Sanatorium Szczecin

Najlepsze Sanatoria w Szczecinie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 4 firm
w kategorii Sanatorium

 • Anna

  • Barlinek

  Wybranie odpowiednich turnusów rehabilitacyjnych jest niełatwe, ale Anna na pewno pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Physio Care

  • Rokietnica

  To niezawodne sanatorium rehabilitacyjne z miejscowości powiat poznański to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie branżowe. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jesienny to profesjonalny dom opieki dla pań starszych również schorowanych. Dzięki wieloletniemu wydarzeniu w sferze opieki nad seniorami, potrafimy zagwarantować, że Twoi ukochani będą pod dobrą opieką sprawdzonego opiekuna. Do jakiegoś z swoich użytkowników podchodzimi indywidualnie. Wiemy, iż wszystka starsza osoba cierpi inny rodzaj i kolejne czekania w istocie opiekuna. Nie jacy będą wyglądać usługi w normalnych czynnościach takich jak prowadzenie zakupów, inni a będą wyglądać pomocy doraźnej liczących na codziennych obowiązkach pielęgnacyjnych. Jeżeli chce Ciż na opiece osoby starszej w jakiś dzień tygodnia, koniecznie zetknij się z jesienne znanego zakładzie opieki, który odpowiada znakomitej klasy usługi pielęgnacyjne w ciemnych

 • Jeszcze nie masz sanatorium prywatnego? Gabinet Fizjoterapii i Masażu "łucja to wspaniały wybór. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Dołącz do naszych Sanatoriów i Uzdrowisk

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto