Dla energetyki i gazownictwa - Najlepsi w 2021

Producenci Urządzeń i Maszyn dla Energetyki i Gazownictwa, 2021

62 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 62 firm
w kategorii Dla energetyki i gazownictwa

Dla energetyki i gazownictwa

WycinankaStudio

 • Łomża
Paweł K.

Fachowe doradzwo w nietypowym zleceniu. Elastyczne podejscie do klienta. Kontakt i obsługa bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że zaoferowane rozwiązanie będzie równie dobre, choć to niestety zweryfikuje już czas. Dziękuję za pomoc.

CHEM-GAZ Sp. z o.o. - Dla energetyki i gazownictwa Warszawa
Małgorzata M.

Pełen profesjonalizm i fachowość. Wszystko odbyło się terminowo oraz z dużym zaangażowaniem i pomocą Sprzedającego. Polecam!

ECO-DSD Marzena Szwech-Wieschollek - Dla energetyki i gazownictwa Wólka Kosowska
AutomaEKO - odnawialne źródła energii

Z czystym sumieniem możemy polecić przyszłym klientom firmę ECO-DSD. Podczas prowadzenia inwestycji firma ECO-DSD dała świadectwo firmy solidnej, wiarygodnej oraz w pełni przygotowanej do prowadzenia inwestycji pod budowę instalacji fotowoltaicznej.

Eko Koncept Tomasz Jarząbek - Dla energetyki i gazownictwa Grodzisk Mazowiecki

Eko Koncept Tomasz Jarząbek

 • Grodzisk Mazowiecki
Emil G.

Polecam, skutecznie sprawnie i profesjonalnie. Robota wykonana, gaz podłączony.

UNICUS Maciej Janowski - Dla energetyki i gazownictwa Wrzosowa
EKO-INSTALBUD Janina Kwaskowska

Firma rzetelna, fachowa i niedroga. Rozmowy prowadzi się kompetentnie i szybko. Wyceny otrzymujemy w terminie.

Dołącz do naszych Dostawców Maszyn i Urządzeń dla Energetyki i Gazownictwa

Działasz na rynku jako Dostawca Maszyn i Urządzeń dla Energetyki i Gazownictwa i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Geoheating Krzysztof Jabłoński - Dla energetyki i gazownictwa Warszawa
Jerzy G.

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

NAO-PLAST - Dla energetyki i gazownictwa Końskie

NAO-PLAST

 • Końskie
Marek K.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz produktów typu rozdzielnice, skrzynki elektryczne, gazowe budowlane, ogrodowe z PCV i inne wyroby z PCV. Oferujemy nasze produkty od 2008. Firma sprzedaje towary w lokalizacjach takich jak cała Polska. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Efektywna Innowacja Przedsiębiorstw "BezStrat" Damian Danielak - Dla energetyki i gazownictwa Krępiec
Fermy Drobiu Robert Miśtal

Trzecia instalacja fotowoltaiczna gotowa. Zadowolenie z usług Panskiej firmy będzie towarzyszyć nam przez wiele lat, kolejna instalacja wykonana perfekcyjnie. Polecam.

INSTALACJE EL

 • Brzesko
Łukasz T.

Firma INSTALACJE EL. oferuje usługi elektryczne w zakresie: - Montaż instalacji elektrycznych; - Remonty - modernizacja istniejących instalacji; - Montaż, wymiana skrzynek bezpiecznikowych i licznikowych; - Montaż lamp, gniazd, wyłączników; - Montaż instalacji LAN i TV-SAT; - Oświetlenie; - Montaż AGD; - Podłączanie płyty indukcyjnej, ceramicznej, piekarników; - Podłączenia do sieci energetycznej; - Usuwanie Awarii Elektrycznych na bieżąco Wykonujemy prace głównie w domkach jednorodzinnych . Istnieje też możliwość pracy na kontrakcie dla dużej firmy .

Rozpoczęliśmy działalność od 1983. Nasze pole działania to urządzenia energetyczne. Teren działania firmy to cały kraj. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kamisbramy

 • Przemyśl
Halina C.

SGB-SMIT Transformatory Polska - Dla energetyki i gazownictwa Łódź

SGB-SMIT Transformatory Polska

 • Łódź

Firma SGB-SMIT Transformers jest jednym z największych producentów transformatorów energetycznych w Europie. W ofercie znajdują się transformatory olejowe, żywiczne i mocy oraz małogabarytowe stacje transformatorowe. Firma również dostarcza wyprodukowane transformatory, montuje je, następnie zajmuje się serwisem i konserwacją, a na koniec utylizuje stare urządzenia. Na stronie znajduje się także baza wiedzy - mnóstwo informacji o transformatorach suchych. Najwyższa jakość usług gwarantowana przez wykwalifikowany personel.

PHU Lider-S - Dla energetyki i gazownictwa Ksawerów

PHU Lider-S

 • Ksawerów

Firma Lider-S działamy od 2010 na rynku energii odnawialne. Jesteśmy dystrybutorem światowej marki paneli fotowoltaicznych.Działamy na terenie całego kraju. Budujemy instalacje od 3 kW do kilku mW Oferujemy wybudowanie gotowej farmy fotowoltaiczne (elektrowni słonecznej) pod klucz w oparciu o moduły polikrystaliczne na terenie inwestora. Posiadamy doświadczenie w tej dziedzinie. Budowa farmy obejmuje dostawę i montaż paneli fotowoltaicznych wraz z okablowaniem, instalacja inwerterów, dokumentacją po wykonawczą, Oferujemy zestawy fotowoltaiczne składające się z modułów, inwertera/przetwornicy, konstrukcji montażowej oraz okablowania, którego celem jest wytworzenie energii elektrycznej. Każdy zestaw jest dobierany do indywidualnych potrzeb

Kazimierz

 • Zambrów

Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Nasza specjalność to gaz propan butan, na terenie Podlaskie.

Biogaz&Folie - Dla energetyki i gazownictwa Olecko

Biogaz&Folie

 • Olecko

Firma Biogaz&Folie została założona w 2005 roku. Oferujemy szeroki zakres obróbki folii - dachy i zbiorniki biogazu, oczka wodne, przykrycia na gnojowicę . Posiadamy również artykuły dla rolnictwa. Nowe folie do sianokiszonki, siatki rolnicze, przykrycia pryzmy. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług wykorzystujemy najlepszy dostępny sprzęt. Dysponujemy również kompletnym zespołem, który dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu (np. w montażu jak i produkcji oferowanych przez nas produktów) posiada odpowiednie kwalifikacje. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Każde zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

BUDOMEX - Dla energetyki i gazownictwa Katowice

BUDOMEX

 • Katowice

Odśnieżanie​​ Oferujemy pełen zakres usług porządkowo-czystościowych. trawa chwasty1 mycie-okna Sprzątanie-klatek-schodowych-biur-i-lokali-usługowych-profesjonalny-serwis-sprzątający odsniezanie_dachow_1 quad Sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynków​​ W okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem oraz usuwaniem śliskości. ​ Oferujemy: - odśnieżanie parkingów, placów itp. - usuwanie sopli - skuwanie lodu - posypywanie piaskiem, solą itp. - wywóz śniegu ​ ​ ​ W okresie letnim zajmujemy się pielęgnacją i utrzymanie terenów zielonych. ​ Oferujemy: - koszenie trawy - renowacja trawników - grabienie trawy/ liści - zbieranie i wywóz odpadów Bio - przycinanie i formowanie żywopłotów, klombów, kwietników itp. - usuwanie chwastów -

zielona-energia.com - Dla energetyki i gazownictwa Swarzędz

zielona-energia.com

 • Swarzędz

Chcesz płacić mniej za prąd? Zainstaluj własną Elektrownię Słoneczną, wytwarzaj swój prąd i nie martw się rosnącymi cenami za energię elektryczną. Tylko teraz państwowe dofinansowania z programu ,,Mój Prąd" do paneli fotowoltaicznych aż do 5.000zł!!! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się teraz, a my przygotujemy dla Ciebie darmową analizę twojego zapotrzebowania na prąd oraz wycenę inwestycji. Wszystko bez zobowiązań. Wycena obejmuje: panele, falownik, montaż, pełną dokumentację, podłączenie do sieci PGE/ !!! (brak dodatkowych kosztów). Opis procesu montażu: 1- wycena instalacji 2- dokumentacja zdjęciowa, audyt techniczny, podpisanie umowy-zamówienia. 3- wystawienie faktury na instalację = (zamówienie paneli oraz falownika). 4-

Axan Gaz sp. z o.o. sp.k. - Dla energetyki i gazownictwa Grzegorzew

Axan Gaz sp. z o.o. sp.k.

 • Grzegorzew

GAZ W BUTLACH, w sektorze gazu płynnego jest znaczną częścią krajowego rynku. Cieszy się wśród indywidualnych klientów ogromnym uznaniem ze względu praktyczności i uniwersalnego zastosowania w różnych sytuacjach od domowych, piknikowych, czy do ekonomicznego zasilania energią sprzętu w działalności gospodarczej. Dostarczamy gaz w butlach do sporej części gospodarstw domowych dla potrzeb polskich Gospodyń do przyrządzania posiłków na różnych urządzeniach zasilanych gazem z butli 11kg zawierających najlepszą mieszankę propan-butan. Z naszych stałych dostaw korzystają również przedsiębiorstwa prowadzące tzw. punkty wymiany butli z gazem oraz do napędu wózków widłowych. Jest to powszechny sposób na obniżenie kosztów eksploatacji. Zaletą

AWAL Zofia Teper Danuta Duda - Dla energetyki i gazownictwa Stąporków

AWAL Zofia Teper Danuta Duda

 • Stąporków

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy w zakresie kompleksowej obsługi kotłowni, dotyczącej rusztów mechanicznych, napędów, odżużlaczy do wszystkich typów kotłów opalanych miałem węglowym.Obsługujemy kotłownie w: ciepłowniach miejskich, spółdzielniach mleczarskich, cukrowniach, szpitalach, gospodarstwach ogrodniczych i wielu innych zakładach przemysłowych. Wykonujemy remonty rusztów mechanicznych takich jak: Rts, Rtsn, Rn, Rtn, Rł, Rtw, Rtwc i innych, stosowanych w kotłach: OR, WR, ERm, KR, SWC, SPC, WCO, PCO, WR, OR, WLM i innych. Remontujemy wszystkie typy przenośników żużla i napędy rusztowe.

ELTAR ENERGY Sp. z o.o. - Dla energetyki i gazownictwa Konin

ELTAR ENERGY Sp. z o.o.

 • Konin

ELTAR ENERGY prowadzi działalność o profilu projektowo-produkcyjnym w branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej, oferując wyspecjalizowane rozwiązania dla szeroko rozumianej energetyki. Historia przedsiębiorstwa sięga roku 2004. Systematyczny rozwój spowodował przekształcenie w kolejnych latach formy organizacyjnej przedsiębiorstwa na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W efekcie obecna nazwa naszej spółki brzmi: ELTAR ENERGY Sp. z o.o. W 2015 roku oddaliśmy do użytku nasz nowy obiekt spełniający wszystkie wymagania oraz zapewniający najwyższe standardy jakościowe o łącznej powierzchni biurowca oraz hali produkcyjno-magazynowej 2.000 m2, zlokalizowany w okolicy autostrady A2 przy ul. Europejskiej 13 w

Katarzyna Oziemska - Dla energetyki i gazownictwa Łódź

Katarzyna Oziemska

 • Łódź

Witam, mam do sprzedania rozdzielnicę transformatorową.

LPG Consulting - Dla energetyki i gazownictwa Nieporęt

LPG Consulting

 • Nieporęt

Instalacje na gaz płynny, zbiorniki na gaz płynny LPG, ogrzewanie gazowe, gazowe ogrzewanie domu, firmy, hal, pomieszczeń – serwis LPG Consulting, CAŁKOWICIE BEZPŁATNE DORADZTWO dla Klientów !!! W zakres działalności LPG Consulting wchodzi przede wszystkim doradztwo w doborze dostawcy instalacji na gaz płynny. Jeżeli Waszym problemem jest wybór firmy (Gaspol. N.EN, Shell, BP, Dragongaz, Bałtykgaz, Progas) - dostawcy zbiornika i gazu (czy propan / propan-butan) - zapytajcie - pomożemy GRATIS. - wskażemy na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy - wskażemy ewentualne "pułapki" i zagrożenia - pomożemy w dopasowaniu oferty dostawców gazu do Waszych potrzeb Telefon 0 8888 0 2222 mail: info@propan-butan.info

Dinamo Agregaty Prądotwórcze - Dla energetyki i gazownictwa Warszawa

Dinamo Agregaty Prądotwórcze

 • Warszawa

Firma Dinamo za przedmiot swojej działalności przyjęła wynajem i serwis agregatów prądotwórczych. Dysponujemy maszynami z silnikami CAT i Honda, które wyróżniają się na tle konkurencji niskim zużyciem paliwa, cichą pracą, trwałością i bezawaryjnością. Proponujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem sprzętu dla klientów z całego kraju - możemy we własnym zakresie dostarczyć agregaty w dowolne miejsce w Polsce. Oferujemy szeroki przedział mocy (od 2 kVa aż do 1500 kVa) oraz agregaty stacjonarne, przenośne i przewoźne - zapewniamy również ustawienie i rozruch sprzętu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności awaryjnego zasilania stacji benzynowych, sklepów, ekip filmowych, obsługi imprez plenerowych, a także dla klientów

EPS SYSTEM - Dla energetyki i gazownictwa Trzebinia

EPS SYSTEM

 • Trzebinia

Firma EPS SYSTEM powstała w roku 2000 jako kontynuacja spółki zajmującej się silnikami przemysłowymi i częściami do nich. Obecnie firma zajmuje się całym zakresem związanym z systemami awaryjnego zasilania w energię elektryczną, przy czym głównie skupiona jest na produkcji agregatów prądotwórczych średnich i dużych mocy.Siedziba firmy mieści się w Trzebini, składa się z części biurowej, jak również magazynowej, produkcyjnej i socjalnej - łącznie ok. 3000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek gwarantuje komfortowe,a zwłaszcza bezpieczne warunki pracy. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja - teren przemysłowy, w bezpośrednim sąsiedztwie Rafinerii Trzebinia, tuż przy autostradzie A4. W 2007 roku firma EPS SYSTEM wdrożyła

SGS Polska - Dla energetyki i gazownictwa Warszawa

SGS Polska

 • Warszawa

SGS to światowy lider w dziedzinie weryfikacji, kontroli oraz testowania i certyfikacji dla klientów biznesowych. Wykonuje niezależne usługi mające za cel zmniejszyć ryzyko i skrócić czas wprowadzenia produktów na rynek, pomaga nadzorować jakość, dba o spełnienie norm krajowych i międzynarodowych oraz standardów wskazanych przez klienta. SGS prowadzi swoje usługi dla klientów w niemalże każdej branży i lokalizacji, teraz również w Polsce. Usługi/Produkty: - dostawy żywności - projektowanie i obsługa rozwiązań w zakresie kontroli pojazdów - badania chemiczne - budownictwo

RAFIK-POL II Ewa Hołdysz F.P.U.H. - Dla energetyki i gazownictwa Jordanów

RAFIK-POL II Ewa Hołdysz F.P.U.H.

 • Jordanów

Chcielibyśmy polecić kontakt z firmą Rafik-Pol, która na co dzień pomaga w kwestii optymalizacji kosztów uzyskania energii elektrycznej dla firm. Czyli jeżeli masz firmę i chcesz płacić mniejsze pieniądze za prąd, zapraszamy na stronę internetową www.Rafik-Pol.pl, gdzie są informacje na temat naszej oferty. Poza tym zajmujemy się audytem energetycznym i doradztwem. Produkty/Usługi: - zmiana dostawcy energii - doradztwo energetyczne - audyt energetyczny - budowa transformatorów - optymalizacja przepływu energii

Polski Transport Leeds

 • Staszów

POLSKI TRANSPORT LEEDS. Blacharstwo,lakiernictwo pojazdowe. Czesci do samochodow osobowych i dostawczych. -silniki -skrzynie biegow -rozruszniki -alternatory -turbiny i turbosprezarki -elementy karoserii. Wynajem kierowcy kategorii B,C i wozki widlowe.

FHU DARPIN - Dla energetyki i gazownictwa Gliwice

FHU DARPIN

 • Gliwice

Darpin - specjaliści w chłodnictwie przemysłowym. Oferta obejmuje: Agregaty chłodnicze, Moduły hydrauliczne, Chłodnie wyparne, Pompy ciepła, Chłodnie wentylatorowe, Przepompownie, Chillery

Vesa Falęcka i Falęcki Spółka Jawna - Dla energetyki i gazownictwa Gliwice

Vesa Falęcka i Falęcki Spółka Jawna

 • Gliwice

Plomby zabezpieczające i obejmy to oferta firmy Vesa, która już od niemal dwudziestu lat dostarcza wysokiej jakości produkty do zabezpieczenia ładunków, liczników, a także magazynów. Wśród różnych rodzajów zabezpieczeń są plomby zatrzaskowe, plomby linkowe, plomby paskowe, plomby obrotowe, obejmy PP i obejmy zawiasowe. Są one stworzone w oparciu o nowoczesne technologie produkcji. Produkty/Usługi: - plomby plastikowe - plomby transportowe - plomby do wodomierzy

Elektrownia Wodna Kasztanowo - Henryk Janowiak - Dla energetyki i gazownictwa Lubomino

Elektrownia Wodna Kasztanowo - Henryk Janowiak

 • Lubomino

Elektrownia Wodna Kasztanowo powstała w 1902r, po całkowitym zniszczeniu odbudowana i uruchomiona w 1989 roku. MEW Kasztanowo zlokalizowana jest na terenie rezerwatu przyrody "Ostoja bobrów na rzece Pasłęce" Elektrownia produkuje rocznie ok. 500 MWh czystej ekologicznie energii elektrycznej i jest w wykazie Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej. więcej na http://ewkasztanowo.otobiznes.pl/

KOMWAG Renata Klich - Dla energetyki i gazownictwa Wrocław

KOMWAG Renata Klich

 • Wrocław

Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła Spółka Jawna - Dla energetyki i gazownictwa Ząbkowice Śląskie

Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła Spółka Jawna

 • Ząbkowice Śląskie

Libron Liberski Piotr

 • Sosnowiec

Firma specjalizuje się w naprawie elektronarzędzi, sprzedaży części. Prowadzimy działalność od 2012. Działamy na terenie Sosnowca. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Mestrole Polska sp. z o.o.

 • Żory

Wykonujemy specjalistyczne instalacje przemysłowe (ciśnieniowe i bezciśnieniowe). Montaż i serwis automatyki i instalacji elektrycznych.

EMNET

 • Elblag

Piece

Sumera Motor Spółka Jawna

 • Andrychów

Jan Gierlach

 • Mysłowice

Oferowana linia do peletu obszar działalności: handel usługi w zakresie remontów, napraw i modernizacji linii technologicznych branży rolno-spożywczej. Usługi w zakresie opiniowania i wyceny urządzeń przemysłu spożywczego, w tym branży energetycznej i chłodnictwa przemysłowego.

IGO-RAD

 • Mrągowo

SP-INEX SP. Z O.O.

 • Katowice

Synergiabio

 • Poznań

Jesteśmy producentem linii do peletu (suszarń do trocin i peleciarek). Pracujemy na rynkach: Polska, Rumunia oraz były ZSRR.

Marcin Tyszczuk

 • Lublin

Piotr Gastol

 • Warszawa

ENPRO - Dla energetyki i gazownictwa Warszawa

ENPRO

 • Warszawa

Handel - części zamienne do kotłów, automatyka palników, zabezpieczenia kotłów przemysłowych, elementy linii technologicznych, podzespoły do produkcji kotłów

Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.

 • Czerwonak

P.U.H. Mabet Marek Pykało

 • Trzebinia

Zakuwanie przewodów hydraulicznych, hydraulika ciężka, siłowa.

TRANSPORT

 • SOKOŁÓW

Scholz

 • Skawina

Hurtowy handel złomem

Eurolider

 • Wrocław

Enteco Engineering Sp. z o.o.

 • Rogozino

Elektrometal Energetyka SA

 • Warszawa

Podobne zlecenia: MaszynyMaszyny używane

Dla energetyki i gazownictwa w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.