Rzeczoznawca budowlany - Najlepsi w 2020

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani Blisko Ciebie, 2020

2 855 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 2 855 firm
w kategorii Rzeczoznawca Budowlany

Rzeczoznawca budowlany
Monika i.

Pan Krzysztof wykonywał dla nas odbiór mieszkania deweloperskiego. Temat był dla nas niezwykle ważny ze względu na opóźnienie w oddaniu mieszkania przez dewelopera. Pan Krzysztof odznacza się fachową wiedzą, jest punktualny i rzeczowy. Dodatkowo jest elastyczny, ponieważ potrafił się dostosować się do zmiany terminu odbioru w ostatniej chwili. Dodam, że Pan Krzysztof wykonuje odbiory na terenie Wrocławia, a dla nas zgodził się przyjechać do Opola. Na maile i wiadomości odpowiada błyskawicznie. Na miejsce odbioru stawił się punktualnie, określił również ramy czasowe, w których odbiór mieszkania będzie się odbywał. Dysponował profesjonalnymi narzędziami – mierniki laserowe, mierniki wilgotności, poziomica, kątownice, itp. Korzystając z

Rzeczoznawca budowlany
Dzienny Dom Senior-wigor

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała, kosztorys dokładny, uwzględniający wszystkie moje sugestie, cena za usługę zadowalająca. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z usług Pana Michała.

Rzeczoznawca budowlany

Rewelacyjny Przegląd Budynku

Warszawa

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

Po prostu zleć zadanie przeglądu budynku profesjonalistom firmy TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI z miejscowości Warszawa. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy powiatu Warszawa są jednymi z najlepszych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Rzeczoznawca budowlany

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

03-109 Warszawa

IBMP

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy IBMP - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Rzeczoznawca budowlany
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Rzeczoznawca budowlany

Zaufaj fachowcom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij ARCOST Projektowanie Nadzór Budowlany Piotr Janik. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rzeczoznawca budowlany

Paweł

Kobylany

Szukający oceny stanu technicznego budynku winien niezwłocznie zgłosić się do Paweł i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Rzeczoznawca budowlany

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz z Sochaczewa będzie najszybszą drogą. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Rzeczoznawca budowlany

Tani Przegląd Techniczny Budynku

Spytkowice

AK Projekt
Przemysław B.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Działamy na terenie całej Polski, w szczególności na terenie Polski południowej . Oferujemy swoje usługi na wszelkich etapach procesu budowlanego począwszy od koncepcji poprzez projekty budowlane do projektów wykonawczych, przetargowych i warsztatowych włącznie. Projekty konstrukcyjne wykonywane przez nasze biuro są zoptymalizowane pod kątem zużycia materiału oraz kosztu wykonawstwa i dostępnych technologii. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu obiektów sportowych, komercyjnych, przemysłowych, mieszkaniowych itp. Wykonujemy projekty zarówno w konstrukcjach stalowych, żelbetowych, drewnianych jak i murowych. Dodatkowo wykonujemy również kosztorysowanie, certyfikaty oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, a także inwentaryzacje, opinie techniczne i ekspertyzy budowlane. Prace wykonujemy solidnie i terminowo. Więcej informacji na stronie www.akprojekt.net. Zapraszam do współpracy i kontaktu.

Rzeczoznawca budowlany

Znakomita Ekspertyza Techniczna

Tarnów

PROMIAR Sp. z o.o.
Agnieszka H.

Rzetelny, rozeznany w rynku, praca odzwierciedla oczekiwania Klienta. Stały kontakt telefoniczny. Każda rzecz wyjaśniana na bieżąco. Pan bardzo się stara, aby Klient był zadowolony. Polecam serdecznie.

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Rzeczoznawca budowlany

IMPACT Sp. z o.o.

Gdańsk
Tt Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Kompetentni szybcy w działaniu i słowni. Szybko uzyskałem ofertę zaraz praktycznie po kontakcie. Skontaktowałem się telefonicznie i ustaliłem cenę oraz termin realizacji. Wykonawca pojawił się w umówionym terminie o uzgodnionej godzinie. Nie było żadnych problemów.

Rzeczoznawca budowlany

Opłacalny Przegląd Techniczny Budynku

Łódź

Usługi Budowlane i Szkoleniowe Dariusz Birek

Eksperci z Usługi Budowlane i Szkoleniowe Dariusz Birek złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Rzeczoznawca budowlany

DRAKKAR

Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Rzeczoznawca budowlany

Biuro Inżynierskie PROBUD

Gdańsk
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym) - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 ( Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)) - badania termowizyjne obiektów budowlanych - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych) - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty) - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych zapraszam do współpracy

Rzeczoznawca budowlany

BRPB Jarosław Hotała

Wrocław
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

Rzeczoznawca budowlany

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI

Zielonka
Beata W.

Profesjonalny, rzetelny, uczciwy człowiek. Dotrzymywał terminów, tego, na co się umawiał. Wykonawca najwyższych lotów.

Rzeczoznawca budowlany

Ocena Stanu Technicznego Budynku

Gliwice

CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany
Grzegorz K.

Zleciłem firmie wykonawczej budowę mojego domu jednorodzinnego na postawie indywidualnego projektu budowlanego. Realizacja konstrukcji budynku przebiegała do pewnego momentu bez większych problemów, jednakże po rozdeskowaniu stropu, słupów, belek i schodów ujawniły się liczne niedoróbki, na które zwrócili mi uwagę pracownicy innej firmy, która miała kontynuować dalsze prace budowlane w moim budynku. Zasugerowali, abym poszukał rzeczoznawcy budowlanego, który oceni ewentualne nieprawidłowości. Poszukując ofert usług rzeczoznawcy budowlanego natrafiłem w Internecie na pana prof. Mariusza Jaśnioka z firmy ‘CorrTEST’. Pan Mariusz wykonał oględziny i badania ‘podejrzanych’ elementów konstrukcji budynku, przeprowadził analizy obliczeniowe i

Rzeczoznawca budowlany

Doskonałe Ekspertyzy Budowlane

Wyry

F.U. "MS Budownictwo"

Przygotowanie ekspertyz budowlanych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. FU MS Budownictwo ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rzeczoznawca budowlany

Ekspertyzy Budowlane

Oświęcim

THERMO-INSTAL dr inż. Rafał PITRY, Eur Ing

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ekspertyz budowlanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom THERMO-INSTAL dr inż Rafał PITRY Eur Ing. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rzeczoznawca budowlany

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

Warszawa
NEXBUD Sylwester Kęska

Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Rzeczoznawca budowlany

QALUX

Wrocław

Szukasz rzeczoznawcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, firma QALUX jest tym, czego potrzebujesz. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Rzeczoznawca budowlany

Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany

Białystok

RW PROJEKT Usługi Inżynierskie Rafał Wójcik
Śląsko - Małopolski Oddział Straży Granicznej

RW Projekt wykonał Świadectwo Charakterystyki Energetycznej obiektu użyteczności publicznej. Bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, cena i jakość usługi, ekspresowy termin realizacji usługi. Polecam.

Rzeczoznawca budowlany

Laboratorium badawcze - Unilab

Warszawa
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Rzeczoznawca budowlany

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski

Warszawa
JARMAR Sp. z o.o.

Firma ENTERM PROJEKT KRZYSZTOF MACIEJEWSKI jest rzetelna i profesjonalna. Realizuje powierzone zadania. Rekomenduję ENTERM PROJEKT KRZYSZTOF MACIEJEWSKI jako dobrego i sprawdzonego przedsiębiorcę.

Rzeczoznawca budowlany

Kosztorysowanie

Olsztyn

MZ Pracownia Projektowa Mateusz Zdunek
Magdalena M.

Pan Mateusz wykonywał mi dokumentację związaną ze zmianą sposobu użytkowania. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Pan Mateusz załatwił wszystkie formalności w urzędzie bez angażowania mnie. Zdecydowaną zaletą jest możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze i udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na każdy temat. Zdecydowanie polecam Magdalena.

Rzeczoznawca budowlany

Najlepsze Kosztorysowanie

Kołobrzeg

Biuro Doradztwa Budowlanego

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kosztorysowania z powiatu kołobrzeskiego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rzeczoznawca budowlany

Biuro Obsługi Budownictwa

Markowa
MILBET

Pełen profesjonalizm, człowiek godny polecenia, usługi zgodne z zakresem. Ceny przyzwoite, dobry kontakt.

Rzeczoznawca budowlany

Pierwszorzędna Ekspertyza Techniczna

Kłodzko

Kompleksowa Obsługa Inwestycji
usługi budowlano- kamieniarskie

Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Marcina w zakresie kosztorysowania robót na różnych etapach realizacji. Szybko, fachowo, a przede wszystkim zaangażowany od początku do końca.

Rzeczoznawca budowlany

Audyko Paweł Kozielski

Rybnik

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest przegląd budynku. Zarezerwuj termin!

Rzeczoznawca budowlany

AMB Mateusz Branewski

Górzno

Dotarcie do doskonałej oceny stanu technicznego budynku może być trudne, ale AMB Mateusz Branewski na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Rzeczoznawca budowlany

Towarzystwo Konsultantów Polskich Cracovia Consultants Sp. zo.o.

Kraków
Bożena K.

Słowny, punktualny, dokładny, pozostawia po sobie porządek.

Rzeczoznawca budowlany

Najwyższej Klasy Kosztorysanci Budowlani

Wrocław

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE

Firma CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z powiatu Wrocław oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Rzeczoznawca budowlany

TOKU Projekt

Boniewo

Specjaliści z TOKU Projekt złożą Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Rzeczoznawca budowlany

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

Kraków

Inwest Krak Inż. Stanisław Szczepanowicz
Maria T.

W zakresie przeglądów obiektów budowlanych świadczymy takie usługi jak: Wykonywanie okresowych przeglądów budowlanych, przeglądów instalacji gazowych, przeglądów kominiarskich oraz wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych i odgromowych. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem świadectw energetycznych jak i badaniem efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych, badaniem efektywności energetycznej urządzeń grzewczych. Drugim zakresem działalność jest realizacja inwestycji i remontów gdzie szczególnie jest kładziony nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanym prac. W dziale usługi budowlane możecie Państwo zapoznać się z zakresem świadczonych usług budowlanych. Pamiętając, że w naszym kraju często inwestuje się drogo, a nawet bardzo drogo. Nasza działalność pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas przy prowadzeniu inwestycji czy remontu. Potrafimy zoptymalizować koszty każdej inwestycji. Potrafimy wyeliminować błędy podczas prowadzenia inwestycji i ostrzec przed nadciągającym ryzykiem. Działalność naszej firmy w zakresie przeglądów budowanych i pozostałych branż prowadzimy na terenie całego kraju. Działalność naszej firmy w zakresie robót budowlanych i instalacyjnych skoncentrowana jest w województwie małopolskim głównie na terenie miasta Krakowa i okolic. Nasza firma to sprawdzony, uczciwy i sumienny partner w budownictwie.

Rzeczoznawca budowlany

Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane

Głogów

Nadal nie znalazłeś operatu szacunkowego, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Rzeczoznawca budowlany

Grzegorz Wełnic

Mogilno
Florian S.

Jestem bardzo wdzięczny Panu Grzegorzowi za fachową pomoc. Znalazłem się w bardzo ciężkim położeniu ponieważ lekkomyślnie, przedwcześnie zapłaciłem wykonawcy całe należne wynagrodzenie za remont mieszkania. Wykonawca nie tylko nie wykonał całości prac, ale to co wykonał obarczone było bardzo poważnymi usterkami. Na dodatek zniknął z budowy. Pan Wełnic bardzo energicznie zadziałał, sporządził opinie wykonanych prac z wykazaniem usterek, opracował harmonogram koniecznych napraw i zmusił wykonawcę do przystąpienia do pracy. Jestem Panu Grzegorzowi za to bardzo wdzięczny, bardzo wysoko oceniam Jego profesjonalizm.

Rzeczoznawca budowlany

Technicore Przemysław Bodziony

Mszana Dolna
Katarzyna B.

Bardzo polecam usługi p. Przemysława. Przystępna cena, wyjątkowa staranność przy wykonywaniu powierzonej pracy. Doskonały kontakt. Polecam innym i sama na pewno jeszcze skorzystam. Dziękuję :-)

Przegląd Budowlany

Kostrzyn nad Odrą

PHU ARCHIPRO

Zawodowcy z PHU ARCHIPRO to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży przeglądu budowlanego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Rzeczoznawca budowlany

Solidne Ekspertyzy Budowlane

Ożarów Mazowiecki

KMD Diagnostyka Budowli Sp. z o.o.

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ekspertyz budowlanych i zatrudnij KMD Diagnostyka Budowli Sp z oo. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Rzeczoznawca budowlany

Przegląd Budynku

Suwałki

EUROENERGIA
Jan M.

EUROENERGIA - Firma ,rzetelnie i profesjonalnie wykonująca swoje zadania z zakresu inżynierii. Przed przystąpieniem do zadania po wstępnym omówieniu zagadnienia dotyczącym wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku ze strony firmy profesjonalnie przedstawiono zakres działań niezbędny do wykonania zadania. Podczas wizji lokalnej na rozpatrywanym obiekcie dokonano szczegółowej weryfikacji stanu rzeczywistego budynku w nawiązaniu do projektu budynku. Zakres oględzin dokonano od strony wszystkich przegród budowlanych budynku oraz instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Zadanie wykonano dokładnie i z należytą starannością.

Rzeczoznawca budowlany

INWENTBUD Robert Majsterek

Garwolin

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego kosztorysowania z Garwolina do realizacji zaplanowanych działań? Firma INWENTBUD Robert Majsterek jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rzeczoznawca budowlany

USŁUGI Dariusz Piwowar

Jaworzno

USŁUGI Dariusz Piwowar

Wykonuję kosztorysy szczegółowe , do banków , kosztorysy powykonawcze , kosztorysy ofertowe .Wyceny w branży budowlanej na terenie śląska : remontowe , inwestycyjne , kubaturowe ( bez instalacji ) . Wyceny sporządzam na programie Norma Pro .Wykonuje opinie budowlane . Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej , jestem rzeczoznawcą kosztorysowym SKB . Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie w branży budowlanej .

Rzeczoznawca budowlany

Atlas Budownictwo

Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

Rzeczoznawca budowlany

Profesjonalni Rzeczoznawcy Budowlani

Bielsko-Biała

Inżynierska Obsługa Nieruchomości "Novator" Karol Przyłucki
Katarzyna S.

Pan Karol to profesjonalny, rzetelny kierownik budowy. Świetna współpraca, zawsze dostępny, mocno zaangażowany. Nadzorował budowę mojego domu, pomógł w dopełnieniu formalności. Gdy pojawiły się problemy z jednym z wykonawców, pomógł mi rozwiązać spór na moją korzyść. Nawet już po zakończeniu współpracy przy budowie, mogłam liczyć na Jego pomoc i doradztwo. Z usług jestem bardzo zadowolona, polecam.

Rzeczoznawca budowlany

Maciej Wysocki

Szczecin
Bartosz Malinowski studio architektonicznych

Współpraca z Panem Maciejem przebiegała na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane profesjonalnie i w terminie co bardzo ważne w branży budowlanej.

Rzeczoznawca budowlany

Fantastyczne Kosztorysowanie

Ciechanów

Usługi kosztorysowe.

Już od kilku lat pracownicy Usługi kosztorysowe realizują usługi z zakresu fantastycznego kosztorysowania, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

BAUHAUS Zenon Ćwik - Rzeczoznawca budowlany Paczków

Solidny Przegląd Budynku

Paczków

BAUHAUS Zenon Ćwik

Sprawdź firmę BAUHAUS Zenon Ćwik jeśli szukasz doświadczonych ludzi do solidnego przeglądu budynku w miejscowości Nysa lub sąsiednim mieście. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Rzeczoznawca budowlany

Tanie Operat Szacunkowy

Kraków

DTW Tomasz Wójcik

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DTW Tomasz Wójcik posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Rzeczoznawca budowlany

CONCRETE Andrzej Wolański

Białystok

Ten rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - CONCRETE Andrzej Wolański to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rzeczoznawca budowlany

PUH TECHPOL MIROSŁAWA ZDEB

Karpacz

Takiej oferty oceny stanu technicznego budynku szybko nie znajdziesz w miejscowości powiat jeleniogórski i okolicy, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnej oceny stanu technicznego budynku to bez wahania zobacz PUH TECHPOL MIROSŁAWA ZDEB. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Jakiej usługi szukasz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.