Sprawy procesowe Rzeszów - Najlepsi w 2021

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Rzeszowie, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Rzeszów
Maciej S.

Bardzo profesjonalna obsługa i rozwiązywanie problemów w sposób jasny i rzetelny. Polecam Kancelarię Przemysław Fedko jako godnego zaufania prawnika. Dodam tylko że moja sprawa dosyć poważnie skomplikowana została załatwiona w 100% jestem bardzo zadowolony z obsługi prawnej świadczącej przez Pana Mecenasa Przemysława Fedko. Maciek

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Sprawy procesowe Rzeszów
Paweł S.

Profesjonalne podejście, widać było zaangażowanie i bardzo dobre przygotowanie do prowadzonej sprawy. Śmiało mogę polecić tą Kancelarię Adwokacką.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Sprawy procesowe Rzeszów
Kasia M.

Polecamy Adwokata Mariusza, szybko umówiliśmy się na spotkanie, a Pan Mecenas wytłumaczył nam jak rozwiązać sprawę. Dzięki jego zaangażowaniu i fachowej pomocy na każdym etapie postępowania sprawa została zakończona dla nas bardzo pomyślnie. Dziękujemy.

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Sprawy procesowe Rzeszów
Andżelika P.

Serdecznie polecam Pana Mecenasa. Wiedza oraz doświadczenie w pracy widać na pierwszy rzut oka. Pan Mecenas jest bardzo kompetentną osobą i z pewnością rozwiąże nawet największy problem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Sprawy procesowe Rzeszów
Tomasz S.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Sprawy procesowe Rzeszów
Beata G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek - Sprawy procesowe Rzeszów
Pełna Szafa

Współpraca z Panią Adwokat Izabelą Pączek jest dla mnie i mojej firmy ogromną przyjemnością. Pani Izabela poza faktem, że ma ogromna wiedzę poparta doświadczeniem to jeszcze jest osobą niebywale miłą, otwartą i walczącą o swoich klientów. Szczerze polecam!

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Sprawy procesowe Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Sprawy procesowe Rzeszów
Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Sprawy procesowe Rzeszów
Anna G.

Chciałabym wyrazić Uznanie, a zarazem podziękować pani Ewelinie za pomoc w mojej sprawie, czas i pełen profesjonalizm, wytrwałość w reprezentowaniu mojej osoby przy sprawie alimentacyjnej. Bardzo dziękuje, jest pani osoba godna polecenia, sumienna solidna i bardzo pomocna. Z wdzięcznością pani klientka.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Sprawy procesowe Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP - Sprawy procesowe Rzeszów

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

 • Rzeszów

Prawnik, niezależny ekspert prawa pracy, były starszy inspektor pracy. Prawem pracy zajmuje się od ponad 20 lat. Kancelaria świadczy usługi doradztwa z zakresu prawa pracy i BHP. Doradztwo ma charakter nie tylko prawny, ale także biznesowy. Jego celem jest bowiem wybór jak najbezpieczniejszych rozwiązań, ale z zachowaniem potrzeb biznesowych Klienta. Mając na uwadze te potrzeby Kancelaria pomaga Działom Personalnym – w kształtowaniu polityki personalnej i podejmowaniu rozwiązań prawnych bieżących problemów zgodnie z prawem oraz celami i wymogami biznesowymi oraz etycznymi firmy. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę Klienta z zakresu prawa pracy i BHP, udzielając odpowiedzi telefonicznych lub mailowych na bieżące pytania oraz przygotowując

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp - Sprawy procesowe Rzeszów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

 • Rzeszów

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, umowy, pisma procesowe, a także uczestniczymy w negocjacjach. Staramy się maksymalnie zwiększyć szanse Klienta na osiągnięcie pożądanego rezultatu w jak najszybszym czasie. Naszymi sztandarowymi specjalizacjami są prawo rodzinne i prawo karne. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że jesteś pod opieką prawną specjalisty o bogatej wiedzy z dziedziny tego prawa, który znajdzie dla Ciebie najlepsze

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik - Sprawy procesowe Rzeszów

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik

 • Rzeszów

W naszym zespole posiadamy radców prawnych i adwokatów o różnych specjalizacjach co sprawia, iż nasza kancelaria jest w stanie zapewnić Tobie fachową, rzetelną i skuteczną obsługę prawną. Cechujemy się dyspozycyjnością i dbałością o dobro klienta. Nasi prawnicy oferują pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, ubezpieczeniowego, gospodarczego i rodzinnego. Udzielamy również porad i konsultacji mobilnie.

Kancelaria Adwokacka Anna Para

 • Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Sprawy procesowe 35-036 Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • 35-036 Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Sprawy procesowe Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Klaudia K.

Z czystym sumieniem polecamy kancelarie ResLegal! Współpracę podjęliśmy z kancelarią w związku z upadłością konsumencką. Sprawą zajęła się pani Natalia, która również reprezentowała nas w sądzie. Sprawa zakończyła się ze skutkiem pozytywnym dla nas, oczywiście dzięki pani mecenas.

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Sprawy procesowe Głogów Małopolski

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
 • 12 km od Rzeszów
Kasia S.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Justyną Żurawicką-Czaplak. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać. Zawsze przygotowana i na każdej rozprawie bardzo zaangażowana. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadała szybko i konkretnie. Sprawa wygrana! Będę polecać!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska - Sprawy procesowe Jarosław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

 • Jarosław
 • 47 km od Rzeszów
Beata B.

Pełne zaangażowanie Pani Adwokat w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie .Polecam z całego serca.

Adwokat Tomasz Gargaś - Sprawy procesowe Stalowa Wola

Adwokat Tomasz Gargaś

 • Stalowa Wola
 • 59 km od Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Gargasia świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych zgodnie z zasadami sztuki i etyki adwokackiej, w której główną rolę odgrywa najwyższa staranność i troska o interes prawny naszych Klientów. Każda sprawa traktowana jest w sposób wszechstronny poprzez pogłębioną analizę prawną wykorzystując dotychczasowe rozwiązania prawne oraz tworząc nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań Klienta przed podjęciem

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka - Sprawy procesowe Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka

 • Stalowa Wola
 • 59 km od Rzeszów
Urszula J.

Sprawnie i na temat

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego - Sprawy procesowe Radom

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego

 • Radom
Ewa W.

Rzetelna i profesjonalna współpraca. Uczciwy człowiek. Polecam.

Kancelaria adwokacka

 • Tarnów

KANCELARIA PRAWNA MK - Sprawy procesowe Tarnów  Oddział Katowice

KANCELARIA PRAWNA MK

 • Tarnów Oddział Katowice
Joanna Ł.

Jestem bardzo zadowolona, szybka konkretna porada. W przypadku procesu na pewno skorzystam z Kancelarii Prawnej MK w celu poprowadzenia mojej sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
Jarosław Ś.

Profesjonalnie i rzetelnie. Została omówiona moja sytuacja prawna oraz został przedstawiony sposób rozwiązania tego problemu.

PGH

 • Zamość

Kancelaria Adwokacka Bartosz Baraniak

 • Zamość

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Sprawy procesowe Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski

 • Kielce
Magda n.

Bardzo mi Pan Mecenas pomógł. Polecam innym, miła kulturalna i fachowa obsługa, cały zespół w kancelarii jest zawsze pomocny, nawet jak mecenasa nie było, to jak przyszła zawsze spotkałam się z ciepłym przyjęciem i uzyskałam informacje, których akurat potrzebowałam.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak - Sprawy procesowe Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak

 • Kielce
FHU Edward

Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem! Profesjonalne podejście, szybkość w działaniu oraz wyjątkowo miły kontakt. Pan Michał pomógł nam w rozwiązaniu sprawy, nad którą inni radcy załamywali ręce. Na pewno będziemy stałym klientem.

Prawnik Express - Sprawy procesowe Kielce

Prawnik Express

 • Kielce
Tomasz P.

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

BSS Private Fund Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Kielce

BSS Private Fund Sp. z o.o.

 • Kielce
Halina K.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski - Sprawy procesowe Kielce

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski

 • Kielce
Mateusz W.

Bardzo fachowa, miła a przede wszystkim skuteczna pomoc prawna w sprawie spadkowej. Z czystym sercem polecam !!!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska - Sprawy procesowe Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

 • Lublin
Tomasz M.

Dziękuję za radę. Super kontakt - super pomoc. Postawienie mojej sprawy w innym świetle (okiem drugiej osoby) sprawiło, że całe zdarzenie nabrało innego znaczenia i w efekcie doszło do jego pozytywnej finalizacji.

Kancelaria Radcy Prawnego Angelique Guillot - Ławnik - Sprawy procesowe Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Angelique Guillot - Ławnik

 • Lublin
Wieslaw M.

Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretne przedstawienie zagadnienia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski - Sprawy procesowe Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski

 • Lublin
Grzegorz C.

Uprzejmie wysłuchał i wyjaśnił sprawę w sposób prosty i zrozumiały.

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer - Sprawy procesowe Lublin

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer

 • Lublin

Usługi, które oferujemy to cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2009. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Lublin, Piaseczno, Warszawa, Świdnik. Zapraszamy do zadawania pytań.

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Lublin

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Izabela Z.

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jakuszewska

 • Lublin
Teresa K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam od Pani Mecenas. Wyciągnęła mojego syna z niezłej opresji, w którą wpakował się przez totalną pomyłkę. To bardzo sumienna i przesympatyczna osoba. Bardzo dziękuję Pani Mecenas.

Kancelaria Adwokacka, adw. Karolina Stolat-Sierpińska - Sprawy procesowe Lublin

Kancelaria Adwokacka, adw. Karolina Stolat-Sierpińska

 • Lublin

Kancelaria specjalizuje się w: - prawie karnym, - prawie rodzinnym, - prawie spadkowym. Kancelaria prowadzi także PORADY ONLINE. Jako właściciel jestem przekonana, że nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także nieszablonowe myślenie, dobrze rozwinięta inteligencja emocjonalna i szybkie łączenie faktów przez pryzmat ustaw i paragrafów jest swoistą receptą sukcesu. Pełna transparentność w kwestiach finansowych to jeden z moich podstawowych pryncypiów prowadzenia usług, które doceniają moi Klienci.

W&W Agencja Detektywistyczna - Sprawy procesowe Lublin

W&W Agencja Detektywistyczna

 • Lublin

Mamy ponad 7 lat doświadczenia w branży detektywistycznej na terenie całego kraju. Aktualnie pracujemy głownie w województwie lubelskim oraz mazowieckim. Jesteśmy wstanie dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zawsze pragniemy chronić swoich klientów dlatego nasze działania są wykonywane w pełnej dyskrecji jednocześnie profesjonalnie wykonane. W naszej załodze mamy tylko licencjonowanych detektywów. Zapraszamy do bezpłatnej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomóc.

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Lublin

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Janusz K.

Rzeczowa i konkretna, wydaje się być idealnym adwokatem.

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Sprawy procesowe Kraków

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

 • Kraków
Marta Z.

Serdecznie polecam Pana Adwokata. Sprawa przeprowadzona wzorowo.

Kancelaria Prawna

 • Kraków

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Kancelaria stawia na profesjonalizm, skuteczność, zaufanie oraz wszechstronność i szybkość działania. Wieloletnie doświadczenie współpracowników -specjalistów w każdej dziedzinie prawa owocuje licznym gronem zadowolonych Klientów. Kancelaria współpracuje z Adwokatami, Radcami Prawnymi, Notariuszami i Rzeczoznawcami. Atutem Kancelarii Prawnej jest świadczenie usług oraz reprezentowanie Klientów w ramach krakowskiej centrali oraz czterech oddziałów na terenie całego kraju. Za cel Kancelaria stawia sobie osiągnięcie jak najbardziej optymalnego i efektywnego rozwiązania problemów prawnych Klientów, którym zapewnia rzetelność,

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Kraków

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Kraków

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Krystian K.

Pan Michał to bardzo rzetelny i wysoce wykwalifikowany Radca Prawny. Bardzo zaangażowany w swoje sprawy. Zdecydowanie godny polecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Skrzypczak - Sprawy procesowe Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Skrzypczak

 • Kraków
Katarzyna P.

Polecam Mecenasa Dawida ponieważ jest on bardzo profesjonalną i (co najważniejsze) skuteczną osoba. Wykazał on duże zaangażowanie jeśli chodzi o moją sprawę, z którą zmagałam się od dłuższego czasu. Obsługa na najwyższym poziomie oraz fajne podejście do klienta.

Porady Prawne Online

 • Kraków

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Śmierzchalska

 • Kraków

Kancelaria adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność. Klientom biznesowym proponujemy również stałą obsługę prawną. Nie ustajemy w staraniach, by nasza firma stanowiła wzór profesjonalizmu w zakresie usług prawnych. Oferujemy indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej, a nasze usługi prawne wykonujemy kierując się potrzebami oraz interesami klientów. Nasza kancelaria współpracuje m.in. z notariuszami, komornikami, geodetami i rzeczoznawcami majątkowymi, co zapewnia kompleksowość świadczonych usług prawnych. Zapraszamy do współpracy.

Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Kraków

Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Bronisław G.

Pan Tomasz Staszak zleconą Mu sprawę analizuje szczegółowo i załatwia ją szybko i sprawnie. Dlatego też polecam współpracę z Panem wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej, a będziecie zadowoleni, tak jak ja.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Sprawy procesowe Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Amesoft

Szczerze polecam. Pan Wojciech Zięba prowadził naszą sprawę. Sprawa zakończyła się szybko i oczywiście pomyślnie dla nas. Podczas pierwszego spotkania to co zwróciło naszą uwagę to to, że Pan Wojciech dokładnie nas wysłuchał, ocenił realnie nasze szanse i przedstawił możliwe warianty zakończenia sprawy. Dopiero na podstawie rzetelnej oceny sytuacji wspólnie podjęliśmy decyzję o współpracy.

Rudna mała Bzianka Rzeszów Matysówka Krasne więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.