Pakowanie i konfekcjonowanie Kraków - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pakowaniem i Konfekcjonowaniem w Krakowie, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pakowanie i konfekcjonowanie Kraków - Ranking Najlepsi 2021

Pakowanie i konfekcjonowanie Kraków
Drukarnia Leyko

Wieloletnia współpraca przebiega sprawnie, bezkonfliktowo w sposób kulturalny oraz profesjonalny. Życzymy sobie, aby dalsza współpraca przebiegała równie owocnie.

Postpac Polska Sp. z o.o.

Rozmowa telefoniczna była konkretna. Mailem wysłałem wszystkie dane i adresy do wysyłki. Przesyłka była dostarczona w terminie tak jak było umówione. Współpraca perfekcyjna.

Marcin K.

Świetnie wykonana praca. Wszystko na czas, zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam jeszcze raz z usług. Dodatkowo, niesamowite miejsce pracy, które warto wesprzeć korzystając z ich usług.

Joanna S.

Realizujemy zlecenia od 1999. Nasza firma wykonuje reklamy, poligrafię, projekty opakowań, pakowanie (nawet bardzo krótkie serie). Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski, Niemiec, Ukrainy, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług. Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na: https://www.rzetelnafirma.pl/0ERL60H8

Więcej Firm Pakujących i Konfekcjonujących z Krakowa

CoHTYmblQnd9bb0qHKSd t.

Polecam firmę, dobrze można zarobić. Ponad rok współpracuję z agencją Liga Plus. Pozdrawiam.

Bernadeta K.

Realizujemy zlecenia od 2001. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska (woj. opolskie, śląskie). Główny zakres naszej działalności to tworzenie wizerunku dla firm. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

 • Oferteo.pl
 • Realizujemy naszą działalność od 2017. Główny zakres naszej działalności to wycinka drzew tradycyjna i alpinistyczna, zrębkowanie lub wywóz drewna. Firma obsługuje woj. śląskie, małopolskie. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

  Global

  • Kraków

  Profesjonalny, kompleksowy co-packing. Od 5 lat świadczymy usługi takie jak konfekcjonowanie i pakowanie, usługowe. Etykietowanie maszynowe i ręczne. Druk etykiet oraz ich aplikacja. Sleevowanie / obkurczanie etykiet termokurczliwych na zleconych produktach. Wysoka jakość Terminowe realizacje. Etykietowanie maszynowe i ręczne. Specjalizujemy się w obsłudze małych zleceń tak zwanych krótkich partii.

  Adam Matłok

  • Kraków

  Mail Boxes Etc. to sieć punktów w ponad 30 krajach świata. Priorytetem jest dla nas wysoka jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Poprzez optymalne połączenie usług, w punkcie MBE jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Świadczymy usługi wirtualnego biura, przekierowanie poczty, wyrób pieczątek, ksero, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłka paczek i palet krajowych, jak i zagranicznych. Nasza marka kojarzy się z oszczędnością, wygodą i bezpieczeństwem. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy zakres usług skierowanych dokładnie na Państwa potrzeby.

  Dołącz do naszych Firm Pakujących i Konfekcjonujących w Krakowie

  Działasz na rynku jako Firma Pakująca i Konfekcjonująca i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Firma Sacmi Packaging & Chocolate oferuje profesjonalne maszyny do produkcji czekolady i pralin, a wśród nich wydajne miksery, młyny, konsze i temperówki. W ofercie znajdują się także kompletne linie produkcyjne oraz maszyny do pakowania i foliowania czekolady, ale też innych produktów spożywczych i niespożywczych. Decydując się na skorzystanie z oferty tej marki można będzie liczyć również na fachowy serwis maszyn pakujących i produkcyjnych, a także na profesjonalne porady już na etapie projektowania linii produkcyjnych.

  PT Plast s.c.

  • Lusina
  • 7 km od Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to obkurczanie gorącą para, pakowanie, etykietowanie,sleevowanie, na terenie Kraków.

  Perfectmail

  • Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to druk, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłka, na terenie cały kraj.

  Monika Sosnowska

  • Kraków

  ADREX

  • Kraków

  Vege Market

  • Kraków

  Łukasz Walczak

  • Kraków

  Grupa MTS

  • Kraków

  Packing

  • Kraków

  SOWELLO Sp.z O.O.

  • Kraków

  Nasz zakres działania to obróbka tworzyw, osłony i części do maszyn. Rozpoczęliśmy działalność od 2018. Firma obsługuje Kraków. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

  EKO PAPER Paweł Leńczowski

  • Kraków

  Nasza firma zajmuje się produkcją kopert bąbelkowych białych oraz kopert bąbelkowych brazowych od ponad 10 lat. Więcej informacji na www.kopertababelkowa.pl Koperty wysyłamy kurierem na terenie całej Polski oraz do krajów UE. Jesteśmy firmą ogólnopolską, nasze koperty bąbelkowe produkujemy dla klientów z różnych części kraju: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, Szczecin, Lublin a także każda inna miejscowość nie stanowi dla nas żadnego problemu, zrealizujemy każde zamówienie bez względu na lokalizację klienta

  Mediapixel

  • Kraków

  Mediapixel od ponad 13 lat funkcjonuje na rynku usług poligraficznych oferując produkty dla najbardziej wymagających klientów. Specjalizuje się w druku złożonych opakowań muzycznych współpracując z instytucjami kultury i muzykami na terenie Europy i USA. Druki Hotelowe to marka drukarni MEDIAPIXEL. Oferujemy produkty dla najbardziej wymagających klientów. Spójny i elegancki wizerunek każdego biznesu to priorytet. Dlatego też prowadzimy mieszczące się w sercu Krakowa kreatywne studio designu, wyspecjalizowaną w wyszukanych produktach drukarnię oraz pracownie druków ekskluzywnych Jack Gray Letterpress. Druki Hotelowe w swojej ofercie posiadają produkty standardowe oraz pochodzące z grupy “premium”.

  SKK S.A.

  • Kraków

  Druk etykiet samoprzylepnych,przywieszek na wszelkich dostępnych materiałach w technice flexo Opisy materiałów eksploatacyjnych znajdujących się w ofercie SKK: etykiety promocyjne, białe, kolorowe, specjalizowane, z przedrukiem TTR, przywieszki i taśmy barwiące Samoprzylepne etykiety specjalizowane służące do: oznakowania środków trwałych, znakowania w przemyśle samochodowym, AGD, elektronicznym, elektrycznym.Wszystkie dostępne w ofercie SKK materiały: etykiety i przywieszki papierowe, z tworzyw sztucznych, specjalizowanych folii można zadrukować metodą fleksograficzną. szczegóły: http://www.skk.com.pl/pl/produkty/etykiety

  Logistiko Sp. z o.o.

  • Kraków

  Logistiko Sp. z o.o. świadczy zewnętrzna logistykę dla firm z sektora ecommerce. Zajmujemy się obsługą logistyczna sklepów internetowych magazynowaniem, pakowaniem i wysyłaniem produktów. Jest to tak zwana usługa fulfillmentu. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i lub jakąkolwiek działalność, która swoje produkty dostarcza poprzez wysyłkę to powinieneś zdecydowanie skorzystać z naszych usług. Oferujemy doskonały magazyn w samym centrum Polski w Ożarowie Mazowieckim. Jest on wstanie pomieścić około 6000 przedmiotów na półkach oraz 3000 palet. Zajmujemy się przyjmowaniem Twoich zleceń od twoich klientów, przygotowujemy towar do wysyłki i dostarczamy pod wskazany adres. Oferujemy najtańsze stawki na usługi kurierskie. Skorzystaj z naszych

  Marxam Project Marcin Bauer

  • Kraków

  Firma działa w branżach: 1) Produkcyjnej - obróbka metalu (cięcie laserowe, gięcie CNC, toczenie, frezowanie, spawanie); - powłoki ochronne (malowanie, cynkowanie); - dokumentacje techniczne DTR dla maszyn i urządzeń. 2) Usługowej - dział Enology produkuje gadżety reklamowe dla branży artykułów promocyjnych; 3) Handlowej - w pełni obsługujemy i zaopatrujemy rynek winiarski i piwowarski w potrzebne surowce oraz maszyny i urządzenia. Rok założenia: 2006 Rodzaj obsługiwanych klientów: hurtowi i detaliczni. Obsługujemy w sposób kompleksowy trzy rodzaje klientów: - branża metalowa (elementy z metalu - zarówno stal konstrukcyjna jak i nierdzewna); - branża winiarska (pełna obsługa winnic i winiarzy w każdy potrzebny sprzęt); - branża piwowarska

  Jakub Jędryka

  • Kraków

  Dziedzina, w której się specjalizujemy to opakowania kartonowe, kartony klapowe. Realizujemy naszą działalność od 2012. Obsługujemy Klientów na obszarze takim jak Polska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

  KMC-Services Sp. z o.o.

  • Kraków

  Firma KMC-Services Sp. z o.o. zajmuje się magazynowaniem towarów i spedycją. Posiadamy ogólnodostępne nowoczesne magazyny klasy A w Krakowie i okolicy oraz w centralnej Polsce. Prowadzimy działalność logistyczną kontraktową: - magazynowanie towarów - kompletacje - konfekcjonowanie - dystrybucja - spedycja Jeśli poszukujecie Państwo miejsca gdzie moglibyście przechować swój towar, przepakować go, przeprowadzić konfekcjonowanie, a następnie dystrybucję - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  IKwadrat Sp. z o.o.

  • Kraków

  OPIS DZIAŁALNOŚCI iKwadrat Sp. z o.o. 1.Dystrybucja markowych kosmetyków, oraz produkcja kosmetyków na zlecenie. 2.Pośrednictwo pracy i profesjonalne wyszukiwanie wykfalifikowanej kadry. 3.Zakładanie spółek prawa handlowego (Sp. z o.o., S.A. itd.)oraz pełna ksiegowość. 4.Szkolenia zasobów ludzkich z zakresu sprzedaży w kanałach D2D, MLM, B2B. 5.Call- Center 6.Sprzedaż oraz dystrybucja smartphonów. 7.Hurtowe pozyskiwanie klientów ind oraz biz. na usługi telekomunikacyjne oraz energetyczne. Kontakt telefoniczny: 690096555 Mail: arkadiusz.janiak@ikwadrat.eu

  DMC GROUP

  • Kraków

  Świadczymy usługi workowania, usługi pakowania, workowanie, pakowanie ekogroszku, pakowanie węgla, pakowanie pelletu, pakowanie soli drogowej, pakowanie nawozów, pakowanie w worki foliowe i jutowe od 5 kg do 50 kg, pakowanie w worki Big-Bag od 500 kg do 1500 kg. Świadczymy usługi pakowania w Dąbrowie Górniczej, województwo śląskie oraz Polkowicach województwo dolnośląskie. Posiadamy bardzo wydajne maszyny do workowania oraz ciężki sprzęt potrzeby do załadunków i rozładunku rożnego rodzaju materiałów sypkich. Pracujemy 24 h/ dobę w systemie 3 zmianowym, dzięki czemu skutecznie minimalizujemy koszty pracy. Mieścimy się na placu utwardzonym o powierzchni 1 hektara z czynną bocznicą kolejową oraz dysponujemy dwoma halami o powierzchni 900

  HYDRO-SPAW

  • Kraków

  AGNIESZKA WÓJCIK "WAGAW" F.H.U.T.

  • Kraków

  Ręczne prace introligatorskie: klejenie teczek i pudełek,kalendarze trójdzielne, bloczki, standy, wobblery,kaszerowanie do formatu B2 , oprawa twarda , segregatory , nitowanie i oczkowanie

  Lideal

  • Kraków

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie produkcji kontraktowej, konfekcji i pakowania form płynnych dla branży: spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, chemii gospodarczej, suplementów diety oraz wyrobów medycznych klasy I, II oraz III.

  Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

  • Kraków

  RollBack.pl

  • Kraków

  Jakub Łabuz

  • Kraków

  Brandbox

  • Kraków

  Opakolor Sp. z o.o

  • Kraków

  Nasza branża to opakowania, druk offsetowy, standy, posy. Zajmujemy się naszą działalnością od 1987. Teren działania firmy to cała Polska. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  M13 Group M. Miziołek J. Kozieł

  • Kraków

  Sprzedaż medali pamiątkowych w automatach.

  Kot

  • Lodz

  Kowalik ryszard

  • Kraków

  Fol-fol

  • Kraków

  WAGA PPUH

  • Węgrzce k/Krakowa

  OFERUJEMY szerokie spektrum specjalizowanych elektronicznych wag przemysłowych, przeznaczonych do pracy w magazynach, na liniach produkcyjnych etc., a także automatykę, oprogramowanie, wizualizację, archiwizowanie i transmisję wyników ważenia. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO: wagi samochodowe, wagi do ładowarek kołowych, wagi hakowe, wagi kolejowe, wagi do wózków widłowych, wagi do wózków paletowych ręcznych oraz elektrycznych,wagi do układaczy, wagi podkładkowe, wagi paletowe, wagi dozujące, wagoworkownice, wagi pomostowe, wagi hybrydowe, wagi specjalizowane do śmieciarek i wywozu odpadów, wagi taśmociągowe, wagi trawersowe, wagi zbiornikowe, wagi do napełniania i opróżniania "big-baga", automatyczne wagi przesypowe. Serdecznie

  PT PLAST

  • Lusina

  MTpak

  • Zabierzów
  • 13 km od Kraków

  Producent opakowań z tektury falistej MTpak specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju opakowań kartonowych. Do produkcji opakowań używamy tektury falistej 3-warstwowej (fala E,B,C) oraz 5-warstwowej (fala EB,BC) o różnych gramaturach. Realizujemy indywidualne zaprojektowane wzory oraz najpopularniejsze konstrukcję z katalogu FEFCO. Działamy na terenie województwa małopolskiego, znajdujemy się w gminie Zabierzów w pobliżu Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Projekt Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego w sprawie opakowań. Darmowa wycena Zapytaj o darmowy kosztorys Twoich opakowań za pomocą formularza kontaktowego, e-maila lub telefonicznie. Zamówienia Zamówienia można składać telefonicznie, lub

  YourWerhouse.pl (Yellow Monster sp. zo.o.)

  • Brzezie
  • 12 km od Kraków

  YourWarehouse to dedykowana obsługa magazynowa. OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH. Masz sklep internetowy, pomożemy Ci go rozwinąć! Oferujemy magazynowanie oraz pełna obsługę Twoich produktów. Realizujemy pełny proces zamówieniowy. OBSŁUGA MAGAZYNOWA FIRM Oferujemy wewnętrzną i zewnętrzną obsługę magazynową firm w zakresie przechowywania oraz dystrybucji produktów i materiałów. MAGAZYNOWANIE KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWE Oferujemy krótko i długoterminowe magazynowanie towarów.

  Graapt s.c.

  • Przybysłąwice
  • 19 km od Kraków

  CARBOKRAK S.C K.KOŁODZIEJ A. JEZIERSKA

  • SKAWINA
  • 13 km od Kraków

  Nasza firma oferuje w pelnym zakresie zaladunek, rozladunek biomas i transport pod wskazany adres na terenie kraju oferujemy takze sprzedaz wegla, posiadamy wegiel z kilku kopalni,a takze mamy konkurencyjne ceny,wegiel sprzedawany w krakowie i jego obrebie do 70km.

  SALVENA

  • Skawina
  • 13 km od Kraków

  Izabela Jamka

  • Dobczyce
  • 21 km od Kraków

  NOVAMES

  • Rudawa
  • 19 km od Kraków

  Firma NOVAMES powstała w 2007 roku w Zabierzowie koło Krakowa, lecz historia ludzi, którzy ją dzisiaj tworzą sięga 2001 roku. Doświadczenie zbierane przez te kilka lat zaowocowało powstaniem firmy, której wiodącą działalność stał się LETTERSHOP. Lokalizacja nie była przypadkowa - bliskość autostrady A4, obwodnicy i samego Krakowa pozwalała na łatwą logistykę. Wkrótce okazało się, że był to bardzo dobry wybór. Pomimo krótkiego istnienia oraz większej i silniejszej konkurencji szybko udało nam się podjąć współpracę ze strategicznym Klientem, dla którego lokalizacja była wręcz kluczowa. Czas biegł a "reklama szeptana" zadowolonych Klientów zataczała coraz szersze kręgi. Dzięki terminowości, rzetelności i profesjonalnemu podejściu do

  "ADAMEX" Adam Bigos

  • Hucisko
  • 19 km od Kraków
  Kielar-eco sp.z.o.o.

  Firma wpełni spełniająca nasze oczekiwania, wszystkie zlecenia są wykonywane z najwyższą starannością i precyzją zawsze terminowo.

  AGRO SMART LAB SP Z O O

  • Niegardów
  • 24 km od Kraków

  Granum Sp. z o.o.

  • Wola batorska
  • 22 km od Kraków
  Leon K.

  Mielenie + usługa pakowania - szybko - wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami :] Przy tym bardzo fachowa i miła obsługa - Pan Tomasz Serdecznie dziękuję i z czystym sumieniem polecam potencjalnym klientom

  Drew-Tuś Popiołek Wojciech

  • Miechów
  • 34 km od Kraków

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to skrzyniopalety, kantówki, drewno konstrukcyjne. Nasz obszar działania to Miechów. Zachęcamy do kontaktu! Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

  Dreamfast Dawid Krzyworzeka

  • Psary
  • 33 km od Kraków

  Dreamfast Dawid Krzyworzeka jest producentem i zarazem wykonawcą blistrów. PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO Działalność założyłem w czerwcu 2019 roku, jednak moje doświadczenie w zawodzie jest znacznie bogatsze i wynosi ponad 10 lat stażu pracy. Dreamfast specjalizuje się w produkcji przezroczystych, plastikowych blistrów składających się z wyprawki i kartonika. Obszar działania mojej firmy obejmuje swym zasięgiem całą Polskę. PRODUKCJA KROK PO KROKU Wykonuję tego typu opakowania dla firm, które chcą mieć zblistrowane swoje produkty. Po zgrzaniu opakowania na zgrzewarce odsyłam kompletny produkt do Klienta. Taki towar jest już gotowy do wprowadzenia do sklepu. TYLKO 5 DNI! Spośród innych firm z tej branży

  F.H.U. "SENSI"

  • Olkusz
  • 37 km od Kraków

  Świadczymy usługi związane z magazynowaniem, konfekcjonowaniem,przepakowywaniem,logistyką. Do dyspozycji klienta magazyn, sprzęt i urządzenia do konfekcjonowania, wykwalifikowani pracownicy oraz kilkuletnie doświadczenie w branży. Bardzo dogodna lokalizacja Magazanu - Olkusz, pozwala na obsługę firm zarówno z Małopolski jak i Śląska. Podejmiemy się konfekcjonowania w folię termokurczliwą, produkcji zestawów promocyjnych, oklejania produktów etykietą. dołączania gratisów itp. Usługi świadczymy również w siedzibie firmy Klienta. Pomożemy w projektowaniu etykiet i opakowań promocyjnych. Posiadamy sprawdzonych dostawców opakowań foliowych i kartonów

  Ranking Firm Pakujących i Konfekcjonujących obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
  Jakiej usługi potrzebujesz?