Badania i rozwój, analizy - Najlepsi w 2023

Agencje Badania, Rozwoju i Analiz, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Badania i rozwój, analizy
Weronika R.

Bardzo serdecznie polecam. Bardzo fajna strona z zadaniami, mega miły chłopak rozwiązuje te zadania.

5.0 (39 opinii)
AKANT Sp. z o.o.

Olbrzymie doświadczenie w zakresie ekspertyzy z zakresu materiałoznawstwa "rzetelność" to pierwsze co przychodzi mi do głowy. Jeśli miałbym przedstawić opinie w temacie usług InnoMAT w jednym słowie.

5.0 (2 opinie)

TEMBO Lab

 • Poznań
Ilona R.

Profesjonalnie, merytorycznie i fachowo. Polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

SCFFinanse

 • Legnica
Budowlane Laboratorium Badawcze Jolanta Nowicka

Szybka i konkretna obsługa. Polecam na przyszłość

4.67 (6 opinii)
Jolanta K.

Polecam Panią Mecenas Katarzyne w każdej sprawie. Pełen profesjonalizm, bardzo wnikliwie przeanalizowała umowę, zaproponowała wiele rozwiązań, wynegocjowała najlepsze dla nas warunki. Na pewno nie raz będziemy jeszcze korzystać z jej usług.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Badań i Rozwoju

Działasz na rynku jako Specjalista od Badań i Rozwoju i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Marcin M.

Polecam, bo dzięki współpracy z firmą Grantland otrzymałem 3 dotacje. Kluczowe było zaangażowanie zespołu i naukowców Grantlandu. Cena za usługę dość wysoka, ale ostatecznie warto, bo obsługa w pełni profesjonalna i współpraca zakończona przyznaniem dotacji.

4.95 (85 opinii)
Justyna N.

Pani Monika jest nieoceniona, posiada ogromne pokłady aktualnej wiedzy, szybko odpowiada na pytania, a co najważniejsze - wszystko tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób. Polecam wszystkim, szczególnie osobom, które dopiero zaczynają przygodę w biznesie i potrzebują kogoś, kto pokieruje ich na właściwe tory.

5.0 (13 opinii)
Wiesław G.

Pracowałem z Witkiem przez kilka miesięcy w jednej firmie. Moje doświadczenia to prawie 30 lat pracy w wojsku na stanowiskach związanych z komunikacją i zarządzaniem. Brakowało mi motywacji do miany i przekonania, że wysiłek nie pójdzie na marne. Dziś zaczynam własny biznes wiem co i jak chcę zrobić, wierzę we własne siły i stawiam na ciągły rozwój. Polecam współpracę z Witkiem, bo jego wiedzą jest ogromna, szybko łapie się z nim flow, a każde spotkanie okraszone jest przykładami i anegdotami. To mistrz w swoim fachu i dobry człowiek.

5.0 (3 opinie)
Usługi Remontowo-Budowlane Patryk Biedrzycki

Polecam Usługi Pana Krzysztofa. Realizował badania na obiektach Naszych Klientów (Elewacje/Poddasza) w styczniu 2017, w sposób profesjonalny, zgodny z zagadnieniami prawidłowo ocieplonego domu. Pełna Dokumentacja od 100 do nawet 300 stron w zależności od obiektu, każda z opisem opartym na wyniku zdjęcia termicznego. Mieliśmy do czynienia z Wykonawcami Badań, którzy wpadali na 15 min. Skutkowało to dokumentacją max. 50 stron i brakiem jakichkolwiek opisów oraz samo Analizą, strata czasu.... Polecam Pana Krzysztofa osobą które chcą wykonać Badania z Wiedzą i Rzetelności Fachowca. Pozdrawiam.

5.0 (11 opinii)

Future Tech

 • Warszawa
BLOOMVISE GROUP Sp. z o.o

Z firmą Future Tech współpracujemy już od kilku miesięcy. Od samego początku współpraca ta jest dynamiczna oraz efektywna. Wynika to głównie z faktu, że zespół firmy Future Tech odznacza się niezwykle innowacyjnym podejściem do biznesu, oraz otwartością na świeże pomysły. Wszelkie działania, jakie podejmuje firma, wdrażane są niemalże natychmiastowo, co w połączeniu z dużą wiedzą w zakresie nowych technologii, jest w stanie napędzić każdy projekt. Serdecznie polecamy firmę Future Tech jako rzetelnego partnera biznesowego, oraz eksperta w swej dziedzinie.

5.0 (2 opinie)

Thermo-Pomiar Patryk Piszcz

 • Grudziądz
Zofia J.

Bardzo dobra robota. Mili pracownicy, szybko i sprawnie zrobiona praca.

5.0 (1 opinia)

JKAEKOPROJEKT

 • Łomża
EuroProduk

Komentarz pozytywny dla firmy za realne ocenienie szans powodzenia projektu. Firma nie jest z gatunku firm" za wszelką ceną" co w dzisiejszej gospodarce jest bardzo ważnym elementem. Jako jedna z dwóch firm oceniła nasze szanse i zaproponowała uczestnictwo w konkursie w przyszłym naborze, z czego z pewnością skorzystamy. Na podstawie przysłanej oferty - przystępna cena przygotowania dokumentacji, jasne warunki współpracy.

5.0 (7 opinii)

EMARKETINGOWO.PL

 • Szczecin
ERPE Paweł Rakocz

Zajmuję się pracami wysokościowymi, co dotyczy sezonowości. Ważne u mnie jest dostosowanie się do tych i innych czynników, a od początku współpracy reakcje na potrzeby moje były szybkie i tłumaczenie nawet łopatologiczne, co by każdy zrozumiał. Mając swoją wizję strategii w internecie i uwzględniając wskazówki rady eMarketingowo, mogłem wypracować nowe podejście do klientów. Póki co nie narzekam i dalej współpracuję, od kilku miesięcy. Szczerze mogę polecić. ;-)

5.0 (3 opinie)

DataS Mateusz Samson

 • Poznań
Sławomir P.

Serdecznie polecam firmę Pana Mateusza, dzięki jego pomocy uzyskałem pozytywną decyzję urzędu. Doskonały kontakt i rzetelność.

5.0 (9 opinii)

QUAN - Quality and Analyses / Dotacje, Zarządzanie Jakością

 • Świdnica

UWAGA: W przypadku konkretnych zapytań uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio na adres: a.nowak@quan.net.pl Firma QUAN istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Obsługujemy firmy z całej Europy. Obecnie posiadamy dwa oddziały: w Świdnicy, gdzie biuro mieści się w kamienicy w Rynku 33, oraz w Warszawie w budynku Concept Tower przy ul. Grzybowskiej 87. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, w szczególności z zakresu funduszy europejskich, zarządzania jakością oraz pozyskiwaniu i ochronie kapitału pod inwestycje. Pomagamy współpracującym firmom w: - doborze odpowiedniego projektu, - ocenie innowacyjności pomysłu i ewentualnie uzyskaniu patentu lub wzoru użytkowego, - uzyskaniu środków finansowych na realizację projektu, - wdrożeniu

5.0 (4 opinie)

Centrum Edukacji BRAN Arletta Nowicka

 • Ostrów Wielkopolski
Bartosz Betka Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Montażowych

Profesjonalne doradztwo, rzetelna wiedza i podejście do klienta. Najlepsze biuro rachunkowe w regionie, z którym miałem okazję współpracować.

5.0 (6 opinii)

EFK Technologies

 • Tomaszów Lubelski
Anna M.

Polecam gorąco firmę EFK Technologies Super kosmetyki wykonane indywidualnie dla każdej osoby, dostosowane do potrzeb, szybki kontakt, 100% profesjonalizm. Szczerze zachęcam do korzystania z usług tej firmy, będziecie zadowoleni tak bardzo jak ja.

5.0 (3 opinie)

GRUPA SILESIA

 • Ustroń
Magdalena R.

Firma przygotowała biznesplan przedsięwzięcia polegającego na wprowadzeniu na rynek krajowy produktów zachodniego dystrybutora. Wysoka jakość, terminowość. Uzyskaliśmy wsparcie inwestora. Kompetentni ludzie. Polecam!

5.0 (6 opinii)

Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej AWANS

 • Bytom
Monika

Firma jest bardzo profesjonalna, świetne warunki pobytowe, udział w zajęciach nie jest męczący,przebiega w miłej atmosferze, wykładowcy to profesjonaliści-wiem,bo korzystałam z ich różnych szkoleń.Wszyscy z urzędu sa zadowoleni.

5.0 (2 opinie)

Grupa Doradcza RESH Barbara Pińkowska

 • Jelenia Góra
Dorota

Mam na imię Dorota. Moja sprawa rozwodowa została mimo takich utrudnień "że głowa mała" przeprowadzona super. Super profesjonalizm

5.0 (4 opinie)

KM-CONSTRUCTION

 • Warszawa
Krzysztof S.

Profesjonalne podejście do rozbudowywanego domu. Wcześniejszy projektant po 2 miesiącach rozłożył ręce. Zaproponowane rozwiązania techniczne pozwoliły na zaoszczędzenie "paru zł". Doskonały kontakt (tel. i mail), na bieżąco ustalane były wszystkie kwestie związane z projektem. Projekt został przygotowany zgodnie z terminem ustalonym w umowie.

5.0 (1 opinia)

TIKONA s.c.

 • Konstancin-Jeziorna

Powstanie biura projektowego Tikona w 2015 r. jest wynikiem połączenia doświadczeń Danuty Barańskiej, działającej na rynku architektonicznym od 2002 r. oraz konstancińskiej Pracowni 022 założonej w 2013 r. Razem mamy ponad 17 lat doświadczeń zdobytych w biurach architektonicznych i firmach budowlanych. Prowadzimy kompleksową obsługę powierzonych zleceń obejmującą koordynację projektową oraz formalne przygotowanie inwestycji, współpracujemy z zespołem sprawdzonych rzeczoznawców i projektantów branżowych. Architekturę sygnowaną naszym logo charakteryzuje funkcjonalność, minimalizm, oszczędność zasobów, dbałość o środowisko i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze podejście do projektowania można zawrzeć w kilku prostych słowach: ergonomia,

5.0 (3 opinie)

LP-MET Laboratorium Pomiarów Metrologicznych

 • Kraków
FHU STANCAR

Szkolenie BHP wykonane profesjonalnie. Szybko tanio solidnie.

5.0 (2 opinie)

Matematikon

 • Łódź
Daniel D.

Profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam! Najlepsze korepetycje, jakie miałem do tej pory.

5.0 (1 opinia)

Biuro Podatkowe Lech Kiliński

 • Leszno
Tomasz L.

Dziękuje bardzo za pomoc w mojej sprawie, już szykuje się by przenieść moją firmę pod opiekę. Naprawdę godni polecenia!

5.0 (3 opinie)

Termodiagnostyka Weronika Zborowska

 • Piechowice
Ola T.

Szybko profesjonalnie , tanio , dobry kontakt

5.0 (2 opinie)

Resulto Sp. z o.o.

 • Wrocław

Nasza specjalność to finanse i analizy. Opracowujemy biznes plany i budujemy strategie gospodarcze. Pozyskujemy finansowanie, wyceniamy przedsiębiorstwa, doskonalimy raportowanie i planowanie oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne. Znamy produkty bankowe, ubezpieczeniowe i leasingowe od podszewki (kiedyś braliśmy udział w ich tworzeniu) – wiemy jak wybrać, naprawdę, odpowiedni produkt finansowy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, przed którymi stoją poniższe wyzwania: 1. Uruchomienie nowej działalności (start up), 2. Realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego, 3. Stworzenie lub redefinicja strategii działania, 4. Sprzedaż lub kupno części lub całego przedsiębiorstwa, 5. Usprawnienie raportowania

5.0 (1 opinia)
avatar icon

DAPE - Dolnośląska Agencja Poszanowania Energii

 • Wrocław
metalpol

Szybko reagują, bardzo dobrze doradzają, rozwiązują wszelkie problemy, wykazują się fachową wiedzą zapewniają bezpieczeństwo.

5.0 (2 opinie)

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna

 • Bielsko-Biała
Magda K.

Super uczelnia, świetna atmosfera i szeroki wybór kierunków. Skończyłam tutaj studia licencjackie na kierunku Administracja a od tego roku wybieram się również tutaj ma magisterkę, więc przede mną jeszcze kilka pięknych lat w tym miejscu :).

5.0 (7 opinii)

Fundacja Start-Sport

 • Zielona Góra
La gente Przemysław Bulski

Produkty najwyższej jakości, doradztwo profesjonalistów, takich relacji i transakcji można życzyć jak najwięcej każdemu.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Medius Spółka Akcyjna

 • Kraków
Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-INVEST

Bardzo polecamy Kancelarię MEDIUS. Obsługa bardzo dobra swoje obowiązki wykonują bardzo sumiennie wychodząc nawet poza nawiasy umowy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i meilowy. Z wielką przyjemnością możemy polecić usługi tej firmy.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Expert Natura

 • Warszawa
CENTRUM GEOLOGII I GEOTECHNIKI TOMASZ SKRZYPCZYŃSKI

Polecam współpracę z Panem Marcinem. Osoba kompetentna, sumienna i rzetelna, bardzo dobry kontakt. Realizacja wykonana terminowo. Liczymy na stałą współpracę.

5.0 (2 opinie)

Instytut Badań Rynku i Opinii DRB

 • Bełchatów
Kamil W.

fajna ekipa, mili ludzie, ogólnie wszystko na plus.

5.0 (1 opinia)

Chilli Translations Biuro Szkoleń Językowych i Tłumaczeń

 • Poznań
Patrik P.

Szybko, niedrogo, solidnie. Miła obsługa. Polecam. Działają w całym kraju i za granica.

5.0 (1 opinia)

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja

 • Warszawa
Aleksandra P.

Ciężko tu znaleźć coś na co można narzekać, dla mnie jedynie odległość od domu do szkoły. Widać, że placówka jest dobrze przygotowana, nie jest to taka typowa masówka, zajęcia prowadzone są w mniejszych klasach, nauczyciele są dobrze przygotowani do zajęć, widzę to po codziennej relacji ze szkoły zdawanej przez córkę:). Sama chce opowiadać i to mi się podoba.

5.0 (37 opinii)

UNIPROJEKT

 • Warszawa
Krzysiek P.

Profesjonalna firma, ze świetnym podejściem do klienta. Polecam każdemu.

5.0 (1 opinia)

Europejskie Centrum Edukacyjne CERTYFIKAT

 • Łódź
Marek K.

Dzięki pani Ewie, która nauczyła mnie bezwzrokowej obsługi klawiatury zdałem egzamin pisemny.

5.0 (1 opinia)

Zakład Badania Wód i Ścieków

 • Świerzno
Łukasz U.

Pełen profesjonalizm, polecam, badania wykonane na najwyższym poziomie.

5.0 (1 opinia)

Usługi Menadżerskie i Ekonomiczne Marian Nocoń

 • Katowice
Edward K.

Doświadczony zespół doradców, bardzo trafnie zdiagnozował przyczyny trudności w naszej działalności. Jak dobrzy lekarze, po postawieniu dobrej diagnozy, zaproponowali kilka rozwiązań. W sprzedaży wyniki pojawiły się po półtorej miesiąca, w kosztach po tygodniu, a w zamówieniach po dwóch miesiącach. Nawiązaliśmy stałą współpracę.

5.0 (2 opinie)

Biuro Projektów Europejskich

 • Katowice
Katarzyna K.

Komentarz pozytywny dla firmy za realne ocenienie szans powodzenia projektu. Firma nie jest z gatunku firm" za wszelką ceną" co w dzisiejszej gospodarce jest bardzo ważnym elementem. Jako jedna z dwóch firm oceniła nasze szanse i zaproponowała uczestnictwo w konkursie w przyszłym naborze, z czego z pewnością skorzystamy. Na podstawie przysłanej oferty- przystępna cena przygotowania dokumentacji, jasne warunki współpracy.

5.0 (5 opinii)
avatar icon

Maciej Krydowski Doradztwo i Inwestycje

 • Karczew

Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych i indywidualnych na życie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

5.0 (1 opinia)

AKADEMIA ZAMÓWIEŃ JUKAM - Lech Wendołowski

 • Łódź
Mateusz F.

Zdecydowanie polecam, organizowane przez Akademię Jukam szkolenia są na najwyższym poziomie. Do dziś mam kontakt z wykładowcami, dziękuję!

5.0 (1 opinia)

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjego Te Vizja

 • Gdańsk
Jolanta B.

Szkoła została nam polecona przez znajomych, dopiero w tym roku nasz syn zaczął tu naukę- bacznie obserwujemy z mężem jego postępy w nauce i ogólne samopoczucie. Widać, że szybko się zaaklimatyzował, nauczyciele i koledzy mu w tym pomogli. Podoba mi się, ze jest tu naprawdę sympatycznie, kadra nauczycielska jest pomocna, zależy im na przekazaniu wiedzy dzieciom. W szkole dużo się dzieje- zajęcia, występy, wyjazdy.

5.0 (9 opinii)

Marlena Grzelczak

 • Łask
Instytut Naturalnego Odżywiania, domn.pl

Jest wytrwała w pertraktacjach, komunikacji i realizacji zlecenia. Stosuje elastyczne podejście do wyzwań. Polecam.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

SACADA Pracownia Badawczo-Projektowa Sp.zo.o.

 • Kraków
Komu Media

Bardzo merytoryczna współpraca, wysoki poziom usług, świetny kontakt.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Firma z oferteo

 • Warszawa
Radosław P.

Pan Tomasz Połomski, właściciel firmy mgr inż. Tomasz Połomski nadzoruje budowę naszego domu. Jako inspektor nadzoru wykazał się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Polecam usługi tej firmy innym inwestorom.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Dawid

 • Olkusz
Oliwier K.

Pan Dawid Wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony, oraz wykonał mi kilka stron na WordPressie oraz prostsze html. Muszę przyznać, że jako wykonawca jest bardzo profesjonalny. Można mu zaufać, jest uczciwy i pracowity. Polecam.

5.0 (14 opinii)
avatar icon

Agencja Językowa "Madame" Tłumacz przysięgły języka francuskiego Katarzyna Okroj

 • Warszawa
Joanna A.

Tłumaczenie wykonane szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa klienta!

5.0 (1 opinia)

Trener personalny kamil partyczny

 • Świdnica
Maja P.

Indywidualne i profesjonalne podejscie do klienta - polecam -korzystam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Mzm

 • Zz
piotr

heh polecam, najbardziej rozbawił mnie szef firmy który przyjechał za swoim pracownikiem i przeprowadzał ze mną ankietę nt. obsługi dostałem za to zniżkę na następny zakup. widać że się chłop stara

5.0 (1 opinia)
Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Badania i rozwój, analizy w innych miejscowościach