Architekt Poznań - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Poznaniu, 2022

1 172 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 1172 Architektów z Poznania złożyło 67397 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2022 r. z Poznania.

Architekt Poznań
Janusz Olszewski

Na Dom Pełen Energii natknąłem się w Internecie myśląc o zakupie domu. Od pierwszego spotkania miałem pozytywne odczucia, zmieniliśmy koncepcję i zakup zastąpił pomysł budowy, ponieważ nie mam czasu sam zajmować się budową pomysł z Generalnym Wykonawcą przypadł mi do gustu, przez wszystkie etapy administracyjne zostałem przeprowadzony w zasadzie za rękę. Budowa przebiegała sprawnie, a niezależni fachowcy sprawdzający jakość wykonania poszczególnych etapów nie mieli większych zastrzeżeń. Na samym końcu budowy, tuż przed oddaniem budynku do użytkowania, nastąpiły opóźnienia po stronie DPE, jednak na tym polu firma również wykazała się podejściem proklienckim i wypłaciła kary umowne bez zbędnej zwłoki. Z czystym sumieniem polecam.

Anna Berwert

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap prac z firma DPE "Przygotowanie i fundamenty". Prace zostały rozpoczęte z małym opóźnieniem, ale to głownie przez zmianę w ostatniej chwili opcji lawy na płytę fundamentowa. Mimo tak krótkoterminowej zmiany wszystko odbyło się pomyślnie i profesjonalnie. Rysunek zmiany na płytę wykonany szybko i bezproblemowo. Prace wykonane starannie i na placu budowy zawsze porządek. Manager Budowy Pan Darek zawsze pod telefonem i gotowy na wyjaśnianie wszystkich spraw. Już nie mogę się doczekać aż się ściany zaczną pnąc do góry, ponieważ mieszkam zagranica dopiero za dwa tygodnie zobaczę budowę na "żywo".

Dawid Banaś

Polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii, firma godna zaufania. Budowa przebiegała zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, a my dzisiaj cieszymy się nowym wspaniałym domem. Po zakończeniu współpracy Pan Marcin nadal jest bardzo pomocny i w przypadku wystąpienia problemów szybko reaguje i pomaga je rozwiązać.

4.93 (122 opinie)
Obsługa Inwestycji Budowlanych - Tomasz Urbanek - Architekt Baranowo
Monika Wąsik

Usługi pana Tomasza zdecydowanie polecam każdemu inwestorowi zainteresowanemu stworzeniem indywidualnego projektu domu. Współpraca od samego początku układała się doskonale: pan Tomasz świetnie odgadywał nasze potrzeby, podsuwał bardzo dobre rozwiązania, uświadamiał nam problemy, z których nie zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, a gotowy produkt to skrojony na miarę i doskonale przemyślany dom. W trakcie budowy zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc i na precyzyjne odpowiedzi na pojawiające się pytania i problemy. Początkowe obawy dotyczące współpracy na odległość okazały się kompletnie bezpodstawne, a to wszystko jeszcze dodatkowo w bardzo konkurencyjnej cenie. Z całego serca polecam!

Grzegorz M.

Oferta złożona przez Pana Tomasza Urbanka cechowała się profesjonalizmem, rzeczowością i rozsądną ceną. Rozmowy merytoryczne, bardzo rzeczowe i konkretne. Już na pierwszym spotkaniu p.Tomasz przedstawił wstępny projekt domu oraz jego wizualizację. W ten sposób od razu ujął mnie swoim poziomem zaangażowania. Zawsze służył radą, przede wszystkim umie słuchać Klienta i dostosować projekt do jego potrzeb. Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny był i jest nadal bardzo dobry, pomimo sfinalizowania zlecenia. Jeśli ktoś szuka dobrego architekta to szczerze mogę polecić usługi Pana Tomasza, ponieważ jest to profesjonalista, a do tego przemiły człowiek.

Krzysztof Jaworski

Firma Obsługa Inwestycji Budowlanych -Tomasz Urbanek to Firma z doświadczeniem zarówno w projektowaniu, kosztorysowaniu i prowadzeniu robót budowlanych. Wykonała dla naszej Firmy zlecenia na projektowanie, kosztorysowanie i inwentaryzację. Współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Będziemy w dalszym ciągu korzystali z usług tej Firmy. POLECAM

5.0 (61 opinii)
Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Architekt Poznań
Piotr Stachowski

Solidna i rzetelna firma. Kompleksowa i profesjonalna obsługa procesu projektowania od wstępnej koncepcji, przez modyfikacje, gotową koncepcję, gotowy projekt i uzyskanie pozwolenia na budowę. Bardzo dobrze i sprawnie proceduje dokumentację w urzędzie. Przez ujmujące i łagodne podejście do klienta jak i do urzędników potrafi bezkonfliktowo i zaskakująco sprawnie rozwiązywać problemy i osiągać pozytywny efekt. Posiada wiedzę i rozeznanie na rynku budowlanym, deweloperskim w zakresie cen usług i materiałów, oraz alternatywnych rozwiązań architektonicznych, popytu, podaży przez co potrafi doradzić optymalne rozwiązanie i wybrać opcję wypośrodkowaną dla docelowego klienta.

Sylwester Celebański

Biuro Projektów Budowlanych w osobie Wojciech Żurczak zajęło się kompleksową budową mojego domu, począwszy od projektu skończywszy na aranżacji wnętrza. Współpraca przebiegała w jak najlepszym porządku, załatwili za mnie wszystkie formalności i dokumenty. Na prośbę, bez problemu dokonywali zmian w projekcie i służyli fachowym doradztwem. Polecam to biuro a szczególnie osobę Pana Żurczaka za cierpliwość i pełen profesjonalizm. Joanna i Sylwester

Przemysław Remi

Niezwykle profesjonalna firma z młodymi, dynamicznymi, pełnymi zrozumienia wobec nowych wyzwań młodymi ludźmi. Obsługa mega szybka - w porównaniu do oferowanych usług na rynku. Fachowość, chęć dzielenia się wiedzą i również świetny gust architektoniczny. Życzyć sobie tylko więcej realizacji, a okolica zdecydowanie szybciej będzie piękniejsza! Zdecydowanie polecam!

5.0 (57 opinii)
Studio MC Pracownia Architektoniczna - Firma Architektoniczna Poznań
Waldemar B.

Pan Marek Cieślewicz z Firmy Studio MC dokonał adaptacji projektu mojego domu. Zrobił szybko, fachowo, za rozsądną cenę. Polecam Waldemar Brodowski

5.0 (6 opinii)
MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT - Firma Architektoniczna Poznań
Marek Bartkowiak

Doświadczenie zawodowe architekta pozwoliło bezproblemowo zrealizować założoną przez nas koncepcję domu a dodatkowo jego wizja budynku połączyła klasyczną bryłę z nowoczesnością

Aleksandra Wyrembelska

Godny polecenia, solidny, zaangażowany a przede wszystkim z bogatym doświadczeniem. Zaprojektowany budynek jest oryginalny, nowoczesny a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny. Najważniejsze dla nas że czujemy się zaopiekowani przez cały czas realizacji inwestycji.

5.0 (4 opinie)
foveo architektura - Architekt Turek
Karol Bojarski

Pani Agnieszka urzekła mnie swoim zaangażowaniem, szeroką i szczegółową wiedzą, przy opracowywaniu indywidualnego projektu budynku jednorodzinnego. Zawsze była gotowa doradzać w kwestii optymalizacji rozwiązań, tak żeby dopasować projekt do naszych oczekiwań. Stały kontakt i generalnie ilość poświęconego przez Panią Agnieszkę czasu, pozwoliły opracować projekt jakiego oczekiwaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i czekamy na spokojniejsze czasy, żeby rozpocząć budowę.

Wojciech Szarata

Przypadek sprawił, że trafiłam na platformę Oferteo. Przypadek który pomogli mi znaleźć kilku profesjonalistów. Do zlecenia projektu firmie foveo architektura skłoniła mnie przejrzystość oferty, świetna komunikacja, jasna i rzetelna wycena projektu, brak ukrytych kosztów i bardzo dobry kontakt. Polecam.

Monika Mielczarek

Jestem bardzo zadowolona ze wspułpracy a tagże polecam wszystkim architekta Pana Mariusza i Panią Agnieszkę. Jeżeli czegoś nie wiedziałam to mogłam liczyć na pana Mariusza a on mi wszystko wytłumaczył. Tagże z całego serca polecam wszystkim.

5.0 (4 opinie)
ECHAUST DESIGN ŁUKASZ ECHAUST - Architekt Poznań
Joanna C.

Z wielką przyjemnością mogę polecić projektantów z Echaust Design. Profesjonalne podejście, kreatywność, oryginalność a także wsłuchanie w potrzeby klienta zaowocowały projektem, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Nie mogę doczekać się momentu, gdy projekt stanie się rzeczywistością :-)

5.0 (3 opinie)
Eurodom Karol Okoński - Biuro Architektoniczne Poznań
nie podano

Pan Karol( właściciel firmy) - fantastycznie do nas podszedł jako potencjalnych klientów. Bardzo nam się spodobała rzetelność, uczciwość i duża wiedza. Polecam współpracę z z tą firmą. Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)
OSKOSTUDIO - Architekt Poznań
Wladyslaw Z.

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do mego problemu z łazienka i rozwiązania go.

5.0 (2 opinie)
SYLWIA RYBACKA - ARCHITEKT, Biuro Projektowe Śrem, Poznań - Architekt Śrem
Lukasz W.

Duża wiedza i doświadczenie. Cały proces projektowania przebiegał szybko i bezproblemowo. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Poznania

STRUKTERIA projekty domów - Adaptacja Projektu Poznań

Świetna Adaptacja Projektu Poznań

 • Poznań
 • STRUKTERIA projekty domów
Radosław W.

Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi ustaleniami. Cały czas byłem w kontakcie z pracownikami biura, szybko odpowiadali na moje pytania mailowe, kontakt telefoniczny nie był problemem. Projekt został zrobiony w uzgodnionym terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Uzyskałem pomoc w ważnych dla mnie sprawach. Polecam usługi biura Strukteria.

5.0 (1 opinia)
Buwoz Sp. z o.o. - Firma Architektoniczna Poznań
Karina Walkiewicz

Bardzo dobry kontakt, zawsze znajdzie czas na rozmowę, sprawne podejście do tematu, podejmuje się bardziej skomplikowanych przypadków, nie poddaje się mimo trudności, duża wiedza. Współpraca zakończona uzyskaniem pozwolenia na budowę 🙂 Polecam

Anna Grobelska

Firma bardzo solidna i godna zaufania. Bardzo dobry kontakt, zero problemów. Adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę załatwione w terminie. Na pewno jeszcze wrócimy do współpracy przy budowie domu. 100% POZYTYW!!!

Mariusz Banachowicz

Pełen profesjonalizm.Pomoc i doradztwo na etapie adaptacji i całego projektu.Po uprzednim ustaleniu z firmą BUWOZ również załatwienie całego pozwolenia na budowę nie ruszając się z domu.Polecam Mariusz B.

5.0 (23 opinie)
JC ARCHITEKCI - Firma Architektoniczna Poznań

JC ARCHITEKCI

 • Poznań
MARCIN ANDRZEJEWSKI

POLECAM W 100% PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY I TEMATU PROJEKTU. DUŻA POMOC WE WSZYSTKICH FORMALNOŚCIACH URZĘDOWYCH I NIE TYLKO. A JEŚLI CHODZI O PROJEKT TO OGROMNA KREATYWNOŚĆ W TWORZENIU KONCEPCJI PROJEKTU, DOKŁADNA ANALIZA POTRZEB ZLECENIODAWCY. DUŻA ZNAJOMOŚĆ NOWYCH TECHNOLOGI I TRENDÓW W BUDOWNICTWIE I ARCHITEKTURZE. GDYBYM MIAŁ DOKONAĆ WYBORU PO RAZ DRUGI NIE ZMIENIŁ BYM GO. FIRMA JC ARCHITEKCI TO UCZCIWE I PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY. POLECAM.

Karolina Mnich

Pani Joanna podjęła się adaptacji projektu naszego domu. Uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej :) Pani Joanna jest profesjonalistą w każdym calu. Usługa została wykonana w ekspresowym tempie. Pani Joanna zajęła się również wszelkimi sprawami administracyjnymi związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Polecam gorącą usługi firmy JC Achitekci !!!

Adam Kryszak

Współpracę z panią arch. Joanną Czarnecką oceniamy bardzo pozytywnie. Jest to osoba, którą cechuje pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania oraz elastyczność. Potrafiła ona poskładać nasze (nie zawsze precyzyjne) myśli i wizje w kilka koncepcji, które ostatecznie ewoluowały w finalny projekt naszego wymarzonego domu. Podczas wspólnej pracy nad koncepcją naszego domu ceniliśmy porady, wskazówki i propozycje zarówno natury technicznej, jak również te dotyczące funkcjonalności różnych rozwiązań, co wynika z wiedzy i doświadczenia pani architekt. Dużą pomocą była również obsługa wszelkich formalności niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę. Nasze spotkania wspominamy jako czas kreatywnej i owocnej współpracy przebiegające w sympatycznej atmosferze.

5.0 (7 opinii)
ARTES Studio Architektury - Adaptacja Projektu Poznań

Staranna Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • ARTES Studio Architektury

Według Ciebie staranna adaptacja projektu to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

5.0 (2 opinie)
Projekt X Joanna Skrzypczak - Projekty Domów Parterowych Poznań

Doskonałej Jakości Projekty Domów Parterowych Poznań

 • Poznań
 • Projekt X Joanna Skrzypczak
Natalia Z.

Polecam Projekt X. Wspòłpraca przebiegła bardzo dobrze i przy tym sprawnie.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NINE ATELIER - Architekt Poznań
Maciej Onisk

Profesjonalna obsługa ze strony Pana Kamila przyczyniła się do szybkiego zrealizowania tematu. Projekty są czytelne, przejrzyste. Nie było problemów od momentu koncepcji po realizację projektu.

Tomek P.

Projekt zmiany elewacji budynku i otaczającej nieruchomość architektury ogrodowej - łącznie z ogrodzeniem, wykonany w sposób bardzo sprawny i zgodnie z wcześniej wspólnie ustaloną wizją. Projekt w pełni zaakceptowany bez jakichkolwiek zmian i poprawek. Firma godna polecenia!

5.0 (6 opinii)
MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa - Biuro Projektowe Poznań

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę biura projektowego. Specjaliści z MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa przeanalizują i kompleksowo wykonają zadanie. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (2 opinie)
mu-ma architekci Rafał Mroczkowski - Architekt Poznań

Doświadczony Architekt

 • Poznań
 • mu-ma architekci Rafał Mroczkowski
4expo

Kreatywny projekt, dobra reakcja na sugestie klienta, dobra współpraca. Polecam.

5.0 (1 opinia)
MAD Studio Projektowe - Architekt Poznań

Znakomity Architekt

 • Poznań
 • MAD Studio Projektowe

Szukasz rzetelnego profesjonalisty realizującego usługi architektoniczne? Ci architekci nie mają sobie równych wśród firm architektonicznych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (3 opinie)
ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań - Adaptacja Projektu Poznań

Profesjonalna Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od adaptacji projektu to wykorzystaj doświadczenie ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań. Poznań i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów architekta w Poznaniu

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Poznaniu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Poznania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Piotr Banach Architekci - Architekt Poznań

Znakomity Architekt

 • Poznań
 • Piotr Banach Architekci
Łukasz N.

Wierzymy, że architektura jest oprawą ludzkiego ruchu. Istotne są dla nas Twoje pasje, zwyczaje i komfort. Życie to ciąg różnorodnych aktywności, który kreatywnie przedstawiamy w formie budynków.

5.0 (1 opinia)
WKA Architekci - Architekt Skórzewo

Najlepszy Architekt

 • Skórzewo
 • 5 km od Poznań
 • WKA Architekci
Andrzej K.

Projekt domu jak i budynków gospodarczych spełnił moje oczekiwania w 101% bardzo dobry kontakt szybka realizacja Polecam

5.0 (1 opinia)
KTURA ARCHITEKCI KATARZYNA BUCZKOWSKA-GROBECKA - Biuro Architektoniczne Poznań

Pierwszorzędne Biuro Architektoniczne Poznań

 • Poznań
 • KTURA ARCHITEKCI KATARZYNA BUCZKOWSKA-GROBECKA
Katarzyna Muchlewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić cały zespół Ktura Architekci. Współpraca opierała, się głównie na kontakcie z Panią Katarzyna Buczkowska-Grobecką. Jest bardzo kreatywną, sumienną oraz konkretną osobą. Potrafi idealnie przekazać swoją wizję, jednocześnie pamiętając o guście oraz stylu klienta. Serdecznie polecam ponieważ współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność.

Anna Buczkowska

Projekt przebudowy domu jednorodzinnego wykonany przez Ktura Architekci spełnił moje oczekiwania - zdecydowana zmiana elewacji domu, poprawa jego funkcji, ciekawa propozycja zastosowania materiałów wykończeniowych. Dodając kontakt podczas realizacji projektu z architektką, szczerze polecam Ktura Architekci. Hanna

Piotr Jeske

Super, naprawdę polecam! Katarzyna podeszła do tematu kompleksowo, rozwiązywała wszystkie bieżące problemy, które pojawiały się podczas realizacji projektu wykończenia domu jednorodzinnego. Przy całej skomplikowaności projektu, Katarzyna brała pod uwagę wysokość budżetów, którymi dysponowaliśmy (podczas współpracy z innym architektem dawno temu miałem wrażenie, że kwestie "kasy" na inwestycję nie do końca go interesują). Finał naszego wspólnego projektu budzi totalny zachwyt - ale to nie jest raczej zaskoczenie - wystarczy wejść na stronę http://kturaarchitekci.pl i obejrzeć realizacje biura.

5.0 (8 opinii)
Ganoza Studio Projektowe - Architekt Poznań

Doskonały Architekt

 • Poznań
 • Ganoza Studio Projektowe
Piotr Jaruszewski

Dawno nie spotkałem się z tak bezproblemową i kompetentną osobą. Pełne zaangażowanie, nigdy nie było problemu czy to z uzupełnieniem dokumentów czy ustaleniem danej kwestii telefonicznie, zawsze Pani Bogna miała po drodze. Bardzo dobry stały kontakt, Pani Bogna bardzo dobrze zorientowana w swoim fachu, oraz całej biurokracji. Można z ogromnym powodzeniem powierzyć jej wszelkie sprawy, jedna z nielicznych osób, która nie poszła za falą ogromnych, czasem mało uzasadnionych podwyżek (cen usług). Zleceniem było uzyskanie pozwolenia na budowę wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami. Pozwolenie zrealizowane błyskawicznie. Zdecydowanie polecam każdemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za sprawne przejście całego procesu. Dziękuję.

Patrycja Gaciarz

Serdecznie polecam Studio Projektowe Ganoza. Pani architekt nie tylko zajęła się samą adaptacją, ale również wz przyłączami, a teraz pozwoleniem na budowę. Świetny kontakt, ogromna pomoc i przede wszystkim bardzo konkurencyjna cena.

5.0 (5 opinii)
Architekt Piotr Maćkiewicz - Adaptacja Projektu Poznań

Znakomita Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • Architekt Piotr Maćkiewicz
Andrzej W.

Wykonuję kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, usługowych, magazynowo - produkcyjnych, adaptację wnętrz. Gwarantuję przyjemną atmosferę współpracy oraz rzetelne wykonanie zleconego projektu.

5.0 (3 opinie)
Projekt Pełen Energii Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Poznań

Projekt Pełen Energii Sp. z o.o.

 • Poznań
Marcin R.

Polecam firmę DPE oddział Warszawa Janki, dzięki pracy Pana Piotra, oraz pani Ani stworzyliśmy własny indywidualny projekt budowy opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły, wszystko jest opisane szczegółowo i dokładnie. Jeśli ktoś szuka firmy która zajmie się wszystkim od A do Z to właśnie DPE. Pozdrawiamy.

4.93 (122 opinie)

Dom Pełen Energii

 • Poznań
Marcin R.

Polecam firmę DPE oddział Warszawa Janki, dzięki pracy Pana Piotra, oraz pani Ani stworzyliśmy własny indywidualny projekt budowy opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły, wszystko jest opisane szczegółowo i dokładnie. Jeśli ktoś szuka firmy która zajmie się wszystkim od A do Z to właśnie DPE. Pozdrawiamy.

4.93 (122 opinie)
PKN Construction sp. z o.o. [dawniej PK Construction Paweł Kaczmarek] - Projekty Domów Parterowych Poznań

PKN Construction sp. z o.o. [dawniej PK Construction Paweł Kaczmarek]

 • Poznań
Magdalena Pawłowska

Firma „Usługi Budowlane Paweł Kaczmarek” wykonała dla mnie dom w stanie surowym otwartym bez dachu. W trakcie realizacji Inwestycji Pan Paweł, wykazał się bardzo dobrą organizacją pracy, fachowym, solidnym i profesjonalnym wykonaniem powierzonych obowiązków. Prace wykonane były rzetelnie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Wszyscy pracownicy firmy wykazali się zarówno ogromną fachowością, sumiennością oraz uczciwością. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, zakończone przed terminem i zgodnie z wyceną. Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym jego usługi.

Bartosz Prejzendanc

Pan Kaczmarek zrobił wrażenie osoby znającej się na swoim fachu. Jest kreatywny, dzięki czemu podsunął ciekawe pomysły wykończenia mieszkania. W ofercie była również usługa projektantki wnętrz oraz sprzątania mieszkania po zakończeniu prac. Ceny są jak na poznańskie warunki dobre. Na tą chwile prace jeszcze się nie rozpoczęły, wiec nie mogę nic więcej powiedzieć.

monika kesy

bardzo solidna ekipa.godna polecenia i zaufania.wykonywala u mnie ocieplenie domu.brdzo czysto schludnie i fachowo.zero problemow.wszystko zalatwia posprztaja i wywioza.goraco plcam

5.0 (43 opinie)
MSDL Michał Szuba Design LAB - Adaptacja Projektu Poznań

MSDL Michał Szuba Design LAB

 • Poznań
Tomek Cichy

Jestem czlowiekiem, ktory woli sam wszytsko zrobic niz wynajmowac fachowcow. Na szczescie moje obawy i wczesniejsze zle doswiadczenia w pracy z „fachowcamil” nie powtorzyly sie w pracy z MSDL. Jestem bardzo zdowolony ze wspolpracy, jakosc, slownosc i terminowosc - od wlascicela firmy moga sie uczyc inni. Zdecydowanie polecam, mimo poczatkowej rezerwy.

Maria Sobczak

Profesjonalnie wykonana usługa. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność. Wywiązanie się ze wszystkich zobowiązań w planowanym terminie, wykazanie się profesjonalną wiedzą a także należytą starannością w realizacji zadania. Kontakt na najwyższym poziomie .

Artur Nawrocki

Z Firmą MSDL, Panem Michałem mieliśmy przyjemność współpracować przy urządzaniu naszego domu. Zaufaliśmy jego wiedzy i nie zawiedliśmy się. Sami nie poradzilibyśmy sobie z projektowaniem, funkcjonalnością pomieszczeń, doborem materiałów zwłaszcza w obecnej sytuacji z szalejącymi cenami na rynku. Z Jego pomocą stres związany z urządzaniem naszego nowego domu zamienił się w przyjemność i świetną przygodę. Doradzono nam kompleksowo, czuliśmy się komfortowo, zawsze poinformowani. Odpowiadał na nasze pytania, elastyczny na nasze potrzeby i gust, który przecież bywa inny. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Polecamy szczególnie osobom, które nie mają czasu żeby urządzać swoje mieszkanie czy dom samemu albo zwyczajnie nie mają o tym pojęcia i doświadczenia. Tak jak my. Dziękujemy.

5.0 (13 opinii)
IN_VERDE - Projekty Domów Parterowych Poznań

IN_VERDE

 • Poznań
Elżbieta Sokołowska

Otrzymałam ładny projekt, ładny, to znaczy taki, który mi się podoba. Pani Maria zaproponowała mi rozwiązania, których się nie spodziewałam i rzeczywiście te rozwiązania mi bardzo odpowiadają, są tym, czego potrzebowałam. Dużym plusem jest to, że pani Maria wyjaśnia, nie narzuca, przyjmuje i uwzględnia sugestie i potrzeby klienta. Polecam.

Anna Gozdur

Szybkie i profesjonalne doradztwo! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Projekt idealnie dopasowany do moich potrzeb. Pani Maria potrafiła super doradzić, ale również tak pokombinować by dopasować projekt do moich pomysłów (choć były one dość abstrakcyjne). Polecam!!

Filip Dłużewicz

Jestem bardzo zadowolony - oczekiwania spełnione, projekt bardzo przemyślany, szybka realizacja, super kontakt. Projekt skrojony pod preferencje ale też dostosowany do otoczenia. Chciałbym mieć samych takich fachowców przy różnych zleceniach ;)

5.0 (5 opinii)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
RSJ Studio Sp. z o.o. - Firma Architektoniczna Poznań

RSJ Studio Sp. z o.o.

 • Poznań

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy architektonicznej? RSJ Studio Sp. z o.o. to rewelacyjny wybór. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

5.0 (4 opinie)
VISO Pracownia Projektowa - Architekt Poznań

Doskonały Architekt

 • Poznań
 • VISO Pracownia Projektowa

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego architekta dla siebie, to zwróć uwagę na firmę VISO Pracownia Projektowa. Wykonuje bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach. Funkcjonalny dom parterowy według projektu uzgodnionego z Tobą, dzięki ich pomocy jest w zasięgu ręki.

5.0 (3 opinie)
INSPIROGRAF Pracownia Reklamy - Architekt Poznań

Fantastyczny Architekt

 • Poznań
 • INSPIROGRAF Pracownia Reklamy
Małgorzata Stachowiak

Z firmą INSPIROGRAF Pracownia Reklamy (www.inspirograf.pl) miałam kontakt bezpośrednio z Panem Jackiem Gliniewiczem, który był pośrednikiem druku naszej książki i pilotował całe zamówienie za granice. Bardzo dziękuję za szybkie, gładkie, bezproblemowe i z wielkim zaangażowaniem wykonane zlecenia. Profesjonalne podejście do klienta, wyjście jemu na przeciw. Pan Jacek Gliniewicz wie co dla klienta jest ważne i spełnia wszystkie możliwe wymogi i życzenia ze swojej branży. Poznałam go jako niezawodnego partnera w realizowaniu zamówienia. Fachowy, inteligentny, kompetentny sposób prowadzenia firmy. RZETELNA FIRMA! POLECAM!

Julia Świerczyńska

Stała wymiana maili i telefonów w celu dopieszczenia wizji wizytówek mówi sama za siebie. Kontakt swobodny, przyjazny - brakowało już tylko zaproszenia na herbatę ;) A na poważnie, dobre wykonanie, profesjonalne podejście do projektu oraz dbałość o zadowolenie klienta i zgodność z jego oczekiwaniami. Polecam, pozdrawiam!

Tadeusz Pawlicki

Pierwszą rozmowę odbyliśmy przez telefon, co napełniło nas optymizmem. Następnie spotkaliśmy się osobiście z przedstawicielem firmy INSPIROGRAF, przedstawiając przykładowy egzemplarz naszego czasopisma o wysokiej jakości druku. Na to przedstawiciel firmy zaprezentował nam kilka przykładów własnych produktów. Wysoka ich jakość nas zadowoliła. Ponownie omówiono terminowość wykonania druku. Jeszcze dziś prześlemy nasze pierwsze zlecenie druku czasopisma.

5.0 (9 opinii)
Archikan Arkadiusz Kaniewski - Adaptacja Projektu Poznań

Rewelacyjna Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • Archikan Arkadiusz Kaniewski
Piotr Ciurzyński

Profesjonalny architekt. Rzetelna obsługa, udzielanie informacji rzeczowo i bez zbędnej zwłoki. Jestem wymagającym klientem, troszkę znam się na budowlance i uważam, że projekty są na bardzo dobrym poziomie. Jeśli masz zapytania, to pisz, dzwoń bo Pan Arkadiusz odpowiada na każdy mail i telefon. I nie są to lakoniczne odpowiedzi jak u pośredników. Zaangażowanie na każdym etapie projektu, nie tylko podczas części technicznej ale również praktycznej na budowie podczas wykonywania przez ekipy remontowe.

Marlena B.

ARCHIKAN - ARKADIUSZ KANIEWSKI jest niebywale utalentowanym oraz profesjonalnym architektem, niebywałym specjalistą w swojej dziedzinie. Posiada bogate doświadczenie na skalę światową, uczestniczył w wielu imponujących projektach, co przekłada się na jego bieżącą pracę, pomysły, aranżacje w zakresie projektowania wnętrz i doradztwa. Jest osobą otwartą, wyjątkowo uprzejmą, kontaktową oraz bardzo kreatywną. Dzięki temu z łatwością można połączyć swoje oczekiwania z oryginalnymi pomysłami Pana Arkadiusza. Potrafi zadbać o nadanie wnętrzu również funkcjonalności w połączeniu z nieszablonowymi rozwiązaniami, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Pan Arkadiusz pomógł nam wg naszych oczekiwań zadbać o bardzo gustowny i wyszukany design budynku oraz nadać wnętrzom wcześniej wspomnianej funkcjonalności, na czym szalenie nam zależało, a czego nie mogliśmy wyegzekwować od poprzedniego architekta, który podjął się pracy nad naszym projektem. Pełen profesjonalizm usług w zakresie projektowania wnętrz i doradztwa. Polecam.

Aurelia R.

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Przygotowanie projektu szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Duże wyczucie upodobań i gustu klienta z jednoczesnym dopasowaniem projektu do klimatu miejsca i charakteru lokalu. 100% zadowolenie ze współpracy. Gorąco polecamy.

5.0 (4 opinie)
MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ - Biuro Projektowe Poznań

Rzetelne Biuro Projektowe Poznań

 • Poznań
 • MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ
Katarzyna Mazurek

Byłam na wyjeździe weekendowym w Villa Polanica w Polanicy Zdrój. Pobyt był krótko po jego otwarciu. Jest to budynek który był poddany kapitalnemu remontowi i przebudowie. Spotkałam tam Panią architekt Martę Olejniczak z którą rozmawiałam o remoncie mieszkania. Przy tej okazji Pani Marta oprowadziła mnie po nowo wyremontowanym budynku i pokazała piękne wnętrza, które zaprojektowała i czuwała nad ich realizacją. Wnętrza są bardzo pięknie zaprojektowane, przeważają kolory szarości i bieli, które uzupełniają piękne dodatki w postaci detali i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Pomieszczenia są bardzo przestronne i przytulne, łazienki bardzo ładne i praktyczne. Zachwycił mnie wystrój restauracji oraz sala bilardowa. Polecam Panią Martę - Katarzyna Mazurek

Maria Balbina

Moje 46m2 jest wyjątkową, kobiecą przestrzenią. Miałam kilka spotkań w celu omówienia moich potrzeb jednak w ogromnej mierze i tak zawierzyłam, zdałam się na zaproponowany program współpracy (pod klucz z nadzorem). Przyznam, że na początku bardzo bałam się zburzenia ścianek łazienki i sypialni (kupiłam stan deweloperski), jednak efekt końcowy jest dziś bajeczny. Wprowadzenie nietypowego rozwiązania poprzez 2 skośne, równoległe do siebie ściany w salonie dało niesamowity efekt. Wyjątkowe rozwiązanie powstało tez w łazience, ściana w miejscu prysznica wyłożona jest tapeta w nawiązaniu do aranżacji mieszkania. Mieszka mi się jak w hotelu. :) Proponuje każdemu zawierzyć, tak jak ja zawierzyłam.

Aneta Junik

Wspólna podróż projektowa z Pracownią Wnętrz rozpoczęła się w maju 2018r. Pani Marta przygotowała projekty: salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. Projekty obejmowały różne koncepcje z profesjonalnymi rozwiązaniami. Konsultowane one były z nami na każdym etapie jego powstawania i mieliśmy pewność, że nasze marzenia są realizowane. Mogę polecić pracownię jako godną zaufania i rzetelną. Współpraca z p. Martą to czysta przyjemność – satysfakcja gwarantowana.

5.0 (32 opinie)
Zbigniew Puch - Architekt Poznań

Wybitny Architekt

 • Poznań
 • Zbigniew Puch
Adam Gilewski

Bardzo dziękuję Firmie Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Zbigniew Puch za profesjonalizm w swojej dziedzinie, za realizację budynków, realizację wnętrz architektonicznych według projektów architektonicznych. Dziękuję za fachowość, rzetelność i terminowość realizacji. Dziękuję za biegłość logistyczną i organizację budów. Dziękuję za możliwość poznania człowieka i właściciela zarządzającego firmą. Z wyrazami szacunku A.G. DESIGN 212 + ARCHITEKTURA

Magdalena Michalak

Pan Zbigniew Puch to profesjonalista z bardzo dużym doświadczeniem na którym można polegać.Prace wykonane terminowo z należytą starannością, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem.Bezproblemowo rozwiązuje wszystkie napotkane, nieprzewidziane przeszkody. Firma godna zaufania i polecenia, dająca rękojmie dobrego wykonania powierzonych jej prac. Magdalena i Tomasz

Anna Modrzewska

Solidny i słowny wykonawca. Działa szybko i fachowo. Dobrze sobie radzi z problemami, które czasami pojawiają się na budowie. Dysponuje fachowcami z różnych branż. Zdecydowanie godny polecenia zarówno jeśli chodzi o prace budowlane jak i wykończeniówkę.

5.0 (16 opinii)
Rynkowski Design - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Rynkowski Design

 • Poznań

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie projektów domów jednorodzinnych i zatrudnij Rynkowski Design. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (2 opinie)
Studio Dobry Pomysł Sebastian Dąbrowski - Biuro Architektoniczne Poznań

Studio Dobry Pomysł Sebastian Dąbrowski

 • Poznań
Marta Sporek

Jeśli szukasz projektanta, który skupia się przede wszystkim na poznaniu twoich potrzeb, oraz charakteru, który wkłada ogromne zaangażowanie to nie ma lepszego zespołu niż Studio Dobry Pomysł. Pomogli mi zaprojektować wymarzoną przestrzeń, z bardzo funkcjonalnym układem, planem elektryki, oraz oświetlenia, projektem mebli na wymiar (w tym projektem zabudowy kuchennej), wizualizacjami, oraz dokładnym kosztorysem inwestycji. Jeśli cenisz sobie swój czas, oraz Twój projekt jest "inny" niż wszystkie, a wcześniejsze doświadczenia z projektantami nie należą do miłych, tak było u mnie, z czystym sumieniem polecam Alicję i Sebastiana! Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.

Maciej Filimowicz

Bardzo polecam Panią Alicję, jest profesjonalistką w każdym calu, oprócz talentu artystycznego, potrafi wszystko zaprojektować bardzo funkcjonalnie, jest też techniczna i merytoryczna. Ekipa wykończeniowa chwali Panią za świetną komunikację, a ja dzięki temu nie musiałem się w ogóle angażować.

Raf Guc

Współpraca z Panią Alicją była czystą przyjemnością - zaangażowanie na każdym etapie (nawet po zakończeniu projektu), responsywność oraz profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Kater Paweł Marciniak - Biuro Projektowe Poznań

Kater Paweł Marciniak

 • Poznań
Paweł I.

Bardzo dobra współpraca, nie ma zadania, którego firma Kater nie mogłaby wykonać. Od projektu, przez wykonanie do utrzymania ogrodu. Ogród z placu po budowie zmienił się w nasze własne miejsce na ziemi. Pani Agnieszka (architekt krajobrazu): rewelacyjne podejście do klienta, ogromna znajomość roślin i rozwiązań technicznych, stały kontakt i adresowanie oczekiwań. Pan Paweł (właściciel): rewelacyjna organizacja, świetny kontakt z klientem, zawsze odpowiada na pytania, ogromny nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, ogromna wiedza. Ogród jeszcze w trakcie zakładania, ale pierwsze efekty są już bardzo obiecujące i cieszą oko.

5.0 (1 opinia)
J.D. Construction Jan Dekanzade - Adaptacja Projektu Poznań

J.D. Construction Jan Dekanzade

 • Poznań

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od adaptacji projektu? Skorzystaj z doświadczenia J.D. Construction Jan Dekanzade. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Piękny dom Twoich marzeń dopasowany do całej rodziny, dzięki ich pomocy jest w Państwa zasięgu.

5.0 (2 opinie)
ELSE - Adaptacja Projektu Poznań

ELSE

 • Poznań
Magdalena Kozłowska

Pracownia Else to pasja, kreatywność, jakość, konsekwencja, zaangażowanie. Oryginalne, nowatorskie podejście do projektowania przestrzeni, doboru materiałów we wnętrzu. Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Jej owocem jest piękne, inspirujące, ponadczasowe wnętrze mojego domu, którym cieszę się każdego dnia.

Zofia Sprada

Szczerze polecam! Niesztampowe podejście do architektury wnętrz - niespotykane rozwiązania, otwarty umysł, ogrom wiedzy, mnóstwo nietypowych pomysłów. Super komunikacja i argumentacja propozycji, dzięki czemu bez problemu mogłam w pełni zaufać Pani Barbarze. Efektem jest wyjątkowe i unikatowe wnętrze mojego mieszkania.

Jędrzej Waśko

To nie pierwsza moja współpraca z architektem, ale zdecydowanie najlepsza, Pani Barbara ma bardzo szerokie doświadczenie, które zdobywała na zagranicznych rynkach, co widać w proponowanych projektach. Mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, jakich wcześniej nie znałem. Bardzo dobra komunikacja, dzięki czemu finalnych projekt powstał b. sprawnie i szybko. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
FKM Adam Nowicki - Biuro Architektoniczne Poznań

Rzetelne Biuro Architektoniczne

 • Poznań
 • FKM Adam Nowicki

Rzetelne biuro architektoniczne z Poznania to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Żeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

5.0 (2 opinie)
PUKU STUDIO - Projekty Domów Parterowych Poznań

PUKU STUDIO

 • Poznań
Remigiusz Buszioch

Prace obejmowały zaprojektowanie funkcjonalnego, nowoczesnego mieszkania - Wiktoria podsunęła bardzo dużo przydatnych pomysłów, słuchała Naszych uwag i była otwarta na nasze propozycje zmian. Polecam PUKU STUDIO!:)

Joanna Rzeska

Profesjonalizm w każdym calu - umiejętność słuchania klienta, dobór wyposażenia dopasowany do założonego budżetu, a także ogromna cierpliwość :) Jesteśmy w trakcie projektu, ale z czystym sumieniem mogę polecić PUKU Studio :)

5.0 (4 opinie)
Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz - Biuro Projektowe Poznań

Niezawodne Biuro Projektowe

 • Poznań
 • Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz
Agnieszka Bis

Pani Dominika to profesjonalistka w każdym calu :) Okazała się bardzo cierpliwa i pomocna dla tak wymagających klientów jak my :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego naszego domu.

Michał Nowak

Polecam usługi projektantki! Projekt wykonany bardzo skrupulatnie, pozwolił przeprowadzić mi bezstresowy remont w moim mieszkaniu. Otrzymałem potrzebny komplet rysunków oraz spis materiałów niezbędny do realizacji wykończenia mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Pracownia Bloom - Firma Architektoniczna Poznań

Pracownia Bloom

 • Poznań
Beata G.

Współpracę z p. Karoliną oceniam na piątkę. Duży plus za to że pyta i słucha oczekiwań klienta. Jestem bardzo zadowolona z przedstawionego projektu. Polecam.

5.0 (1 opinia)
DAM-DAM studio Adam Pocztarek - Usługi Architektoniczne Poznań

DAM-DAM studio Adam Pocztarek

 • Poznań

DAM-DAM studio Adam Pocztarek świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Poznań oraz przyległych powiatów. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 (2 opinie)
Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota - Architekt Poznań

Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota

 • Poznań
Zofia P.

Profesjonalna obsługa klienta i przemiły kontakt. Z BPStyl współpracowałam dwukrotnie: przy remoncie mieszkania, a następnie biura. Obydwa projekty przekroczyły moje oczekiwania: propozycje projektowe, które dostałam były funkcjonalne i co więcej ponadczasowe, a to wszystko w ramach proponowanego przeze mnie budżetu. Serdecznie dziękuje i polecam firmę.

5.0 (1 opinia)
i 4missiondesign s.c. - Adaptacja Projektu poznań

Najlepsza Adaptacja Projektu

 • poznań
 • i 4missiondesign s.c.
EWA P.

Współpracujemy od kilkunastu lat,zawsze pozytywnie,sprawnie i profesjonalnie.

5.0 (1 opinia)
Ogrody Ewy Ewa Kiszkielis - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Ogrody Ewy Ewa Kiszkielis

 • Poznań

Przygotowanie projektów domów jednorodzinnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Ogrody Ewy Ewa Kiszkielis ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (3 opinie)
Ogrodowy Maniak - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Ogrodowy Maniak

 • Poznań
Mikołaj Swierszczynski

Współpraca z Panem Piotrem na 5 z bardzo dużym plusem. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że ta współpraca będzie bardzo owocna. Moje oczekiwania zostały zrealizowane w 100%. Dziękuje również za cenne rady które pomogły. Projekt ogrodu wykonany bardzo profesjonalnie. Przez cały czas realizacji super kontakt, na moje pytania dostawałem wyczerpujące odpowiedzi z całą pewnością polecam Wszystkim. Mój Brat również korzysta z usług Pana Piotra. Dziękuje raz jeszcze.

Bartłomiej Nic

Projekt ogrodu w pełni spełnił wymagania rodziny, a najbardziej chyba dzieci ze swojego placu zabaw. Kontakt z Panem Piotrem bardzo profesjonalny, na bieżąco omawia propozycję, oraz co najważniejsze słucha klienta. Na plus możliwość naniesienia zmian (naszych "zachcianek") po przedstawieniu projektu. Pan Piotr posiada doświadczenie i wiedzę, a dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta potrafi stworzyć w ogrodzie cuda. Niewątpliwie atutem aranżacji jest przedstawienie zaproponowanej aranżacji z zastosowaniem wizualizacji w formie filmu.

Patryk Szałata

Świetny kontakt. Pan Piotr fachowo podchodzi do tematu. Ma bardzo duza wiedze na temat roslin, projektowania. Potrafi pomoc jak i doradzic :) Serdecznie polecam👍🏻👍🏻👍🏻

5.0 (7 opinii)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Poznań, projekty domów jednorodzinnych parterowych Poznań, gotowe projekty domów Poznań, nowoczesne projekty domów Poznań, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Poznań, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Poznań, domek letniskowy projekt Poznań