Tłumacz przysięgły - Najlepsi w 2024

Najlepsi Tłumacze Przysięgli, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Tłumacz przysięgły - ranking firm 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Tłumaczy Przysięgłych w 2024 r. wybranych z 3588 firm w Oferteo. Średnia ocena Specjalistów to 4.98 na podstawie 1681 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Tłumacz przysięgły
Promowany

SIMPLE Biuro tłumacza przysięgłego języka angielskiego

 • Bytom
Viktoryia R.

I needed to translate a contract from English into Polish as soon as possible. The contract contained 14 pages. Pawel did it incredibly fast, in just 1 day, and sent scans of the document. And the next week I already received a printed copy by post! I highly recommend Pawel! Potrzebowałem jak najszybciej przetłumaczyć umowę z języka angielskiego na polski. Umowa zawierała 14 stron, Paweł zrobił to niesamowicie szybko, w zaledwie 1 dzień, i przesłał skany dokumentu, a w następnym tygodniu otrzymałem już pocztą wydrukowany egzemplarz. Gorąco polecam Pawła!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (41)
Promowany

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Piotr Dzięciołowski

 • Opole
Tomasz G.

Największym atutem współpracy z Piotrem Dzięciołowskim jest słowność i terminowość wykonanych zleceń. Terminy ich wykonania z uwagi na liczbę zleceń nie zawsze są najkrótsze, jednak nie zdarza się, by nie były dotrzymane. Z perspektywy zarządzania pracą to naprawdę bardzo poważna zaleta. Oczywiście niezaprzeczalnym plusem jest także jakość wykonanych prac, która zawsze stała na bardzo wysokim poziomie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego kontrahenta.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Wszystkie firmy

AGNIESZKA SKWARA "SPEAKER" TŁUMACZENIA

 • Poręba
Monika S.

Współpraca z Panią Agnieszką przebiegła sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Świetny kontakt i profesjonalna obsługa. Tłumaczenia najpierw zostały przysłane na maila, a następnie potwierdzenie nadania z poczty. W porównaniu z innymi, cena za tłumaczenia jest przystępna. Na pewno, jeśli zajdzie potrzeba, skorzystam z usług Pani Agnieszki. Szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (291)

Heron Translations

 • Siemianowice Śląskie
Monika S.

W przeciągu 5 min od zgłoszenia mojej potrzeby Pani Ilona zaproponowała współpracę. Sprawna komunikacja poprzez WhatsApp, Pani Ilona wykonała swoją pracę na wysokim poziomie, a przede wszystkim otrzymałam swoje tłumaczenie w bardzo szybkim czasie. Bardzo polecam usługi które proponuję Pani Ilona.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (209)

Centrum Tłumaczeń Przysięgłych British Plus

 • Suwałki
Beata J.

Polecam z całego serca, kontakt świetny, odpowiedź na e mail dosłownie po 3 minutach, wycena natomiast po 5, jstem naprawdę pozytywnie zaskoczona uprzejmością, i szybkością z jaką pracują tłumaczenie gotowe po kilku godzinach chociaż nie miało być na już, tylko w trybie standardowym. Pełen profesionalizm, jeśli potrzebujesz tłumacza to nie zastanawiaj się ani chwili są naprawdę najlepsi

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (181)

Maria Margońska Tłumacz przysięgła języka angielskiego

 • Rybnik
Ryszard D.

Potrzebowałem tłumaczenia przysięgłego. Złożono mi 4 oferty. Wybrałem Panią Marię. Szybko dogadaliśmy się mailowo co do ceny i terminu. Nie wierzyłem, że Pani Maria zrobi to w tak błyskawicznym tempie. Aby się uwiarygodnić zadzwoniłem do Pani Marii. Z głosu bardzo sympatyczna, rzeczowa osoba z którą szybko doszedłem do konsensusu. W piątek napisałem do Pani Marii, w sobotę przekazałem należność, a w niedzielę miałem już tłumaczenie w wersji elektronicznej. Dziś jest wtorek i odebrałem oryginał tłumaczenia z poczty. Super, jestem pełen zachwytu, szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie. Tak konkretnego człowieka, tak konkretnego fachowca ze świecą szukać. Szczerze polecam tą Panią.

4.99 / 5 Gwiazdki opinii (97)

LinguaMania

 • Szczecin
Oksana S.

Представник фірми надзвичайно ввічлива та компетентна особа. Розуміє потреби клієнта та йде на зустріч. Робота виконана швидко та професійно. Діяльність Лінгвоманія можна охарактеризувати як клієнтоорієнтовану та професійну!!! Вдячна за роботу

4.99 / 5 Gwiazdki opinii (70)

Dołącz do naszych Tłumaczy Przysięgłych

Działasz na rynku jako Tłumacz Przysięgły i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Meritum Zespół Tłumaczy Przysięgłych

 • Poznań
Arkadiusz

Pani Agata Kania jest bardzo wysokiej klasy tłumaczem w zakresie tłumaczeń dokumentacji specjalistycznej z zakresu prawa finansowego, w tym prawa państw Unii Europejskiej, oraz z zakresu rachunkowości. Pani Agata posiada również wykształcenie ekonomiczne, co zapewnia bardzo rzetelne tłumaczenia specjalistyczne w ww. zakresie. Tłumaczenia wykonane przez Panią Agatę umożliwiły mi, jako pracownikowi administracji skarbowej dokonanie rozstrzygnięć wyjątkowo skomplikowanych zagadnień prawnych i finansowych, związanych z wykonywaną przeze mnie pracą. Bardzo polecam współpracę z Panią Agatą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (57)

Wiktor Muszyński JVL

 • Mińsk Mazowiecki
Liubov S.

Dziękuję serdecznie za pomoc, tłumaczenie dokumentów dostałam wcześnie planowanego czasu. Dziękuję za profesjonalne i uczciwie podejście do klienta. Miłej pracy. Pozdrawiam.Skovronska. Polecam jak najbardziej.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)

Metropolitan Language Professionals

 • Opole
Tomasz N.

Bardzo polecam szkołę w zakresie języka angielskiego. Świetna organizacja zajęć. Lekcje ciekawe i dynamiczne. Otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchacza .Pełne zaangażowanie lektora Pana Marcina. Elastyczne godziny zajęć z możliwością przesunięcia nie wykorzystanych zajęć na dowolny termin. W zaledwie 2 miesiące zostałem przygotowany do pozytywnego zaliczenia STANAG 6001 level 2 i to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo tłumaczenia dokumentów w promocyjnych cenach dla kursantów.Jeszcze raz gorąco polecam. Tomasz

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)

Katarzyna Strębska-Liszewska

 • Tarnowskie Góry
Elsbieta M.

Chciałam polecić usługi Pani Katarzyny która tłumaczyła mi dokumentację medyczną z języka polskiego na angielski. Ponieważ mieszkam w Szwecji kontaktowaliśmy się za pomocą e-mail i telefonu. Nie jestem zbyt biegła w internecie, ale Pani Katarzyna wykazała się dużą cierpliwością i zrozumieniem oraz pomocą w wysyłaniu dokumentacji do tłumaczenia. Profesjonalni i szybka realizacja tłumaczeń oraz bardzo miły kontakt. Polecam serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (29)

AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o.

 • Warszawa
Anna N.

Jestem stałym klientem i mam same dobre doświadczenia. Jakość tłumaczeń bardzo wysoka, wynika z tego że doskonale znają branżę w której tłumaczą, wszystkie szczegóły na jej temat nawet zwroty znane tylko specjalistom! Poza tym wiele udoskonaleń w kontakcie z biurem, choć opiekun do którego można się zwrócić poza sztandarowymi godzinami pracy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Porównanie cen i kosztów tłumaczenia przysięgłego

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu tłumaczenia przysięgłego? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a tłumacze przysięgli sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?

Mila-Lingua Anna Mrowiec-Zygmunt

 • Wrocław
Martyna G.

Profesjonalizm, błyskawiczność wykonania zlecenia, świetny kontakt i panująca jedna z lepszych cen usługowych na rynku!! Polecam serdecznie usługi Mila-Lingua. !! 😇😇

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (16)

Isabela Design

 • Warszawa
Renata K.

Bardzo kompetentne tłumaczenie. Bezproblemowa współpraca.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

YES Niemiecki w Tłumaczeniach i Edukacji Anna Mróz

 • Wyszków
Edyta

Pani Anna zgłosiła się jako pierwsza z propozycją tłumaczenia dokumentów sądowych z języka niemieckiego na polski. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy, Pani Ania tłumaczyła nam dokumenty o odrzuceniu spadku przez nasze małoletnie dzieci, gdy wysłałam dokumenty do tłumaczenia na Email, Pani naprowadziła nas (bo nie mieliśmy o tym pojęcia) byśmy poprosili Sąd o wyrok prawomocny i dopiero wtedy mogła nam wszystko przetłumaczyć. Dziękujemy za cierpliwość i uprzejmość!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (32)

INSPIRIO Ewa Pokorny tłumacz przysięgły języka niemieckiego

 • Wrocław
Sylwia

Korzystałam z usług Pani Ewy, która wykonywała dla mojej firmy tłumaczenie dokumentów technicznych. Pomimo obszernej dokumentacji tłumaczenie wykonała bardzo sprawnie i w krótkim czasie, co było dla mnie niezwykle istotne, choć miałam świadomość, że może nie być wykonalne. To, co wzbudziło moje zaufanie to życzliwość Pani Ewy i realna chęć pomocy. Na swojej stronie ma ona napisane "za każdym zamówieniem stoi człowiek" - a że naprawdę zostałam potraktowana indywidualne i ze zrozumieniem, to z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić, że za każdym przetłumaczonym w Inspirio tekstem, również stoi człowiek. Serdecznie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Ewelina Smoła

 • Pieszyce
Weronika

Tłumaczenie zostało szybko zrealizowane i wysłane jeszcze przed ostatecznym terminem. Dokumenty przyszły szczelnie zapakowane, nie były pogniecione, Pani Ewelina była bardzo życzliwa, konkretna i chętna do udzielenia pomocy czy odpowiedzi na każde pytanie. Nie było problemu z rozmową na stronie Oferteo, poprzez mail czy rozmowę telefoniczną w celu ustalenia szczegółów. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)

Firma Usługowo-Handlowa Fra-Pol Aneta Ochońska

 • Niepołomice
Zbigniew Z.

Pragnę podziękować za zaangażowanie, aktywność w uzupełnianiu informacji, niskie ceny, szybkość tłumaczenia i przesyłania dokumentów... Dodatkowo jestem pod wrażeniem Pani Anety za serdeczność, życzliwość, wysoką kulturę osobistą oraz profesjonalizm w działalności. Dziękuję serdecznie!!!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (25)

ANGLISTA-TŁUMACZENIA Kornelia Zwiór-Hołenko

 • Suchy Las
Sara N.

Przemiła i bardzo profesjonalna Pani. Tłumaczenie wykonano jak należy w ustalonym terminie, na czas. Jeśli chodzi o kontakt bardzo szybko i bez problemow. Wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Naprawdę bardzo polecam. Najlepszy tłumacz z jakiego miałam okazje korzystać. Profesjonalnie, konkretnie i szybko. Bardzo, bardzo polecam! Jestem mega zadowolona.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)

Tłumacz przysięgły j. angielskiego mgr Grzegorz Gumółka

 • Olkusz
Jakub

Z przyjemnością mogę polecić usługę tłumaczenia dokumentów, z której miałem okazję skorzystać. Jestem bardzo zadowolony z usługi Pana Grzegorza, który wykonał tłumaczenie bardzo profesjonalnie i w szybkim czasie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)

Przemysław Kusik - tłumacz przysięgły języka angielskiego. EngLaw Tłumaczenia. Szkolenia Językowe, Consulting.

 • Ruda Śląska
Maria K.

Otrzymałam odpowiedź od Pana Przemysława bardzo sprawnie. Całość prac wykonana profesjonalnie uzgodnienia, rozliczenie, dostarczenie przesyłki. Gorąco polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)

Kontynent Remigiusz Drewniak

 • Warszawa
Roman D.

Pełen profesjonalizm. Miła i szybka obsługa przetłumaczenia dokumentu. Ponadto ze strony p. Remigiusza dodatkowe wskazówki i informacje ewentualnego dalszego postępowania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Opinie i porady na temat tłumaczenia przysięgłego

Jeśli interesują Cię opinie na temat tłumaczenia przysięgłego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług tłumaczenia. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Anglopolis Biuro Tłumaczeń

 • Toruń
Kamila Ż.

Profesjonalna i szybka realizacja tłumaczenia. Przetłumaczone dokumenty mogłam odebrać już następnego dnia. Bardzo atrakcyjne ceny. Na pewno ponownie skorzystam z usług Anglopolis .

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (28)

LUMEN

 • Kępno
Stanley K.

Potrzebne było szybkie tłumaczenie przysięgłe. Dzięki Firmie LUMEN udało się to zrealizować idealnie. Miła, szybka i konkretna obsługa. Polecam wszystkim.

4.2 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Dawid Mnich (TP/BA/MA/MCIL/CL/MITI/TOLES Advanced (Orange))), DipTrans IoLET (Business & Law), tłumacz przysięgły, sądowy, prawniczy i biznesowy

 • Pszczyna
Julia M.

Pan Dawid jest bardzo rzetelnym profesjonalistą, dobry kontakt z klientem zapewnia dobrą atmosferę i podchodzi rzeczowo do sprawy. Sprawne i szybkie wykonanie na najlepszym poziomie. Serdecznie polecam usługi Pana Mnicha.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)

NorEkspert Sp. z o. o.

 • Gdynia
Andrzej Ż.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy, profesjonalna i miła obsługa.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY AGNIESZKA SZYMANIAK-KUROWSKA

 • Sochaczew
Joanna D.

Bardzo sprawna współpraca z Panią tłumacz. Szybki termin realizacji i konkurencyjne ceny. Najlepszy tłumacz angielskiego, z jakim miałam okazję współpracować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Post Scriptum Patrycja Trójca

 • Tychy
Izabela

Serdecznie polecam panią Patrycję, szybko, tanio i rzetelnie. Obsługa na wysokim poziomie. Wyrozumiałość i szacunek w 100%.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

proGermanica Dariusz Makselon

 • Katowice
Barbara H.

Dobry kontakt, kompetencja, punktualność - polecam, sama również chętnie skorzystam ponownie z usługi firmy proGermanica.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Best Text - tłumaczenia specjalistyczne

 • Jaworzno
Robert G.

Z usług Best Text korzystam od kilku lat, nigdy nie zawiodłem się zarówno pod względem ceny, jak i zakresu oferowanych tłumaczeń. Gwarantowana profesjonalna obsługa, polecam wszystkim ceniącym wartość swoich pieniędzy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Tłumacz Przysięgły Języka Ukraińskiego Olesya Gieral

 • Kraśnik
Valentyna A.

Дуже мила пані Олеся швидко і якісно зробила присяжний переклад свідоцтв про народження. Той випадок, коли співпраця принесла радість). Однозначно рекомендую!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)

Artur Tim, LL.M. Eur. (LMU) - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego nr TP/61/23, doradca podatkowy nr 13113

 • Łódź
Adam Milanowski Trockenbau und Hausmeisterservice

PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIETNA KOMUNIKACJA Z PANEM ARTUREM DOSKONAŁA WIEDZA I DORADZWTWO NAPEWNO SKORZYSTAM JESZCZE NIE RAZ Z USLUG PANA ARTURA .

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Profino

 • Inowrocław
Eugeniusz W.

Rozmowy rzeczowe. Wycena przy składaniu zlecenia. Brak opóźnień w realizacji tłumaczeń. Polecam firmę Profino.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

AgencjaTlumaczen.PL - Oddział Piastów - MR.Man Marcin Manuszak

 • Piastów

AgencjaTlumaczen.pl to sieć biur tłumaczeniowych, które oferują profesjonalne usługi translatorskie odbywające się w 100 językach obcych i we wszystkich możliwych parach językowych. To możliwe, ponieważ współpracujemy z ponad 500 tłumaczami – dzięki temu nasze przekłady są na tak wysokim poziomie. Wykonujemy tłumaczenia wszystkich typów - pisemne, w tym przysięgłe, a także ustne różnych rodzajów, w tym tłumaczenia symultaniczne. Niezależnie od tego, czy chcesz przetłumaczyć umowę, podręcznik o budowie silnika turboodrzutowego, stronę internetową, dokumenty do samochodu czy list do znajomego, my jesteśmy gotowi do pomocy. Do tej pory z naszych usług translatorskich skorzystało już kilkaset różnych firm i jeszcze więcej klientów

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Edu Group Grzegorz Dobosz

 • Polkowice
Krzysztof G.

Tłumaczenie nie było zbyt trudne i obszerne, ale praca wykonana szybko, konkretnie i niedrogo. Polecam Pana Grzegorza i jego biuro.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (38)

Biuro tłumaczeń - Polyland

 • Kraków

Biuro tłumaczeń POLYLAND oferuje tłumaczenia pisemne i ustne, uwierzytelnione (przysięgłe), specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawne i prawnicze, tłumaczenia stron internetowych i inne). Tłumaczymy na ponad 30 najpopularniejszych języków świata: - angielski, - włoski, - rosyjski, - norweski, - hiszpański, - niemiecki, - ukraiński, - i wiele innych. Działamy również w zakresie takim jak korekta (merytoryczna i językowa), redakcja tekstu i skład DTP (przygotowanie tekstów do druku). Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Gwarantujemy jakość, komfortowe terminy realizacji, atrakcyjne ceny i przyjazne warunki współpracy. Tłumaczenia przysięgłe w pakiecie -10% (dokumenty samochodowe,

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Biuro Tłumaczeń i Szkoła Języków Obcych Artist

 • Dębica
Monika P.

Od wielu lat mam przyjemność współpracować z Biurem Tłumaczeń i Szkołą Języków Obcych Artist, które cenię sobie przede wszystkim za profesjonalizm, rzetelność, a jednocześnie za sympatyczny kontakt. Szczerze polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)

Biuro Tłumaczeń Technicznych INTEGRA

 • Gliwice
Justyna M.

Firma Integra reprezentuje rzadki w tej branży profesjonalizm i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. To niesamowite, jak można w sprawach niecierpiących zwłoki, takich "na wczoraj", można tak profesjonalnie i rzetelnie załatwić sprawy. Wszystko można załatwić mailowo, bez wychodzenia z domu, nieważne czy mieszkasz w Polsce, czy jesteś poza jej granicami. Bardzo solidna, profesjonalna, cudowna Firma. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, zlecenia realizowane terminowo, profesjonalnie, ekspresowo, również bezbłędnie. Służą pomocą naprawdę we wszystkich kwestiach. Polecam ją wszystkim z czystym sumieniem i z całego serca. Nie wyobrażam sobie już współpracy z żadną inną firmą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)

M.A.Makowscy Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Małgorzata W.

Bardzo jestem zadowolona z szybkiej i sprawnej obsługi świadczonych usług przez p. Makowskich. Dziękuje za zaufanie do ponieważ zapłaciłam, dopiero po otrzymaniu tłumaczenia. Bardzo dziękuję za bardzo dobre tłumaczenie i polecam wszystkim którzy będą chcieli w przyszłości korzystać z tłumaczenia z włoskiego na polski, Pani Makowska jest bardzo miłą i fachową tłumaczką. Super!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)

ALLINTELLECT Sp. z o. o. __ Kancelaria Tłumaczeń Przysięgłych & Akademia Umiejętności Językowych

 • Warszawa
Kamila

Bardzo rzetelna pani tłumacz, zrównoważona i kompetentna. Komunikacja telefoniczna i mailowa przebiegała bardzo dobrze, bez żadnych trudności i opóźnień. Specjalistyczne tłumaczenie było wykonane bardzo starannie, bez przypadkowych omyłek czy niezrozumiałości. Szczerze mogę polecić usługi tej firmy oraz Pani Anny KG. Bardzo dziękuje za usługę. Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Justyna Surmiak

 • Maków Podhalański
Paulina M.

Bardzo szybka odpowiedź, Pani Justyna bardzo szybko przygotowała tłumaczenie. Miły i szybki kontakt, nawet w weekend, na pewno skorzystam z usług Pani Justyny kolejny raz w przyszłości, zdecydowanie polecam. Osoba godna zaufania

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Agnieszka Maniakowska Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego

 • Warszawa
Elżbieta O.

Pani Agnieszka Maniakowska - tlumacz przysięgły języka angielskiego jest przede wszystkim wspaniałą i ciepłą Kobietą!. Bardzo rzetelna, wiarygodna i sumienna. Ponadto wykonała tłumaczenie bardzo szybko a prócz tego otrzymałam przesyłkę poleconą w ciągu dwóch dni. Polecam serdecznie! Elżbieta Orbach

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Dorota Walker Tłumacz Przysięgły

 • Ustroń
Michał

Z całym przekonaniem polecam Panią Dorotę. Błyskawiczne tłumaczenie również i mojej rodzinie pomogło w znaczącym stopniu osiągnąć bardzo ważną sprawę. Doskonały kontakt i przychylność Pani Doroty oraz Czysty profesjonalizm w wykonywanej pracy, mówi samo przez się do kogo zwrócić się z tłumaczeniem. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Tłumacz przysięgły Dagmara Bryl

 • Łódź
Dariusz P.

Witam biuro godne polecenia z moim przypadkiem które opisze, potrzebowałem przetłumaczenia z języka polskiego zgody na wyjazd syna z babcią do Tunezji, gdy poznałem wstępną wycenę przetłumaczenia na język arabski, angielski, francuski, postanowiłem się udać do biura podróży z którego babcia z moim synem mieli wyjechać na wczasy, żeby ustalić czy można przetłumaczyć na język angielski, gdyż ta opcja była najtańsza w przypadku tłumaczy przysięgłych. W biurze podróży dowiedziałem się ze zgoda jest potrzebna tylko w języku polskim potwierdzona notarialnie, bo to polskie służby celne wymagają zgody bez niej syn by nie opuścił kraju z lotniska. Na zakończenie mogę stwierdzić, że trochę namieszałem ale tak to jest jak jest dwóch organizatorów

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)
avatar icon

Biuro Tłumaczeń KONTAKT Zofia Kaczyńska (Tłumacz przysięgły języka niemieckiego)

 • Lubin
Leo J.

Polecam serdecznie korzystanie z usług Pani Zofii! Korzystałem z tłumaczeń wielokrotnie i za każdym razem usługa wykonana była profesjonalnie i w szybkim terminie oraz w przystępnych cenach. Polecam wszystkim szukającym dobrych tłumaczeń językowych!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Biuro Tłumaczeń Elżbieta Krymow

 • Kórnik
Tatiana H.

Я довольна результатом работы, быстрое и качественное реагирование, точность исполнения, полные и доскональные разьяснения -это Еlzbieta Krymow. Моя оченка (5 отлично). Пожелание сотрудникам - держать имидж фирмы на таком высоком уровне. Желаю успехов и процветания! Jestem zadowolona z efektu pracy, szybkiej i wysokiej jakości odpowiedzi, dokładności wykonania, kompletnych i rzetelnych wyjaśnień. Pragnieniem pracowników jest utrzymanie wizerunku firmy na tak wysokim poziomie. Życzę powodzenia i pomyślności!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (43)

BM Global

 • Brzozów
Paweł G.

Bardzo profesjonalnie, szybko i tanio. Pani Beata na bieżąco odpowiadała na moje wszystkie pytania usługa wykonana fachowo (przetłumaczone tak jak się należy - a nie jak niektórzy w Google Translate) polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (25)

Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego

 • Rybnik
Izabela S.

Polecam serdecznie Panią Magdalene ! Ekspresowo wykonana usługa na najwyższym poziomie, zawsze miło i sprawnie. Polecam każdemu współprace z panią Magdaleną :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

SPEKTRUM Tłumaczenia Joanna Mądra

 • Warszawa
Karolina B.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta z zakresu tłumaczenia przysięgłego.skorzystam jeszcze wielokrotnie!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Anna Oliwa TE-Lingua

 • Kraków
Piotr

Serdecznie polecam współpracę w zakresie tłumaczeń przysięgłych.Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zlecenia dokumentów firmy. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Tłumacz przysięgły w innych miejscowościach