Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pakowaniem i Konfekcjonowaniem w Bydgoszczy, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Pakowanie i konfekcjonowanie

Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz
Bogdan K.

Usługi wykonane przez waszą firmę zostały wykonane wzorowo nie mam żadnych zastrzeżeń i z chęcią polecę je innym.

Drukarnia Color-Print - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz
Piotr I.

Firma Drukarnia Color-Print od ponad 25 lat specjalizuje się w kompleksowej produkcji opakowań kartonowych (m.in. dla branż spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej), ofertę uzupełniają stendy, displaye, materiały reklamowe, informacyjne oraz pozycje dziełowe. Wśród klientów znajdują się firmy z całej Polski, jak też w coraz większym stopniu z zagranicy. Drukarnia realizuje zlecenia według projektów klientów, służąc szerokim doradztwem w zakresie grafiki i technologii wykonania. Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie klientów są głównym celem firmy. Drukarnia ma możliwość zastosowania technologii UV co pozwala zadrukowywać nie tylko standardowe kartony, ale też podłoża niewsiąkliwe, np. folię, plastik czy kartony metalizowane. Do produkcji mogą być wykorzystane podłoża o grubości do 1,2 mm oraz tektura falista o grubości maksymalnej do 1,6 mm. Nowoczesny park maszynowy pozwala na interesujące uszlachetnienia prac przy utrzymaniu wysokiego tempa produkcji. Zakup nowej maszyny KBA 145 to kolejny krok w rozwoju firmy realizowany w 4 kwartale 2016 roku. Maszyna KBA 145 pozwala na druk konwencjonalny z lakierem w maksymalnym rozmiarze arkusza 145 x 106 cm dla podłoży do 1,2mm.

Igor P.

Firma jest uczciwa, wykwalifikowany zespół. Polecam współpracę z nimi.

DDT Logistics Sp. z o.o. - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

KONFEKCJONOWANIE ( etykietowanie, pakowanie ) * MAGAZYNOWANIE * PRZEŁDUNKI * ORGANIZACJA TRANSPORTU * DYSTRYBUCJA TOWARU * Szczegółowe informacje na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie www.ddtrading.com.pl

KATI

 • Bydgoszcz

Dołącz do naszych Firm Pakujących i Konfekcjonujących w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Firma Pakująca i Konfekcjonująca i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
JOWISZ - DODATKI DO ŻYWNOŚCI Sp. Z O.O. - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

Pełnimy specjalistyczne usługi magazynowe takie jak: przygotowanie towarów do finalnej wysyłki, konfekcjonowanie( rozbrylanie ), przeładunki interwencyjne, przepakowywanie, etykietowanie, foliowanie, foliowanie folia termokurczliwa, nowoczesny system magazynowy do zarządzania gospodarką magazynową, zarządzanie numerami partii i serii oraz datą ważności, wprowadzania i wyprowadzania towarów w partiach żądanych przez klienta dla towarów jednorodnych i typu mix. Gwarantujemy: Usługi magazynowe i logistyczne na terminalu zlokalizowanym w dzielnicy Glinki miasta Bydgoszczy, ul. Glinki 144 w bezpośrednim sąsiedztwie Bydgoskiego Parku przemysłowego; powierzchnie magazynowe wyposażone w nowoczesny sprzęt przeładunkowy, szybki dostęp do

DDT Logistics Sp. z o.o. - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

Nasz firma oferuje od 2013 roku usługi magazynowanie, organizacji transportu, dystrybucji towarów, przeładunki interwencyjne. W styczniu 2019 roku firma przeniosła się do nowego magazynu i biur zlokalizowanych na ul. Witebskiej 1A w Bydgoszczy. Dzięki temu zdecydowanie zwiększyły się nasze możliwości dotyczące obsługi logistycznej, outsourcingu magazynowego i konfekcjonowania. Nowo powstałe centrum logistyczne jest wyposażone w profesjonalny sprzęt i regały wysokiego składu. Latem 2019 roku hala zostanie doposażona w rampę hydrauliczną, która znacznie zwiększy efektywność naszej pracy.

Zakład budowlano-handlowy "Bene-bud" - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

Nasza firma realizuje zlecenia takie jak - budowy obiektów przemysłowych, handel konstrukcjami hal i halami, budowy placów składowych oraz parkingów. Podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

PRODUKCJA FOLII LDPE I OPAKOWAŃ FOLIOWYCH Worki z tworzywa oryginał ,dopuszczone do kontaktu z żywnością ,worki dostosowane do specyfiki produkcji klientów (na zamówienie) Worki z tworzywa wtórnego (recykling) worki na odpady , do ziemi do kory również pod indywidualne zamówienia klienta

Vertica Łukasz Rutkiewicz - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

AUH Fine Arts s.j. - Pakowanie i konfekcjonowanie Bydgoszcz

AUH Fine Arts s.j.

 • Bydgoszcz

Istniejemy od 1991 r. Wykonujemy wszelkie druki offsetowe oraz sitodrukowe. Posiadamy własne studio graficzne oraz introligatornię. Wykonujemy m.in. torby papierowe, foldery i katalogi, teczki, plakaty, kalendarze, naklejki, opakowania kartonowe do różnego rodzaju towarów. Od lat doceniani za jakość druku (np. na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Kalendarzy "VIDICAL 2000" - nagroda specjalna za jakość druku"; "Obsesja papieru i tworzyw" 2007 - MISTRZOSTWO NA WIELKĄ SKALĘ - 1 nagroda)

Anna Jowalewska

 • Bydgoszcz

PPHU DUDEX

 • Bydgoszcz

Monika Weinert

 • Bydgoszcz

Zakład Aktywności Zawodowej "OSiR"

 • Białe Błota
 • 8 km od Bydgoszcz

Zakład Aktywności Zawodowej powstał w 2006r., prowadzi działalność usługowo - wytwórczą, Zaliczany jest do sektora podmiotów ekonomii społecznej, obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, działa na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, zatrudnia 23 osoby niepełnosprawne. Wykonuje materiały reklamowe: banery, reklamy, kubki z nadrukiem oraz wyroby rękodzielnicze. Zajmuje się również utrzymywaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów oraz pielęgnacją terenów zielonych. Zakład bierze udział w wielu przedsięwzięciach mających na celu pokazanie możliwości osób niepełnosprawnych.

Palarnia Kawy Baumgart - Pakowanie i konfekcjonowanie Żołędowo

Palarnia Kawy Baumgart

 • Żołędowo
 • 9 km od Bydgoszcz

Marka Baumgart Kaffee to firma funkcjonująca na rynku od 7 lat. Obecnie działamy w 3 zasadniczych segmentach: Palarnia Kawy specjalizująca się w produkcji marek własnych, wytwórnia rzemieślniczych czekolad, trufli, pralin i szeroko rozumianej galanterii czekoladowej, zakład konfekcjonowania herbaty, przypraw, ziół oraz wszelkich innych produktów spożywczych W swojej działalności stawiamy na elastyczność oraz na bardzo krótki czas realizacji zleceń.

"WOD-BUD-REM" Kamil Marek - Pakowanie i konfekcjonowanie Brzoza

"WOD-BUD-REM" Kamil Marek

 • Brzoza
 • 11 km od Bydgoszcz
Fundament - nadzór i realizacja inwestycji budowlanych

Bardzo rzetelna firma, współpracowaliśmy na kilku dużych budowach i z czystym sumieniem polecam ich jako profesjonalistów.

jakub iwanowski

 • Dobrcz
 • 16 km od Bydgoszcz

FOL-KOLOR - Pakowanie i konfekcjonowanie PRZYSIEK

FOL-KOLOR

 • PRZYSIEK
 • 33 km od Bydgoszcz

Nadruki na foliach. Wykonywanie różnych opakowań ( worków )

Rizoma sp. z o.o. - Pakowanie i konfekcjonowanie Przysiek

Rizoma sp. z o.o.

 • Przysiek
 • 33 km od Bydgoszcz

Rizoma sp. z o.o. to polska firma, łącząca w sobie nowoczesność wytwarzania z tradycją kulinarną Polski. Produkujemy dodatki do żywności oraz naturalne mieszanki przyprawowe. Lata pracy i nabyte doświadczenie sprawiły, że nasze wyroby znamionuje wyjątkowa nuta smakowa charakterystyczna dla tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Nasze specjalności to: zaopatrzenie przemysłu mięsnego zaopatrzenie przemysłu rybnego zaopatrzenie restauracji, hoteli, firm gastronomicznych naturalne mieszanki przyprawowe przyprawy dla klienta detalicznego usługi mieszania i pakowania. Pozdrawiamy Zespół Rizoma!

Natura Land Sp. z o.o.

 • Koronowo
 • 21 km od Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to produkcja na zlecenie, sprzedaż maszyn i linii spozywczych. Teren działania firmy to woj. kujawsko-pomorskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Kowalska-Kośmider

 • Mrocza
 • 30 km od Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Nasza specjalność to produkcja transport handel, na terenie polska.

OLTOM-KARTON

 • Wąwelno
 • 31 km od Bydgoszcz

Kandex Sp.j

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

Produkcja koncentratów spożywczych budynie, kisiele, galaretki proszek do pieczenia ,cukier waniliowy,konfekcjonowanie żelatyny, mleka w proszku, serwatki,amoniaku,przyprawy piernikowej,sody,usługowe konfekcjonowanie produktów sypkich jak również produktów pakowanych na wadze wielogłowicowej takich jak bakalie,cukierki,orzechy, Posiadamy specjalistyczny mieszalnik do mieszania produktów ciężkich, mas trudnych do wymieszania.Konfekcjonowanie płynów w buteleczki 9 ml, jak również możliwość rozlewania płynów w buteleczki do 500 ml.Świadczymy kompleksowe usługi zgodnie z życzeniem klienta , istnieje możliwość produkcji pod markę .Zrealizowaliśmy projekt współfinansowany ze środków unijnych w ramach którego zakupiliśmy dwa specjalistyczne

ZPHU Hurtownia Wielobranżowa X

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną art.chemii gospodarstwa domowego , szkolnych i biurowych , kwiatów sztucznych ,małego AGD, wyrobów tytoniowych , zabawek. Posiadamy własny zakład produkcji wkładów do zniczy i zniczy . Posiadamy w swoim asortymencie ponad 10 tys pozycji . Dodatkowo zajmujemy się obsługą magazynową . Posiadamy magazyny o łącznej powierzchni 2500 m . Świadczymy swój transport , konfekcjonujemy towar wg zleceń klientów. Firma działa na rynku od 1975 roku . Zatrudniamy ok 30 pracowników .

Z.P.U.H. Jułga Szczepan

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

WisKar

 • Gniewkowo
 • 37 km od Bydgoszcz

Konsultantka avon

 • Sadki
 • 38 km od Bydgoszcz

Patryk Goczkowski

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to pomiary i przeglądy instalacji elektrycznych, obsługa obiektów i wspólnot mieszkaniowych w zakresie elektryki i automatyki - sterowania oświetlenia, urządzeń wentylacji, kotłowni, wykonywanie - montaż i naprawy instalacji elektrycznych, osprzętu tablic, gniazd. Wykonujemy zlecenia od 1998. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Kraków. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Drukarnia Ekspres

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Print-Partners

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to opakowania tekturowe i plastikowe, na terenie Polska.

JABA Jarosław Barczykowski

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

PPHU LUK-PLAST - Pakowanie i konfekcjonowanie Inowrocław

PPHU LUK-PLAST

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Naszą misją jest osiągniecie pozycji silnego partnera dla producentów wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce i za granicą. Produkcję opieramy o 4 linie granulacyjne firmy EREMA oraz załogę 30 osób wykwalifikowanej kadry. Początki działalności w branży to rok 1998 i z każdym upływem następnych lat staramy się wdrażać nowe technologie oferując wysokiej jakości surowce, jak i fachową obsługę klienta. Nowoczesny park maszynowy oraz czysty odpad poprodukcyjny pozwala na wytwarzanie pełnowartościowych re-granulatów oraz dostosowanie ich parametrów do potrzeb klienta. Zapewniamy rzetelną współpracę i oferujemy własny transport. Rozbudowane zaplecze magazynowe pozwala na realizację zleceń z dnia na dzień. Z myślą o Naszych klientach powiększyliśmy

W&W s.c. W.Orzechowski W.Szczepkowski - Pakowanie i konfekcjonowanie Inowrocław

W&W s.c. W.Orzechowski W.Szczepkowski

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
Anna G.

Produkcja rękawów, półrękawów, taśm, worków bezbarwnych lub barwionych z nadrukiem lub bez. Na życzenie klienta wykonujemy moletkę antypoślizgową, perforację. Jesteśmy producentem worków wentylowych w całości zgrzewanych bez dodatków klejących. Wielkość nawojów w przypadku rękawów i taśm do 250kg.

ADA-PLUS SWIETŁANA JAROSŁAWCEW - Pakowanie i konfekcjonowanie Toruń

ADA-PLUS SWIETŁANA JAROSŁAWCEW

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

AM PLASTIK

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Handel różnego rodzaju opakowaniami oraz detalami z tworzyw sztucznych, pojemniki, folie, worki , wiadra, woreczki, zaslepki. Obszar dzialania to cała Polska gównie województwa kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie, śląskie. Obszar naszego działania to również kraje UE głównie Niemcy, Austia, Belgia, Francja, Holandia jak i również Szwecja, Norwegia i Finlandia.

ADA PLUS - Pakowanie i konfekcjonowanie Toruń

ADA PLUS

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Firma ADA PLUS specjalizuje się w rozlewaniu cieczy (rozlew usługowy), konfekcjonowaniu kosmetyków, etykietowania butelek, słoików. Dostarczamy również opakowania pod chemię gospodarczą, kosmetyki oraz produkty spożywcze.

DP TRADE

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Visaron Global Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Manago Media Group Sp zoo

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

WKWADRAT Architekt Wnętrz - Pakowanie i konfekcjonowanie Toruń

WKWADRAT Architekt Wnętrz

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Karolina S.

Moje zlecenie było nietypowe, ponieważ szukałam biura projektowego do nawiązania współpracy ze swoim biurem nieruchomości. Firma ta wykazała się fantastycznymi projektami, dzięki którym możemy wspólnie budować wizerunki swoich firm i wspierać polską gospodarkę. Fantastyczny kontakt telefoniczny sprawił, że z góry wybrałam tę firmę.

Karolina Falkowska-Tomczak

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Biurfol Sp. z o.o. - Pakowanie i konfekcjonowanie Toruń

Biurfol Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

BIURFOL jest przedsiębiorstwem o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych zgrzewanych z folii PVC oraz PP. Naszą najmłodszą linią i produktem wizji odpowiedzialności społecznej biznesu, jest BIURFOL-NATURALNIE! Minimalistyczne i eleganckie artykuły biurowe z tego asortymentu, pochodzą z recyklatu PVC i mogą podlegać ponownemu przetworzeniu na surowce. W swoim produkcyjnym portfolio mamy już ponad 300 wzorów artykułów użytku biurowego, jak i gadżetów marketingowo-reklamowych. Te ostatnie, tworzone pod marką BIURFOL PERSONAL, to efekt wspólnej pracy naszego zespołu i Klientów. Firmy, które zwracają się do nas,

F.H.U. Pak Technik

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

PHU ASMAR

 • Janikowo
 • 50 km od Bydgoszcz

Roman Barlik

 • Osiek nad notecią
 • 48 km od Bydgoszcz

Wostal - Pakowanie i konfekcjonowanie Cekcyn

Wostal

 • Cekcyn
 • 48 km od Bydgoszcz

Spawanie : - MIG -MAG -MMA Cięcie ( piła taśmowa ) Doświadczenie w budowie oraz spawaniu, kontenerów, zbiorników, konstrukcji stalowych itp Możliwość usługi poza siedzibą firmy.

Gospodarstwo Sadownicze Mateusz Pluta

 • Łobżenica
 • 52 km od Bydgoszcz

PPH DARCHEM

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz
Jan B.

Nie muszę już szukać chemii w różnych sklepach. Wszystko w jednym miejscu.

FHU Justyna Sadecka

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz

PRACOWNIA KRAWIECKA - EVA

 • Janowiec Wielkopolski
 • 54 km od Bydgoszcz

Konfekcja damska,dziecięca,przeróbki,dekoracje okienne szyjemy dla klientów indywidualnych,przedsiębiorstw zobacz: pracowniaeva@wp.pl

Perfolity Project - Pakowanie i konfekcjonowanie Kruszwica

Perfolity Project

 • Kruszwica
 • 57 km od Bydgoszcz

Perfolity Project to zespół profesjonalistów, którzy do wytyczonych zadań podchodzą z dużą dbałością, prezycją o najmniejszy detal, a przede wszystkim – zamiłowaniem. Nasza oferta to szeroko pojęte usługi outsourcingowe. Pomysł na działalność zrodził się z ogromnej potrzeby poszukiwania rzetelnych wykonawców usług tej gałęzi. Dzięki nam, firmy produkcyjne, ale i niewielkie działalności mają okazję do skorzystania z zaawansowanych technologii pakowania swoich wyrobów i produktów, a ponadto – ich oklejania, brandowania, etykietowania i innych usług pokrewnych. Pakowanie, które może przybierać rozmaite formy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze wyzwania, a konkretnie – zapakować najbardziej wymagające przedmioty. Pakowanie

AB - Pakowanie i konfekcjonowanie Ciechocinek

AB

 • Ciechocinek
 • 58 km od Bydgoszcz

Złom-Plast Kottus Marcin

 • Raciążek

Bydgoszcz więcej...
Jakiej usługi potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.