Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

Poznań

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obroniłam z wyróżnieniem pracę magisterską pt. Umowa deweloperska ze szczególnym uwzględnieniem wzajemnych zabezpieczeń stron. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej i pozytywnie zdanym egzaminie zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sądowej, pomagam moim Klientom w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego. Prowadzę także bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych m.in. z branży budowlanej, finansowej i handlowej.

Reprezentowałam klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami ścigania a także organami administracji państwowej i samorządowej m.in. w zakresie sporów bankowych, budowlanych, ochrony konkurencji i konsumentów.

Moim celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej pomocy w rozwiązaniu każdego problemu prawnego. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. W trosce o najwyższą jakość usług współpracuję m.in. z doświadczonymi doradcami podatkowymi, doradcami bankowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami i rzeczoznawcami.

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

38 opinii

Pozytywna (38)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Hubert J. 24 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pani adwokat na poziomie 11 w skali 1-10. Bardzo dobry kontakt po mimo odległości Gdynia-Poznań, nawet podczas choroby nie zawiodła! Przez 3 lata trwania sprawy wszystkie wygrane. (Rozwód + apelacja + alimenty). Polecam w 100%. Jeżeli zajdzie taka potrzeba skorzystam bez zastanowienia!

Agnieszka S. 10 października 2022
Pozytywna opinia

Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem w moją sprawę, Pani Mecenas nie tylko profesjonalnie podeszła do tematu, jest bardzo kontaktowa, a przy tym konkretna. Mój rozwód był trudną przeprawą, ale z Panią Mecenas czułam się bezpiecznie. Sprawa zakończona sukcesem, polecam Panią Angelikę.

Paulina P. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Do Pani Mecenas przyszłam po otrzymaniu powiadomienia o odbyciu kary pozbawienia wolności, dosłownie na ostatnią chwile - nie licząc, że cokolwiek w moim przypadku da się jeszcze zrobić. Jednak Pani mecenas wywalczyła dla mnie dozór elektroniczny. Za co jestem ogromnie wdzięczna bo to było naszym celem. Oczywiście z czystym sumieniem mogę polecić Panią Angelikę…jest nie tylko ŚWIETNYM adwokatem, ale wkłada w swoją prace całe serce, nie traktuje żadnej sprawy powierzchownie, zawsze stara się pomóc w każdy możliwy sposób. Czułam się naprawdę spokojniejsza wiedząc ze właśnie Pani Angelika zajmuje się moją sprawą.

Daniel D. 17 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo fachowa pomoc, ponadto przemiłe i profesjonalne podejście do klienta. Ogromne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Polecam Panią Adwokat.

Katarzyna B. 1 lipca 2020
Potrzebny adwokat do porady prawnej, prawo karne, Poznań
Pozytywna opinia

Kompetentna, niezwykle rzeczowa ale i ciepła, pełna empatii i zrozumienia jeśli musiałabym jeszcze raz skorzystać z porady to tylko do niej i choć rozmowa trwała tylko ponad godzinę, nie skończyło się dalszą współpracą dziękuję za wszystkie słowa i rady które od Pani dostałam.

Robert S. 3 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Nieprawdopodobnie szybki i rzeczowy kontakt. Dobrze działająca kancelaria.

Marlena Z. 27 listopada 2019
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia. Panie mecenas niezwykle profesjonalnie zajmują się powierzonymi im sprawami. Współpraca z takimi profesjonalistkami to czysta przyjemność.

Dominika C. 27 listopada 2019
Pozytywna opinia

Fachowa obsługa, kompetencja i świetny kontakt z Klientem. Polecam.

Anna K. 24 listopada 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi pani mecenas. Super!

Kinga L. Poznań, 5 lipca 2019
Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, Poznań
Pozytywna opinia

Dariusz J. Poznań, 14 czerwca 2019
Adwokat do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Poznań
Pozytywna opinia

Monika Z. 3 czerwca 2019
Szukam adwokata, prawo karne, Poznań
Pozytywna opinia

Pani mecenas, podeszła do mojej sprawy rzeczowo, kompetentnie. Rozmową i zainteresowaniem oraz planem działania wzbudziła moje zaufanie. Jest bardzo kontaktowa i życzliwa. Wykazała pełne zrozumienie sytuacji i od razu przystąpiła do działania. Dziękuję za pomoc.

Roksana M. 2 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Pani Angelika jest bardzo miła osobą. Z dużym zaangażowaniem skupia się na swoje pracy. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Angeliki.

Jarosław T. 20 marca 2019
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Poznań
Pozytywna opinia

Szybka reakcja, pozytywne nastawienie frontem do potencjalnego mocodawcy.

jolanta S. 13 marca 2019
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia. Polecam Panią Mecenas

Kamil D. FNK , 7 marca 2019
Pozytywna opinia

Pani Mecenas wykazała się wszechstronną wiedzą i kompetencją podczas Due diligence przedmiotowej nieruchomości. Pani Angelika sprawiła, że cały proces zakupu nieruchomości przebiegał w poczuciu dużego bezpieczeństwa i pomocy na każdym kroku. Polecam Panią Mecenas.

Paweł R. 7 marca 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z klientem. Rzetelnie załatwiane sprawy. Polecam!!!

Anna S. 7 marca 2019
Pozytywna opinia

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Mecenas Angelikę Rucińską. Pani Mecenas przywróciła wiarę w przedstawicieli tego zawodu. Bardzo zaangażowana, o wysokiej kulturze oraz pełna empatii jest oparciem dla swoich klientów. Szczerze polecam!

Małgorzata J. 5 marca 2019
Pozytywna opinia

Sprawa dotyczyła ochrony dóbr osobistych. Pani adwokat uważnie mnie wysłuchała, poinformowała o wszystkich możliwościach uzyskania celu w mojej sprawie, jak również o ewentualnych zagrożeniach i ryzyku. Odbyło się to w bardzo serdecznej i nie krępującej atmosferze, co było dla mnie również ważne, jak dla wielu osób które na co dzień nie mają do czynienia z prawnikami czy sądem. Profesjonalnie, rzetelnie, sprawnie i co najważniejsze z oczekiwanym skutkiem. Gorąco POLECAM!!!

Anna i. 5 marca 2019
Pozytywna opinia

Bardzo miła i z osobistym podejściem do sprawy Pani Mecenas. Zawsze można dzwonić o każdej porze

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Ogrodowa 20/3, Poznań

WWW

www.rucinska-adwokat.pl

Telefon

506 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ARTEM ANGELIKA RUCIŃSKA
Imię (pierwsze) ANGELIKA
Drugie imię MONIKA
Nazwisko RUCIŃSKA
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-10
NIP 7792377935
Regon 302079315

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Stare Miasto
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61820
Poczta Poznań
Ulica ul. Ogrodowa
Numer nieruchomości 20
Numer lokalu 3

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-08-20
Data powstania 2018-08-20
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-10
Data wznowienia działalności 2019-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się