Biznes plany, usługi finansowe Wrocław - Najlepsi w 2021

Biznes plany, usługi finansowe we Wrocławiu, 2022

194 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 194 firm
w kategorii Biznes plany, usługi finansowe

Biznes plany, usługi finansowe Wrocław
Piotr N.

Nasza specjalność to finanse i analizy. Opracowujemy biznes plany i budujemy strategie gospodarcze. Pozyskujemy finansowanie, wyceniamy przedsiębiorstwa, doskonalimy raportowanie i planowanie oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne. Znamy produkty bankowe, ubezpieczeniowe i leasingowe od podszewki (kiedyś braliśmy udział w ich tworzeniu) – wiemy jak wybrać, naprawdę, odpowiedni produkt finansowy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, przed którymi stoją poniższe wyzwania: 1. Uruchomienie nowej działalności (start up), 2. Realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego, 3. Stworzenie lub redefinicja strategii działania, 4. Sprzedaż lub kupno części lub całego przedsiębiorstwa, 5. Usprawnienie raportowania i zarządzania finansami. Wykonujemy zlecenia i przygotowujemy opracowania zarówno w j. polskim jak i j. angielskim. Zespół Resulto Sp. z o. o. stanowią eksperci z dziedzin analizy ekonomicznej, finansów, zarządzania oraz ochrony środowiska. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych doradców prawnych i podatkowych, aby zagwarantować Klientowi pełną wiarygodność naszych rekomendacji. W naszych projektach stawiamy akcent na merytoryczność, terminowość i profesjonalne standardy etyczne. Podobnie jak dla naszych Klientów – dla nas również liczy się wynik. Podejmujemy się tylko takich zadań, co, do których mamy pewność odpowiedniej, jakości naszej usługi. Fachowa obsługa oraz dyskrecja to u nas standard. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.resulto.pl

5.0 (1 opinia)

HipotekaToTu

 • Wrocław
Mateusz B.

Polecam to biuro. Pani Ewa w dobie kryzysu Covid pomimo wielu zawirowań dała radę i załatwiła nam kredyt mieszkaniowy. Polecam.

5.0 (25 opinii)
GM Events Sp. z o. o.

Zespół Ergotax opiekuje się naszą spółką od ponad 2 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako profesjonalną, bardzo pomocną i cierpliwą - co szczególnie doceniamy przy rozwiązywaniu bieżących trudności. :)

5.0 (16 opinii)
Anna R.

Współpraca z biurem rachunkowym House of Tax jest zawsze bardzo szybka, przyjemna i profesjonalna. Kontakt z moim księgowym jest cały czas telefoniczny i mailowy, rzetelna firma! Naprawdę polecam to biuro rachunkowe.

5.0 (10 opinii)

Signarius

 • Wrocław
Dominik G.

Zdecydowanie i z sympatią polecam! Otrzymałem fachowe wsparcie w przygotowaniu biznes-planu do wniosku o dofinansowanie rozpoczęcia działalności. Moja sprawa była potraktowana poważnie i razem planowaliśmy przedsięwzięcie z pełnym uwzględnieniem moich uwag. Najbardziej doceniam to, że współpracę kończę nie tylko z dokumentem w ręku, ale też z bardziej strategicznym myśleniem o karierze w nadchodzących latach. Oprócz tego bardzo przyjemna atmosfera pracy i świetny kontakt.

5.0 (9 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Biznes Planów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Biznes Planów i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ula K.

Profesjonalne i terminowe konsultacje z zakresu rachunkowości związanej z międzynarodowymi transakcjami. Bardzo dziękuję za wsparcie na każdym etapie rozliczania!

5.0 (3 opinie)

FS Finance

 • Wrocław
Karol M.

Pani Agnieszka poprowadziła lepiej sprawę niż w banku. Finansowanie otrzymałem, także bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
P.H.U. „Kozi”

Prowadzę firmę od 8 lat, korzystałem z kilku biur rachunkowych, ale dopiero w biurze rachunkowym Expert znalazłem to czego szukałem. Fachowe doradztwo, szybki kontakt, relatywnie niski koszt do świadczonej usługi. Polecam z całego serca.

5.0 (9 opinii)
Maja W.

I would highly recommend the B&W Service. My personal accountant is Klaudia and she always responds to my questions in a timely manner. I can tell from her answers that she has read my question specifics properly and tailors her answer for me rather than just copy and pasting something vague on the subject. Would definately recommend. Gorąco polecam B&W Service. Moją osobistą księgową jest Klaudia i zawsze odpowiada na moje pytania w odpowiednim czasie. Z jej odpowiedzi wynika, że dobrze przeczytała moje pytanie i dostosowuje swoją odpowiedź do mnie, a nie tylko kopiuje i wkleja coś ogólnikowego na dany temat. Zdecydowanie polecam.

5.0 (7 opinii)
Jadwiga S.

Jasne i dokładne informacje, profesjonalne podejście do sprawy, miły i sympatyczny kontakt. Pan Kamil całym sercem oddany, by służyć pomocą klientowi.

5.0 (4 opinie)

VERIV S.A.

 • Wrocław
Zbigniew K.

Witam, podjąłem współpracę z Kancelarią Prawną Veriv S.A. i jestem szczerze bardzo zadowolony. Poprowadzili kompleksową obsługę prawną sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Polecam w 100 %!

5.0 (1 opinia)

BIURO RACHUNKOWE GROSS-NET ALEKSANDRA KRZYŻANEK

 • Wrocław
KRYZA

Współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat. Wiedza, rzetelność, profesjonalizm. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Rogiński Finanse

 • Wrocław
Radosław L.

Z Panem Rogińskim współpracuje od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Nigdy nie było żadnych problemów z komunikacją. Usługi wykonywane są z pełną starannością w bardzo konkurencyjnych cenach. Polecam z całego serca.

5.0 (3 opinie)

MB Biuro Usług Księgowych

 • Wrocław
Psychoedukacja i szkolenia

Indywidualne podejście do mnie jako klienta i bardzo dokładne wytłumaczenie co mam zrobić, jak będziemy pracować wspólnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Monikę, ponieważ prowadzi moje rozliczenia bardzo dokładnie i wszystko mi cierpliwie tłumaczy.

5.0 (1 opinia)

KM Projekt sp. z o.o.

 • Wrocław
Eventus Pro

Wszystko ok, sprawne komunikacja, płatność w terminie, polecam.

5.0 (2 opinie)

Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych

 • Wrocław
Olga K.

Polecam doradce finansowego jest bardzo profesjonalny, szybko i solidnie załatwia sprawy w moim przypadku był to kredyt samochodowy. W ciągu 4 dni autko miałam na placu swoim. Najważniejsze że zawsze mogłam się kontaktować i dostałam odpowiedź w razie pytań. Osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym. Polecam z całego serducha.

5.0 (2 opinie)

GMC Holding sp. z o.o.

 • Wrocław
MAISON Lilianna Maison

Młoda, ale kompetentna kadra, fachowa obsługa, która kompleksowo i szybko rozwiązuje nałożone na nich obowiązki i zadania. Jestem bardzo zadowolona i szczerze POLECAM

5.0 (1 opinia)

KAF Kancelaria Antywindykacyjno-Finansowa

 • Wrocław
Patry B.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie KAF we Wrocławiu. Co najbardziej podobało mi się w współpracy to; - szybka ocena sytuacji - natychmiastowe działanie - pozytywne zakończenie sprawy - miła atmosfera - profesjonalna pomoc Pana Mateusza -sumienność Pan Mateusz jest człowiekiem o wielkim, sercu. Od razu bez zastanawiania przyjął moją sprawę. Profesjonalnie przyjrzał się sytuacji, doradził i natychmiast przystąpił do działań. Działania Pana Mateusza szybko przyniosły oczekiwany rezultat, za co z głębi serca dziękuje i polecam każdemu, kto ma problem finansowy Kancelarie KAF.

5.0 (2 opinie)

GBP Office sp. z o.o.

 • Wrocław
M-I 58 Sp. z o.o.

Bardzo dobra współpraca , kompleksowa obsługa i świetnia komunikacja.

5.0 (1 opinia)

Inwestycje Europejskie sp. z o.o.

 • Wrocław
Dorota Ć.

Konsekwencja, zaangażowanie i profesjonalizm tej firmy pozwolił nam uzyskać bezzwrotną dotację UE. Szczerze polecam współpracę z tą firmą.

5.0 (1 opinia)

kalkulus sp. z o.o.

 • Wrocław
Panda Sushi Sp. z o.o.

Bardzo dobra obsługa księgowa. Wszelkie kwestie nawet najbardziej zawiłe zostały wyjaśnione "po ludzku". Polecam!

5.0 (2 opinie)

BW HOLDING

 • Wrocław
Biuro Usług Detektywistycznych No Secrets

Współpraca z Państwem pozwala mi zarekomendować firmę jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego Przedsiębiorcę, znającego i stosującego doskonałe praktyki podczas realizacji wszelkich projektów. Zlecenie wykonywane było sprawnie i terminowo oraz z pełnym zaangażowaniem. Firma "BW Holding" dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu personelowi jest wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez siebie czynności. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę " BW Holding" jako rzetelnego partnera przy inwestycjach finansowych.

5.0 (3 opinie)

Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o.

 • Wrocław
Przemysław B.

Fachowa usługa w zakresie doradztwa podatkowego. Duża elastyczność w kwestii ustalenia terminu rozmowy. Porada poparta kalkulacjami. Przedstawienie różnych rozwiązań wraz z ich wadami i zaletami. Polecam

4.67 (12 opinii)

Dotacje, Pożyczki, Wyceny

 • Wrocław
Dawid M.

profesjonalne podejście, dobra komunikacja, polecam

5.0 (1 opinia)

doradza.pl Sp. z o. o.

 • Wrocław
Ryszard K.

O firmie doradza.pl Sp. z o. o. dowiedziałem się od znajomych podczas planowania zakupu mieszkania. Otrzymałem bardzo fachową obsługę kredytową oraz wiele informacji odnośnie sposobu poszukiwania mieszkania, sprawdzania informacji od developerów i osób prywatnych sprzedających mieszkania na rynku wtórnym.

5.0 (1 opinia)

Fina Doradcy Finansowi

 • Wrocław
Tomasz M.

Kredyt Hipoteczny - Profesjonalne dobranie oferty. Bardzo szybka decyzja . Pomoc w zebraniu dokumentacji do kredytu . Bardzo miła obsługa

5.0 (1 opinia)

KIWI Group

 • Wrocław
Ewa

Ciekawa oferta, konkurencyjna cena, miła obsługa. Jestem zadowolona z usługi, na pewno jeszcze raz skorzystam zwłaszcza przed 1 listopadem.

5.0 (1 opinia)

Business Finans Kamila Broniewicz

 • Wrocław
Healthyway Organic

Bardzo wykwalifikowana kadra, swietna i szybka obsługa w zakresie otrzymania kredytu! Nie wiem jak to robią ale w przeciagu tygodnia udało zalatwic sie i zamknac umowe kredytowa dla mojej firmy. Polecam z 100% odpowiedzialnoscia.

5.0 (1 opinia)

4W Consulting i Nieruchomości

 • Wrocław
Katarzyna K.

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Z czystym sercem polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Doradztwa Ekonomiczno - Finansowego Mirosław Bąk

 • Wrocław

Oferta: - oddłużanie firm, - pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych na rozwój przedsiębiorstw przy uwzględnieniu szczególnych utrudnień, - przekształcanie spółek osobowych (cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych) w spółki kapitałowe (akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością) i odwrotnie w celu ograniczenia ryzyka biznesowego prowadzonej działalności oraz optymalizacji efektów ekonomiczno - finansowych (w tym także i podatkowych), - projektowanie i wdrażanie struktur organizacyjnych (liniowych, funkcjonalnych) oraz grup kapitałowych - wprowadzanie zorganizowanych systemów rachunkowości zarządczej i controllingu - pomoc przy wyprowadzaniu zaległości księgowych, rozliczeniowych - doradztwo eksperckie ekonomiczno -

Business Trust Fundusze Unijne

 • Wrocław

Firma Business Trust Fundusze Unijne od 9 lat z sukcesem zajmuje się pozyskiwaniem dotacji z Funduszy Unijnych dla przedsiębiorstw. Pomagamy dobrać odpowiedni program unijny, wypełniamy i kompletujemy wnioski unijne, a także rozliczamy dotacje. Zajmujemy czołowe miejsca w rankingach firm doradczych. Zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy od lat aplikują o środki unijne dla naszych klientów. Możemy się poszczycić 95% skutecznością i ponad 250 pozyskanymi dotacja unijnymi. W szczególności w województwie małopolskim i śląskim jesteśmy jedyną firmą ze 100% skutecznością.

SJOS Sp. z o.o.

 • Wrocław

Skuteczne działania poprzez wszechstronne doradztwo ekonomiczne, organizacyjne i prawne. Jesteśmy pionierem konsultingu w Polsce i najdłużej działającą na rynku Dolnego Śląska firmą doradczą. Nasza firma powstała w latach osiemdziesiątych, które były przełomowe dla Polski. Pomogliśmy wielu przedsiębiorstwom przejść przez okres transformacji. Obecnie doradzamy jak skutecznie konkurować w coraz bardziej skomplikowanym otoczeniu rynkowym w kraju i Europie. Warunkiem rozwoju firm jest wprowadzanie niezbędnych udoskonaleń dostosowujących przedsiębiorstwo do zmieniających się uwarunkowań. Proces zmian (np. restrukturyzacji) wymaga bardzo starannego przygotowania w obszarach: marketingowym, majątkowym, techniki i technologii wytwarzania,

Hermes Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

 • Wrocław

Zajmujemy się doradztwem w zakresie zarządzania, w szczególności opracowywanie biznes planów, planów finansowych, wdrażanie kontrolingu, analiza i usprawnianie procesów.

LEANmarket Sp. z o.o.

 • Wrocław

Twoja osobista inżynieria przemysłowa. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i sprzedażą produktywnych systemów pracy. Wspieramy działy inżynierii przemysłowej w poszukiwaniu rozwiązań usprawniających organizację. W naszych konstrukcjach wykorzystujemy systemy umożliwiające szybką realizacją od pomysłu do wdrożenia tj. system rurkowy oraz system profili aluminiowych. Konstrukcje tworzone są przede wszystkim zgodnie z zasadami szczupłego zarządzania, tak by system pracy był usprawniony, a nie doposażony. Wykorzystujemy wiedzę związaną z Lean Manufacturing / Kaizen, TOC, MTM, i SixSigma. Nasza standardowa oferta polega na promowaniu produktów ocenionych jako najlepsze dla przybliżenia klienta do budowania szczupłego przedsiębiorstwa. Na

Wrocławski Dom Konsultingowy

 • Wrocław

Wrocławski Dom Konsultingowy powstał z przekształcenia Wrocławskiego Domu Kredytowego. Zmiana została podyktowana poszerzeniem zakresu działalności firmy. Oprócz obsługi finansowej, świadczymy usługi ubezpieczeniowe, obejmujące zakresem wszystkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych i życiowych oraz obsługę prawną firm. Wrocławski Dom Kredytowy został założony przez doświadczonych doradców finansowych pracujących w Deutsche Banku. W chwili obecnej Wrocławski Dom Konsultingowy tworzą specjaliści z dziedzin ubezpieczeń, szeroko pojętych produktów bankowych, specjaliści marketingowi oraz radcy prawni. Połączenie wszystkich specjalizacji umożliwia kompleksową obsługę firm oraz klientów indywidualnych w jednym miejscu. Nasze doświadczenie przekładamy

Impel Business Solutions

 • Wrocław

Impel Business Solutions Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnych usługach wspierających działalność biznesową naszych Klientów. Oferujemy doradztwo biznesowe, obsługę IT, zarządzanie zasobami ludzkimi, księgowość i doradztwo księgowe oraz podatkowe a także obsługę finansowo-księgową. Świadczymy wszechstronne wsparcie zarówno dla firmy jak i dla pracowników naszych Klientów. Zapewniając Klientom zintegrowany system obsługi przedsiębiorstwa dajemy mu możliwość skupienia się na podstawowej działalności, a tym samym uwalniamy jego zasoby i środki przejmując odpowiedzialność za powierzone obszary. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji. Usługi na rzecz Państwa firmy mogą realizować w naszym biurze lub na miejscu u

Kancelaria Rachunkowo Podatkowa

 • Wrocław

Niewątpliwym atutem światowej gospodarki, są ludzie pracujący z pasją. Mam szczęście, że zaliczam się do tych osób. Od szóstego roku życia wiedziałam kim chcę być w przyszłości. Począwszy od szkoły średniej, przez studia, aż po pracę zawodową sukcesywnie i z pasją rozwijam się w księgowości. Prowadząc księgowość danej firmy zapewniam kompleksowe wsparcie moim Klientom. Obsługa księgowa opiera się na wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu specjalistycznym. Moje biuro księgowe dostosuje warunki współpracy do specyfiki danej firmy. Pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania podatkowe, a obsługa księgowa przebiega niezwykle sprawnie. Oferuję prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT,

Safe Money

 • Wrocław

Firma Safe Money to profesjonale usługi finansowe dla Firm. Jesteśmy niezależnymi expatami biznesowymi. Nie jesteśmy związani z jednym bankiem czy instytucją. Dzięki temu, pracujemy dla Ciebie. Wyróżnia nas indywidualne podejście, lata doświadczenia oraz szerokie możliwości finansowania. Mam cały rynek usług finansowych dla firm. Pracujemy na wielu ofertach i codziennie pomagamy wybrać i otrzymać najlepsze rozwiązania finansowe. Z nami zyskujesz czas, oraz pewność najlepszej oferty na rynku, Opinie naszych klientów: "Szczerze polecam szeroki wachlarz usług i doradztwo w firmie Safe Money w zakresie finansów i nie tylko. Kompetentne podejście do sprawy i błyskawiczne jej załatwienie, troska o klienta, wszechstronna pomoc oraz bardzo miła

""

 • Wrocław

Działam w branży od 2019 roku. Specjalizuje się w pisaniu biznes planów na potrzeby otworzenia przedsiębiorstwa bądź rozwinięcie obecnie już istniejącego, pozyskania funduszy od UE, Urzędu pracy, Banku a nawet prywatnego inwestora. Dodatkowo przeprowadzam analizę finansową funkcjonującego przedsiębiorstwa celem zobrazowania stanu firmy, które jest niezwykle istotne w dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się rynku. Serdecznie zapraszam do kontaktu każdą osobę która planuje otworzyć, bądź rozwinąć już istniejące przedsiębiorstwo

FCG Fiscal Consulting Group Sp. z o.o.

 • Wrocław

Profilem firmy jest kompleksowe świadczenie usług doradztwa podatkowego, usług księgowo-finansowych, usług z zakresu kadr i płac, a także pozyskiwania i wykorzystywania funduszy w ramach Programów Operacyjnych, finansowanych z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Nadzór nad zakresem wyżej wymienionych zagadnień sprawują doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, adwokaci i radcy prawni oraz księgowi posiadający świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz specjaliści z zakresu prawa pracy i bhp. Zgodnie z obowiązującymi przepisami FCG posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo-księgowych oraz doradztwa podatkowego. Swoim Klientom

Kancelaria Księgowo-Doradcza Vitreum

 • Wrocław

Kancelaria Księgowo-Doradcza Vitreum specjalizuje się w obsłudze księgowej przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych, obsłudze kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego oraz pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwu następujące usługi: Obsługa księgowa: 1.Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów 2.Prowadzenie Ewidencji VAT 3.Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych i Wyposażenia 4.Prowadzenie Ewidencji Przychodów dla ryczałtu 5.Sporządzanie deklaracji podatkowych 6.Weryfikacja KPiR, ewidencji VAT oraz deklaracji podatkowych 7.Prowadzenie Ksiąg Handlowych 8.Sporządzanie wniosków kredytowych 9.Reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym 10.Audyty

AJM Sp. z o.o.

 • Wrocław

Firma AJM Sp. z o.o. współpracuje ze znanymi firmami doradczymi, reklamowymi, agencjami interaktywnymi, ośrodkami badań społecznych, firmami doradztwa personalnego czy firmami szkoleniowymi. AJM Sp. z o.o. współpracuje z wybitnymi osobowościami z sektora gospodarczego, których doświadczenie i wiedza są bezcenne przy realizacji dużych i złożonych projektów. Posiadamy również kontakty w świecie biznesu, wyższych uczelni oraz bankowości. Dzięki temu firma AJM Sp. z o.o. z Wrocławia jest w stanie kompleksowo zrealizować zlecenia, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny rynkowe. Firma AJM Sp. z o.o. posiada akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). AJM Sp. z o.o. należy do Towarzystwa Naukowego Organizacji i

FDN DORADZTWO FINANSOWE

 • Wrocław

DLACZEGO MY?? - Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w bankowości; - Oferujemy profesjonalną obsługę całego procesu ubiegania się o kredyt; - Zapewniamy komfort i pełną dyskrecję; - Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz mamy dostęp do najbardziej aktualnej oferty kredytowej na rynku; - Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami; - Bardzo dobrze znamy mechanizmy pracy banków; - Posiadamy szeroką bazę kontaktów PONAD 30 BANKÓW I FIRM LEASINGOWYCH W JEDNYM MIEJSCU!!! Dla osób fizycznych: - Kredyty gotówkowe - Kredyt konsolidacyjny – obniżenie miesięcznej raty, połączenie kilku kredytów w jeden; Przyjdź do nas z umowami kredytowymi, znajdziemy dla ciebie tańsze rozwiązanie; - Kredyt hipoteczny, pożyczka

Natan Rusin Wolf Finance - Komplesowe Pośrednictwo Finansowe

 • Wrocław

Jestem doradcą finansowym z długoletnim doświadczeniem, od 2011 roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz pośrednictwem finansowym. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując dla liderów rynku finansowego, np. największego Niemieckiego Banku w Polsce który był liderem w udzielaniu kredytów mieszkaniowych. Dzięki temu posiadam istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają mi na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Państwa najlepszych warunków kredytowania. W tym czasie zaufało mi wiele firm oraz kilkaset klientów indywidualnych. Moim atutem jest doświadczenie, a dewizą pełne poświęcenia działanie w reprezentowaniu interesów moich klientów. Jestem bardzo dumny z faktu, że za rzetelność i

ACONT Potoczny Jarosław

 • Wrocław

Działające od 2000r. biuro rachunkowe ACONT we Wrocławiu oferuje usługi księgowe i podatkowe. Oferujemy coś więcej niż tylko obsługę księgową: poczucie bezpieczeństwa, pomoc w bieżących sprawach i fachową opiekę. Sprawdź nasz cennik: pełna księgowość, rachunkowość spółek, książka przychodów i rozchodów. W cenie obsługi: bilans roczny, sprawozdania finansowe, ewidencje, rejestr zakupu i sprzedaży VAT, deklaracje podatkowe, reprezentacja w sprawach urzędowych i bankowych, podczas kontroli podatkowej i przed ZUS. Oferujemy także: analizy finansowa, sporządzanie wniosków kredytowych, biznesplanów, doradztwo w bieżących sprawach księgowo-podatkowych, zakładaniu działalności gospodarczej. Odbieramy dokumenty od klientów! Zobacz opinie o

AKAT Consulting sp. z o.o.

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to dotacje i dofinansowania dla firm, pożyczki preferencyjne oraz szkolenia i doradztwo z obszarów: strategia rozwoju firmy, zarządzanie, strategia rozwoju eksportu, analiza rynku, biznesplany, doradztwo marketingowe, doradztwo finansowe, doradztwo prawne, szkolenia sprzedażowe, menadżerskie, szkolenia z komunikacji, szkolenia dla liderów i kierowników, obsługujemy klientów z całej Polski

PROPERS.PL

 • Wrocław

Oferta przede wszystkim skierowana jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej 6 miesięcy. Kredyty • Kredyt firmowy na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. • Kredyt hipoteczny; długoterminowy kredyt, który pozwoli sfinansować dalekosiężne zamierzenia. • Kredyt obrotowy. o dodatkowe środki zapewniające płynność firmom aktywnie realizującym swoje plany biznesowe. • Kredyt inwestycyjny, długoterminowy kredyt z możliwością karencji, który pozwoli zabezpieczyć potrzeby inwestycyjne. Ubezpieczenia Firmowe: • OC działalności, • Życie i zdrowie pracowników, • Podróż służbowa, • Ubezpieczenia mienia i utraty zysku. Indywidualne: • Ubezpieczenie na życie. • Ubezpieczenie zdrowotne. • Przyszłość naszych

Emporium Group Sp. z.o.o.

 • Wrocław

„Profesjonalne partnerstwo w świecie biznesu” - ta maksyma przyświeca nam w codziennej pracy z naszymi klientami. Jesteśmy po to, by wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich biznesu, doradzając w zakresie finansów, księgowości, podatków i prawa, a także pozyskując wsparcie z Funduszy Europejskich. W Emporium Group kierujemy się ideą kompleksowego i profesjonalnego wsparcia doradczego dla Państwa biznesu – „All in One”. Oszczędzamy tym samym czas i pieniądze naszych klientów. Emporium to starożytne miejsce wymiany handlowej, zaś Emporium XXI wieku to miejsce, gdzie można rozwijać swój biznes. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i kompleksową ofertą.

ABAKTAX KANCELARIA PODATKOWA S.C.

 • Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Oferujemy profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwa podatkowego. Oferujemy kompleksową obsługę w szerokim zakresie pokrywającą obowiązki podmiotów wobec urzędów i instytucji, a także obejmującą bieżące doradztwo księgowe, kadrowo-płacowe związane z prowadzoną działalnością. Oferujemy dostęp do dokumentacji on-line - APLIKACJA MOBEVO - bez konieczności wizyt w biurze ! Pracujemy na oprogramowaniu COMARCH OPTIMA. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku.

Altair

 • Wrocław

Biuro Rachunkowe mieści się na krzykach we Wrocławiu , które stawia na innowacje oraz rozwój technologii. Zatrudnieni pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, mają również uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz cały czas kształcą się ze zmian legistlacyjnych. W ramach naszej zwyczajowej oferty znajduje się cała gama usług niezbędnych do obsługi rachunkowości firmy . Całą księgowość prowadzimy na profesjonalnych oprogramowaniach. W naszym biurze możecie Państwo rozwiązać większość formalności związanych z utworzeniem, prowadzeniem i likwidacją firmy. Każdy nasz klient jest dla nas Klientem najważniejszym. Ceny pełnej rachunkowości kształtują się na bardzo atrakcyjnych

Ranking Specjalistów od Biznes Planów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jakiej usługi potrzebujesz?