UBEZPIECZENIA DLA KAŻDEGO


Cena do uzgodnienia

PZU SA.
SPOKÓJ NAJBLIŻSZYCH to ubezpieczenie, dzięki któremu zapewnisz bezpieczeństwo finansowe Twojej rodzinie i najbliższym - gdyby Ciebie zabrakło. To również jedna z niewielu ofert na rynku, która gwarantuje, że ubezpieczenie będzie działać dożywotnio a zatem nie zakończy się wraz z ukończeniem przez Ciebie określonego wieku. Masz zatem absolutną pewność ochrony.
UŚMIECH DZIECKA stworzyliśmy z myślą o dzieciach, którym każdy z nas chce zapewnić jak najlepszy start w dorosłe życie. Umowa gwarantuje, że wypłacane świadczenie pieniężne zostanie przekazane wyłącznie pełnoletniemu dziecku. Ubezpieczenie może stanowić posag dla każdego dziecka, bez względu na stopień pokrewieństwa, jak również być doskonałym prezentem dla ulubionego chrześniaka lub formą wsparcia finansowego (fundowana nagroda lub przyszłe stypendium).
Uśmiech Dziecka - polisa posagowa dla dziecka. Renta, w razie śmierci ubezpieczonego dziecko otrzyma dodatkowe świadczenie pieniężne w postaci gwarantowanej miesięcznej renty wypłacanej do końca trwania ubezpieczenia, a nawet dożywotnio.
PEWNYM KROKIEM to ubezpieczenie, które zapewni bezpieczeństwo finansowe Twoim najbliższym w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło. Jeśli masz zobowiązania finansowe, Twój dochód jest głównym źródłem utrzymania rodziny, jeśli ważny dla Ciebie jest jej los, w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło Pewnym Krokiem jest propozycją dla Ciebie. Maksymalna ochrona za minimalną cenę!
INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE w PZU Życie SA
Już teraz myślisz o swojej emeryturze? Pragniesz zapewnić sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwo i komfort? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) umożliwiające systematyczne gromadzenie dodatkowych oszczędności na emeryturę bez konieczności odprowadzania podatku od zysków kapitałowych.
PLAN NA ŻYCIE łączy to, co najlepsze ze świata ubezpieczeń i finansów - regularne oszczędzanie i ochronę, dając Ci przy tym możliwość samodzielnego zarządzania swoją umową. Sam określasz sumę ubezpieczenia i swobodnie modyfikujesz ją zależnie od swojej aktualnej sytuacji życiowej. Sam decydujesz o składce - w trakcie umowy możesz zmieniać jej wysokość i częstotliwość, a nawet skorzystać z czasowego zawieszenia jej opłacania.
TWOJE MARZENIA to ubezpieczenia, które pozwoli Ci w prosty sposób połączyć ochronę ubezpieczeniową z oszczędzaniem. Kwota, jaką otrzymasz na koniec umowy może powiększyć Twoją przyszłą emeryturę, możesz ją również przeznaczyć na inny cel. Ubezpieczenie TWOJE MARZENIA pełni również funkcję ochronną i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny gdyby Ciebie zabrakło.
GRUPOWE UBEZPIECZENIA PRACOWNIKÓW
Grupowe ubezpieczenie ochronne, którego celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa ubezpieczonemu i jego bliskim poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie ubezpieczonego i współubezpieczonych oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego. Dodatkowo ubezpieczenie również gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku narodzin ubezpieczonemu dziecka. Zakres ubezpieczenia może być poszerzony o szereg dodatkowych ryzyk


WIELE INNYCH PRODUKTÓW KTÓRE DOBIERZEMY DLA KAŻDEGO INDYWIDUALNIE.TELEFON 513-668-506 lub 54 285 00 33,również mailowo biuro.rezon@wp.pl

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1205