Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Prawna Meritum nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Prawna Meritum

82

O specjaliście

Kancelaria Prawna współpracująca z wykwalifikowanymi Adwokatami oferuje stałą bądź jednorazową obsługę prawną, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani prawnicy, co gwarantuje Państwu wysoką jakość usług oraz najwyższy stopień profesjonalizmu.

We wszystkich rodzajach usług jakie świadczymy istnieje możliwość stałej współpracy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych.
Naszym Klientom zapewniamy zastępstwo procesowe we wszelkich postępowaniach przed organami administracyjnymi, urzędami państwowymi oraz sądami wszystkich instancji.
Zajmujemy się sporządzaniem i negocjacją umów, przygotowaniem pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, kasacji, zażaleń oraz apelacji.

Zapewniamy naszym Klientom dochodzenie roszczeń finansowych w postępowaniu przedsądowym, polubownym, egzekucyjnym i sądownym. Staramy się, aby roszczenia finansowe były regulowane w postępowaniu przedsądowym, stosując mediację oraz zawierając ugody pozasądowe, doprowadzające do spłaty zadłużenia.

Prowadząc sprawy naszych Klientów indywidualnych bierzemy pod uwagę ich sytuację, jesteśmy rzetelni i w pełni zaangażowani w każdą powierzoną nam sprawę.
Jesteśmy po to, aby chronić interesy naszych Klientów. Staramy się, aby decyzje wspólnie podjęte, przyniosły najkorzystniejszy efekt dla naszego Zleceniodawcy.

Świadcząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych zapewniamy profesjonalne podejście. Zajmujemy się kompleksowo prowadzeniem firmy poczynając od powstania do ustania działalności podmiotów gospodarczych.
Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, co pozwala nam podnosić Nasze kwalifikacje, zdobywać doświadczenie oraz chronić interesy Państwa firmy.
Bierzemy udział w sporządzaniu oraz negocjacji umów, tworzeniu regulaminów, polityki firmy, a także przygotowujemy dokumentację przetargową. Reprezentujemy naszych Klientów na zgromadzeniach wspólników i posiedzeń zarządu, organizujemy konferencje oraz szkolenia.
Nasza kancelaria oferuje profesjonalną obsługę dotyczącą uzyskiwania zezwoleń dla cudzoziemców:
- na pracę typu A,B,C,D,E
- na pobyt czasowy oraz stałyWśród prowadzony spraw należało by wymienić m.in.
- sprawy o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej,
- sprawy o zasiedzenie, sprawy spadkowe
- sprawy o alimenty, obniżenie alimentów, stwierdzenie wygaśnięcia alimentów, w tym z datą wsteczną,
- sprawy o rozstrzygnięcie w istotnych sprawach małoletnich dzieci w razie sporu pomiędzy rodzicami,
- o ustalenie ojcostwa,
- zaprzeczenie ojcostwa,
- uregulowanie kontaktów rodzica z małoletnim dzieckiem,
- adopcje,
- w sprawie o ustanowienie rodziny zastępczej, opiekuna.
- podział majątku, zniesienie współwłasności
- sprawy karne
- postępowania administracyjne

Branża

Kancelaria prawna, Adwokat, Radca prawny, Prawo budowlane, Pisma, wnioski, podania, Prawo cywilne, Sprawy procesowe, Prawo gospodarcze, Prawo pracy, Umowy, prawo umów, Obsługa prawna firm, Windykacja, Biznes plan, Doradca podatkowy, Dotacje unijne, Firma konsultingowa, Prawo spółdzielcze, Prawo ubezpieczeniowe, Biznes plany, usługi finansowe, Szkolenia prawnicze, Doradca finansowy, Szkolenia interpersonalne, Doradztwo, pośrednictwo, Doradztwo informacyjne, infobroking, Agencja ochrony, Skup długów, Szkolenia BHP, BHP, ppoż, bezpieczeństwo, Szkolenia menedżerskie

Obszar działania

Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Opolskie, Śląskie, Podlaskie, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.7

Gwiazdki opinii

92 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Joanna S. 14 października 2021
Pozytywna opinia

Sprawa jest w toku, ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kancelarii Meritum. Bardzo dobry kontakt z Kancelarią.

Magda D. 29 lipca 2021
Szukam adwokata, prawo karne, Słupsk
Pozytywna opinia

Rzetelna Kancelaria, nie ma problemu z kontaktem, bardzo szybka interwencja i kontakt, przybycie natychmiastowe w celu osobistego kontaktu z osadzonym, sprawność w działaniu i realne udział w powierzonych sprawach, wiedza i kompetencje na poziomie wysokim, poważne potraktowanie klientów, zgrany zespół i wspaniale ze sobą współpracujący co tworzy silny i mocny zespół odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Nie mam uwag w powierzonej współpracy. Jestem zadowolona, że postawiłam na tę Kancelarię. Realizacja wyznaczonego celu, znajomość prawa i pomoc oferowana klientowi oceniam na bardzo wysokim poziomie działania. Choć wciąż oczekujemy finału to i tak da się wyczuć po zaangażowaniu, że to poważni ludzie, którym można zdecydowanie powierzyć własne sprawy i wywiązują się na wysokim poziomie w sprawy swojego klienta. Oczywiście, żeby cel osiągnąć należy pomóc tym co chcą pomóc rozwiązać problem. Jeśli klient także interesuje się i pilnuje swoich spraw to wiadomo, że współpraca przebiega odpowiednio i na wysokim poziomie. Złe opinie to chyba wystawiają tacy, co nic nie pomagają swemu szczęściu a oczekują gwiazdki z nieba. Ja nie mam zastrzeżeń, wręcz bardzo jestem zadowolona z zaoferowanej chęci podjęcia współpracy i wykonaniu spraw należycie i sumiennie przed ludzi pracujący i tworzących mocny zespół pomocy prawnej, jaki zaoferowała mi Kancelaria MERITUM. Pomimo dzielących nas kilometrów wszystko przebiega na wysokim poziomie ich kompetencji.

Bożena M. 13 lipca 2021
Pozytywna opinia

Mimo całego zamieszania z Covidem moja współpraca z kancelarią przebiegła szybko i solidnie. Pozdrawiam osoby które mi pomogły i gorąco polecam kancelarie. Dziękuję.

Magdalena M. 28 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria bardzo profesjonalna, rzetelnie podchodzi do sprawy. Na bieżąco o wszystkim informuje i tłumaczy. Mają bardzo dużą wiedzę prawną. Z czystym sumieniem polecam.

Monika Ś. 27 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo konkretna i co najważniejsze szybka pomoc w sprawie, szczerze polecam.

Marcin C. 23 kwietnia 2021
Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo spadkowe, Zielona Góra
Negatywna opinia

Nie polecam tej kancelarii, lekceważące podejście do sprawy, nikły kontakt. Pani Maja po jakimś czasie przestała odbierać telefony, a o liście który dostałem od przeciwnej strony sporu dowiedziałem się po miesiącu. Za każdym razem musiałem wielokrotnie się prosić aby Pani Maja się czymś zajęła, co tylko przedłużało. Gdy zrezygnowałem z usług kancelarii, zaczęła się jak dla mnie śmieszna gierka, żeby odzyskać pieniądze, zerowy kontakt a jak już udało mi się skontaktować, to jak by nic się nie działo, w końcu gdy powiedziałem, że zgłaszam sprawę do izby radców prawnych pieniądze były na koncie w ciągu godziny (z miesięcznym opóźnieniem ). Naprawdę nie polecam, kancelaria przysporzyła mi więcej nerwów niż sprawa.

Józef R. 26 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Katarzyna jest osobą bardzo sumienną, do zleconych spraw podchodzi profesjonalnie. Sprawy przekazane kancelarii Meritum mają swój bieg, dobry kontakt z biurem. Pracują tam osoby, które widać, że robią to co lubią, przykładają się, starają się. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Sebastian S. 25 lutego 2021
Pozytywna opinia

Godna polecenia kancelaria. Sam korzystam z usług kancelarii prawnej i jestem zadowolony. Polecam.

Agnieszka N. 24 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam Kancelarie Prawną Meritum. Pani Kasia jest osobą bardzo sumienną do sprawy podeszła bardzo profesjonalnie. Sprawa karna mojego brata jest w toku, ale działania p. Kasi i pracowników Kancelarii są na wysokim poziomie, w pierwszym etapie sprawy- chodzi o zażalenie do sądu, sąd się przychylił się na naszą korzyść i brat może odpowiadać z wolnej stopy, nie musi być w areszcie. Jestem osobą niecierpliwą i zdaje sobie z tego sprawę, że nie raz miałam bardzo dużo nurtujących mnie pytań, Pani Kasia miała anielską cierpliwość i za każdym razem spokojnie tłumaczyła mi wszystko związane ze sprawą. Z czystym sumieniem polecam Kancelarie p. Kasi i czekamy na dalsze etapy w sprawie.

Kancelaria Prawna Meritum, 25 lutego 2021

Bardzo dziękujemy!

Rafał P. 24 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do Klienta. Pozdrawiam. Rafał P. Płock. Wybite szyby. W razie problemów na pewno zgłoszę się o pomoc do Pani Mecenas Katarzyny.

Mirosław W. H.m.s. Haus Montage Service, 24 lutego 2021
Szukam adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo cywilne, Myślibórz
Pozytywna opinia

Jesteśmy w trakcie trzeba czasu żeby ocenić. Na razie wszystko w porządku.

Anita B. 3 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Kasia prowadzi sprawę mojego partnera Daniela. W wierze, że wygramy tę sprawę, poświęciła dużo pracy i czasu na zapoznanie się z aktami. Po zweryfikowaniu i wydaniu opinii jestem pod wrażeniem, polecam.

Piotr G. 30 stycznia 2021
Negatywna opinia

Nie polecam tej kancelarii adwokackiej. Pomimo, że mi prowadzą sprawę rozwodowa, żałuje, że się do nich zgłosiłem, umie brać tylko kasę i nic poza tym.

Kancelaria Prawna Meritum, 3 lutego 2021

Szanowny Panie, Pana sprawa jest prowadzona poprawnie. Zgłosiliśmy się kiedy sprawa już była na etapie sądowym i zrobiliśmy już wszystko co było wymagane w Pana sprawie. Odpisujemy Panu na bieżąco na maile i wiadomości. Poinformował Nas Pan, że kontakt z Pana osobą będzie utrudniony z uwagi na Pański pobyt poza granicami kraju. Próbowaliśmy się z Panem skontaktować lecz bezskutecznie. Poinformowaliśmy Pana o terminie rozprawy i zgodnie z umową kancelaria będzie brała czynny udział w procesie. W razie pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.

Monika F. 13 stycznia 2021
Negatywna opinia

Brak profesjonalizmu, nie odbierają telefonów pani Katarzyna umie tylko pięknie mówić i to wszystko nie stawia się na sprawę gdzie uzgodnione było, że będzie ją prowadzić razem z panią Mają. Nie polecam.

Kancelaria Prawna Meritum, 14 stycznia 2021

Szanowna Pani Moniko, sprawa została prowadzona z należytą starannością oraz zakończyła się pozytywnie - zgodnie z ustaleniami. Informowaliśmy Panią na bieżąco oraz rozmawialiśmy z Panią wielokrotnie na temat sprawy oraz planu działania. Brak osobistego stawiennictwa był spowodowany faktem, iż pracownik Kancelarii ma stwierdzony COVID-19 i z uwagi na ryzyko narażenia Państwa zdrowia, podjęliśmy decyzje o tym, iż na sprawie pojawi się Mecenas, który na stałe z nami współpracuje i mamy do Pana Mecenasa pełne zaufanie. Jest nam niezmiernie przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego działania. Proszę o wskazanie na adres e-mail propozycji rozwiązania Pani sprawy. Z pewnością znajdziemy wspólne rozwiązanie. Z wyrazami szacunku, Zespół Kancelarii Meritum.

Monika H. 28 listopada 2020
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna opieka i obsługa klienta. Szybkie działania oraz wsparcie naprawdę na wysokim poziomie. Super kontakt i tłumaczenie działań w prostym, zrozumiałym języku. Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią i wdzięczna za otrzymaną pomoc. Polecam z całego serca!

Marta K. 24 października 2020
Pozytywna opinia

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

Piotr R. 14 września 2020
Pozytywna opinia

Błyskawicznie działającą kancelaria, nastawiona na drugiego człowieka, z wielką empatią podchodzą do każdej sprawy. Ponadto możliwy stały kontakt, co jest ogromnym plusem. Profesjonalizm stawiany jest na 1 miejscu. Jak najbardziej polecam każdemu, kto szuka prawnego wsparcia.

Katarzyna G. 4 września 2020
Adwokat do przygotowania pisma lub wniosku, prawo karne, Mieszkowice
Pozytywna opinia

Doskonała znajomość prawa, konkretni ludzie na konkretnym stanowisku. Super podejście do klienta.

Katarzyna P. 31 lipca 2020
Pozytywna opinia

Spośród wielu opcji wybrałam Meritum które od początku naszej współpracy urzekło mnie profesjonalnym podejściem do sprawy. Wiedzą i takim zwyczajnym ludzkim zrozumieniem. Kancelaria prowadzi kilka moich spraw i jestem bardzo zadowolona z komunikacji i postępowania.

Anna R. AnnaR, 31 lipca 2020
Szukam adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Ostrowiec Świętokrzyski
Pozytywna opinia

Szybka odpowiedź, bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do sprawy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Prawna Meritum

Oferta

Kosztorysy, eksprtyzy
Polska - Poznań
do uzgodnienia

Kosztorysy budowlane są dokumentami rozliczeniowymi sporządzanymi na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. Umożliwiają zaoszczędzenie znacznych kosztów przy jej realizacji, np. przy wprowadzaniu przez Inwestora zmian w trakcie prowadzenia prac. Jesteśmy po to, aby chronić interesy naszych Klientów. Staramy...  

Doradztwo podatkowe oraz ubezpieczeniowe
Polska - Poznań
do uzgodnienia

Nasza Kancelaria świadczy usługi doradztwa ubezpieczeniowego oraz podatkowego. Staramy się, aby umowy oraz współpraca z podmiotami, które Państwa ubezpieczają zapewniły Państwu bezpieczeństwo. Wydajemy opinie oraz analizy umów ubezpieczeniowych. Należy wiedzieć, iż w umowach...  

Biznesplany, regulaminy, wnioski,umowy dla Pracowników
Polska - Poznań
do uzgodnienia

Świadcząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych zapewniamy profesjonalne podejście. Zajmujemy się kompleksowo prowadzeniem firmy poczynając od powstania do ustania działalności podmiotów gospodarczych. Oferta: -profesjonalny biznesplan zachęcający...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Czarnieckiego 4C/16, Poznań

Telefon

518****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Nazwisko JASKUŁA
Data rozpoczęcia działalności 2021-01-15
NIP 7831733849
Regon 363058900

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Wilda
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61441
Poczta Poznań
Ulica ul. 28 Czerwca 1956 r.
Numer nieruchomości 406
Numer lokalu 2.23

Kontakt

Email kancelaria.jaskula@officium-meritum.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-11-24
Data powstania 2015-11-15
Data rozpoczęcia działalności 2021-01-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
36305890000027 Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła ul.Katowicka
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań
36305890000010 Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła ul.Czechosłowacka
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.