Finanse Wieliczka - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Wieliczce, 2021

181 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Finanse Wieliczka
Violetta B.

ABISTEMA od początku swej działalności świadczy usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, prawa, podatków oraz rynku kapitałowego. Stworzyliśmy grupę firm, w skład której wchodzi ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz Abistema Kancelaria Prawna Stangreciak – Karpierz Sp. K. świadcząca usługi doradztwa podatkowego i prawne. Naszym atutem jest elastyczność, dzięki czemu możemy w pełni dostosować usługi do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.

Ryszard K.

FHUP"Kmieć" istnieje nieprzerwanie od 1992 roku.Zajmuje się między innymi prowadzeniem Biura Rachunkowego. Dla firm proponujemy prowadzenie KPiR,ryczałtu,VAT,ZUS,kadr,płac. Dla osób fizycznych głównie zeznania roczne PIT. Nasze ceny są umiarkowane,uzależnione od ilości dokumentów i liczby pracowników. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie,starając się nie tylko prawidłowo sporządzać dokumenty ale też wyjaśniać wszystkie zawiłości podatkowe.Nie mamy stałych godzin otwarcia biura,można się z nami umówić na każdą godzinę. Dokumenty przesyłamy do US i ZUS elektronicznie. Działamy głównie na terenie powiatów:bocheńskiego,wielickiego i brzeskiego. Dokumenty odbieramy w siedzibie firmy w Kłaju oraz w Stanisławicach.

Dobry Księgowy Kraków - Finanse Kraków
Wymiana Opon

Jestem Bardzo zadowolony będę polecał innym z czystym sumieniem. Zawsze na czas i niedrogo.

Więcej profesjonalistów

Pośrednictwo Finansowo Ubezpieczeniowe Miks - Finanse Stanisławice

Pośrednictwo Finansowo Ubezpieczeniowe Miks

 • Stanisławice
 • 20 km od Wieliczka
Marek J.

Rzeczowo i na temat. Nie marnując czasu. Istotą rzeczy jest to by agent pracował na rzecz kupującego ubezpieczenie, bo to on tak naprawdę mu płaci, nie firma ubezpieczeniowa. Ważny jest interes klienta i dlatego kupuję ubezpieczenia u pani Marzeny.

Kancelaria Finansowo-Księgowa D&M Konto Sp. z o.o. - Finanse Wieliczka
Krzysztof C.

Kancelaria Finansowo-Księgowa D&M Konto, która obsługuje działalność naszych Gabinetów, działa bardzo sprawnie, a oprócz typowej obsługi finansowo - księgowej, zapewnia porady także telefoniczne o każdej porze dnia.

Golden Risk Doradztwo Ubezpieczeniowe - Finanse Wieliczka
Karolina P.

Świetne porównanie ofert oraz dopasowanie do potrzeb moich i mojej rodziny, bardzo dobra obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.

GO-LEASING ODDZ KRAKÓW 2 - Finanse Niepołomice

GO-LEASING ODDZ KRAKÓW 2

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka
Usługi Ratownika Medycznego

Indywidualne podejście Pani Dyrektor do klienta. Ilekroć dzwoniłem, profesjonalizm Pani Magdaleny mnie zaskakiwał. Nie jestem biznesmenem z milionami na kontach, jednak zawsze traktowany byłem - i tak też się czułem - jak ktoś najważniejszy, nie kolejny klient, ale bliska osoba dla której przeliczanie kolejnych propozycji to obowiązek, a zarazem czysta przyjemność. Zawsze płynny kontakt, i naprawdę pomoc. Dziękuję Pani Magdaleno.

Biuro Rachunkowe AAM sp.zo.o - Finanse Niepołomice

Biuro Rachunkowe AAM sp.zo.o

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka
Fundacja Anima Art

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Pani Iza jest zawsze pomocna i potrafi doradzić np. gdzie szukać dotacji, przypomina o terminach, a nie tylko "odbębnia" papierkową robotę. Współpraca zawsze odbywa się bardzo sprawnie i bezstresowo.

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Wieliczce

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Wieliczki lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Go-Leasing oddział II w Katowicach - Finanse Niepołomice

Go-Leasing oddział II w Katowicach

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka
Paweł M.

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Oferta została dobrana (przez fantastyczną Panią) idealnie do moich potrzeb. Warunki jasno wytłumaczone. Nie bałem się, że czegoś nie rozumiem. Polecam wszystkim!

BERENICA Finanse i Nieruchomości Berenika Pawłowska - Finanse Wieliczka
Katarzyna K.

Bardzo sprawna realizacja transakcji. Na duży plus przejrzystość, terminowość oraz podejście do klienta. Zdecydowanie polecam usługi firmy BERENICA FINANSE I NIERUCHOMOŚCI.

Natalia B.

Wszystkie dokumenty na bieżące sprawdzane Stały kontakt z doradca Decyzja kredytowa rozpatrzona pozytywnie Cel osiągnięty 😊

Mobil Kredyt. Ubezpieczenia, Kredyty, Leasing - Finanse Wieliczka
Marcin

super obsługa, rata taka sama jakbym poszedł do Banku a tu doradca załatwił za mnie prawie wszystko formalności, pojechał ze mną do wydziału komunikacji pomóc zarejestrowac auto, na miejscu ubezpieczył! obsługa na najwyższym poziomie!

Mateusz M.

Pośrednictwo handlowe w budownictwie - wykończenia wnętrz

Porównanie cen i kosztów w Wieliczce

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wieliczce? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Wieliczki sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

BHP Consulting Michał Wszołek

 • Podłęże
 • 36 km od Wieliczka
Rise.pl

Z Panem Michałem współpracujmy już kilka lat. Pełen profesjonalizm terminowość i zorientowanie na skuteczne rozwiązywanie problemów.

Install-Term

 • Wieliczka
Aleksander S.

Dobry kontakt, profesjonalnie przygotowany projekt.

ZUPK - Finanse Wieliczka

ZUPK

 • Wieliczka

Funkcjonujemy na wymagającym, polskim rynku od 1993 roku. Dla naszych klientów świadczymy usługi księgowe oraz usługi doradcze w zakresie podatków PIT, CIT i VAT. Prowadzimy także rozliczenia kadrowo-płacowe. Wywodzimy się z różnych obszarów polskiego rynku finansowego, łącząc doświadczenie i znajomość polskiej księgowości i doradztwa, jak również międzynarodowych przepisów VAT. Dzięki temu jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom i podążać za rozwojem Państwa Firmy. Podejmując współpracę z nami, nasi klienci mają pewność, że ich sprawami będzie zajmować się dedykowana osoba, znająca specyfikę działalności przedsiębiorstwa, będąca specjalistą w dziedzinie księgowości oraz prawa podatkowego, podążająca za zmieniającymi się krajowymi przepisami,

Biuro Rachunkowe MJ PLUS Maria Juraszek - Finanse Wieliczka

Biuro Rachunkowe MJ PLUS Maria Juraszek

 • Wieliczka

Od 25 lat z sukcesem prowadzi księgowość począwszy od międzynarodowych korporacji, przez pełną i uproszczoną księgowość w największych biurach rachunkowych w Krakowie. W swojej karierze prowadziła księgowość dla ponad 180 firm. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych Polsce, posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 49227/2011 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Prywatnie uwielbia podróżować , przemierzać góry, dobre koncerty , pielęgnować kwiaty i rośliny w ogrodzie. Najtańsza księgowość. Bez limitu dokumentów i bez limitu pracowników. Cała księgowość w jednej, stałej cenie. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Księgowość dla osób fizycznych, spółek, fundacji, stowarzyszeń. ZAKRES USŁUG KSIĘGOWYCH: - prowadzenie ksiąg

Offisium24 sp. z o.o. - Finanse Wieliczka

Offisium24 sp. z o.o.

 • Wieliczka

OFFISIUM24 SP.Z.O.O. W RAMACH ŚWIADCZONYCH USŁUG OFERUJE: Prowadzenie ksiąg rachunkowych •dekretacja i księgowanie dokumentów; •prowadzenie księgi głównej i ksiąg pomocniczych; •sporządzanie zestawienia obrotów i sald; •prowadzenie ewidencji dodatkowych (środki trwałe); •sporządzanie bilansu na zakończenie roku obrotowego; •sporządzenie rocznych sprawozdań finansowych Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów •sprawdzenie dostarczonych dokumentów i bieżąca ewidencja; •sporządzanie comiesięcznego podsumowania księgi •prowadzenie ewidencji środków trwałych •rozliczanie ZUS właściciela Prowadzenie ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego •dokonywanie zapisów w ewidencji przychodów •obliczanie zaliczek na podatek

Biuro Rachunkowe Agnieszka Mikuła - Finanse Wieliczka

Biuro Rachunkowe Agnieszka Mikuła

 • Wieliczka

Nowe biuro rachunkowe świadczące pełen zakres usług księgowych - Księgi Handlowe, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, ryczałt, kadry płace. Usługi świadczone są na terenie powiatu wielickiego oraz miasta Krakowa. Możliwość pracy zdalnej, odbiór dokumentów od klienta oraz przesłania drogą elektroniczną. Obsługa małych ,średnich firm, fundacji i stowarzyszeń. Reprezentacja firm przed urzędami oraz ZUS, deklaracje PIT, CIT, pliki JPK, sprawozdania finansowe, sprawozdania GUS, deklaracje na podatki lokalne. Konkurencyjne ceny. Biuro z darmowym parkingiem w dogodnej lokalizacji.

BDB - Biuro Doradztwa Biznesowego - Finanse Wieliczka

BDB - Biuro Doradztwa Biznesowego

 • Wieliczka

Jesteśmy, dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę swoich klientów w konkurencyjnych cenach. Od początku prowadzenia działalności BDB - Biuro Doradztwa Biznesowego przywiązuje szczególną wagę do jakości świadczonych przez Biuro usług. Za całość wykonanych usług bierzemy odpowiedzialność. Decydując się na nasze usługi, otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie i pomoc zarówno w działalności operacyjnej jak i strategicznej firmy. Wychodząc naprzeciw małym firmom wprowadziliśmy do naszej oferty innowacyjne zastosowanie usług zarządczych. Celem wdrożenia tego typu oferty jest umożliwienie przedsiębiorcom korzystającym z naszych usług np. kontynuacje działalności podczas ich nieobecności w

Close Finance - Finanse Niepołomice

Close Finance

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

Pomagamy w otrzymaniu finansowania bieżącej działalności gospodarczej. Naszą firmę cechuje sprawność w działaniu i możliwość uzyskania wysokich kwot dzięki badaniu możliwości finansowych po przychodzie a nie tak jak w innych bankach po dochodzie. U nas decyzje kredytową poznasz w ciągu 24 godzin, przy minimum formalności wystarczy tylko pit i dowód osobisty. Sposób działania naszej firmy jest prosty: Ty kontaktujesz się z nami. Umawiamy się na spotkanie. Podczas spotkania sprawdzamy możliwości finansowe. Decyzję co do otrzymania środków i przedstawienie oferty następuje do 24 godzin po spotkaniu. Oferujemy wszelką pomoc przy załatwianiu kredytu. Możemy negocjować warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla - Finanse Niepołomice

Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

Witamy na stronie Biura Rachunkowego LIVRADO, zlokalizowanego w samym sercu Niepołomic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla firm o różnych profilach działalności. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i wysokiej jakości sprzęcie pozwalającym zapewnić najwyższe bezpieczeństwo danych. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy ale także osoby fizyczne. Oferujemy sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT, także z dochodami zagranicznymi oraz wniosków o zwrot VAT-u z materiałów budowlanych. Biuro Rachunkowe LIVRADO rozpoczęło działalność w 2013 roku. Biuro zlokalizowane jest w samym sercu Niepołomic, w kamienicy w Rynku, nad apteką Zdrowe Ceny. Właścicielką biura jest

Accounting And More - Finanse Zabierzów Bocheński

Accounting And More

 • Zabierzów Bocheński
 • 20 km od Wieliczka

1. usługi księgowe: - prowadzenie ksiąg rachunkowych: • opracowanie zakładowego planu kont; • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych; • sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego (CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT); • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji; • sporządzanie bilansów, rachunków wyników; • okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS; • przygotowywanie niezbędnych zestawień, pomocnych w zarządzaniu jednostką dla Zarządu, Rady Nadzorczej itp.; • przygotowywanie sprawozdań finansowych.- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów: • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych; • sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wieliczki. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę

PS UBEZPIECZENIA

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

Witam , oferuję pełną gamę ubezpieczeń . Od komunikacyjnych po Rolne , Majątkowe , Na życie itd. Działam na rynku od 6 lat ,co przekłada się na profesjonalną pomoc i dobranie odpowiedniej oferty dla poszczególnego klienta , tak aby był w 100 % usatysfakcjonowany zarówno zakresem jak i ceną za dany produkt . Zapraszam do współpracy :)

Atelier pos Sakurą

 • Wieliczka

Dom jest częścią naszego życia a wraz z domem wszystkie przedmioty, które go otaczają. Klimat i charakter domu tworzą jego mieszkańcy poprzez ulubione dekoracje do domu, dodatki ozdobne i różnorodne artykuły dekoracyjne. Wystrój mieszkania jest odzwierciedleniem naszych upodobań dekoratorskich, marzeń z dzieciństwa oraz zapotrzebowaniem na piękne przedmioty wśród których czujemy spokój i harmonię. Sklep internetowy Atelier pod Sakurą to wyjątkowy sklep z dekoracjami do domu, to miejsce w którym z przyjemnością odnajdziesz stylowe i eleganckie wyposażenie wnętrz

Renata Kozan Ubezpieczenia i doradztwo - Finanse Gdów

Renata Kozan Ubezpieczenia i doradztwo

 • Gdów
 • 12 km od Wieliczka

Ubezpieczenia na życie, zabezpieczenie spłaty kredytu, ubezpieczenia grupowe, NNW, fundusze inwestycyjne. Działamy na terenie małopolski obsługujemy osoby fizyczne, firmy i inne instytucje, Przy tym mamy tutaj do wyboru ponad 100 wykwalifikowanych Partnerów Produktowych. Rozmawiamy z naszymi Klientami o ich celach i życzeniach, podsumowujemy ich sytuację i opracowujemy, po uwzględnieniu zabezpieczeń i roszczeń ze strony państwa, indywidualne rozwiązania. Fachowe kwalifikacje oraz System ADS (Analiza – Doradztwo – Serwis) dają naszym Doradcom Finansowym możliwości na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Klientów. Posiadane rozwiązania są sprawdzane regularnie na spotkaniach serwisowych i dostosowywane do obecnej sytuacji życiowej

MAX SŁAWOMIR KUBIK DSK POŚREDNICTWO FINANSOWE

 • Wieliczka

Witam Serdecznie: Zajmuję się pośrednictwem USŁUG TERMINALOWYCH I SPRZEDAŻĄ TERMINALI PŁATNICZYCH.

Biuro księgowo - Podatkowe

 • Wieliczka

Kancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe oferuje usługi: - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów, - ewidencje przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, - pełną obsługę kadrowo-płacową i ZUS, - sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, - sporządzanie sprawozdań rocznych (bilans, rachunek zysków i strat), - sporządzanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane, Biuro dba o Klientów jak i ich czas. W podstawowym pakiecie usług oferujemy dojazd do Klienta po odbiór dokumentów. Zapraszamy do współpracy.

katarzyna

 • Wieliczka

Witam. Jestem księgową z 14-letnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek prawa handlowego. Mogę poprowadzić księgowość Twojej firmy>

E-BUK Angelika Wcisło - Finanse Wieliczka

E-BUK Angelika Wcisło

 • Wieliczka

Zajmuje się usługami księgowymi z okolic Krakowa bądź zdalnie na obszarze całego kraju. Zapraszam do kontaktu w celu przesłania oferty.

Katarzyna Kotowicz - Finanse Wieliczka

Katarzyna Kotowicz

 • Wieliczka

Multiagencja pomagająca w zabezpieczania majątku i ubezpieczeń grupowych oraz indywidualnych. www.twojaagentka.com.pl

VILLA Małgorzata Dąbkowska

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

Tax&Payroll Sp. z o.o.

 • Wieliczka

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to finanse, księgowość, płace, kadry, rekrutacje. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2016. Nasz obszar działania to Wieliczka, Kraków. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wajda

 • Gdów
 • 12 km od Wieliczka

Nie Podano

 • Wieliczka

Tomasz

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

markerto

 • Wieliczka

Trekking Team

 • Wieliczka

.

Patrycja Zacharska, Joanna Skowronek Agent Ubezpieczeniowy

 • Wieliczka

office managment

 • Węgrzce Wielkie
 • 4 km od Wieliczka

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia na zycie, na terenie Malopolskie,Slaskie.

GLOBO FINANCE

 • Gdów
 • 12 km od Wieliczka

Kraknor - Finanse Wieliczka

Kraknor

 • Wieliczka

Firma Kraknor świadczy usługi w zakresie: - utrzymania czystości części wspólnych obiektów Wspólnot Mieszkaniowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, - utrzymania terenów zielonych należących do budynku (koszenie trawników, grabienie, usuwanie i wywóz gałęzi) - utrzymania zimowego terenu należącego do budynku (odśnieżanie ciągów komunikacyjnych, likwidacja śliskości) -usuwania i wywozu różnego rodzaju odpadów wskazanych przez Klienta. Posiadamy własne środki czystości. Cechuje nas sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz indywidualne podejście do Klienta.

Biuro Rachunkowe Anna Janik - Garbiec - Finanse Wieliczka

Biuro Rachunkowe Anna Janik - Garbiec

 • Wieliczka

Oferujemy Państwu: - sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), - prowadzenie Ksiąg Rachunkowych (pełna księgowość) - prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów, - prowadzenie Ryczałtu Ewidencjonowanego, - prowadzenie Karty Podatkowej, - rozliczanie PIT-ów, - prowadzenie Kadr i Płac, - Doradztwo Rachunkowe, - Doradztwo Podatkowe, - analiza Przychodów i Kosztów, - prowadzenie rozliczenia z Urzędem Skarbowym, - prowadzenie rozliczenia z ZUS, 16 lat doświadczeni w zawodzie księgowego. Obszar działania obejmuje województwo małopolskie. Zapraszamy do kontaktu.

HipotekaNaStart.pl - Finanse Wieliczka'

HipotekaNaStart.pl

 • Wieliczka'

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem kredytowym. Pomagamy klientom firmowym i indywidualnym w znalezieniu korzystnych dla nich rozwiązań finansowych. Fachowa wiedza współpracujących z nami doradców gwarantuje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo przy podejmowaniu ważnych decyzji. Ponadto gwarantujemy każdemu z naszych Klientów pełne i aktywne zaangażowanie naszych pracowników. Naszym celem jest dostarczanie Klientom i Firmom najlepszych rozwiązań w dziedzinie doradztwa kredytowego, co popieramy wiedzą doskonale przeszkolonych specjalistów, posiadających doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego oraz banków. Nie pobieramy od Klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji za doradztwo.

Simply Investments

 • Wieliczka

Zajmujemy się szybką i profesjonalną realizacją zleceń w kontekście poszukiwania kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych. Działamy na terenie trzech województw: małopolskie, podkarpackie, śląskie. Zlecenia z innych terenów Polski będziemy analizować indywidualnie. Obsługujemy Klientów , którzy chcą kupić , wybudować nieruchomość mieszkalną lub gruntową jak również tych , którzy chcą zamienić kilka kredytów na jeden aby zmniejszyć sobie zobowiązanie miesięczne. Wyróżnia nas szybkość działania i duża wiedza na temat kredytów oraz 100% realizacja zleceń. Działamy we dwójkę dzieląc się obowiązkami i kompetencjami. Nie wysyłamy dokumentów do wszystkich banków lecz sami weryfikujemy banki w którym będzie można zrealizować dany kredyt i dopiero

Agro Bio Produkt

 • Kłaj
 • 16 km od Wieliczka

Witam. Nasza firma poszukuje doświadczonego pracownika ds. księgowości i kadr (obsługa kadr, płacy, książka przychodów i rozchodów)z dojazdem i prowadzeniem księgowości w siedzibie firmy(warunek konieczny) w Grodkowicach(gmina Kłaj)raz lub 2 razy w tygodniu w razie konieczności. Posiadamy: 1.trzy działalności jednoosobowe: -300-400 dokumentów -do 30 dokumentów -do 30 dokumentów 2.jedną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością -200-300 dokumentów 3.jedną spółkę komandytową -do 10 dokumentów 4.jedną fundacje -do 10 dokumentów Zatrudniamy około dwudziestu pracowników rotujących się miedzy firmami 1. Informację na temat podatku VAT - które z podmiotów są VATowcami oraz jaka jest częstotliwość rozliczeń-oprócz fundacji wszystkie podmioty są

Optimum

 • Wieliczka

Nasza firma specjalizuje się w księgowości. Posiadamy doświadczoną kadrę, w której każda osoba jest specjalistą w innym zakresie, dzięki czemu naszym klientom zapewniamy szeroką gamę usług. Wśród nich znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, czynności związane z kadrami, płacami i stałym kontaktem z ZUSem i innymi instytucjami. Oferowane produkty/usługi: - obsługa ksiąg rachunkowych - obsługa ksiąg podatkowych - prowadzenie dokumentacji prawniczej - sporządzanie miesięcznych list płac

FHU "MAR-DAR" Marta Strach

 • Kłaj
 • 16 km od Wieliczka

Bank Zachodni WBK 1 Oddział w Wieliczce - Finanse Wieliczka

Wiking Tp Jarosik Spółka Jawna - Finanse Wieliczka

Mirosław Szulc Biuro Rachunkowe - Finanse Niepołomice

Mirosław Szulc Biuro Rachunkowe

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

KeyTax. Biuro rachunkowe, rachunkowość - Finanse Strumiany

KeyTax. Biuro rachunkowe, rachunkowość

 • Strumiany
 • 3 km od Wieliczka

Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Wieliczka, Niepołomice, Węgrzce Wielkie, Gdów, Kłaj, Kokotów, Podłęże, Przebieczany, Targowisko, Bodzanów, Zabierzów Bocheński, Trąbki, Brzezie, Raciborsko, Sułków, Staniątki, Zagórze, Siercza, Sygneczów, Śledziejowice. więcej...

Więcej poradników o finansach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.