przystępnej cenie, terminy dostaw najkrótsze na całym rynku. Szczerze polecam.

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Mariusz Krzesiński - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Łódź
Sylwester O.

Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i obróbką metali. Podstawowym asortymentem produkcji są profile wykonywane metodą wytłaczania. Profile zamknięte typu węże i rurki, Profile otwarte typu osłony krawędzi, Profile specjalne dla przemysłu kaletniczego i tapicerskiego Inne – możliwe do wykonania metodą wytłaczania. Świadczymy usługi i współpracujemy na zasadach kooperacji w zakresie obróbki metali metodą toczenia, frezowania i spawania oraz malowania.

ECOMARK PPUH

 • Poznań
Wiesław S.

Działamy na rynku od 1991. Działamy na terenie wszystkich województw. Nasz zakres działania to kotłownie i instalacje parowe, c.o., pompy ciepła, fotowoltaika, handel materiałami instalacyjnymi. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

POL-OIL-CORPORATION - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Pomiechówek

POL-OIL-CORPORATION

 • Pomiechówek
Ireneusz L.

Jest to mój pierwszy kontakt z firmą, mimo tego otrzymałem bardzo konkretną ofertę jedyną na moje zapytanie. Widocznie inne firmy z branży uznały mnie za kontrahenta nie zasługującego na uwagę. W odpowiedzi na ofertę POL-OIL CORPORATION ustalono warunki dostawy, które zostały zrealizowane w sposób błyskawiczny-widać, że firmie zależy na zadowoleniu Klienta. Pozdrawiam.

Argus s.c.

 • Rumia
Fabian C.

WIMATECH W.Nowicki i Wspólnicy Sp.J. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Sulejówek

WIMATECH W.Nowicki i Wspólnicy Sp.J.

 • Sulejówek
Gates Polska

Firma na miarę XXI wieku. Obsługa posiadająca wiedzę i doświadczenie w danej branży, potrafiąca doradzić i udzielić fachowych informacji. Dostałam próbki materiałów i pełne wsparcie techniczne. Polecam!

Argus Jakub Mejer - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Rumia

Argus Jakub Mejer

 • Rumia

Zapewniamy kompleksowy serwis w zakresie zagospodarowania odpadów i przetwórstwa tworzyw sztucznych . Skupujemy, zagospodarowujemy, przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych. Wykonujemy: przemiały, aglomeraty, regranulaty, compound. Granulujemy tworzywa techniczne z możliwością wzbogacania ich w dodatki takie jak: włókno szklane, stabilizatory, barwniki. Dla przetwarzanych u nas tworzyw wykonujemy podstawowe badania laboratoryjne. Firma ARGUS z siedzibą w Rumi, województwo pomorskie, istnieje na rynku od 1999 r. Od początku działalności zajmowaliśmy się recyklingiem tworzyw sztucznych, współpracując z przedsiębiorstwami lokalnego rynku. Oferowaliśmy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych i poopakowaniowych.

r3thinkPolska Sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Szczecin

r3thinkPolska Sp. z o.o.

 • Szczecin

Skoncentrowaliśmy się w ochronie środowiska tworząc produkty poprawiające jakości naszego życia i przyszłych pokoleń. Oferujemy inteligentną maszynę Smart RVM do selekcji i recyklingu odpadów butelek PET i puszek aluminium. POLSKA MYŚL TECHNOLOGICZNA Zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Kompaktowa budowa, intuicyjna bezdotykowa obsługa i wyświetlacz LCD do emisji spotów reklamowych i filmów edukacyjnych. Recyklomat Smart RVM na 3 frakcje (butelki PET, puszki aluminiowe oraz nakrętki). W wersji do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Passa" BARBARA SZYMAŃSKA - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Brójce

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Passa" BARBARA SZYMAŃSKA

 • Brójce

Zapraszamy firmy z branży motoryzacyjnej, wentylacyjnej, spożywczej i inne do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy producentem uszczelek gumowych i silikonowych. Nasza firma istnieje na rynku od 1981 r. Nasze produkty powstają z surowców wysokiej jakości. Mamy wyszkoloną kadrę pracowników i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in takie produkty jak: sznury silikonowe, membrany gumowe, ssawki profilowe, węże silikonowe. Oferujemy też usługi- szczegóły na naszej stronie www.

TA Experts - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Swarzędz

TA Experts

 • Swarzędz

Jesteśmy firmą zajmującą się kupnem i sprzedażą używanych maszyn do przemysłu poligraficznego, takich jak: -Maszyny fleksograficzne z centralnym cylindrem -Bobiniarki -Ekstrudery do folii cast i blown -Laminatory -Etykieciarki -Metalizatory -Torebkarki -Kompletnie linie do produkcji folii -i wiele innych Operujemy na terenie Unii Europejskiej oraz Federacji Rosyjskiej. Jesteśmy również przedstawicielem rosyjskiego producenta papieru termicznego do paragonów- "OBK". Dostarczamy ilości całosamochodowe. Sprzedajemy folię cast w dowolnych ilościach - produkujemy w naszym zakładzie na Białorusi.

29PRO Michał Domarańczyk - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Sosnowiec

29PRO Michał Domarańczyk

 • Sosnowiec

Firma 29PRO jest importerem i dystrybutorem wtryskarek, urządzeń peryferyjnych oraz maszyn do mielenia i recyklingu tworzyw sztucznych. W ofercie posiadamy wysokiej klasy wtryskarki kolanowe marki BESTON TECH. Maszyny te posiadają najwyższej jakości komponenty znanych europejskich dostawców t.j. Bosch-Rexroth, Keba, Moeller. Oferujemy ponadto suszarki tworzywa, podajniki, termostaty, chłodziarki, termoregulatory, taśmociągi. Posiadamy młyny do tworzyw: stanowiskowe wolnoobrotowe oraz młyny centralne szybkoobrotowe.

DOPAK Sp. z o.o.

 • Wrocław

Maltex - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

Maltex

 • Bydgoszcz

PPHU KO-PLAST Produkcja i Naprawa Tworzyw Sztucznych

 • Tomaszów Mazowiecki

Firma zajmuje sie naprawa tworzyw sztucznych[spawanie,laminowanie,klejenie polimerami] Produkcja laminatow poliestrowo-szklanych Dodatkowo posiadamy brygde montazowa do montazu ogrodzen,bram,furtek. Rok zal.1986r Obslugujemy wszystkie podmioty na terenie woj.lodzkiego,a przy duzych zlecenia na terenie calego kraju jak i za granica

"WD-IMPEX" Mikołajewski, Jakubow Sp. j.

 • Częstochowa

Firma WD-IMPEX rozpoczęła swoją działalność w 1979 roku. Od niemal 40 lat wprowadzamy na rynek polski, jak również na rynki europejskie, produkty wykonane z drutu i plastiku. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz produktów końcowych wykonanych na naszym sprzęcie.

Km-Projekt

 • Łomna

Rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku. Nasza specjalność to przetwórstwo tworzyw, na terenie Polska i zagranica.

BIERSIN

 • Bierutów

Evoplast

 • Toruń

POLIURETANY KUTNO

 • KUTNO

Folia

 • Września

ML

 • Elbląg

Rotomoulding Partner Sp.z o. o.

 • Łuków

MARSEPLAST SP. Z O.O.

 • Niepołomice

Jerzy Obrzyński

 • Jelenia Góra

ZTS Szymański - Paweł Szymański - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Sulejówek

ZTS Szymański - Paweł Szymański

 • Sulejówek

Firma ZTS Szymański świadczy usługę przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku. 30-letnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką jakość wyrobów, terminowość oraz pełen profesjonalizm we współpracy. Przetwarzamy PP, PE, PS oraz inne tworzywa sztuczne. Posiadamy wtryskarki na których możemy produkować małej i średniej wielkości detale. Stale rozbudowujemy nasz park maszynowy. W ostatnim czasieYIZUMI uzupełniliśmy go o 90 tonową wtryskarkę, wyposażoną w 3 osiowy manipulator oraz 160 tonową wtryskarkę z bimetalicznym układem wtryskowym. Dysponujemy urządzeniami peryferyjnymi ułatwiającymi produkcję - młyny, termoregulatory do form, separatory metali, zgrzewarki. Dodatkowo oferujemy konfekcjonowanie produkowanych detali - pakowanie

SMART-PACK Tomasz Spaliński - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Trzebnica

SMART-PACK Tomasz Spaliński

 • Trzebnica

Szanowni Państwo, Firma SMART-PACK Tomasz Spaliński pragnie zaoferować Państwu najwyższej jakości asortyment do pakowania, dla firm oraz klientów prywatnych. Są to przede wszystkim produkty takie jak: - różnego rodzaju folia stretch, idealna do transportu ładunków, - taśmy pakowe o różnych właściwościach, - folia pęcherzykowa, - kartony, przekładki i inne. Ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie klientów posiadamy folię stretch w różnych wariantach kolorystycznych i wagowych. Nasza taśma pakowa charakteryzuje się dobrymi właściwościami kleju. W ofercie taśmy na kleju akryl, hot-melt oraz najmocniejszym na rynku SOLVENT. Dostępne również w różnych wariantach kolorystycznych. Nasza firma jest nastawiona na potrzeby klienta oraz

Zptsz - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Augustow

Zptsz

 • Augustow

Dzień dobry,zajmujemy się produkcja z żywic poliestrowych ,epoksydowych, i włókna szklanego.Posiadamy długoletnie doświadczenie w zawodzie.Sami wykonujemy prototypy,formy.Nasze wyroby to osłony maszyn rolniczych jak i przemysłowych ,elementy karoseryjne pojazdow takie jak ;błotniki,nadkola,maski,dachy kabin,osadnik gnilny przydomowej oczyszczalni –posiada certyfikat CE .Wykonujemy tez na zamówienie formy do odlewow betonowych i poliestrowych .Pragniemy nawiązać współpracę na wykonywanie elementów na potrzeby waszej działalności .Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w obróbce laminatów poliestrowych. Dysponujemy możliwościami produkcji każdej ilości niezbędnych elementów z tego tworzywa. Dodatkowo budujemy formy do produkcji, włączamy się w

SMF Poland sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Świdnik

SMF Poland sp. z o.o.

 • Świdnik

Firma SMF została założona w Niemczech ponad 15 lat temu i od samego początku produkuje najwyższej jakości, wydajne maszyny wydmuchowe do produkcji butelek PET. Ciągły wkład w innowacje i dynamiczny rozwój firmy bardzo szybko zaowocował wdrożeniem nowych urządzeń, takich jak transportery, stawiacze butelek oraz powiększeniem oferty maszyn wydmuchowych. Rozwój SMF Maschinenfabrik GmbH bazował stale na wysoko kwalifikowanym i doświadczonym personelu starannie pracującym nad rozwojem technicznych rozwiązań w naszych maszynach.Obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku transporterów powietrznych, stawiaczy butelek, maszyn pakujących i wtryskarek, a także dostawców indywidualnie dostosowywanych do potrzeb klienta maszyn wydmuchowych na całym

HANZATEC SP. Z O.O. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Gdańsk

HANZATEC SP. Z O.O.

 • Gdańsk

Nasza specjalność to obróbka i produkcja elementów konstrukcyjnych z tworzyw sztucznych (PE 300, PE500, PE1000, POM, PEEK, PA6, PVC) Posiadamy nowoczesny park maszynowy (wielkoformatowe centra obróbcze CNC, waterjet, tokarki CNC) oraz profesjonalny zespół fachowców, który służy wsparciem w zakresie doboru materiałów.

MAKRUM Project Management - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

MAKRUM Project Management

 • Bydgoszcz

MAKRUM Project Management Sp. z o.o. jest producentem maszyn oraz dostawcą rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla przemysłu wydobycia i przetwórstwa surowców mineralnych. Projektujemy również i wytwarzamy maszyny i urządzenia dla przemysłu cementowego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, branży papierniczej i innych sektorach przemysłu. Do dnia dzisiejszego wyprodukowaliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń, takich jak: kruszarki młotkowe, szczękowe, udarowe, stożkowe, walcowe, młyny kulowe, sitowe, suszarnie obrotowe, oraz inne urządzenia wykorzystywane w procesie wytwórczym wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. MAKRUM Project Management jest również producentem części zamiennych do wyżej wymienionych urządzeń, jak również innych

Module Home sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Drezdenko

Module Home sp. z o.o.

 • Drezdenko

Module Home sp. z o.o. to szeroka grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy w branży drzewnej nie mają sobie równych. Projektujemy, produkujemy i oferujemy drewniane moduły domów, podłóg oraz wszelkiego rodzaju mebli z litego drewna. Dzięki ścisłej kooperacji z firmą Matkowski Komponenty Meblowe posiadamy nowoczesną park maszynowy, w którym realizujemy zapotrzebowania klientów indywidualnych oraz firm. Wykonujemy meble do salonu jak i jadalni, również o niestandardowych wymiarach. Znajomość potrzeb klienta oraz kreatywność pozwala nam realizować projekty w kraju jak i w Europie. Naszymi meblami cieszą się głównie Klienci w Norwegi, Niemczech i Anglii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która systematycznie będzie się

Euro-Box sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Międzyrzecz

Euro-Box sp. z o.o.

 • Międzyrzecz

Firma Euro-Box Sp. z o.o. oddział Międzyrzecz jest recyklerem odpadów z tworzyw sztucznych. Od samego początku działalności sukcesywnie modernizujemy zakład i wdrażamy nowe technologie. Nieustannie inwestujemy w rozwój, dzięki czemu możemy prowadzić kompleksowy recykling tworzyw sztucznych. Wszystkie odebrane przez nas odpady przetwarzane są bezpośrednio w naszym zakładzie, co pozwala nam monitorować każdy etap produkcji. Z przetworzonych odpadów produkujemy najwyższej jakości przemiały i regranulaty polietylenowe (PE) oraz polipropylenowe PP dostosowane do potrzeb klienta. Perfekcyjna jakość wykonania, krótki czas realizacji oraz dobre ceny oferowanych towarów i usług sprawiają, że nasza firma jest jedną z konkurencyjnych oraz dynamicznie

WiR Automation - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Brwinów

WiR Automation

 • Brwinów

Firma WiR Automation zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych oraz automatyzacją procesów produkcyjnych. Większość żmudnych, powtarzalnych procesów wykonywanych przez człowieka da się zastąpić zautomatyzowanym lub zrobotyzowanym stanowiskiem. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami podzespołów i posiadamy kilkanaście zrealizowanych inwestycji naszych klientów. Współpracujemy ściśle z naszymi kontrahentami poprzez dokładną analizę ich potrzeb. Projektujemy rozwiązania specjalnie pod konkretne zapytania. Zajmujemy się kompleksową obsługą realizacji aż po proces wdrożenia urządzenia w siedzibie u klienta.

ATASZEK SP. Z O.O. SP. K - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Poznań

ATASZEK SP. Z O.O. SP. K

 • Poznań

Masz problem z łączeniem tworzyw ? Szukasz rozwiązania w zakresie klejenia ? Potrzebujesz wsparcia przy spawaniu lub zgrzewaniu rozmaitych materiałów ? Jesteśmy 30 lat na rynku. Specjalizujemy się w produktach do łączenia materiałów. W naszej ofercie znajdziesz np: spawarki do plastiku, spoiwa do plastiku, zgrzewarki, kleje przemysłowe, noże termiczne oraz wiele narzędzi służących do pracy.

REICHENBACHER używane Centra Obróbkowe CNC - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Warszawa

REICHENBACHER używane Centra Obróbkowe CNC

 • Warszawa

Przez minionych 25 lat, krajowy oddział niemieckiego producenta obrabiarek numerycznie sterowanych (CNC). W ofercie, nadal: używane frezarki CNC, centra obróbkowe marki Reichenbacher, MAKA i inne. Maszyny do obróbki: aluminium i stopów lekkich, drewna i drewnopodobnych, tw. sztucznych i kompozytów. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - w Polsce. Sterowanie obrabiarek: Siemens SINUMERIK. Zaprzyjaźniony od ponad 40 lat partner! Znakomite referencje ! CNC technologia w najwyższej formie..

WOW 24 PECOLD MUCHA SPÓŁKA JAWNA - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Ostrów Wielkopolski

WOW 24 PECOLD MUCHA SPÓŁKA JAWNA

 • Ostrów Wielkopolski

Oferujemy produkcję wszelkiego rodzaju elementów obecnych jak i nowatorskich z żywicy poliestrowej i włókna szklanego. Wykonany dla Państwa każde nawet najtrudniejsze zlecenie. Zrealizujemy każdy pomysł. Produkcja własna rowerków wodnych i basenów ogrodowych Obsługujemy klientów z Polski i Europy

Insenti Group Sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Mogielnica

Insenti Group Sp. z o.o.

 • Mogielnica

Poruszamy się biegle w obszarze produkcji plastików o wyjątkowych założeniach estetycznych przy zastosowaniu różnych materiałów typu: PC, PE, PS, PP, POM, ABS, PET wtryskowy. Posiadamy wtryskarki od 130 do 450 ton siły zwarcia. Do uzyskania efektu używamy maszyn i urządzeń do odciągania wilgoci, suszenia czy dozowania surowca wpływających tym samym na jakość, trwałość i wygląd Twojego produktu. Wyprodukowane detale montujemy, pakujemy oraz konfekcjonujemy oszczędzając Twój czas i zmniejszając koszty logistyczne. Nasza specjalność to usługi na maszynach wtryskowych, metalizacja próżniowa oraz produkcja wiaderek plastikowych o pojemności 1200ml, 3000ml, 5000ml, 10 000ml. Zachęcamy do odwiedzenia www.insenti.eu

PPHU''METFORM'' Dawid Cieślak - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Zduńska Wola

PPHU''METFORM'' Dawid Cieślak

 • Zduńska Wola

Firma PPHU „METFORM” jest dynamicznie rozwijającą się narzędziownią, specjalizującą się głównie w produkcji form wtryskowych, wykrojników i tłoczników oraz oprzyrządowania technologicznego. Dysponujemy wtryskarkami firmy Engel o sile zwarcia do 80 t. i gramaturze wtrysku do 150 g. Obsługujemy formy zimno i gorąco kanałowe z różnego rodzaju rdzeniami hydraulicznymi jak i pneumatycznymi Oferujemy kompleksową usługę od projektu detalu, po jego realizację. Posiadamy doświadczenie w produkcji detali dla branży automotive Serdecznie zapraszamy do współpracy.

KERA - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Zduńska Wola

KERA

 • Zduńska Wola

"KERA" Producent Osłon Harmonijkowych Oferujemy Państwu osłony harmonikowe z tworzyw sztucznych osłaniające przed zanieczyszczeniami prowadnice stołu, kolumny, belki, słupa, wałka, śruby i inne elementy obrabiarek, maszyn i innych urządzeń takich jak: szlifierki do płaszczyzn, łóż, ostrzałki, uniwersalne np.: SPD-30, SPC-20, SAB-100, SPA-25, 4AM/P, SPM-25/30, NUA-25 szlifierki bezkłowe np.: MC-40/50 frezarki, wiertarko-frezarki np.: ALG-100/200, X8132 elektrodrążarki np.: EDMA-20 krawędziarki mechaniczne KM-4, KM-6 oczyszczarka OLH - 4500 Znamy osłony do obrabiarek firm: WALDRICH, MAHO, JUNGNER, DECKEL, HAUSER, WMW i innych.

Dreamfast Dawid Krzyworzeka

 • Psary

Dreamfast Dawid Krzyworzeka jest producentem i zarazem wykonawcą blistrów. PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO Działalność założyłem w czerwcu 2019 roku, jednak moje doświadczenie w zawodzie jest znacznie bogatsze i wynosi ponad 10 lat stażu pracy. Dreamfast specjalizuje się w produkcji przezroczystych, plastikowych blistrów składających się z wyprawki i kartonika. Obszar działania mojej firmy obejmuje swym zasięgiem całą Polskę. PRODUKCJA KROK PO KROKU Wykonuję tego typu opakowania dla firm, które chcą mieć zblistrowane swoje produkty. Po zgrzaniu opakowania na zgrzewarce odsyłam kompletny produkt do Klienta. Taki towar jest już gotowy do wprowadzenia do sklepu. TYLKO 5 DNI! Spośród innych firm z tej branży

Noert Sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Katowice

Noert Sp. z o.o.

 • Katowice

Firma Noert zajmuje się sprzedażą folii stretch do pakowania ręcznego oraz jumbo. Zapewniamy wysoką jakość oraz szeroki wachlarz oferty, gwarantując naszym klientom wygodę, pewność pakowania i co najważniejsze- bezpieczeństwo transportowanych towarów. Dzięki swojej skuteczności, wydajności oraz posiadanym właściwościom termoizolacyjnym jest niezwykle uniwersalnym, a przede wszystkim tanim produktem, który znajduje zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Powszechnie używana jest przez zakłady produkcyjne, logistyczne oraz handlowe do zabezpieczania produktów o zróżnicowanej wadze i kształtach. Zważywszy na progres wśród form dystrybucji towarów, zapotrzebowanie na tego rodzaju folie stale rośnie. Naszym celem jest systematyczny rozwój i

Zabawkarstwo Wyrób Art. Z Tworzyw Sztucznych Wiesław Suchanek - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Częstochowa

Zabawkarstwo Wyrób Art. Z Tworzyw Sztucznych Wiesław Suchanek

 • Częstochowa

Firma "Zabawkarstwo Wiesław Suchanek" istnieje na rynku zabawek od 1981 roku, kontynuując tradycje rodzinne. Należymy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek, a produkowane przez nas wyroby znajdują odbiorców w całej Polsce, jak i poza granicami kraju. W procesie produkcyjnym używamy najlepszych atestowanych surowców, co przekłada się na wysoką jakość i bezpieczeństwo wyrobów. Nasze zabawki przyciągają bogatą gamą kolorów i efektami ruchowymi oraz dźwiękowymi, przez co od wielu lat sprawiają radość najbardziej wymagającym klientom jakimi są dzieci. Oferujemy również usługi w zakresie wtrysku tworzyw sztucznych na powierzonych nam formach. Dysponujemy nowoczesnymi wtryskarkami o sile zwarcia od 100 do 210 ton i gramaturze wtrysku

Podobne zlecenia: MaszynyMaszyny używane

Dla przemysłu tworzyw sztucznych w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.