Urzędy Poznań - Najlepsze w 2020

Urzędy Państwowe w Poznaniu, 2020

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Urzędy

Urzędy Poznań

Novum Projekt

Swarzędz, 12 km od Poznań

Szanowni Państwo, Będąc jednocześnie specjalistą ds. ochrony środowiska i prawnikiem, oraz posiadając kilkuletnie doświadczenie w branży ochrony środowiska oferuję Państwu wykonanie operatu wodnoprawnego w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego, wniosku o zmianę obowiązujących pozwoleń wodnoprawnych, wniosku o legalizację urządzeń wodnych (tj. wybudowanych bez wymaganych prawem decyzji) oraz przygotowuję dokumentację niezbędną do zgłoszeń wodnoprawnych. Wskazana wyżej dokumentacja jest niezbędna w celu wykonywania takich działań, jak np. - odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych, - wykonanie pomostów i rowów, - wykonanie przepustów w rowach, - budowa stawu - i wiele innych. Koszt wykonania operatu

ARR-HMC

Obrzycko, 42 km od Poznań

Firma Usługowa Otis

Gniezno, 51 km od Poznań

Serwis Informacyjny Miasta i Gminy Kcynia - Miasto i Gmina Kcynia wita

Dołącz do naszych Urzędów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Urząd i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

NISZCZENIE DOKUMENTÓW  Mobilne niszczenie dokumentów (usługa wykonywana w siedzibie zleceniodawcy).  Niszczenie dokumentów papierowych (dokumentów niearchiwalnych): archiwa, kartoteki, rysunki i plany, raporty, faktury, rolki kasowe, opakowania wycofane z rynku, dokumenty obiegu wewnętrznego (brakowanie dokumentów, których termin przechowywania już upłynął).  Zlecenia specjalne (np. niszczenie dokumentów zalanych przez wodę).  Niszczenie magnetycznych i optycznych nośników informacji: dyski twarde, płyty CD, CD-RW, DVD i inne, bezpieczne koperty, karty kredytowe, taśmy magnetofonowe i video, dyskietki, folie do prezentacji, klisze, zdjęcia, mikrofilmy, slajdy.  Zagospodarowaniu odpadu po zniszczeniu (potwierdzenie w postaci Kart

Gmina Lubin

Lubin

Tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe z języka niemieckiego. Wszelkie branże. Dostępność całodobowa.EXPRESOWE tłumaczenia z języka niemieckiego! Dokumenty samochodowe w godzinę. Kontakt: 606275244. Tłumaczenia także w weekendy i dni wolne od pracy! Możliwość dojazdu do Klienta i dowozu gotowej dokumentacji. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Możliwość osobistego odbioru dokumentacji, dowozu lub ekspresowej wysyłki gotowego tłumaczenia. Zapraszam.

Lemiz

Krosno Odrzańskie

Credo

Toruń

Faber Consulting

Toruń

Blask s.c.

Żagań

Sporządzenie dokumentacji HACP - pełna ksiega, monitoring, konsultacje i szkolenia, ochrona obiektu przed szkodnikami, Usługi sprzątania biur, lokali usługowych i handlowych.

Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Lubicz

Kompleksowe,bezpłatne dordactwo ubezpieczeniowe firmy brokerskiej.

JKG ELEKTRO

Wrocław

Instalacje elektryczne nn i wn domowe i przemysłowe, odgromowe, pomiary elektryczne, kosztorysowanie w budownictwie.

Filar Agencja Wydawniczo-Reklamowa

Wrocław

Torby bawełniane z nadrukiem - dowolne wzory i kolory. Torby ekologiczne. Produkcja własna. Ekotorby. Ekologiczne torby reklamowe. Torby płócienne. Szyjemy torby z solidnych materiałów zarówno modele standardowe jak i specjalne wg zamówienia klienta. Własna szwalnia i drukarnia pozwala na realizowanie niewielkich zleceń jak i dużych serii. Nasze torby wykorzystywane były w akcjach promocyjnych m.in. przez: Toyota Motor Poland, Polską Akcję Humanitarną, Cementownię Górażdże; Urzędy Miast i Gmin Limanowa, Dzierżoniów, Oława, Wałbrzych, Słubice i innych; stowarzyszenia: Dolnośląską Fundację Ekorozwoju, Fundację Krzyżowa, Program UNDP ONZ. Wykonujemy nadruki reklamowe na odzieży i artykułach promocyjnych (t-shirt, czapeczki, parasole opaski

Koscze

Wrocław

Fly on the cloud

Wrocław

Oferteo

Wrocław

Aduma Sp. z o.o.

Wrocław

Aduma Sp. z o.o. - lider i jedyny w Polsce producent systemów interaktywnych i dotykowych. Produkty Adumy reagują na ruch i dotyk, bawiąc, angażując, skupiając uwagę. Stosowane mogą być w terapii, edukacji, rozrywce, lecz głównie - w reklamie. Oferujemy sprzedaż i wynajem interaktywnych nośników Adumy takich jak : * Podłoga interaktywna * Ściana interaktywna * Stół interaktywny * Bar interaktywny * Ekrany dotykowe Single i Multi Touch * Ekrany interaktywne * Interaktywna witryna sklepowa * Interaktywna gra kinowa * Wirtualny Manekin * Ściana Multi Touch * FogScreen * Plazmy Bezszwowe * Kioski dotykowe * Aplikacje dotykowe Dla naszych klientów tworzymy zindywidualizowane kreacje dostosowane do profilu działalności klienta.

Przedsiebiorstwo Usługowo Handlowe "AZALIA"

WŁOCŁAWEK

FHU SPLENDORA

Włocławek

Wykonujemy prace od 2016. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Warszawy, woj. kujawsko-pomorskiego. Nasze pole działania to specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców. Zachęcamy do kontaktu.

Fileo-Fundacja Niosąca Pomoc Ofiarom Przemocy

Borne Sulinowo

Fileo-Fundacja Niosąca Pomoc Ofiarom Przemocy KRS 0000705635 https://fundacja-fileo.pl Jako organizacja działająca w przestrzeni pożytku publicznego z projektami oraz działaniami ukierunkowanymi na ludzi skrzywdzonych przez przestępstwa jak również na ludzi którym przyjdzie na własnej skórze doświadczać trudnego, bywa że niewdzięcznego procesu resocjalizacji. Informujemy, iż rozpoczynamy rekrutację osób chętnych wspomóc naszą działalność statutową w zakresie współpracy z fundacją, jako wolontariusz. Jest ku temu szczytny cel-https://zrzutka.pl/rmkabr  gdyż Fundacja-Fileo utworzyła publiczną zbiórkę pieniędzy w sieci, jak również kwestę przy pomocy wolontariuszy na rzecz Ośrodka Wychowawczego im. Polskich Olimpijczyków w

Osoba prywatna

Świecie

Ośrodek Hodowli Zwierzyny Łownej Ferma Zajecy Wiktor Biesiadecki

Jelcz-Laskowice

Prowadzimy ferme zajęcy. Wiecej info - www.fermazajecy.pl

"Do

Jelcz

Azalia

Lipno

Codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; • serwis dzienny powierzchni wspólnych; • sprzątanie terenów zewnętrznych; • pielęgnację terenów zielonych; • zimowe utrzymanie parkingów, ciągów komunikacyjnych i dróg wewnętrznych, położonych na obszarach obsługiwanych nieruchomości . • mycie okien; • gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych.

Regionalna Telewizja Internetowa www.telewizjacentrum.pl

Zduńska Wola

DOT SZKOŁA JĘZYKOWA

Oława

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to nauczanie języka angielskiego, korepetycje, lekcje indywidualne lub w grupach z polskim lektorem lub native speakerem. Realizujemy zlecenia od 2014. Nasz obszar działania to Oława i okolice. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Osoba prywatna

Wąbrzeźno

Przyjmę zlecenie wykonania projektu: - zjazdu (indywidualny / publiczny) - zatoki - pasy postojowe - place - parkingi - organizacje ruchu (stałe i tymczasowe) i in. Drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe i gminne. Teren działania cała Polska.

STAMAR-MARIIA STASIV

Świdnica

Realizujemy zlecenia od 2016. Nasza branża to rekrutacja, kadry i płace, doradztwo. Firma obsługuje województwa dolnośląskie, wielkopolskie, opolskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

ProIT

Wałbrzych

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie informatyki. Wykonujemy zlecenia od 2018. Działamy na terenie Dolnego Śląska. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Serwis internetowy Gminy Rusiec

Joanna

Łódź

Oferuję opracowywanie kart informacyjnych przedsięwzięć dla uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, raportów, operatów wodnoprawnych na szczególne korzystanie z wód, odprowadzanie ścieków, wykonanie urządzeń wodnych, posiadam wieloletnie doświadczenie w branży ochrony środowiska zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Prowadzę również doradztwo środowiskowe dla firm.

Urząd Miasta

Zgorzelec

Urząd Miasta Zgorzelec - serdecznie zapraszamy.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MAX-REMO Piotr Wesołowski

Boguszów-Gorce

Inco wdz

Szczecin

AGNES - kosze okolicznościowe

Tuszyn

Witam serdecznie! Moja firma zajmuje się tworzeniem koszy okolicznościowych i upominkowych zarówno składających się z produktów delikatesowych jak i z innych artykułów. Zajmujemy się również tworzeniem paczek okolicznościowych dla firm i ich pracowników. Tworzone przez nas kosze (paczki)składają się z najwyższej jakości produktów znanych marek. Oferowane przez nas produkty to doskonały pomysł na obdarowanie pracowników bądź firm współpracujących niezobowiązującym prezentem, nie tylko świątecznym. Sprzyja to budowaniu trwałych relacji i zapada w pamięci. Często pozwala też przypomnieć się po dłuższej przerwie we współpracy. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, ale również do klientów indywidualnych. Działamy w

Instytut Badań Rynku i Opinii DRB

Bełchatów
Kamil W.

fajna ekipa, mili ludzie, ogólnie wszystko na plus.

Usługi Archiwalne Norbert Smela

Śliwin

Usługi Archiwalne - brakowanie, porządkowanie, organizacja składnicy akt, przepisy kancelaryjno-archiwalne, doradztwo

Pekro

Radomsko

Firma PEKRO zajmuję sie dostarczaniem wyposażenia min. do: biur, barów, hoteli, magazynów, stadionów i wszędzie tam gdzie jest zapotrzebowanie na meble. Dzięki bardzo szeorkiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie zaspokić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Poniżej znajdziecie państwo część naszego asortymentu. Pełna oferta dostępna jest na www.pekro.pl Asortyment Firmy: 1.) Meble Gabinetowe - Stylowe Gabinety. - Gabinety Nowoczesne. - Gabinety Lekarskie. - Kancelarie. 2.) Meble biurowe - Meble pracownicze. - Tanie meble biurowe. - Meble biurowe w 7 dni. 3.) Fotele oraz krzesła biurowe - Fotele gabinetowe. - Fotele menagerskie. - Fotele pracownicze. - Krzesła obrotowe. - Fotele w 7 dni. -

Firma Usługowa Remal

Pruszcz Gdański

Marta Rosińska

Ostróda

PPHU AGUS

Gdańsk

Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku od 2000 roku. Zatrudniając specjalistów z branży zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa profesjonalnego , rzetelnego a także terminowo wykonującego zlecone prace. Firma AGUS specjalizuje się w wykonaniu rozbiórek i wyburzeń wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych , hal i konstrukcji stalowych. Firma AGUS oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie : Rozbiórek i wyburzania konstrukcji budowlanych , żelbetowych, murowanych i stalowych Doradztwa technicznego Obrotu materiałami uzyskanymi podczas prac rozbiórkowych Złomowanie i obrót materiałami stalowymi Demontaż płyt azbestowych Rekultywacja terenów porozbiórkowych W naszej ofercie

Urząd Gminy Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona

Dabrowazielona.pl to strona Urzędu Gminy Dąbrowa Zielona położonej na terenie województwa śląskiego. Użytkownicy naszego serwisu znajdą wszystko na temat struktury i władz urzędu. Zamieszczamy również aktualne informacje dla mieszkańców. Piszemy o prowadzonych inwestycjach, publikujemy zamówienia publiczne, opisujemy działania ekologiczne gminy. Ponadto zamieszczamy ciekawostki historyczne i archeologiczne, piszemy o lokalnych wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych. Publikujemy również przydatne adresy. Oferowane produkty: - urząd gminy - samorząd

JOANNA JOANNA

GDYNIA

MTMTour Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry
Leszek Z.

Firma MTMTour powstała w 2015 roku, posiada trzy Nowe modele Opel VIVARO Extra Long z silnikami Euro5 i Euro6 w specjalnych wersjach EDITION. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju oraz za granicą - posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz licencje. Zapraszamy serdecznie do korzystania z Naszych usług licencjonowanego przewozu osób (8+1) oraz wynajmu 9 osobowych busów. Firma świadczy usługi zarówno dla osób indywidualnych, firm, instytucji oraz szkół i przedszkoli. Bezpieczne, atrakcyjne i komfortowe wyposażenie sprawia, że nasze pojazdy są dobrym wyborem dla rodzin wyjeżdżających na wakacje i wyjazdy weekendowe. Atrakcyjny biznesowy wygląd sprawia, że nasze pojazdy sprawdzają się bardzo dobrze w przewozie kontrahentów biznesowych oraz gości hotelowych. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy również wynajem busa z OC sprawcy i polecamy profesjonalny serwis blacharski. Dlaczego MTMTour? - nasze samochody są NOWE - indywidualnie traktujemy KLIENTA - zapewniamy pakiet UBEZPIECZEŃ - nasze CENY SĄ KONKURENCYJNE - posiadamy niezbędne CERTYFIKATY i LICENCJE

DOTACJEiKREDYTY-UE SP. z o.o.

Tarnowskie Góry

Biuro Pisania Podań Oraz Wszelkiego Rodzaju Pism "KANCELISTA"

Tarnowskie Góry

Usługi w zakresie pisania podań, odwołań, skarg i innego rodzaju pism osobom fizycznym oraz małym firmom. - Różnego rodzaju podania. - CV i List Motywacyjny. - Wszelkiego rodzaju umowy prywatne. - Pisma związane z prowadzeniem działalności gospodarczej-biznesplany, raporty itp. - Pisma do szkół, uczelni, pracodawcy oraz osób prywatnych. - Pisma do wszystkich instytucji krajowych, wszelkiego rodzaju wyjaśnienia i sprostowania. - Pisma do Urzędów Skarbowych i innych organów administracyjnych. - Pisma i wnioski w sprawach lokalowych oraz dotyczących wynajmu lokali. - Pisma i wnioski w sprawach rejestrowych (np. KRS, Rejestr Zastawów itp.) - Pisma dotyczące zatrudnienia i podjęcia pracy. - Odwołania od orzeczeń lekarskich oraz decyzji ZUS,

BostonAG Waldemar Matczuk Paweł Łapa

Gliwice

Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej AWANS

Bytom

Nadarzyn - Nadarzyn

Carpenters

Wielka piaśnica

Zajmujemy się budową małych domów szkieletowych, domków letniskowych z wysokogatunkowego drewna szwedzkiego. Używamy tylko certyfikowanego drewna suszonego komorowo i struganego czterostronnie. Wykonujemy również wiaty i tarasy na indywidualne zamówienie Klienta.

Poznań Skórzewo więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.