Kierownik budowy Legnica - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Legnicy, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Kierownik budowy Legnica

1. MIDURO

Brother Groups Sp. z o.o

Bardzo solidne i dokładne wykonanie jako Kierownik Budowy Państwo pilnują, żeby było zrobione dobrze - zarówno to, co robią, jak i zwracają uwagę na potencjalne problemy wynikające z projektu i proponują dobre rozwiązania. Firma godna polecenia. Współpraca układa się wzorcowo.

Więcej profesjonalistów

P.Z.I. SelCon - Nadzorowanie Budowy Legnica
Omar B.

Jesteśmy przekonani , że tak jak muzyka łagodzi obyczaje tak estetyczne otoczenie czyni człowieka lepszym. Na swój skromny sposób próbujemy więc uczynić świat lepszym a życie wygodniejszym. Robimy to starając się ukształtować otoczenie, które służy pracy lub wypoczynkowi w sposób odpowiadający jego funkcji i indywidualnym upodobaniom jego użytkownika. Osiągamy to posługując się kolorami, kształtami, grą świateł i faktur. W naszych realizacjach potrafimy pogodzić ze sobą to co estetyczne z tym co funkcjonalne. Nie zapominamy o komforcie w każdym tego słowa znaczeniu; od odpowiedniej temperatury przez oświetlenie, akustykę na ergonomii i minimalizowaniu wysiłku fizycznego skończywszy. I co najważniejsze - kochamy to co robimy, dlatego wiemy co to znaczy:BUDOWAĆ Z PASJĄ . Prowadzimy działalność związaną z obsługą budownictwa w zakresie projektowania , nadzoru , opiniowania oraz usługi remontowo - budowlane i aranżacyjne siłami własnymi i powiązanych z nami partnerów. Wieloletnie doświadczenie, pasja zawodowa , otwartość na inwestorów zagranicznych i znajomość branży pozwala nam osiągać dobre wyniki zawodowe

Dobry Kierownik Budowy Legnica

 • Legnica
 • Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Mikon

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, okresowe przeglądy techniczne budynków Zapraszam do skorzystania z usług projektanta konstrukcji, kierownika budowy, inspektora nadzoru. W ramach współpracy oferuję: - projekty budowlane obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hal przemysłowych - projekty wykonawcze konstrukcji: stalowych, żelbetowych, drewnianych, murowych; - pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru; - wykonanie okresowych przeglądów technicznych budynków (roczne, pięcioletnie); - wykonanie opinii i ekspertyz technicznych; - analizę oraz weryfikację dokumentacji technicznej. Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej do kierowania robotami budowlanymi i

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Firma Inżynierska ARUT - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Legnica

 • Legnica
 • Infoprojekt - Andrzej Bura

Kierownik budowy z 40 letnim doświadczeniem, specjalizacja budownictwo indywidualne, budynki mieszkalne, gospodarcze, garaże, przebudowy i rozbudowy, pomocne porady budowlane w relacjach z urzędem, przeglądy budynków. Rok otwarcia firmy 1984, dotychczasowa działalność wykonywanie projektów indywidualnych, nadzorowanie i kierownictwo budów oraz przeglądy budynków jednoroczne i pięcioletnie wykonywane na terenie województwa wielkopolskiego. Obecne miejsce zamieszkania Legnica ze specjalizacją kierownik budowy.

Kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Legnicy

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Legnicy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dobry Kierownik Budowy

 • Legnica
 • Nadzór-Kosztorysowanie

Nadzór-Kosztorysowanie to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy miejscowości Legnica. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Paweł Wac

 • Legnica

Paweł Wac zatrudnia pierwszorzędnych kierowników budowy - szczególne zaangażowanie i doświadczenie to ich mocne punkty. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z Consensus Project są dla Ciebie idealni. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

RUKA PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Nadzór Budowlany Legnica

Firma RUKA Projekt Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, przebudową oraz generalnym wykonawstwem obiektów dla firm. Nasi klienci to rodzinne, małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne lub usługowe oraz gospodarstwa rolne i hodowlane. W swojej ofercie posiadamy również grunty inwestycyjne. GDY PRACY JEST DUŻO, A MIEJSCA ZA MAŁO... Twoja firma rozwija się coraz prężniej i zaczyna Ci brakować miejsca? Zgłoś się do firmy RUKA Projekt, a na pewno znajdziemy dla ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy ci w doborze właściwej nieruchomości inwestycyjnej, przygotujemy koncepcje architektoniczne, a także sporządzimy pełną dokumentację projektową wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Działamy od roku 2011 i nie mamy sobie równych w wielu dziedzinach na terenie Dolnego Śląska i okolic, a często także na terenie całej Polski. Posiadamy największą w kraju ilość referencji w zakresie projektowania krematoriów. W swoim dorobku mamy także prace z halami magazynowymi, fermami drobiu, obiektami przyszkolnymi i budynkami mieszkalnymi. Do naszych zadowolonych klientów należą m.in. - LIDL Polska sp. z o.o. - Sitech sp. z o. o. w Polkowicach - Drobiarstwo Opolskie sp. z o.o. - MIKOMETAL - Turntecc Polska - Gmina Legnica OD POMYSŁU DO PEŁNEJ REALIZACJI Każdą budowę i przebudowę obiektu można podzielić na 3 etapy –znalezienie odpowiedniej działki, zaprojektowania obiektu oraz wykonanie robót budowlanych. Dzięki działającemu u nas systemowi zaprojektuj-wybuduj, nasza firma poprowadzi Cię przez wszystkie te procesy. To pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych nieporozumień, które zwykle wydłużają czas realizacji projektu i stwarzają ryzyko poniesienia dodatkowych kosztów budowy. W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie, których szeroka wiedza pozwala na to, aby każdy krok realizacji projektu przebiegały płynnie i w sposób skoordynowany. Zatrudniamy doświadczonych architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budowy, kierowników projektu, konstruktorów i projektantów branży sanitarnej, elektrycznej i drogowej, oraz specjalistyczne brygady wykonawcze wraz z kierownikami robót. U NAS WSZYSTKO IDZIE WEDŁUG PLANU Z nami nigdy nie znajdziesz się w sytuacji typu „Tego nie da się zrobić”, ponieważ zawsze jesteśmy doskonale zorientowani w każdym etapie budowy projektu. Dzięki temu, że zajmujemy się budową nieruchomości od projektu po wykonanie, zawsze możemy zintegrować posiadaną technologię z planowaną architekturą. Każdy klient oraz każde zlecenie jest dla nas unikatowe i dokładamy wszelkich starań by zrealizować je na najwyższym poziomie. Nie musisz się obawiać również innych niespodzianek z naszej strony, typu dodatkowe koszty, konieczne przeróbki, czy obsuwy w terminie oddania obiektu do użytku. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz brygad wykonawczych w zakresie robót budowlanych jesteśmy w stanie zaplanować wykonanie każdego szczegółu i każdego aspektu Twojego projektu.

Nadzór Budowlany

 • Legnica
 • ARBUD

Zawodowcy z ARBUD to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałego nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Porównanie cen i kosztów w Legnicy

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Legnicy? Złóż zapytanie, a specjaliści z Legnicy sami prześlą Ci wyceny.

Jaki specjalista Cię interesuje?
F.H.U. PROton Pzzemysław Kowalczyk - Nadzór Budowlany Legnica

Ten kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - FHU PROton Pzzemysław Kowalczyk to doskonały fachowiec dla Ciebie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"AURA-TECH" Mikołaj Złotnicki

 • Legnica

Projektowanie instalacji i sieci sanitarnych, doradztwo, pomiary. - wentylacja, klimatyzacja - instalacje grzewcze, kotłownie - instalacje wodne i kanalizacyjne - sieci i przyłącza wodne, kanalizacyjne i gazowe - instalacje technologiczne, chłodnicze

Rewelacyjni Kierownicy Budowy

 • Legnica
 • Pracownia Usług Projektowo-Budowlanych i Geodezyjnych Progeo

Pracownia Usług Projektowo-Budowlanych i Geodezyjnych Progeo Ireneusz Drożdż zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Zarządzanie Inwestycjami Nadzór Inwestycyjny

 • Legnica

Nadzór Inwestycyjny; badania natężenia hałasu, pomiar wilgotności względnej przegród budowlanych drewna, posadzek.

Solidny Nadzór Budowlany

 • Legnica
 • Mateusz Helik

Starasz się odnaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Legnicy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Mateusz Helik jest do Twojej dyspozycji. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Madra Invest Sp. z o.o.

 • Legnica

Z czystym sumieniem powierz usługę fantastycznego nadzorowania budowy profesjonalistom z firmy Madra Invest Sp z oo. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Legnicy i sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Spółdzielnia Usługowo Handlowa

 • Legnickie Pole
 • 8 km od Legnica

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Miłkowice
 • 9 km od Legnica
 • INWESTMAR MAREK MORAJKA
Firma Projektowo-Budowlana Paweł Baranowski

Rzetelność, wysoka fachowość i terminowość w realizacji zleceń. Współpracujemy od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam w 100%.

NADZÓR I USŁUGI BUDOWLANE Michał Jasiński - Nadzorowanie Budowy Krotoszyce

Nadzorowanie Budowy

 • Krotoszyce
 • 10 km od Legnica
 • NADZÓR I USŁUGI BUDOWLANE Michał Jasiński

Eksperci z NADZÓR I USŁUGI BUDOWLANE Michał Jasiński to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

RJ PROJEKT Robert Jaworski

 • Kunice
 • 5 km od Legnica

Firma RJ PROJEKT Robert Jaworski świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Legnica i z sąsiednich miast. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Legnicy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Rem-Bud Nowak

 • Lubin
 • 21 km od Legnica

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Legnica, ale także okolicznych powiatów. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Biuro Obsługi Budownictwa

 • Złotoryja
 • 19 km od Legnica

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Organizacja całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

KOBUD - Mirosław Kopiński - Nadzór Budowlany Złotoryja

KOBUD - Mirosław Kopiński

 • Złotoryja
 • 19 km od Legnica

Dział projektowy firmy KOBUD z siedzibą w Złotoryi zajmuje się kompleksową obsługą procesu projektowego: od wyboru projektu do pozwolenia na budowę oraz sprawowaniem nadzorów budowlanych. Wykonujemy: • adaptacje projektów typowych • projekty indywidualne w zakresie każdej branży (architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej) • projekty przyłączy do sieci (kanalizacji, wodociągowej, energetycznej, gazowej) • wszelkie projekty przebudowy, rozbudowy, zmiany sposobu użytkowania Po zakończeniu etapu projektowego firma KOBUD może objąć kierownictwo na budowie oraz sprawować nad nią nadzór wraz z pełną obsługą dokumentacji budowlanej. W firmie zatrudnieni są doświadczeni projektanci z uprawnieniami służący fachową pomocą

ZRB Dragon - Kierownik Budowy Złotoryja

Nieprzeciętny Kierownik Budowy

 • Złotoryja
 • 19 km od Legnica
 • ZRB Dragon

Jesteśmy firmą budowlaną o szerokim zakresie działania. Realizujemy roboty zarówno jako generalny wykonawca, jak i podwykonawca. W ostatnich latach realizowaliśmy inwestycje głównie na terenie województwa dolnośląskiego: - remont i przebudowa Lwóweckiego Ośrodka Kultury w Lwówku Śląskim (GW) - przebudowa i rozbudowa budynku biurowego na budynek mieszkalno usługowy w Nowogrodźcu (GW) - budowa stanu surowego budynku serwisowego przy drodze S3 koło Głogowa Na pomorzu realizowaliśmy: - roboty żelbetowe na Nabrzeżu Słowackim w porcie Gdynia - roboty żelbetowe na Nabrzeżu Włoskim w Porcie Gdynia - roboty żelbetowe na falochronie w Unieściu k/Mielna - suche zabudowy na inwestycji DEO PLAZA na Gdańskiej Wyspie Spichrzów Zapraszam do współpracy.

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu najlepszego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego jest Twoim rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

TECH-PROJEKT

 • Lubin
 • 21 km od Legnica

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

OPENINVEST sp. z o.o., sp. k. - Nadzorowanie Budowy Lubin

Solidne Nadzorowanie Budowy

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • OPENINVEST sp. z o.o., sp. k.

Od lat pracownicy OPENINVEST sp z oo sp k świadczą usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Nadzorowanie Budowy

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • Aga

Rozpocznij współpracę z Aga jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Legnicy lub w sąsiednich miastach. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

NADZÓR INWESTORSKI - Kierownicy Budowy Lubin

Dobrzy Kierownicy Budowy

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • NADZÓR INWESTORSKI

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? NADZÓR INWESTORSKI z Legnicy będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Instalacje Sanitarne - Nadzór Budowlany Lubin

Nadzór Budowlany

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • Instalacje Sanitarne

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to instalacje sanitarne, na terenie Lubin.

Biuro Projektowo-Usługowe TECH-PROJEKT Jarosław Kokoszkiewicz - Nadzorowanie Budowy Lubin

Biuro Projektowo-Usługowe TECH-PROJEKT Jarosław Kokoszkiewicz

 • Lubin
 • 21 km od Legnica

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na terenie Legnicy, jak również okolicznych miast i powiatów. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • P.H.U. SOLID Rafał Waszewski

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Łukasz Matyas - Nadzorowanie Budowy Lubin

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • Łukasz Matyas

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy, to zerknij na firmę Łukasz Matyas. Realizuje szerokie spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Dobrzy Kierownicy Budowy

 • Lubin
 • 21 km od Legnica
 • GamaProjekt

Bez oporów zleć zadanie perfekcyjnego nadzorowania budowy fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Legnica i przyległych powiatów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

K.I.Z. s.c. Staśko Krzysztof, Staśko Wiesław

 • Środa Śląska
 • 29 km od Legnica

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Legnica i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zakład Budowlany Marcin Kurek

 • Środa Śląska
 • 29 km od Legnica

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Legnicy, ale także przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Zakład Usług remontowo-budowlanych i doradztwa technicznego Łukasz Pelka - Nadzór Budowlany Środa Śląska

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Środa Śląska
 • 29 km od Legnica
 • Zakład Usług remontowo-budowlanych i doradztwa technicznego

Szukasz kierowników budowy od solidnego nadzorowania budowy w miejscowości Legnica lub w okolicznych miastach? Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Kierownicy Budowy

 • Środa Śląska
 • 29 km od Legnica
 • Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MAG-BUD

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MAG-BUD jest firmą, której szukasz. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Kompetentny Kierownik Budowy

 • BUKÓWEK
 • 26 km od Legnica
 • KOSZTORYSOWANIE I NADZORY

Zajmujemy się sprzedażą od 1977. Sfera działań firmy to kierowanie i nadzory budowlane, adaptacja projektów, projekty przyłączy. Obsługujemy Klientów na terenie powiatów średzkiego i wrocławskiego. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SMARTBUD - Nadzorowanie Budowy Strzegom

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

 • Strzegom
 • 29 km od Legnica
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SMARTBUD
Angelika S.

Pan Krzysztof i jego pracownicy bardzo profesjonalnie wykonali nasz domek, z dbałością o wykończenie. Nadzwyczaj szybka realizacja budowy. Pan Krzysztof dzięki swojemu doświadczeniu potrafi doradzić w doborze odpowiednich rozwiązań. Estetyka wykonania na bardzo wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez SMARTBUD zapewniają gwarancję zadowolenia. Polecam.

DOMO LUXUS - Nadzorowanie Budowy Polkowice

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica
 • DOMO LUXUS
Specjalistyczny gabinet podologiczno-kosmetyczny

Mistrz gładzi. Pięknie przedzielone pomieszczenie ścianką działową, wstawienie dodatkowych drzwi z futryną, zrobiony cały sufit. Rzetelny. Całe wykończenie perfekcyjne. Polecam.

PIOTR KATA, PROXEL - Nadzorowanie Budowy Warta bolesławiecka

PIOTR KATA, PROXEL

 • Warta bolesławiecka
 • 35 km od Legnica

W przypadku, gdy interesuje Cię najwyższej klasy nadzorowanie budowy i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PIOTR KATA PROXEL. Nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Przedsiębiorstwo Budowlane Rytter - Nadzorowanie Budowy Dobromierz

Przedsiębiorstwo Budowlane Rytter

 • Dobromierz
 • 32 km od Legnica

Od wielu lat pracownicy firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Rytter realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

PHUP Remont-Bau - Nadzór Budowlany Polkowice

PHUP Remont-Bau

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica

Firma PHUP Remont-Bau to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w okolicy miejscowości Legnica. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Hurtownia Materiałów i Chemi Budowlanej - HURTBAU - Nadzór Budowlany Polkowice

Hurtownia Materiałów i Chemi Budowlanej - HURTBAU

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica
Agnieszka P.

Firma godna polecenia. Wykonali ocieplenie domku jednorodzinnego styropianem 20cm, bardzo dokładnie i sprawnie, dodatkowo zrobili podbitkę oraz wstawili parapety zewnętrzne. Pani Ania i Pan Mariusz to ludzie znający się na swojej pracy a do tego bardzo sympatyczni😉. Duży plus za utrzymanie miejsca pracy w czystości i porządku. Jesteśmy bardzo zadowoleni👍

Rafał Dziedzic - Nadzór Budowlany Polkowice

Solidny Nadzór Budowlany

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica
 • Rafał Dziedzic
Waldemar B.

INSPEKTOR NADZORU, KIEROWNIK BUDOWY Obszar działania: województwo dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie Oferta skierowana do firm i osób prywatnych. Doświadczenie ponad 15 letnie Rodzaj budów: domy jednorodzinne i wielorodzinne, hale, mosty, drogi, budowle inżynierskie i inne

Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Polkowice

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica
 • Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Pragniesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp z oo jest Twoim rozwiązaniem. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Copla Polska Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Polkowice

Copla Polska Sp. z o.o.

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy Copla Polska Sp z oo, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Kierownik Budowy

 • Polkowice
 • 33 km od Legnica
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Realizuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar - Nadzór Budowlany Lwówek Śląski

Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar

 • Lwówek Śląski
 • 40 km od Legnica

Firma Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Legnicy i okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Legnica, Miłkowice, Krotoszyce, Rosochata, Tyniec legnicki. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Legnica, ile kosztuje kierownik budowy Legnica, zatrudnię kierownika budowy Legnica

Jaki specjalista Cię interesuje?