Kierownik budowy Wrocław - Najlepsi w 2024

Najlepsi Kierownicy Budowy we Wrocławiu, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Wrocław - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Kierowników Budowy we Wrocławiu w 2024 r. wybranych z 986 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.94 na podstawie 837 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kierownik budowy Wrocław
Promowany

PEWNY KIEROWNIK

 • Wrocław
Andrzej

Pan Marek był kierownikiem budowy mojego domu. Jest bardzo zaangażowanym kierownikiem, doradzi kiedy jest taka potrzeba, terminowo przyjeżdża na odbiory. To jeden z tych kierowników, którzy dbają o to, żeby budowa szła zgodnie z projektem, a wszelkie odstępstwa ocenia pod kątem zgodności ze sztuką. Jego częsta obecność na budowie dała mi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że budynek zostanie prawidłowo wykonany.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (16)
Wszystkie firmy
PEWNY KIEROWNIK - Nadzór Budowlany Wrocław
best badge

1. PEWNY KIEROWNIK

Daniel D.

Całokształt pracy Pana Marka oceniam bardzo dobrze. Kierownik pomógł w dopełnieniu formalności i należycie dopilnował budowy mojego domu pod Wrocławiem. W razie problemów można na niego liczyć i z tego względu wystawiam pozytywną opinię.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (16)
Rabat -30zł na pierwszą rezerwację specjalisty!
Pobierz darmową aplikację Oferteo i zleć naprawę usterki ze zniżką.
OEX QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Biuro Obsługi Budownictwa - Nadzór Budowlany Krotoszyn
best badge

2. Biuro Obsługi Budownictwa

Martyna Z.

Bardzo dobry kontakt, rzetelnie przedstawiona oferta, przystępna cena. Praktycznie oboje z mężem, bez większego wahania zdecydowaliśmy się na tą firmę :) Mamy nadzieję, że realizacja będzie równie pozytywna.

4.88 / 5 Gwiazdki opinii (48)
CONCEPTUM Inżynieria - Nadzór Budowlany Oleśnica
best badge

3. CONCEPTUM Inżynieria

Nie Podano

Polecam współpracę z Panem Michałem. Duża wiedza, bezproblemowy kontakt, zero problemów. Relacja jakości usługi do ceny również bardzo dobra. Jeszcze raz szczerze polecam!

4.9 / 5 Gwiazdki opinii (41)
NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński - Nadzorowanie Budowy Wołów
best badge

4. NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński

Michał M.

Zapytanie na stronie, na kolejny dzień konkretna i konkurencyjna oferta. Nawiązanie współpracy na e-mail i zabieramy się za realizację.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (28)
ALTAPRO Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Wrocław
best badge

5. ALTAPRO Sp. z o.o.

Anna B.

Profesjonalna i fachowa pomoc, rzetelne podejście do zagadnienia, bardzo dobry kontakt, wątpliwości zostały wyjaśnione w sposób zrozumiały i przystępny, wynagrodzenie ustalone z góry. Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (25)
baucare Bartosz Żurawicki - Kierownik Budowy Wysoka
best badge

6. baucare Bartosz Żurawicki

Ryszard H.

Współpraca z firmą p. Bartosza była na wysokim poziomie, rzetelnie wykonał działania na podstawie naszego pełnomocnictwa, nasze spotkania były sympatyczne ale co ważne rzeczowe, krótko mówiąc krótko i na temat...w jasny sposób przekazał nam niezbędne informacje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)
TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA - Kierownik Budowy Mikstat
best badge

7. TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA

Szymon T.

Pan Mateusz jest bardzo konkretny. Odpowiada na wszystkie zadane pytania informuje o kolejnych podejmowanych krokach i działaniach.Także o możliwych problemach i jak ich uniknąć albo zapobiec.Super kontakt. Na pewno mogę polecić tą osobę jako kierownika budowy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)
Łukasz Grzegorzewicz - Kierownik Budowy Wrocław
best badge

8. Łukasz Grzegorzewicz

Katarzyna R.

Rzetelność, punktualność i pełen profesjonalizm. Bardzo polecam Pana Łukasza jako kierownika budowy. Zawsze z każdym problemem mogłam się do niego zwrócić i otrzymałam profesjonalną pomoc.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
avatar icon best badge

9. Usługi inżynieryjne Barbara Gadomska

Grzegorz A.

Praca z Panią Basią jest miła i konkretna. Szybki kontakt, żetelnie podchodzi do pracy jaką wykonuje. Jest na budowie tak często jak trzeba. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Barbara Gadomska jako kierownik Budowy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
ZAWADA PRO DESIGN - Nadzór Budowlany Wrocław
best badge

10. ZAWADA PRO DESIGN

Anna Geppert Stoksik AGS Studio

Firma "Zawada Generalne Wykonawstwo" wykonywała dla nas remont z przebudową mieszkania. Pracownicy solidni, rzetelni, współpracujący. Dobry kontakt z Panem Łukaszem- właścicielem firmy, który zna się na rzeczy, jest uprawnionym inżynierem, co również było bardzo pomocne. Jako wymagająca klientka, z całą odpowiedzialnością POLECAM!!!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)

Więcej kierowników budowy z Wrocławia

Elsner ProInvest - Nadzór Budowlany Wrocław

Profesjonalny Nadzór Budowlany Wrocław

 • Wrocław
 • Elsner ProInvest
Marcin

Chciałbym polecić Pana Rafała jako KB. Bardzo rzetelnie podchodzi do obowiązku nadzoru służy cennymi radami i jest dostępny w razie potrzeby konsultacji. Myślę, że warto rozważyć jego propozycję w przypadku. Dzięki współpracy udało się znaleźć i usunąć kilka błędów wykonawczych więc na pewno współpraca się opłaciła. Jest to też jeden z niewielu zawodników na polu budowy domu który gra do bramki wspólnie z inwestorem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Solidny Kierownik Budowy Łukasz Piotrowski - Kierownik Budowy Wrocław

Solidny Kierownik Budowy Łukasz Piotrowski

 • Wrocław
M. G.

SKB to świetna opcja do przeprowadzenia odbioru lokalu od dewelopera. Choć nie jest to opcja najtańsza, zdecydowanie jest to opcja warta swojej ceny! Dokładność i skrupulatność na etapie odbioru pozwala realnie ocenić potencjalne usterki, które budujący musi naprawić. Dodatkową zaletą jest znajomość przez pana Łukasza norm, którymi biegle się posługuje w trakcie rozmowy z deweloperem (ciężko tego oczekiwać biorąc do odbioru "zwykłego wykończeniowca"). Oczywiście nie każdy jest chodzącą encyklopedią, ale jeśli pan Łukasz czegoś nie wiedział na miejscu (np. specyficzne rozwiązania dotyczące systemu kominowego) to sprawdzał i wracał z informacją jeszcze po samym odbiorze. Dodatkową zaletą jest praca w parze. SKB reprezentuje pan Łukasz wraz z

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (30)
Home Development Sp. z o. o. - Kierownik Budowy Wrocław

Znakomity Kierownik Budowy Wrocław

 • Wrocław
 • Home Development Sp. z o. o.

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? Home Development Sp. z o. o. z Wrocławia jest na to skuteczną metodą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Wergobud Wojciech Wieczorek - Kierownik Budowy Wrocław

Wergobud Wojciech Wieczorek

 • Wrocław
Michał R.

Polecam współpracę z Panem Wojciechem, wybitny specjalista w swoim fachu. Nie ma przed Nim rzeczy nie do rozwiązania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Potens Fabrikator Mariusz Bryłka - Nadzór Budowlany Wrocław

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Potens Fabrikator Mariusz Bryłka
Sylwia Z.

Polecam Pana Mariusza i Pana Zbigniewa. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w proces budowy domu oraz duża wiedza techniczna!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł Chmielewski - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Wrocław

 • Wrocław
 • Paweł Chmielewski
Michał S.

Polecam serdecznie! Pan Paweł był kierownikiem naszej budowy i zawsze skrupulatnie sprawdzał wszystkie detale, a także odpowiadał na pytania dot. zmian jak i doradzał rozwiązania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Mariusz Pietrzak - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Mariusz Pietrzak

 • Wrocław
Tadeusz K.

Bardzo dobra współpraca, tym bardziej że w nietypowych warunkach, bo ja mieszkam daleko od Wrocławia i prawie wszystko załatwiam telefonicznie. Wszystko załatwione, i od strony fachowej i od strony ludzkiej życzliwości, parę razy pan Mariusz poszedł i zrobił coś za mnie - bo ja daleko ..... Zdecydowanie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
TSCONSULTING - Kierownik Budowy Wrocław

TSCONSULTING

 • Wrocław
Małgorzata K.

W ramach prowadzonej działalności TSCONSULTING Pan Tomasz - wykonał Ekspertyzę - ocenę techniczną budynku jednorodzinnego wraz z przeprowadzeniem legalizacji budowy zakończonej w 1997 roku. Procedura zakończyła się uzyskaniem braku sprzeciwu do odbioru końcowego budowy (legalizacja) bez dodatkowych opłat i grzywny ze strony PINB. Polecamy usługi TSCONSULTING bez zastrzeżeń.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
RengaDom - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • RengaDom

Już od kilku lat pracownicy RengaDom wykonują usługi z zakresu najlepszego nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe PRYMBUD Rafał Florczak - Nadzór Budowlany Wrocław

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe PRYMBUD Rafał Florczak

P.B.U. PRYMBUD to firma założona w 2013 roku. Jej głównym celem jest prowadzenie nadzorów budowlanych w charakterze kierownika budowy oraz inspektora nadzoru przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych jak również wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Swoje doświadczenie w branży budowlanej zdobywam już od 2003 r. W 2010 r. po uzyskaniu uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno - budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń rozpocząłem pełnić samodzielne funkcje techniczne na stanowisku kierownika budowy. Główny nacisk kładę na dobrą współpracę oraz zadowolenie moich Klientów. Na każdym etapie budowy staram się służyć radą, pomocą techniczną. Na bieżąco kontroluję poszczególne etapy budowy domu,

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Porównanie cen kierowników budowy we Wrocławiu

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Nad jakimi pracami chcesz zlecić nadzór?
Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz

 • Wrocław

Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Wrocławia. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
PMKB - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • PMKB
Anna

Bezproblemowy kontakt i rzetelny nadzór nad obiektem. Polecam

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
MKM-DACH Michał Czernielewski - Kierownik Budowy Wrocław

MKM-DACH Michał Czernielewski

 • Wrocław
Zbigniew W.

Zdecydowanie polecamy firmę Pana Grzegorza wraz z całą ekipą. Profesjonalnie i rzetelne podejście, kompleksowa usługa i doradztwo. Widać duże doświadczenie firmy. Współpraca przebiega bezproblemowo, chętni i pomocni przy każdej zmianie. Pracownicy dbali o czystość oraz porządek przy pracy. Efekt finalny na załączonych zdjęciach, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

4.84 / 5 Gwiazdki opinii (25)
MatchBud Sebastian Zapała - Nadzorowanie Budowy Wrocław

MatchBud Sebastian Zapała

 • Wrocław

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma MatchBud Sebastian Zapała jest gotowa Ci pomóc. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
M KWADRAT Mateusz Młynarczyk - Kierownik Budowy Wrocław

M KWADRAT Mateusz Młynarczyk

 • Wrocław
Michał D.

Bardzo rzeczowy, pełen kompetencji i zaangażowany kierownik budowy. Pomaga w przeprowadzeniu inwestycji od zera, łącznie z przygotowaniem niezbędnych uzgodnień oraz dokumentacji, aż do zakończenia budowy. Współpracuje z bardzo jakościowymi wykonawcami.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
DPR INVEST Dariusz Pakuła - Kierownik Budowy Wrocław

DPR INVEST Dariusz Pakuła

 • Wrocław

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma DPR INVEST Dariusz Pakuła jest tym, czego potrzebujesz. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
TECHMABUD - Kierownik Budowy Wrocław

TECHMABUD

 • Wrocław

Dobry kierownik budowy oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław oraz w rejonie Wrocławia. Zadzwoń jeszcze dzisiaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Krzysztof Hirsa - Nadzór Budowlany Wrocław

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Krzysztof Hirsa
Wojciech S.

Bardzo rzeczowe i pomocne doradztwo. Szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
BUDPOŻ Kamil Rogalski - Nadzór Budowlany Wrocław

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • BUDPOŻ Kamil Rogalski
Ewa Z.

Super fachowiec. Szybko i sprawnie, polecam do współpracy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

Wyjątkowy Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Kierownik budowy

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wyjątkowego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Kierownik budowy. Realizuje szerokie spektrum usług w dobrych cenach. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Agenor

Wykonujemy zlecenia od 2004. Terenem naszej działalności jest woj. dolnośląskie. Nasza branża to budownictwo użyteczności publicznej, hale, domy, kamienice. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Obsługa Inwestycji budowlanych - Kierownik Budowy Wrocław

Wybitny Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Obsługa Inwestycji budowlanych

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wybitnego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Obsługa Inwestycji budowlanych. Wykonuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

4.88 / 5 Gwiazdki opinii (8)
BRPB Jarosław Hotała - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • BRPB Jarosław Hotała
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Nadzór Budowlany Wrocław

Solidny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak

Jeśli szukasz świetnej współpracy to specjaliści z PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak są dla Ciebie stworzeni. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Mikpol PPHU - Nadzór Budowlany Wrocław

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Konrad K.

Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa ze względu na jego profesjonalne i indywidualne podejście do sprawy. Od razu widać, że zna się na rzeczy i wie jak doradzić aby optymalnie zniwelować koszty budowy domu bo na tym mi zależało, ma wiele kontaktów z dobrymi fachowcami od poszczególnych etapów budowania. Szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (172)
KBN Projekt Marek Bedołek - Nadzór Budowlany Wrocław

KBN Projekt Marek Bedołek

 • Wrocław
Marek L.

Firma KBN Projekt - szybkość, niezawodność i perfekcja oto jest w ocenie mojej najlepszy partner w swojej kategorii. Polecam za miłą i praktyczną poradę, fachowość i expresową usługę :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana. Jelenia Góra / Wrocław - Nadzór Budowlany Wrocław

Solidny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana. Jelenia Góra

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, szczególnie na obszarze Wrocławia, ale także przyległych miast. Kierowaniem przebiegiem całej budowy i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Nadzór Budowlany Wrocław

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Roman Mazij Biuro Inżynierskie
Bartłomiej G.

Bardzo staranne i rzetelne podejście do klienta. Dużo porad i opieki nad bezpieczeństwem mojego projektu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
LOCKALS - Kierownik Budowy Wrocław

LOCKALS

 • Wrocław

Nie znajdziesz innych tak najwyższej klasy kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Wrocław i w okolicy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA - Kierownik Budowy Wrocław

Fantastyczny Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA

Nie znajdziesz innych tak fantastycznych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Wrocław i w okolicy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Nadzór Budowlany Wrocław

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE

 • Wrocław

Ten kierownik budowy działa na obszarze Wrocławia i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Organizacja budowy domu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Biuro Projektów i Nadzorów Aqua Projekt Anita Olejnik - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Biuro Projektów i Nadzorów Aqua Projekt Anita Olejnik

 • Wrocław
Artur M.

Profesjonalna obsługa, szybkość nawiązania kontaktu i kompleksowa oferta. Mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak - Kierownik Budowy Wrocław

Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak

 • Wrocław
Maren Development Mariusz Jastrzębski

Kompleksowa obsługa, pełna elastyczność dopasowana do aktualnych warunków, kontakt bez żadnych przeszkód. Firma godna polecenia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
POD KLUCZ - Kierownik Budowy Wrocław

POD KLUCZ

 • Wrocław

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest świetnym wyborem. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
NOVI Architektura - Nadzór Budowlany Wrocław

NOVI Architektura

 • Wrocław
Joanna D.

Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
VOGT-CON MACIEJ VOGT - Nadzór Budowlany Wrocław

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • VOGT-CON MACIEJ VOGT
Marcin M.

Z firmą VOGT-CON współpracuję od lat w zakresie projektów wykonawczych żelbetowych elementów prefabrykowanych. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu. Terminowość i dokładność wykonanych prac projektowych jest dodatkowym atutem. Polecam jako godnego zaufania specjalistę w branży konstrukcyjnej.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

INTEGO Sp z o.o.

 • Wrocław
Agnieszka C.

Firma Intego to rzetelność i determinacja w działaniu. Są elastyczni i terminowi. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu oraz obsługi formalno- prawnej i zdecydowanie polecam. Firma frontem do klienta.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
avatar icon

INVEST BAU Kamil Kozik

 • Wrocław

Potrzebujesz kierowników budowy od rewelacyjnego nadzorowania budowy w miejscowości Wrocław lub w pobliskich powiatach? Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Nadzór Budowy - Kierownik Budowy Wrocław

Dobry Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Nadzór Budowy
Artur A.

Sympatyczny człowiek, który ma duże doświadczenie, rozległą wiedzę i wielkie zaangażowanie. W razie potrzeby nigdy nie odmówił pomocy. Pan Dawid informował na co w szczególności zwrócić uwagę przy budowie domu. Jest to człowiek, na którym można polegać. Na pytania odpowiada rzeczowo i jasno. W razie potrzeby przyjeżdżał na dodatkowe oględziny realizowanych prac. Gorąco i w 100% polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Ranking Kierowników Budowy we Wrocławiu obejmuje również takie miejscowości jak Bielany Wrocławskie, Smolec, Długołęka, Siechnice, Sobótka, Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Kobierzyce, Tyniec Mały, Święta Katarzyna, Dobrzykowice, Radwanice, Kamieniec Wrocławski, Jordanów Śląski, Mirków, Mietków, Pietrzykowice.

Poradniki o kierownikach budowy

Kierownik budowy to inżynier budownictwa z odpowiednimi uprawnieniami. Jego obecność na każdej budowie jest obowiązkowa. Należy jednak pamiętać, że nie jest on tą samą osobą, jaką jest kierownik robót budowlanych – zatem czym kierownik budowy się od niego różni i o czym należy pamiętać, wybierając fachowca na to stanowisko?

13.01.2023