Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Dwie Plamki. Profesjonalne usługi sprzątające

2

O specjaliście

Cześć, jesteśmy małą rodzinną firmą, która chętnie wspomoże Was w utrzymaniu czystości w Waszym domu i biurze. Wyręczymy Was w takich czynnościach jak mycie okien, wszelkich przeszkleń i balustrad, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej oraz czyszczenie elewacji i kostki brukowej a także paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się również kompleksowym sprzątaniem klatek schodowych. Pracujemy na wyspecjalizowanym sprzęcie, którego efektem jest wysoka jakość naszych usług. Wykorzystujemy środki czystości, które posiadają niezbędne certyfikaty. Nasi klienci to nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Jesteśmy pracowici, uczciwi, rzetelni i można na nas w pełni polegać. Zlecone nam prace spełnią Twoje największe oczekiwania.
Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Emilia M. 7 października 2021
Pozytywna opinia

samochód czysty jak nigdy dotąd, okna w domu błyszczą, a i na kanapach dzięki nim jakos przyjemniej się leży. swoją pracę wykonują rzetelnie i na najwyższym poziomie. z całego serca polecam!

Marika M. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej uslugi. Pan miły, komunikatywny z fachem w ręku. Polecamy 😀

Małgorzata M. 27 września 2021
Pozytywna opinia

Skorzystałam z pomocy firmy przy czyszczeniu kostki brukowej, oraz myciu okien w domu jednorodzinnym i efekty przerosły moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i już planuję kolejne zlecenia dla Dwóch Plamek, bo wiem że mnie nie zawiodą. Wysoka kultura osobista, pracowitość i duże umiejętności (nie licząc sprzętu wysokiej jakości!)! Bardzo polecam.

Mariusz K. 21 września 2021
Pozytywna opinia

Czystość gwarantowana. Jakość, sprzęt nowy, pracownik b. miły.

Sebastian S. 21 września 2021
Pozytywna opinia

Do dziś nie mogę uwierzyć, że można wyczyścić takie plamy na tapicerce. Już szukałem nowych foteli, a tutaj miła niespodzianka. Po odbiorze auta środek jak nowy. Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Dwie Plamki. Profesjonalne usługi sprzątające

Powiązane produkty i usługi: Sprzątanie po remontach,  Sprzątanie biur Szczecin, Sprzątanie po remontach Szczecin

Oferta

Czyszczenie tarasów
Polska - Szczecin
do uzgodnienia

Oferta polega na czyszczeniu balkonów, tarasów, kostki brukowej. Cena ustalana indywidualnie.

Pranie dywanów
Polska - Szczecin
do uzgodnienia

Oferta polega na odkurzeniu oraz wypraniu dywanu. Cena zależna od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju dywanu.

Pranie tapicerki meblowej
Polska - Szczecin
do uzgodnienia

Pranie tapicerki meblowej, czyli pranie kanap, foteli, krzeseł, pufy. Cena ustalana indywidualnie, zależna od rodzaju zabrudzenia oraz rodzaju mebla.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Łączna 25/6, Szczecin

NIP

851-326-45-76

Telefon

884****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/dwieplamki

Skontaktuj się