Leasing samochodu Człuchów - Najlepsi w 2024

Najlepszy Leasing Samochodu w Człuchowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Leasing samochodu Człuchów - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Leasingu Samochodów w Człuchowie w 2024 r. wybranych z 9 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 214 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
avatar icon

Sylwia Kłosowska Bis

  • Przechlewo

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Sylwia Kłosowska Bis są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Feniks Finanse Sp. zo.o. - Leasing Auta Człuchów

Feniks Finanse Sp. zo.o.

  • Człuchów

Wykonujemy zlecenia od 2009. Firma obsługuje Człuchów, Chojnice. Nasza specjalność to kredyty, ubezpieczenia, pożyczki, doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

Wszystkie firmy
avatar icon

Korzystny Leasing Samochodów Dostawczych Człuchów

  • Przechlewo
  • Sylwia Kłosowska Bis

Działamy na rynku od 2014r. Zakres naszego działania to ubezpieczenia. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Przechlewo, Człuchów. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Feniks Finanse Sp. zo.o. - Leasing Samochodu Człuchów

Feniks Finanse Sp. zo.o.

  • Człuchów

Firma Feniks Finanse Sp. zo.o. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Człuchowa i z sąsiednich miast. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dołącz do naszych Specjalistów od Leasingu Samochodów w Człuchowie

Działasz na rynku jako Firma od Leasingu Samochodów i szukasz nowych Klientów z Człuchowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ranking Specjalistów od Leasingu Samochodów w Człuchowie obejmuje również takie miejscowości jak Czarne, Przechlewo, Debrzno, Rzeczenica, Koczała, Polnica, Żukowo, Gwieździn, Stare Gronowo, Wierzchowo, Bińcze, Barkowo, Sokole, Wyczechy, Rychnowy, Cierznie, Nieżywięć, Słupia, Krzemieniewo.

Poradniki o leasingu samochodów

Czym jest leasing samochodu? Można to wyjaśnić w prosty sposób – to umowa zawierana pomiędzy leasingodawcą (finansującym) a leasingobiorcą (korzystającym z auta), która łączy cechy długoterminowego wynajmu ze standardowym kredytu. Leasing samochodu daje opcję szybkiego pozyskania auta – bez konieczności wydawania wysokich środków własnych na start, co jest ogromną zaletą dla wielu przedsiębiorców. Na ...

13.12.2022

W jaki sposób Polski Ład wpłynął na leasing samochodu? Tzw. Polski Ład, czyli duża reforma podatkowa wprowadzona przez rząd, uderzyła przede wszystkim w leasingobiorców. Nowy Ład zmienił zasady wykupu i odsprzedaży samochodu z firmowego leasingu. Czy leasing po zmianach w Nowym Ładzie wciąż się opłaca? Jakie zmiany przyniósł Nowy Ład? Leasing samochodu w 2022 roku wciąż się opłaca?

29.11.2022

Według analizy Oferteo.pl przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem samochodów w 2021 roku częściej poszukiwali pojazdów używanych niż nowych. Preferowany wkład własny nie przekraczał 20% wartości samochodu, a najczęściej wybierany okres spłaty to 4 do 6 lat.

17.07.2023

Cesja leasingu (inaczej: przejęcie leasingu, odstąpienie leasingu) polega na przekazaniu umowy leasingu nowemu leasingobiorcy. Innymi słowy: pierwotny leasingobiorca (cedent) przekazuje pozostałe zobowiązania w ramach umowy leasingu na rzecz innego podmiotu (cesjonariusz). W efekcie cesjonariusz nabywa prawa do korzystania z dobra obejmującego umowę leasingową. Jak dokonać cesji leasingu? Czy cesja ...

16.11.2022

Leasing pracowniczy to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie. Zamiast zatrudniać pracowników zakład może ich „wypożyczać”. Jak wygląda specyfika leasingu pracowniczego? Co to za usługa i jakie podmioty ją świadczą?

23.06.2023

Czym jest leasing i jak działa? Leasing to sprawdzony i łatwo dostępny sposób finansowania inwestycji dla małych i dużych firm. Najczęściej przedmiotem leasingu są samochody – leasing umożliwia szybkie powiększenie floty firmowych aut przy minimum formalności i niskim wkładzie własnym. Jak działa leasing w 2022 roku? Jakie są rodzaje leasingu i dlaczego leasing jest opłacalny? Poznaj wady i zalety ...

21.12.2022