Usługi finansowe Nowy Sącz - Najlepsi w 2021

Najlepsze Firmy Finansowe w Nowym Sączu, 2021

87 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 87 firm
w kategorii Usługi Finansowe

Usługi finansowe Nowy Sącz

BR KOKON Sp. z o.o.

 • Nowy Sącz
Obróbka Skrawaniem Metali i Tworzyw Sztucznych

Polecam ! Widać zaangażowanie i sumienność. Zawsze mogę liczyć na dobrą radę i wsparcie przy prowadzeniu biznesu.

Katarzyna D.

Korzystam z usług Kancelarii Patron od ponad 6 lat. Pani księgowa zmieniła się tylko raz (poprzednia zaszła w ciążę poszła na urlop) - jednak w żadnym stopniu nie wpłynęło to na współpracę. Pani Ania - nowa księgowa - przejęła wszystkie obowiązki dokładnie w takim samym stopniu i zaangażowaniu. Ogólnie jestem zadowolony i nie mam zamiaru nic zmieniać. Pozdrawiam.

Dorota G.

Staranna, zna się na przepisach, zaangażowana.

Biuro Rachunkowe EMZET działające w Nowym Sączu zostało utworzone w roku 2016 z myślą o świadczeniu pomocy dla małych i średnich firma z Polski oraz w odpowiedzi na potrzebę wykonywania profesjonalnych usług księgowych dla osób przechodzących na samozatrudnienie, zakładających startupy oraz małe firmy. Prowadzimy księgi, dbamy o podatki i Państwa prawne bezpieczeństwo. Staramy się oszczędzać czas naszych klientów i większość spraw załatwiać zdalnie, w sposób który nie wymaga obecności klienta w urzędach. Zapewniamy spokój, stabilność oraz indywidualne podejście Od 2018 współpracujemy również z Kancelarią Prawną JURIS Przemysław Telega . Dlatego też zapewniamy kompleksową obsługa finansowo - prawną. Zapewniamy kompleksowe profesjonalne

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Przekazując nam swoje sprawy księgowe i podatkowe, zaoszczędzisz czas, który powinieneś wykorzystać na rozwijanie biznesu, a nie na zajmowanie się bardzo czasochłonną biurokracją firmy.U nas masz pewność, że każda Twoja sprawa podatkowa czy księgowa zostanie potraktowana profesjonalnie. Dlaczego Warto nam zaufać? · Współpracując z nami zyskują Państwo godnego zaufania partnera w biznesie, który wyszuka najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe, doradzi w zakresie prowadzonej działalności oraz poniesie wszelką odpowiedzialność za wykonywaną pracę. · Naszym atutem jest kompleksowość oraz wysoka jakość świadczonych usług a także

Dołącz do naszych Firm Finansowych w Nowym Sączu

Działasz na rynku jako Firma Finansowa i szukasz nowych Klientów z Nowego Sącza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Firma powstała z przekształcenia Biura Rachunkowego AG, funkcjonującego od roku 2001 roku. Naszym klientom służymy pomocą i doradztwem już od 20 lat. Współpracują z nami firmy z Krakowa, Nowego Sącza i okolic, ale również z Warszawy, Katowic, Kielc, Rzeszowa, Tarnowa, Zakopanego, Żywca, Rybnika czy Jędrzejowa. W trakcie dekady zyskaliśmy zaufanie blisko 200 partnerów i bardzo duże doświadczenie rynkowe. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych księgowych, specjalizujących się w finansach mikro i małych przedsiębiorstw. Zajmujemy się również rozliczaniem i doradztwem dla organizacji pozarządowych, pomagając m.in. przy tworzeniu budżetów i rozliczaniu dotacji.

Świadczymy usługi rachunkowe i usługi księgowe dla wszystkich podmiotów gospodarczych, bez względu na prezentowany przez nie profil działalności i formę prawną. Nasze biuro rachunkowe prowadzi kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, prawną i administracyjną dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Stanowimy oparcie dla Twojego biznesu w warunkach ciągłych zmian gospodarczych i podatkowych. Może chcesz udzielić pożyczki lub dać darowiznę? Sprzedać samochód? Kupić nieruchomość? Skonsultuj się z nami wcześniej, aby mieć pewność, że będzie to dla Ciebie zyskowne przedsięwzięcie. Stosując nowoczesne rozwiązania informatyczne oferujemy dostęp do analiz stanu finansowego w Twojej firmie, możemy odpowiednio

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2016 roku. Terenem naszej działalności jest Rzeszów, Warszawa. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo - płacowe. Posiadam 12-letnie doświadczenie w księgowości oraz certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów nr 68757/2015. Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla przedsiębiorstw usługowych, handlowych i produkcyjnych prowadzących działalność w formie spółek handlowych, osobowych, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy.

KFKA sp. z o.o.

 • Nowy Sącz

Zajmujemy się księgowością od 30 lat, mamy bardzo szeroki wachlarz klientów, co sprawia, że możemy się zająć każdym rodzajem działalności. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, posiadamy wysoki stopień zabezpieczeń przetwarzanych danych.

Porównanie cen i kosztów w Nowym Sączu

Szukasz cen usług finansowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Nowym Sączu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Nowego Sącza sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Strefa Finansowa

 • Nowy Sącz

Realizujemy zlecenia od 2019. Nasz obszar działania to cała Polska. Wykonywane przez naszą firmę usługi to kredyty konsolidacyjne, gotówkowe, hipoteczne. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

MG Kancelaria Biegłego Rewidenta Małgorzata Górska

 • Nowy Sącz

Prowadzisz firmę i gubisz się w labiryncie przepisów podatkowych? Masz pomysł na biznes ale przeraża Cię ogrom formalności i biurokracji z tym związanych? Skontaktuj się z nami - jesteśmy po to aby Ci pomóc. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie podatków i rachunkowości, z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w prawie oraz na rynkach finansowych, aby zagwarantować bezpieczeństwo Twojego biznesu. Doradzamy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Godnie reprezentujemy Twoje interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi

Biuro Rachunkowe FIRMA Stanisława i Krzysztof Silarow S.C

 • Nowy Sącz

Nasze biuro rachunkowe działa od 1999 roku. Mamy szerokie doświadczenie i kompetencje do prowadzenia księgowości, obsługi kadr, reprezentacji przed urzędami oraz doradztwa podatkowego. Stawiamy na jakość i rzetelną obsługę, bo wiemy, że w finansach liczy się pewność i zaufanie. Oprócz bieżących spraw doradzamy i pomagamy, abyś mógł skoncentrować swój czas i energię na rozwój biznesu. Posiadamy Certyfikat Księgowego nadany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do świadczenia tych usług, polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej. Współpracujemy z biegłymi rewidentami i radcami prawnymi. Zarówno my – właściciele biura oraz wszyscy pracownicy ukończyli studia wyższe w zakresie prawa i ekonomii. Przekazując

Kancelaria księgowo podatkowa

 • Nowy Sącz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to księgowość i podatki, na terenie Nowy Sącz powiat nowosądecki. Pomagamy przy założeniu działalności gospodarczej , obsługujemy kadry i księgowość w pełnym zakresie i wszystko co jest związane z podatkami. Reprezentujemy klienta przed organami skarbowymi i ZUS

Usługi Rachunkowo-Księgowe

 • Nowy Sącz

Nasza branża to usługi księgowe. Realizujemy zlecenia od 2017. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, Małopolski. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Biuro Rachunkowe AS mgr.Aneta Stanik

 • Nowy Sącz

Biuro Rachunkowe AS oferuje kompleksową obsługę klientów: - prowadzenia księgowości oraz kadry i płace, - reprezentowanie ich przed urzędami skarbowymi, ZUS, KRS, GUS, PFRON - możliwość łączności z nami za pośrednictwem serwera - dużą dyspozycyjność i indywidualne podejście do każdego klienta. Biuro działa na obszarze Nowego Sącza i okolic. Zaletą biura jest możliwość łączności się z nami za pośrednictwem serwera, pracujemy na profesjonalnym programie Comarch ERP Optima. Zapraszamy!

AGAWIK Sp. z o.o.

 • Nowy Sącz

Prowadzimy klientom księgowość (każdego rodzaju) , kadry zarówno u klientów jak i we własnym biurze. Doradzamy i szkolimy nowych przedsiębiorców w zakresie rodzaju działalności i prowadzenia ksiąg. Działamy na obszarze Nowy Sącz oraz pobliskie powiaty , Kraków - czyli do 120 km od Sącza Klientela bardzo szeroka: budowlanka , transport, usługi, paliwa, gastronomia itd Spółka założona w 2015r ale doświadczenie w branży 20 lat. Co nas wyróżnia: profesjonalizm, rzetelność, terminowość, dostępność od poniedziałku do soboty od 6.30 - 23.30 wrazie nagłych przypadków 24h na dobę

BIURO RACHUNKOWE LIDER SC

 • Nowy Sącz

Dwudziestoletnie doświadczenie. Pełna obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa spółek handlowych, osobowych oraz osób fizycznych.

PMW Magdalena Wenecka

 • Nowy Sącz

Usługi Podatkowo-Księgowe Barbara Pasterczyk ul.J.Kusocińskiego 9

 • Nowy Sącz

Usługi Podatkowo-Księgowe Barbara Pasterczyk ul.J.Kusocińskiego 9/17 33-300 Nowy Sącz NIP 7341363730 tel- 696768778 Proszę,o kontakt w godz.od 8 do 20 (oprócz niedzieli)

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług finansowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Nowego Sącza. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Ewelina Chramega

 • Nowy Sącz

Aleksandra Dudzik

 • Nowy Sącz

Biuro Rachunkowe InPlus

 • Nowy Sącz

JOANNA

 • Nowy Sącz

Inez Fryźlewicz Firma FRYŹLEWICZ

 • Nowy Sącz

Właściciel Biura Nieruchomości FRYŹLEWICZ, Dyrektor Zarządzający, koordynator, szkoleniowiec, czynny Agent z licencją Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jak określić Jej funkcjonowanie ? – "pracuj tak, jakbyś chciał aby pracowano dla Ciebie". Góralka z krwi i kości, działa po góralsku: uczciwie i rzetelnie. W większości pracuje na poleceniach, na terenie całej Polski. Zawodowo: sprzeda wszystko, co się nie rusza, realizuje co powiedziała. Uczestnik wielu szkoleń podnoszących kwalifikacje, co przedkłada się na poziom wykonywanej pracy

CHROBRY Centrum KREDYTOWE

 • Nowy Sącz

CHROBRY Centrum KREDYTOWE (zadzwoń do konsultanta 664 421 719) to firma działająca na rynku od 2004 roku pod adresem: Nowy Sącz ul. Lwowska 74 a, znajdujemy się pomiędzy galerią "Trzy Korony" a sklepem "Społem". Zajmujemy się doradztwem finansowym, a za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów. Zawsze zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Klienta i jego wymagania. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi na rynku bankami możemy przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami już 14 lat! Wybór kredytu nie musi być przypadkowy , ale oparty na rozmowie z doradcą: kom. 664 421 719 który zrozumie Twoje potrzeby i dobierze kredyt na korzystnych ratach i dobrym oprocentowaniu. Dobierając

Doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

 • Nowy Sącz

Zajmuję się kompleksowo obsługą klientów sprzedających nieruchomości w powiatach nowosądeckim i limanowskim. Podejmując współpracę ze mną, możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Przeprowadzę cię sprawnie i bezpiecznie przez cały proces transakcji oferując cały pakiet usług związanych ze sprzedażą Twojej nieruchomości. Począwszy od rzetelnej wyceny popartej wiedzą na temat lokalnego rynku oraz dostosowanej do aktualnej sytuacji rynkowej, poprzez skompletowanie niezbędnej dokumentacji, sprawdzenie stanu prawnego, przygotowania nieruchomości do sprzedaży, doskonały marketing z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wielu innych usług koniecznych, aby sprawnie i szybko doprowadzić do pozyskania klienta. Zapraszam na

Iwona Król

 • Nowy Sącz

Jesteśmy na rynku od 1994 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia zdrowia i życia, domu, mieszkania oraz grup pracowników i pracodawców. Działamy na terenie całej Polski, a ubezpieczenie obejmuje cały świat!

Wz

 • Nowy Sącz

Pośrednictwo finansowe. Szeroka oferta bankowa i pozabankowa. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Potrzebujesz gotówki? Prowadzisz działalność gospodarczą lub pracujesz a bank odmówił? Nie masz zdolności kredytowej lub też masz złą historię w Bik-u? Szeroka oferta produktów finansowych czeka na Ciebie: - bankowe - pozabankowe - inwestorskie pod zastaw hipoteczny - startowe i inwestycyjne dla firm oraz rolników Zadzwoń aby dowiedzieć się jakie mamy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteki, obsługujemy teren całej.Polski Proponujemy najatrakcyjniejsze oprocentowanie na rynku, które zaczyna się już od 1,33% miesięcznie. Okres kredytowania dostosowany do potrzeb klienta - nawet do 36 miesięcy.

Ambro Finance

 • London

Witaj, Oferujemy online pozyczek dla osób wymagajacych od 20,000 € do 50,000,000 €. Oferujemy Osobiste pozyczkowe, firmy Pozyczki, Firma Pozyczki, kredyty mieszkaniowe i wiele wiele wiecej i kontakt z nami w tym szybkie i latwe pozyczki online oferty. Kontakt Pan Mac +44 704 571 6301. E-mail: assetfinancefirm@live.com.

Biuro Rachunkowe Edyta Oboza

 • Nowy Sącz

Biuro rachunkowe Edyta Oboza zostało założone w 1992 roku. Od tego czasu nie przerwanie oferuje usługi księgowo kadrowe na terenie województwa małopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem miasta Nowy Sącz gdzie obsługuje największą liczbę klientów. Biuro na tle konkurencji wyróżnia się rzetelnością oraz wysoką jakością usług. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a oferta biura jest na tyle elastyczna że może być dopasowana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Pracownicy biura posiadają wieloletnią praktykę oraz na bieżąco śledzą zmiany w przepisach prawa podatkowego. Przy obsłudze klientów wykorzystywany jest nowoczesny system informatyczny dający dostęp do tzw pulpitu managera. Dzięki tej aplikacji każdy przedsiębiorca może na

Meritum

 • Nowy Sącz

Meritum jest firmą oferującą usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą, należy Ci się zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie go uzyskasz! Tylko cztery kroki dzielą Cię od wypłaty pieniędzy, które Ci się należą. Dzięki naszej firmie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii czy Norwegii. Więcej na: http://niemcy.zagranicznypodatek.pl/

F.H.U. "EXTREME" Bogusław Tokarczyk

 • Nowy Sącz/Kraków

Ranking Firm Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Sącz, Piątkowa, Librantowa, Jamnica, Wielogłowy, Kunów, Januszowa, Naściszowa, Boguszowa. więcej...