Prawo budowlane Poznań - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego w Poznaniu, 2022

130 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo budowlane Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 130 Specjalistów od Prawa Budowlanego z Poznania złożyło 62990 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa budowlanego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w 2022 r. z Poznania.

Prawo budowlane Poznań
Agnieszka M.

Dobry kontakt i dostępność telefoniczna. Szybki termin spotkania. Profesjonalne podejście do tematu. W trakcie spotkania - komfortowe warunki, odpowiednia ilość czasu przeznaczona dla klienta, uzyskane informacje wyczerpują temat, sympatyczna atmosfera w trakcie spotkania. Polecam.

5.0 (26 opinii)
Katarzyna C.

Pan Jacek Konieczny jest bardzo dokładny. Jestem w trakcie współpracy. Wszystko przebiega bardzo profesjonalnie. Krótko mówiąc: doskonały fachowiec. Doskonale doradza, jak i stara się pomóc w każdej sytuacji. Polecam!

4.43 (14 opinii)
Janusz A.

Polecam współpracę z mecenas Miarzyńską. Kancelaria godna polecenia, potrafi zaradzić w wielu sytuacjach. Doskonały kontakt, wszechstronna wiedza.

5.0 (6 opinii)
Ewelina K.

Byłam zrezygnowana, myśląc, że w mojej sprawie nie da się nic zrobić. Pismo, świetne. Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu Polecam, polecam, polecam.

5.0 (122 opinie)
Małgorzata S.

Profesjonalne podejście do sprawy z dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam z moją sprawą do tej kancelarii, ponieważ otrzymałam profesjonalną pomoc. Polecam.

5.0 (19 opinii)
Paweł K.

Z Panią Ewą współpracuję już od kilku lat. Kompleksowo obsługuje rozwijane przeze mnie spółki - start-up'y technologiczne. Prowadzi także skomplikowanie sprawami spadkowymi związanymi z odzyskaniem mienia utraconego w wyniku zmian ustrojowych. Miłe i spokojne usposobienie Pani Ewy całkowicie maskuje jej rzeczywisty charakter. Z całą odpowiedzialnością mogę ją nazwać "rekinem w spódnicy". Gdy znajdzie chociażby najmniejszy paragraf, casus, cokolwiek, co można wykorzystać w sprawie na korzyść klienta, to już nie odpuści. Jej determinacja jest zaiste wyjątkowa. Pani Ewa cechuje się także bardzo mocnym zaangażowaniem w sprawy, który prowadzi oraz kreatywnością, niekiedy proponując nieszablonowe rozwiązania. Oprócz ugruntowanej wiedzy prawniczej

5.0 (7 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Budowlanego z Poznania

Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

5.0 (3 opinie)
Plywood

Współpraca z firmą Helios LEX przebiega na najwyższym poziomie, przekraczającym moje oczekiwania. Firma wyróżnia się elastycznym podejściem do klienta, terminowością w realizacji usług, wyrozumiałością. Doświadczenie całego zespołu, bogaty warsztat jest niezwykle cenny w przypadku klientów wymagających i ceniących sobie jakość usług i czas. Dla jeszcze niezdecydowanych serdecznie polecam!

5.0 (49 opinii)
Michał T.

Znalazłem mecenasa przez Oferteo. Kontakt był błyskawiczny, po zapytaniu, telefon zwrotny dostałem w ciągu 5 minut, już w pierwszej rozmowie powiedział mi co mam zrobić. Jestem bardzo zadowolony.

5.0 (7 opinii)
Małgorzata C.

Bardzo dobra kancelaria. Niezaprzeczalnie Mecenas Angelika Rucińska zna się na swojej pracy. Rzetelność, konsekwencja w dążeniu do celu, pełen profesjonalizm. Dla każdego klienta szuka indywidualnych rozwiązań, spełniających oczekiwania. Polecam współpracę z ww. Kancelarią.

5.0 (36 opinii)
K J.

Zanim doszło do spotkania w kancelarii już podczas telefonicznych rozmów Pani mecenas bardzo zaangażowana i bardzo przejrzyście przedstawiła możliwości poprowadzenia sprawy tak, że podczas spotkania to była już tylko formalność podpisania umowy. Z czystym sumieniem polecam.

4.67 (98 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)
Anna H.

Pisanie komentarzy po "wygranym" rozwodzie nie jest najlepszym pomysłem, ale tak długo szukałam odpowiedniej Pani Mecenas, że muszę jakoś dać upust emocjom. Dziękuję Pani Joanno!

5.0 (17 opinii)
Bożena K.

Pani Iwona bardzo szybko odpowiedziała na moje pytanie przez Oferteo. Równie szybko i profesjonalnie i co pewnie najważniejsze zgodnie z moimi oczekiwaniami została rozwiązana sprawa w Sądzie. Serdecznie polecam kancelarię pani Iwony. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (20 opinii)
Paweł T.

Polecam. Mecenas Maciej Szwejda jest godny zaufania. Posiada dużą wiedze i doświadczeniem. Uczciwie podchodzi do klienta.

5.0 (10 opinii)
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki

 • Poznań
Grzegorz Ł.

Profesjonalne podejście do klienta i poświęcony czas przyniósł efekty wygranej sprawy. Pozdrawiam.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

 • Poznań
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Konrad Strauss

 • Poznań
Robert M.

Bardzo dobra obsługa. Duża wiedza, cierpliwość, zrozumienie i dobra wola. Dziękuję.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

5.0 (5 opinii)

Aliant Krzyzowska

 • Poznań
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (2 opinie)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Piotr W.

Pełny profesjonalizm na każdym etapie postępowania. Pomimo ogromu materiału i złożoności sprawy zawsze przygotowana, Pani Iwona imponuje wiedzą prawniczą ora zaangażowaniem!

5.0 (99 opinii)

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Raburska

 • Poznań
Piotr G.

Mecenas pomagała mi w sprawie spadkowej o zachowek i przy kredycie CHF. Obie sprawy poprowadzone bardzo dobrze. Kancelaria wyprowadziła sprawę o zachowek na prostą po poprzednim mecenasie, który mecenasem był chyba tylko z nazwy. Dlatego mogę polecić z czystym sumieniem. 

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
K.S Klimhurt

Bardzo solidna obsługa, wnikliwa weryfikacja czynności w postępowaniu, szybkie i pozytywne wykonywanie powierzonych zadań. Bardzo polecam.

5.0 (8 opinii)

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher

 • Poznań
Piotr W.

Profesjonalna i kompleksowa pomoc obrońcy w sprawie karnej. Duże zaangażowanie na wszystkich etapach sprawy i bardzo dobra znajomość procedury sądowej.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski

 • Poznań
Sebastian D.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Muszę pochwalić profesjonalizm i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.

5.0 (5 opinii)

BMHR Sp. z o.o.

 • Poznań
Mariza N.

Bardzo profesjonalna Firma, współpraca przebiegła bez zastrzeżeń w tym również doradztwo. Wysoki poziom estetyki i świetna organizacji pracy co ważne sprawnie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

 • Poznań
Anna Z.

Bardzo dobry kontakt z Panią Mecenas. Odpowiedź rzeczowa i widać duże zaangażowanie.

5.0 (1 opinia)

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Domański Kancelaria Prawna

 • Poznań
Maciej L.

Pomocna porada prawna ze spraw rodzinnych. Porada trwała 30 minut

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Łukasz Mieloch

 • Poznań
Zofia M.

Błyskotliwy prawnik i super człowiek, szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Maciocha

 • Poznań
Piotr S.

W sprawach rozwodowych, w ogóle w spr. rodzinnych i podziałach majątku Kancelaria godna polecenia. Pani Mecenas jest osobą o ogromnej wiedzy, intuicji i empatii. Wzorowa współpraca ma każdym etapie. Osoba o dużej kulturze, którą warto polecić, kiedy się pojawią kłopoty.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk

 • Poznań
Bartosz Q.

Świetna współpraca! Satysfakcjonujące rozwiązanie wydawałoby się beznadziejnej i z góry przegranej sprawy rozwodowej. Fachowe doradztwo, ogromne doświadczenie. Profesjonalne podejście i skuteczne metody działania w sprawie o kontakty z dziećmi. Bardzo kreatywnie, pomysłowo i odważnie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (11 opinii)

Radca prawny Łukasz Jórdeczka

 • Poznań
JAROSŁAW K.

SUPER SUPER I JESZCZE RAZ SUPER JAK W POPRZEDNIEJ OPINII W 100% SKUTECZNY. W MOJEJ OCENIE SAME POZYTYWY.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Łukasz Jórdeczka

 • Poznań
Adam

Usługi na najwyższym poziomie, duża wiedza i kompetencje. Polecam Wszystkim

5.0 (1 opinia)

Jakub Mikłasz

 • Poznań
Marta D.

Polecam gorąco, warunki umowy dotrzymane, pracę oceniam na bardzo dobry, cieszę się, że mógł mi pomóc szybko i efektownie:) pozdrawiam i zostawiam komentarz jako podziękowanie.

5.0 (1 opinia)

Lexpert Grupa Prawna

 • Poznań
Małgorzata C.

Tak powinno się świadczyć usługi prawnicze. Zupełnie inne, proaktywne podejście do klienta. Kontakt o każdej porze dnia i błyskawiczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości związane ze sprawą.

5.0 (5 opinii)

Czyżewski Nowojski Ostaszewski spółka komandytowa

 • Poznań

BALKEL Błażej Kiełbiowski

 • 61-313 Poznań

inspektor nadzoru inwestorskiego, inspektor nadzoru, nadzór inwestorski, inwestor zastępczy, inżynier kontraktu, kierownik budowy, opinie techniczne, ekspertyzy techniczne, zarządzanie budową, konsulting budowlany, konsulting inwestycyjny, kompleksowa obsługa inwestycji, odbiory budynków, przeglądy okresowe budynków, nadzór i szkolenia BHP,

Artmost s.c.

 • Poznań

Jesteśmy firmą architektoniczną działająca na rynku od 2015 roku, obsługująca klientów głównie w północno- zachodniej części Polski (Gorzów wlkp, Szczecin, Koszalin, Bydgoszcz, Poznań). Zajmujemy się kompleksowym rozwiązywaniem problemów dotyczących inwestycji budowlanych i nieruchomości, niezależnie od wielkości. Od doboru lub adaptacji nieruchomości do potrzeb klienta, wskazania wymaganych dokumentów, inwentaryzację, projekt budowlany, projekt aranżacji wnętrz, projekt wykonawczy, po nadzór budowlany nad inwestycją. Z naszej oferty skorzystali m.in.: Enea Energetyka, US Poznań, POSiR Poznań, ADM Bydgoszcz, TBS Szczecin, Polska Spółka Gazownictwa, Kruk S.A., PKP PLK Polskie Linie Kolejowe S.A.

Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Aleksandra Celmera w Poznaniu specjalizuje się w szczególności w sprawach gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, karnych oraz administracyjnych. Oferuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, w której posiada wieloletnie doświadczenie, jak i kompleksowe doradztwo we wszelkich dziedzinach prawa, w tym zastępstwo prawne przed sądami oraz innymi instytucjami, również dla klientów indywidualnych. Doświadczony zespół, który współtworzy Kancelarię, podejmuje wszelkie starania, aby zmaksymalizować satysfakcję Klienta i w pełni profesjonalny sposób świadczyć usługi.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOMINIKA GĄSIOR

 • Poznań

Kancelaria zajmuje się projesjonalnym consultingiem w zakresie prawa budowlanego, mieszkaniowego oraz cywilnego. Usługi kierowane są do wszystkich uczestników procesu budowlano-inwestycyjnego, w tym do inwestorów, generalnych wykonawców, wykonawców oraz osób prywatnych. Zawiłość i wysoka dynamika zdarzeń zachodzących podczas procesu budowlanego wymaga aktywnego i konkretnego działania. Oferta Kancelarii przygotowana jest z myślą o wszystkich koniecznych etapach i prawdopodobnych zdarzeniach, jakie wystąpić mogą podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego.

Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?