Prawo ubezpieczeniowe Poznań - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Ubezpieczeniowego w Poznaniu, 2022

116 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo ubezpieczeniowe Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 116 Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego z Poznania złożyło 52901 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa ubezpieczeniowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego w 2022 r. z Poznania.

Prawo ubezpieczeniowe Poznań
Marcin L.

Pomimo bardzo młodego zespołu firmy Twój Mecenas byli oni najkonkretniejsi! Fachowo, szczegółowo, a co najważniejsze dla mnie bardzo przejrzyście przedstawili swoją ofertę. Później kontakt normalnie ekspres! Życzę im dalszych sukcesów i wiem, że odniosą sukces! Polecam tych młodych fachowców z całego serca. Jeszcze raz Panie Macieju bardzo Wam dziękuję za pomoc.

5.0 (25 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego z Poznania

Jacek Z.

Dziękuję za profesjonalną pomoc w sprawie rodzinnej. Pan Mecenas okazał się profesjonalistą, poświęca czas również po godzinach pracy Kancelarii. Na każde pytanie udzielał pełnej i wyczerpującej odpowiedzi. W sposób konkretny i rzeczowy prowadził sprawę zakończoną pełnym sukcesem. Bardzo skuteczny i konsekwentny w działaniu. Polecam!

5.0 (49 opinii)
Dragon Daniel Dybizbański

Bardzo fachowa pomoc, ponadto przemiłe i profesjonalne podejście do klienta. Ogromne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Polecam Panią Adwokat.

5.0 (36 opinii)
Mikołaj K.

Bardzo polecam! 😊 Bardzo dobry rzeczowy adwokat prowadził moja sprawę i wszystko zakończyło się pomyślnie. PEŁEN PROFESJONALIZM, za co jeszcze raz bardzo dziękuję!

4.71 (97 opinii)
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Przemysław B.

Konkretne, profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy cechuje Pana mecenasa od pierwszego kontaktu z klientem aż do jej finału. W tym przypadku sprawa rozwodowa zakończyła się na jednej półgodzinnej rozprawie - tak jak mecenas przewidywał. To nie tylko świetny prawnik, ale także porządny, dobry człowiek, któremu można zaufać. Polecam.

5.0 (19 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Ubezpieczeniowego i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Agata O.

Jestem bardzo zadowolona z Pani usługi. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, z każdym detalem. Szybki kontakt oraz szybkie odpowiedzi na moje pytania. Super pokierowanie sprawy w taki sposób, że udało mi się moją sprawę rozwiązać w pozytywny dla mnie sposób. Polecam jak najbardziej i dziękuje Pani Stefanio!

5.0 (6 opinii)
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)
Katarzyna Ł.

Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc. Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, Pan Mecenas pomógł mi wygrać sprawę, dzięki poleceniu pomógł również mojej rodzinie.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Doradcy Podatkowego

Pani mecenas Natalia Uracz jest osobą znakomicie orientującą się w meandrach przepisów prawa. Życzliwa i cierpliwa, potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Osoba godna polecenia.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawna Konrad Strauss

 • Poznań
Robert M.

Bardzo dobra obsługa. Duża wiedza, cierpliwość, zrozumienie i dobra wola. Dziękuję.

5.0 (2 opinie)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Barbara Z.

Na każdym etapie sprawy kompletna informacja o postępach. Zdecydowanie polecam, bo otrzymałam więcej, niż oczekiwałam. Śmiało skorzystajcie z usług!

5.0 (91 opinii)

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher

 • Poznań
Łukasz K.

Naprawdę pomocna i bardzo miła. Pani Agata zapewniła doskonałą obsługę, wykazując się profesjonalizmem i dużą dbałością o wszystkie szczegóły mojej umowy z deweloperem. Odpowiadała na moje liczne pytania podczas porady prawnej doradczej.

5.0 (25 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
Michał T.

Znalazłem mecenasa przez Oferteo. Kontakt był błyskawiczny, po zapytaniu, telefon zwrotny dostałem w ciągu 5 minut, już w pierwszej rozmowie powiedział mi co mam zrobić. Jestem bardzo zadowolony.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

5.0 (17 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

 • Poznań
Piotr C.

Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Michał T.

Profesjonalna, szybka pomoc. Bardzo duży zakres działań w ramach jednej usługi. Otwartość na potrzeby klienta.

5.0 (26 opinii)

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

 • Poznań
Anna L.

Szybka odpowiedź. Fachowa współpraca, pomoc telefoniczna i mailową. Odpowiednia osoba, która zna się na swoim zawodzie.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

 • Poznań
Magda R.

Niestety mam trudną sytuację po rozstaniu z mężem. Walczę o alimenty oraz ustalenie kontaktów z dzieckiem. Kancelaria Adwokacko Radcowska udziela mi bezcennej pomocy w tej sprawie. Jestem wdzięczna i polecam.

5.0 (27 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Serafin

 • Poznań
Mateusz K.

Polecam, pełen profesjonalizm i skuteczność, zleciłem sprawę mojego kredytu w CHF, czekam na rozstrzygnięcie sądu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

 • Poznań
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
Emilia S.

Pani Kamila bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Bardzo szybko i sprawnie udzieliła mi porady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) co więcej, sposób w jaki to zrobiła był zrozumiały dla człowieka nie zajmującego się przepisami i paragrafami :) polecam!

5.0 (8 opinii)

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

 • Poznań
Anna Z.

Bardzo dobry kontakt z Panią Mecenas. Odpowiedź rzeczowa i widać duże zaangażowanie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski

 • Poznań
Dariusz F.

Szybka i fachowa obsługa. Sprawa zakończona pełnym sukcesem, a Pan Krzysztof doskonale tłumaczył każdą wątpliwość i pytania jakie kierowałem w trakcie prowadzenia sprawy. Godny polecenia człowiek!

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

 • Poznań
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

5.0 (3 opinie)

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Domański Kancelaria Prawna

 • Poznań
Maciej L.

Pomocna porada prawna ze spraw rodzinnych. Porada trwała 30 minut

5.0 (1 opinia)

Universal Inkasso sp. z o.o.

 • Poznań
Janusz K.

Usługa windykacji należności za ubezpieczenie została wykonana bezbłędnie.

5.0 (1 opinia)

Aliant Krzyzowska

 • Poznań
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Łukasz Mieloch

 • Poznań
Zofia M.

Błyskotliwy prawnik i super człowiek, szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Maciocha

 • Poznań
Piotr S.

W sprawach rozwodowych, w ogóle w spr. rodzinnych i podziałach majątku Kancelaria godna polecenia. Pani Mecenas jest osobą o ogromnej wiedzy, intuicji i empatii. Wzorowa współpraca ma każdym etapie. Osoba o dużej kulturze, którą warto polecić, kiedy się pojawią kłopoty.

5.0 (4 opinie)

Intrata Finanse & Ubezpieczenia

 • Poznań
ALE. ALEKSANDRA PRZYBYSZ

Szybki kontakt, szybka reakcja na propozycję zmian w ofercie, sprawne załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk

 • Poznań
Bartosz Q.

Świetna współpraca! Satysfakcjonujące rozwiązanie wydawałoby się beznadziejnej i z góry przegranej sprawy rozwodowej. Fachowe doradztwo, ogromne doświadczenie. Profesjonalne podejście i skuteczne metody działania w sprawie o kontakty z dziećmi. Bardzo kreatywnie, pomysłowo i odważnie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (11 opinii)

Radca prawny Łukasz Jórdeczka

 • Poznań
JAROSŁAW K.

SUPER SUPER I JESZCZE RAZ SUPER JAK W POPRZEDNIEJ OPINII W 100% SKUTECZNY. W MOJEJ OCENIE SAME POZYTYWY.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Łukasz Jórdeczka

 • Poznań
Adam

Usługi na najwyższym poziomie, duża wiedza i kompetencje. Polecam Wszystkim

5.0 (1 opinia)

Jakub Mikłasz

 • Poznań
Marta D.

Polecam gorąco, warunki umowy dotrzymane, pracę oceniam na bardzo dobry, cieszę się, że mógł mi pomóc szybko i efektownie:) pozdrawiam i zostawiam komentarz jako podziękowanie.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?