Usługi Ostrów Wielkopolski - Najlepsi w 2020

Najlepsi Wykonawcy Usług w Ostrowie Wielkopolskim, 2020

2 825 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 2 825 firm
w kategorii Usługi

Usługi Ostrów Wielkopolski

MARCIN SZULC MSPROJEKT

Ostrów Wielkopolski
Paweł W.

Pan Marcin wykazał się indywidualnym podejściem do klienta oraz pomocnymi radami, które w korzystny sposób wpłynęły na finalny wygląd projektu. Polecam usługi Pana Marcina z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o. - Usługi Odolanów

GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o.

Odolanów, 12 km od Ostrów Wielkopolski
MARCIN SZULC MSPROJEKT

Polecam na 100%. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Termin dotrzymany, stały kontakt podczas realizacji zadania. Polecam!

Wewiór Józef Przedstawiciel AXA Polska - Usługi Ostrów Wielkopolski
Przedsiębiorstwo Budowlane "dromar" Zygmunt Marszałek

Bardzo kompetentny Pan! W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, odpowie na nie wyczerpująco i prostym językiem. Służy pomocą o każdej porze dnia! Przedstawił bardzo korzystne warunki pracownikom w naszej firmie. Wzbudził w nich zaufanie! I każdemu z osobna podał do siebie kontakt. W chwili wystąpienia jakiegoś zdarzenia można się do niego zwrócić o pomoc! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Józefa! Polecam serdecznie i z czystym sumieniem!

AlterEgo Kreowanie Wizerunku - Usługi Ostrów Wielkopolski

AlterEgo Kreowanie Wizerunku

Ostrów Wielkopolski
Katarzyna L.

Działamy w branży od 2016 roku. Naszą specjalnością są szkolenia z komunikacji interpersonalnej, warsztaty rozwijające umiejętności społeczne, trening mowy ciała i mikroekspresji mimicznych oraz konsultacje i doradztwo biznesowe na terenie całej Polski. Celem naszych działań jest pomoc klientom indywidualnym oraz firmom w świadomym budowaniu pozytywnego wizerunku oraz tworzenie trwałych i efektywnych zespołów pracowników. Dzięki współpracy, kontakty naszych klientów z ich współpracownikami i partnerami biznesowymi cechuje szacunek i wyższy poziom komunikacji. Podczas szkoleń i konsultacji rozwijamy inteligencję emocjonalną oraz związane z nią kompetencje miękkie. Uczymy prawidłowego rozpoznawania emocji i wykorzystywania ich w prowadzeniu biznesu. Pomagamy w funkcjonowaniu firmy w sytuacjach konfliktu i kryzysu. WSPÓŁPRACA Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z: menadżerami, kierownikami, dyrektorami, właścicielami firm. SZKOLENIA I WARSZTATY dostosowujemy do branży, specjalizacji oraz pracowników. Głównym celem jest zwiększenie efektywności i współpracy oraz stworzenie zintegrowanego zespołu, który realizuje postawione mu cele. POMAGAMY FIRMOM, KTÓRE STAWIAJĄ NA INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W PROWADZENIU BIZNESU I ROZWÓJ KOMPETENCJI MIĘKKICH KADRY I PRACOWNIKÓW.

PawelSpawTech - Usługi Przygodzice

PawelSpawTech

Przygodzice, 6 km od Ostrów Wielkopolski
Piotr W.

Zlecenie dotyczyło wykonania metalowej balustrady wewnętrznej i zewnętrznej według własnego projektu. Pan Paweł przedstawił najbardziej interesującą ofertę. Współpraca wyglądała bardzo dobrze. Cenne wskazówki i propozycje pana Pawła były bardzo pomocne we właściwym wykonaniu zlecenia. Cierpliwość i wyrozumiałość przy wprowadzaniu zmian nie było niczym kłopotliwym ani niezwykłym. Fachowe doradztwo i doskonałe wykonanie było ukoronowaniem dzieła! Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić pana Pawła.

Dołącz do naszych Wykonawców w Ostrowie Wielkopolskim

Działasz na rynku jako Wykonawca i szukasz nowych Klientów z Ostrowa Wielkopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Stolarstwo-Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Wojtasik - Usługi Ołobok

Stolarstwo-Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Wojtasik

Ołobok, 18 km od Ostrów Wielkopolski
Magdalena K.

Bardzo szczegółowo została zaprezentowana oferta, wizualizacja przyszłych schodów również zrobiła na nas wrażenie. Mimo kilku innych ofert ta wypadła najlepiej i pod względem jakości i ceny. Dodatkowo widać, że Pan Grzegorz kocha to co robi 😀

FotoFloor - Usługi Ostrów Wielkopolski

FotoFloor

Ostrów Wielkopolski
Piotrk K.

Fachowa pomoc, indywidualna wycena, szybka realizacja, polecam.

Studio Trzy Czwarte - Usługi Ostrów Wielkopolski

Studio Trzy Czwarte

Ostrów Wielkopolski
Łukasz S.

W kilku punktach: 1. Podczas nakreślania wizji, jak chciałbym aby wyglądał mój i małżonki (nasz) przyszły dom, złapał w mig czego oczekujemy. 2. Przedstawiony pierwotny projekt w 90% spełniał nasze oczekiwania. 3. Wszelkie poprawki były efektem dyskusji i wypracowanych kompromisów. 4. Bardzo spodobało nam się świeże i niesztampowe podejście do tematu, co w efekcie końcowym dało atrakcyjny projekt. 5. Komunikatywność, ogromny plus! 6. Pomoc w przebrnięciu przez gąszcz biurokracji w urzędach. Widać ma już doświadczenie, nawet we Wrocławiu :) 7. Ciągły kontakt i nadzór w trakcie trwania budowy. 8. Atrakcyjna cena!

PARTNER FIRMA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Usługi Ostrów Wielkopolski

PARTNER FIRMA BUDOWLANA SP. Z O.O.

Ostrów Wielkopolski
Kamila R.

Podstawowym przedmiotem działalności firmy PARTNER jest: - świadczenie usług ogólnobudowlanych związanych z budową i remontem budynków, - wykonywanie robót w zakresie GW obiektów kubaturowych i inżynierskich, - wykonywanie obiektów w technologii tradycyjnej, prefabrykowanych oraz w konstrukcji stalowej i lekkiej obudowie, - wykonywanie instalacji budowlanych wewnętrznych - montaż i demontaż rusztowań. PARTNER Firma Budowlana Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku od lutego 2004 roku. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 2C. Na skutek szybkiego rozwoju a także mając na uwadze lepszą obsługę klienta, firma zmieniła dotychczasową siedzibę przenosząc ją poza granice miasta. Obecna siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Topola Mała ul.Odolanowska 45 tuż przy południowo-zachodniej granicy miasta Ostrowa Wielkopolskiego (ok. 400 m od granicy w kierunku miasta Odolanów). Zarząd firmy stanowią: Janusz Kałmucki – Prezes Zarządu, Tomasz Konieczny - Wiceprezes Zarządu.

Biuro Detektywistyczne Viserion - Usługi Ostrów Wielkopolski

Biuro Detektywistyczne Viserion

Ostrów Wielkopolski
Daniel B.

Profesjonalne podejście do sprawy. Realizacja szybka, dyskretna, skuteczna. Kontakt rewelacyjny. Polecam!

Porównaj ceny i koszty usług w Ostrowie Wielkopolskim

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług? A może interesuje Cię najtańsza oferta na usługi w Ostrowie Wielkopolskim? Złóż zapytanie, a wykonawcy z Ostrowa Wielkopolskiego sami prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
DOMKI-EKO SP. Z O.O. - Usługi Ostrów Wielkopolski

DOMKI-EKO SP. Z O.O.

Ostrów Wielkopolski
Piotr L.

Witam! Mieszkamy w naszym domku od czerwca 2015, dom jest prefabrykowany, ciepły jak termos...docieplony na standard NF40 Po sezonie grzewczym aż trudno uwierzyć, że opłaty za gaz (bo ogrzewamy piecem kondensacyjnym na gaz ziemny) są tak niskie. Firmę Domki-Eko polecam z całego serca..świetny kontakt na każdym etapie budowy i nawet teraz po prawie roku czasu można liczyć na ich pomoc...Jak dla mnie to grupa fachowców z wielkim doświadczeniem, ale przede wszystkim grupa DOBRYCH i UCZCIWYCH ludzi którym można powierzyć największą misję jaką jest budowa wymarzonego domu. Domek jest piękny, tak jak chcieliśmy. Jestem szczęśliwy...a gdybym miał budować jeszcze raz, to nic bym nie zmieniał, szczególnie firmy Domki-Eko. Piotr Lisiak

STOLGET Stanisław Kazior - Usługi Nowe Skalmierzyce

STOLGET Stanisław Kazior

Nowe Skalmierzyce, 14 km od Ostrów Wielkopolski
Patrycja P.

Zamówiłam już niejednokrotnie meble u Pana Stanisława, zarówno standardowe jak i meble, które sama zaprojektowałam. Powiem, tak...fachowość 100%! Meble piękne, wykończone bardzo szczegółowo, a do tego bezpieczne dostarczenie osobnym transportem! Polecam firmę STOLGET z czystym sumieniem i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług :)

Parasol Ubezpieczeniowy - Usługi Ostrów Wielkopolski

Parasol Ubezpieczeniowy

Ostrów Wielkopolski
Karol H.

Super firma, zawsze coś doradzą, szukają najlepszego rozwiązania dla klienta, polecam na 100 procent.

ARTENSO - Usługi Skalmierzyce

ARTENSO

Skalmierzyce, 13 km od Ostrów Wielkopolski
Tomasz B.

Najlepszy zespół jaki znaleźliśmy, a przed wyborem przeszukaliśmy wszystkie możliwe. Goście zachwyceni, parkiet pełen od początku do końca. Popis na saksofonie, biesiada z akordeonem, świetne, oryginalne zabawy i cała masa pochwał od gości mówią same za siebie.

MatBud - Usługi Ostrów Wielkopolski

MatBud

Ostrów Wielkopolski
Anna Z.

Witam! Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić Pana Mateusza. Remont mieszkania wykonany fachowo. Świetne podejście do klienta. Cena za usługę adekwatna do wykonanej pracy! Jeszcze raz gorąco polecam!

Damian Szulc Perfekt-Bud - Usługi Ostrów Wielkopolski

Damian Szulc Perfekt-Bud

Ostrów Wielkopolski
Maciej G.

Oferujemy prace tj. -Budowa domu, -Budowa domu pod klucz, -Budowa różnych obiektów, -Adaptacja pomieszczeń, -Remonty, -Wykończenia wnętrz, -Zabudowa GK, -Glazura, ceramika, -Panele, -Posadzki, -Zbrojenia i szalowanie, -Tynkowanie maszynowe -Ocieplenia budynków, -Montaż drzwi i okien, -Kominy/kominki, -Płoty murowane, -i wiele innych prac. Mamy też: -elektryka, -hydraulika, -cieśle/dekarza. Nasza firma działa w Wielkopolsce, oraz na Dolnym Śląsku. Wyróżnia nas dokładność wykonywanej pracy, czystość ,oraz doradztwo co dla klienta jest bardzo ważne. Sporządzamy umowę która daje zabezpieczenie dla obu stron, oraz dajemy gwarancję na wykonywaną usługę. Zapraszam do kontaktu. 601840901

WEBMOTION i sklepy internetowe - Usługi Gorzyce wielkie

WEBMOTION i sklepy internetowe

Gorzyce wielkie, 4 km od Ostrów Wielkopolski
Tomasz Stawiarski NIP 514 020 81 11

Jako młoda firma otrzymaliśmy pełne, profesjonalne wsparcie marketingowe od stworzenia strony internetowej począwszy, poprzez różnorodne działania na polu wizerunkowym m.in. w zakresie obsługi kampanii reklamowych z szeroko rozumianym wsparciem graficznym - tu dodać trzeba, iż wysoka jakość niepowtarzalnych projektów podniosła atrakcyjność naszej firmy na lokalnym rynku. Dziękujemy. :)

DrewnoART Przemysław Rychlik - Usługi Raszków

DrewnoART Przemysław Rychlik

Raszków, 8 km od Ostrów Wielkopolski
Piotr L.

Jestem zadziwiony najwyższym profesjonalizmem Firmy DrewnoART a ściślej Pana Przemysława i Pana Macieja. Jeśli budowałbym cokolwiek to chciałbym budować z tą ekipą. altanka w ogrodzie jest solidna i piękna. pozdrawiam Piotr.

PIOTRODREW - Usługi Ostrów Wielkopolski

PIOTRODREW

Ostrów Wielkopolski
Tomasz L.

Firma bardzo dobrze zorganizowana i punktualna. Moje zlecenie wykonali w bardzo profesjonalny sposób i szybko, jak ekipa specjalna. Bardzo wysoka moralność i dokładność pracy. Firmę mogę jak najbardziej polecić.

MALER PIOTR TYKOCIŃSKI - Usługi Ostrów Wielkopolski

MALER PIOTR TYKOCIŃSKI

Ostrów Wielkopolski
Alina P.

Pan Piotr to prawdziwa "złota rączka": przeróbki CO, wodociągowe, elektryczne, tynkowanie, malowanie - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a przy tym głowa pełna pomysłów, bardzo dobra współpraca, prawdziwa jakość świadczonych usług, zaangażowanie i bezkonfliktowość. Serdecznie polecam

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Ostrowa Wielkopolskiego. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić wykonanie usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm świadczącymi usługi w Ostrowie Wielkopolskim, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
PPU ''ZELBUD'' Roman Pasiak - Usługi Ołobok

PPU ''ZELBUD'' Roman Pasiak

Ołobok, 18 km od Ostrów Wielkopolski
Barbara S.

Pan Roman błyskawicznie oddzwonił, po kilku rzeczowych pytaniach potrafił już zdecydować jaka ofertę przedstawi. Zaproponowana cena była bardzo konkurencyjna w stosunku do wszystkich inny. Bardzo szybko nastąpiło podpisanie umowy i realizacja zlecenia. Serdecznie polecam!

Nat-bruk - Usługi Ostrów Wielkopolski

Nat-bruk

Ostrów Wielkopolski
Natalia D.

Bardzo polecamy z mężem ta firmę. Solidny i rzetelny wykonawca. Właściciel mimo młodego wieku jest doświadczony i bardzo się starał żeby wszystko było zrobione tak jak się należy. Kontakt bardzo dobry. Potrafił doradzić i wyjaśnić jak czegoś nie wiedzieliśmy. Kostka położona tak jak sobie tego życzyliśmy i co najważniejsze szybko, dokładnie oraz czysto!

HISPANUS. Usługi językowe - Usługi Sośnie

HISPANUS. Usługi językowe

Sośnie, 22 km od Ostrów Wielkopolski
Eliza P.

HISPANUS to bardzo konkretna i kompetentna usługa w zakresie nauki języka hiszpańskiego. Pani Kamila oferuje szeroki wachlarz możliwości dopasowania się do klienta, fachowych lektorów, przejrzyste materiały do nauki języka. Cena też jest bardzo zachęcająca do podjęcia współpracy. Polecam usługi HISPANUS.

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. - Usługi Ostrów Wielkopolski

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.

Ostrów Wielkopolski
Adam S.

Zaletą jest profesjonalizm w bardzo niskiej cenie , swietna obsługa prawna i doradztwo. Jak na razie nie moge stwierdzic co moglo by byc lepiej zrobione ponieważ współpracujemy zbyt krotko ale jak dotąd nie mialem tak profesjonalnej ksiegowej.

Joanna Dymała Hermes - Usługi Ostrów Wielkopolski

Joanna Dymała Hermes

Ostrów Wielkopolski
Mariusz B.

Pani Joanna świetnie posprzątała mieszkanie, a było to mieszkanie dość mocno zabrudzone, a w szczególności podłogi. Dodam jeszcze, że zostało posprzątane w trybie ekspresowym aż się zdziwiłem jak szybko. Pozdrawiam i Polecam Panią Joanne.

Sprzatamy za Ciebie - Usługi Ostrów Wielkopolski

Sprzatamy za Ciebie

Ostrów Wielkopolski
Jolanta M.

Zleciłam usługę prania tapicerki meblowej i dywanów. Firma spisała się na medal !!! Nie było problemu z umówieniem usługi , nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej wykonania. Z pewnością zostanę stałą klientką. Polecam !!!!

Instalacje Sanitarne - Usługi Odolanów

Instalacje Sanitarne

Odolanów, 12 km od Ostrów Wielkopolski
Edmund S.

Dobór i dostawa kotła z zasobnikiem i wszystkimi niezbędnymi elementami. Profesjonalne wykonanie i rozruch instalacji. Polecam!

OD'NOVA Miejskie SPA - Usługi Ostrów Wielkopolski

OD'NOVA Miejskie SPA

Ostrów Wielkopolski
Henryka B.

Masaż całego ciała jest rewelacyjny, pełen relaks i wspaniałe samopoczucie. Panie wykonujące masaż to absolutna perfekcja. Polecam wszystkim.

"COMPLEX "Usługi Remontowo-Budowlane - Usługi Raszków

"COMPLEX "Usługi Remontowo-Budowlane

Raszków, 8 km od Ostrów Wielkopolski
Łukasz R.

Kompleksowe wykończenie domku jednorodzinnego. Jestem w 100% zadowolony z usługi. Panowie zwracają uwagę na szczegóły. Pracę wykonane na czas. Ogółem wielki pozytyw. Bardzo polecam.

B7 Michał Idzior Sp. z o.o. - Usługi Ostrów Wielkopolski

B7 Michał Idzior Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski
Democo Poland sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą B7 Michał Idzior sp. z o.o. już od wielu lat zarówno w prefabrykacji elementów stalowych i aluminiowych jak i w ich montażu. Firma dała się nam poznać jako wiarygodny i rzetelny partner. Z poważaniem, Sławomir Garus Dyrektor Działu Zakupów ul. Sowia 6/1 62-080 Tarnowo Podgorne NIP:784-10-02-219

Justyna Sobczyk Pracownia Projektowa - Usługi Boczków

Justyna Sobczyk Pracownia Projektowa

Boczków, 16 km od Ostrów Wielkopolski
Klaudia S.

Pani Justyna podchodzi do realizowanych projektów z dużym zaangażowaniem. Choć ostatecznie pierwotny pomysł przebudowy domu nie doszedł do skutku, to z czystym sercem mogę polecić usługi Pani Justyny.

Monika Ligęska Specjalista Dietetyk - Usługi Ostrów Wielkopolski

Monika Ligęska Specjalista Dietetyk

Ostrów Wielkopolski
Magdalena B.

Bardzo miła i kompetentna osoba, umiejąca wesprzeć w trudnym wyzwaniu diety i zmiany trybu życia. Ocena pozytywna, ponieważ osiągnęłam swój sukces w wyznaczonym terminie i z wyznaczonymi priorytetami. Nie było żadnych skutków ubocznych, a kontakt i porady zawsze możliwe.

OMBUD - Usługi Ostrów Wielkopolski

OMBUD

Ostrów Wielkopolski
Zph litex

Szybka i solidna firma, dobry kontakt z klientem, polecam wszystkim 👌👍👌👍👌👍

Hydromontaż M. Cieplik B.Pawlak sp.j - Usługi Ostrów Wielkopolski

Hydromontaż M. Cieplik B.Pawlak sp.j

Ostrów Wielkopolski
Krzysztof R.

Firma z doświadczeniem i odpowiednią wiedzę. Zlecenie wykonane w terminie, zgodnie z wytycznymi. Polecam.

Vip-Finance Beata Maroszek - Usługi Ostrów Wielkopolski

Vip-Finance Beata Maroszek

Ostrów Wielkopolski
MILI

Rozmowa przebiegła w sposób profesjonalny, już po kilkunastu sekundach doszliśmy do wspólnego porozumienia i maksymalnej porady. Nic dodać nic ująć polecam.

Usługi remontowo-budowlane - Usługi Ostrów Wielkopolski

Usługi remontowo-budowlane

Ostrów Wielkopolski
Monika M.

Firma godna polecenia! Praca wykonana szybko, fachowo i rzetelnie. Bardzo dobra współpraca z szefem jak i z całą ekipą tej firmy . P O L E C A M !!!

MARPOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - Usługi Raszków

MARPOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Raszków, 8 km od Ostrów Wielkopolski
Piotr S.

Firma wykonywała u nas usługę układania kostki brukowej na podjeździe, szczycie domu oraz montaż schodów frontowych. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, reaguje natychmiast na wszelkie sugestie, wszystkie prace wykonane bardzo starannie, dokładnie i terminowo. Zdecydowanie polecam!

DOM FB - Usługi Ostrów Wielkopolski

DOM FB

Ostrów Wielkopolski
Anna D.

Firma godna polecenia. szybko odpowiada na zapytania, rozsądne ceny i chęci do rozmów.

Romax - Usługi Odolanów

Romax

Odolanów, 12 km od Ostrów Wielkopolski
Błażej K.

Nasza specjalność to ogrodzenia panelowe frontowe bramy iyd. Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Działamy na terenie Ostrów Wlkp i promień 200km. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Adam - Usługi Ostrów Wielkopolski

Adam

Ostrów Wielkopolski
Adam C.

Adam bardzo dobrze wie o co chodzi klientowi, doradza bardzo fachowo i na pewno wykonanie tych prac będzie na pewno zadowalać. Wycena na drugi dzień po pomiarach. Cena dostępna nie z kosmosu. Młodzi ale fachowcy.

Biuro Rachunkowe Arletta Nowicka - Usługi Ostrów Wielkopolski

Biuro Rachunkowe Arletta Nowicka

Ostrów Wielkopolski
Tomasz K.

Rzetelna i profesjonalna obsługa księgowa, wysokie kompetencje, terminowość. Polecam biuro rachunkowe BRAN!

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Szymo - Usługi Gorzyce wielkie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Szymo

Gorzyce wielkie, 4 km od Ostrów Wielkopolski
Roman D.

Wachlarz usług firmy obejmuje wykopy pod ławy fundamentowe, przygotowanie terenu pod budowę, prace ziemne, place manewrowe. Wykonujemy prace od 2011. Obsługujemy Klientów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Zachęcamy do kontaktu.

TILER - Usługi Gorzyce wielkie

TILER

Gorzyce wielkie, 4 km od Ostrów Wielkopolski

Główny zakres naszej działalności to galerie, domy jednorodzinne, obiekty biurowe. Wykonujemy zlecenia od 2003. Obsługujemy Klientów na terenie woj. wielkopolskiego. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług. Układanie glazury, gresu, terakoty,Położenie gładzi

Gabinet Masażu i Chiropraktyki - Usługi Ostrów Wielkopolski

Gabinet Masażu i Chiropraktyki

Ostrów Wielkopolski
Radosław S.

Polecam super specjalista ogromna wiedza, doświadczenie. Pracuje na najnowszym sprzęcie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Miałem ogromny problem z kręgosłupem trwało to ponad rok byłem wszędzie dopiero tutaj uzyskałem pomoc jest dobrze dzięki Panu Mateuszowi. dziękuję i bardzo polecam. WARTO.

Agent Ubezpieczeniowy Karol Mania - Usługi Ostrów Wielkopolski

Agent Ubezpieczeniowy Karol Mania

Ostrów Wielkopolski
Mateusz S.

Agent pomógł i odpowiedział fachowo i zrozumiale na kłopotliwe pytania dotyczące zakresu ubezpieczenia. Jestem zadowolony z kontaktu i współpracy. Polecam.

Lubawa S.A. - Usługi Ostrów Wielkopolski

Lubawa S.A.

Ostrów Wielkopolski
Litex Service

Współpraca z Grupą Lubawa S.A. to czysta przyjemność. Lubawa S.A. dba o najmniejsze szczegóły podczas realizacji umów. Pracownicy są mili i życzliwi.

Stanpol - Usługi Odolanów

Stanpol

Odolanów, 12 km od Ostrów Wielkopolski
Roman P.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

Termo Complex Szymański Damian - Usługi Ostrów Wielkopolski

Termo Complex Szymański Damian

Ostrów Wielkopolski
Anna S.

Solidna, dokładna, kompetentna firma. Wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobry kontakt i doradztwo. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, mogę szczerze polecić tą firmę. Wykonuje wszelkie prace rzetelnie, terminowo i na czas. Przy tym ceny nie są jakieś kosmiczne Polecam :)

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe - Usługi Ostrów Wielkopolski

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe

Ostrów Wielkopolski
Orien Sp. z o.o.

Prace budowlane 1etap 2240m2 Zamówienie zrealizowane zgodnie z wytycznymi jakie zostały podane przy podpisywaniu umowy. Myślę, że nasza współpraca nie zakończy się na tym jednym zamówieniu. Z naszej strony jesteśmy zadowoleni więc niebawem cdn.

ABM Szymon Radziszewski - Usługi Ostrów Wielkopolski

ABM Szymon Radziszewski

Ostrów Wielkopolski
Maja I.

Jestem szczerze zadowolona ze współpracy, a także sposobu realizacji usług świadczonych przez tego wykonawcę. Prace realizowane są przed wyznaczonym terminem, wykonawca nie bagatelizuje detali, a ponadto we wszystkich sprawach w których kontaktowałam się z właścicielem nie miałam problemu z uzyskaniem odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Garki Zacharzew Pogrzybów Strzegowa Namysłaki Bagatela Rososzyca Kotowiecko Wtórek Onęber Raszków Łąkociny Smardów Grudzielec nowy Biniew Drogosław Janisławice Kwiatkówek Sośnie Biskupice ołoboczne Boczków Przybysławice Trkusów Janków zaleśny Sulisław Sławin Raczyce Szczurawice Radziwiłłów Gorzyce małe Walentynów Górzno Michałków Biadaszki Wisławka Koryta Ostrów Wielkopolski Sieroszewice Głogowa Skrzebowa Śliwniki Mniszki Leziona Świeligów Kuźnica kącka Skalmierzyce Smardowskie olendry Wierzbno Wysocko wielkie Węgry Mnichy Chynowa Jelitów Antonin Ociąż Kuroch Gostyczyna Wielowieś Ciążyń Hutka Dobrzec Karski Moszczanka Możdżanów Zalesie Droszew Grudzielec Sadowie Żakowice Jaskółki Kocina Kurów Młynik Strugi Bogdaj Gałązki wielkie Bilczew Kocięba Daniszyn Józefów Topola wielka Hetmanów Kałkowskie Gniazdów Bieganin Pawłów Huta Konradów Świeca Przygodziczki Szklarka śląska Cegły Gałązki małe Mazury Franklinów Parczew Kwiatków Miedzianów Raduchów Lamki Stary staw Bogufałów Bibianki Gutów Odolanów Młynów Smugi Tarchały małe Niemojewiec Gębiczyn Wysocko małe Bronisławka Boników Mariak Bugaj Biłgoraje Lewków Korytnica Słaborowice Będzieszyn Rąbczyn Tarchały wielkie Czarnylas Przygodzice Nowe Skalmierzyce Warszty Topola mała Sobótka Gliśnica Pardalin Grochowiska Dębnica Osiek Chruszczyny Lewkowiec Gorzyce wielkie Westrza Kąty śląskie Chotów Fabianów Kaczory Górzenko Nadstawki Strzyżew Papiernia Komorzewo Śmiłów Czachory Masanów Ligota Czekanów Nowe kamienice Kołątajew Latowice Granowiec Kościuszków Kęszyce Uciechów Borowiec Mączniki Radłów Cieszyn Baby Janków przygodzki Trzcieliny Chojnik Ludwików Psary Nabyszyce Ołobok Szczury więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.