Wykonawcy dla firmy i biura Choszczno - Najlepsi w 2021

Najlepsi Wykonawcy dla Firmy i Biura w Choszcznie, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Firma, biuro

Wykonawcy dla firmy i biura Choszczno

Mirror Pix Magdalena Maćkała

 • Pełczyce
 • 15 km od Choszczno
Robert K.

Profesjonalna firma, duże doświadczenie, rzetelne wykonanie.

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

 • Pełczyce
 • 15 km od Choszczno
Paweł M.

Szczerze polecam współpracę z firmą. Wszystko przebiegło idealnie. Dobry kontakt od początku do końca. Terminy realizacji dotrzymane. Mega miła obsługa. Firma dopasowuje się pod oczekiwania. Wg mnie 10 na 10. Polecam.

MK Biuro Rachunkowe Magdalena Kmetyk

 • Recz
 • 14 km od Choszczno
Marcin W.

Moja oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek handlowych. Służę także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku. Świadczę usługi w zakresie : * Księgi Handlowe * Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów * Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych * Ewidencje dla podatku VAT * JPK * Rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz ZUS * Obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej * Inne sprawozdania i raporty ( NBP, GUS, Banki) @@ Księgi rachunkowe mogą być prowadzone nie tylko w obrębie mojego biura ale także w siedzibie Klienta. @@ @@ Istnieje możliwość odbioru dokumentów z siedziby Państwa firmy lub z innego dogodnego miejsca . Praktykuję także dostarczanie dokumentów za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej, @@

ARCH-TEKA Piotr Jagielski

 • Rzecko
 • 13 km od Choszczno

Firma ARCH-TEKA oferuje kompleksowe usługi w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją. W naszej pracy opieramy się na wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy młodą firmą, posiadającą zarówno specjalistyczne wykształcenie jak i duże doświadczenie w dziedzinie archiwistyki. Piotr Jagielski (właściciel, główny archiwista) - dyplomowany archiwista, absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez 8 lat prowadził archiwum Sądu Rejonowego w Choszcznie. W swojej karierze zawodowej współpracował z wieloma jednostkami administracji publicznej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizowaniem i prowadzeniem archiwum zakładowego oraz postępowaniem z dokumentacją w

Marzysz o ulepszeniu Waszego życia intymnego? Wybierz nowoczesne zabawki erotyczne, jakie przygotował sklep erotyczny pod URL SexShop112.pl. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz zabawę z erotycznymi akcesoriami, czy masz duże doświadczenie, odszukasz u nas coś odpowiedniego dla siebie, by spełnić fantazje. Nasz sexshop dystrybuuje wyłącznie firmowe rozwiązania - niezawodne i skutecznie intensyfikujące doznania. Zakupisz w tym miejscu produkty proponowane przez najbardziej renomowane sklepy erotyczne na Ziemi, włączając w to produkty takiego typu jak zestawy erotyczne, wibratory, produkty do zabaw analnych, olejki do masażu, sztuczne penisy, akcesoria strapon i znacząco więcej. Kupującym zapewniamy ekspresowe oraz nieoznakowane

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług dla Firm w Choszcznie

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług dla Firm i szukasz nowych Klientów z Choszczna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

plus

 • Recz
 • 14 km od Choszczno

Firma "Plus" Krzysztof Paszowski prowadzi pełen zakres usług bhp oferując szkolenia pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników różnych grup zawodowych, zapoznając ich poprzez prezentacje i pokazy z przepisami bhp, oferuje firmom doradztwo i stały nadzór nad warunkami bhp, Przeprowadzamy również wszelkie szkolenia, stosownie do potrzeb zleceniodawcy, związanych z techniką i technologią o profilu mechanicznym oraz kierunkach zbliżonych np. budowlane, obsługowe maszyn i urządzeń technicznych i elektroenergetycznych, prac z azbestem. Prowadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i inne, według ustaleń ze zleceniodawcą. Wykonujemy dokumentację BHP.

Realizujemy prace od 1991 roku. Nasza firma realizuje opracowanie i aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, prowadzenie ewakuacji z obiektów, doradztwo ppoż., rozmieszczenie znaków zgodnych z pn. Działamy na terenie zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Zapraszamy.

Specjalizacja naszej firmy to pakowanie, konfekcjonowanie, mała poligrafia. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019. Nasz obszar działania to woj. zachodniopomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Training House

 • Choszczno

Firma TRAINING HOUSE IZABELA GRZESIK świadczy kompleksowe usługi w zakresie coachingu i mentoringu a także edukacji międzykulturowej dla firm i korporacji, placówek edukacyjnych, jednostek rządowych i samorządowych, organizacji pozarządowych i osób prywatnych. Prowadzimy szkolenia i konsultacje z zakresu komunikacji międzykulturowej, adaptacji do zmiany otoczenia kulturowego, funkcjonowania w środowisku wielokulturowym, badań międzykulturowych. Stosujemy nowoczesne metody szkoleń, których skuteczność jest zweryfikowana w badaniach naukowych. Przekazujemy wiedzę wynikającą z najnowszych badań i opracowań naukowych, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym i osobistym zdobytym w środowisku wielokulturowym.

Mateusz Jarosz

 • Choszczno

BIURO BHP Lesław Bobowski

 • Choszczno

EuroConsulting

 • Choszczno

Firma EuroConsulting świadczy usługi z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych dla firm oraz osób planujących założyć własną działalność gospodarczą.

Techto Sp. z o.o.

 • Suliszewo
 • 13 km od Choszczno

TRANSFORMATORY TOROIDALNE Techto PRZYSTOSOWANE SĄ DO PRACY W CIĘŻKICH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I ŚRODOWISKOWYCH. Mają opatentowaną metodę izolacji uzwojeń przy pomocy dwóch rodzajów polimerów. Hermetyczna izolacja nie przepuszcza wilgoci i gazów do środka transformatora. Transformatory mogą pracować przy 100% wilgotności. Uzwojenia pierwotne i wtórne wykonywane są opatentowaną metodą zabezpieczającą każdy zwój przed czynnikami zewnętrznymi. Są odporne na działanie bakterii, grzybów i pleśni. Izolacja jest wykonana ze specjalnie dobranych polimerów odpornych na duże zmiany temperatury, organizmy żywe i na odczynniki chemiczne. Technologia wykonywania uzwojeń oraz użyte materiały izolacyjne maksymalnie zmniejszają promieniowanie na zewnątrz i

Doradca kredytowy Adam Samek

 • Choszczno

Ponad 12 lat doświadczenia na rynku finansowym. Dotychczasowe doświadczenie, wiedza oraz profesjonalne podejście zaowocowało setkami zawartych umów przez klientów, którzy wracają, by korzystać z moich usług. Zapraszam na bezpłatną konsultację.

Lex Ventus Sp. z o.o.

 • Pełczyce
 • 15 km od Choszczno

Nasza oferta obejmuje szeroko rozumiane prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, rozliczanie podatku PIT/CIT, sporządzanie bilansów rocznych dla osób prawnych oraz wiele innych usług. Reprezentujemy Klienta przed organami państwowymi: US / ZUS. Oferujemy także doradztwo gospodarcze, prawne i podatkowe. Z dbałością o dobro Klienta przygotujemy odpowiednią optymalizację podatkową. Każdy Klient podlega indywidualnej wycenie. Możliwość pracy zdalnej. Zapraszamy do kontaktu.

Gabinet Psychologiczny Monika Hołownia

 • Choszczno

Istnieje możliwość umówienia konsultacji on-line (Skype, Whatsapp etc). Jestem psychologiem pracującym w nurcie terapii systemowej, w trakcie szkolenia terapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Oferuję usługi w zakresie pomocy psychologicznej. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w zakresie: - trudności wychowawczych - zaburzeń nastroju - niskiej samooceny - zaburzeń lękowych - zaburzeń emocjonalnych - radzenia sobie ze stresem - zaburzeń psychosomatycznych - psychoedukacji i poradnictwa psychologicznego Choszczno, ul. Tuwima 10 Zapraszam serdecznie do kontaktu pod numerem 663-676-551 (w godzinach 8-17 proszę o kontakt SMS-owy, oddzwonię).

Maja Chwiałkowska

 • Choszczno

Hej. Jestem Maja mam 17 lat, chętnie zaopiekuje się dziećmi w każdym wieku, mam kontakt z małymi dziećmi więc poradziła bym sobie z tym zadaniem, także odpowiada mi sprzątanie biura, domu, mogę wychodzić z psami, z chęcią odpowiem na każde propozycje

Kancelaria Biegłych Rewidentów Choszczno

 • Choszczno

Nasza specjalność to księgowość i usługi podatkowe. Zajmujemy się także doradztwem księgowym i podatkowym. Działamy na terenie Choszczna i okolic. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Hubert Mross

 • Pełczyce
 • 15 km od Choszczno

Nasza firma zajmuje się montażem paneli podłogowych, listew przypodłogowych i drzwi. Cechuje nas dokładność oraz profesjonalizm nabyty podczas montaży.

MC Maślak Mycie Ciśnieniowe

 • Bierzwnik
 • 23 km od Choszczno

Firma MC Maślak oferuje mycie i impregnacie myją wysokociśnieniową.

Gospodarstwo agroturystyczne "Kardasówka"

 • Drawno
 • 25 km od Choszczno

Gospodarstwo położone jest około 2 km od centrum Drawna, przy drodze Święciechów-Rościn. Dom usytuowany w terenie leśnym, a do rzeki Drawy zaledwie 800 m i „raj dla wędkarzy” Goście mają do dyspozycji trzy pokoje dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe, wszystkie wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową. Na parterze usytuowany jest salon z kominkiem i telewizorem oraz kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt do przygotowywania posiłków. W okolicznych gospodarstwach można nabyć mleko „prosto od krowy i kozy”, ser domowej produkcji , a do sporządzanych posiłków można wykorzystać uprawiane na terenie gospodarstwa warzywa. Niewątpliwie współcześnie największą wartością jest przyroda Drawieńskiego Parku Narodowego. Jego powierzchnia przekracza 11 tys.

Kubejko Grażyna Biuro Tłumaczeń

 • Pełczyce
 • 15 km od Choszczno

AutoHIP

 • Choszczno

Firma AutoHip zajmuje się wieloma dziedzinami z branży transportowo-usługowej . Działamy na terenie południowej części Woj. Zachodniopomorskiego i północnej części Woj. Lubuskiego , głównie w okolicach Gorzowa Wlkp. , Barlinka , Choszczna , Pełczyc , Dolic , Recza , Suchania , Przelewic , Drawna , Bierzwnika , Krzęcina , Dobiegniewa oraz okolic . Dysponujemy Własnym Transportem i Jesteśmy w Pełni Mobilni dlatego wykonujemy usługi z dojazdem do Klienta . Więcej Informacji tel 509684859

Ilu Architects Magdalena Piekarska

 • Recz
 • 14 km od Choszczno

Studio Graficzne Kreska Mateusz Markiewicz

 • Ostromęcko
 • 23 km od Choszczno

Greensky

 • Recz
 • 14 km od Choszczno

Kancelaria Biegłych Rewidentów Choszczno Sp.z o.o.

 • Choszczno

Klaudia Pietrakowska

 • Breń
 • 27 km od Choszczno

Hanna Milewicz

 • Bierzwnik
 • 23 km od Choszczno

Zajmuję się tłumaczeniem w języku angielskim. Mam uprawnienia tłumacza przysięgłego i duże doświadczenie w tej pracy.

INTERPROM

 • Choszczno

Anna Kubicka

 • Drawno
 • 25 km od Choszczno

PUH KALETA-POŻ CENTRUM DORADZTWA, USŁUG, SZKOLEŃ P-POŻ I BHP

 • Choszczno

Ranking Specjalistów od Usług dla Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Choszczno, Drawno, Recz, Pełczyce, Bierzwnik, Krzęcin, Chłopowo, Barnimie, Dominikowo, Pomień, Korytowo, Lubianka, Granowo, Trzęsacz, Breń, Rakowo, Zatom, Żeńsko, Boguszyny, Brzeziny. więcej...