Kadry Rzeszów - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Rzeszowie, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kadry Rzeszów - Ranking Najlepsi 2021

Kadry Rzeszów
PHU OLIMPEK SP. Z O.O.

Jesteście mega profesjonalnym biurem. Bardzo szybko działacie. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych przypadków pracowniczych. Miło było przekazać akta pracownicze prowadzone przez Wasze biuro, które to prowadziliście z ogromnym zaangażowaniem. Listy płac zawsze sporządzone przed czasem. Nigdy nie było problemu, jeśli coś trzeba było skorygować. Stworzenie bazy danych pracowników i naliczenie im wynagrodzenia zgodnie z kartami pracy dla 60 osób zajęło wam dwa dni, to nie lada wyczyn. Dziękuję całemu personelowi.

Więcej Specjalistów od Kadr z Rzeszowa

Monika C.

Bardzo profesjonalne nawiązanie kontaktu przez firmę. Bardzo szybka reakcja. Wiadomość wraz z opisem firmy i zapowiedzią rozmowy telefonicznej. Ostatecznie decyzję o wyborze tej właśnie firmy podjęłam po sympatycznej wymianie zdań nie tyko na tematy zawodowe :) z Panią Anią. Częściej powinniśmy ze sobą po prostu rozmawiać tak o wszystkim i o niczym :)

Tomasz P.

Współpracuję z Biurem Kapitał już czwarty miesiąc. Wszystko przebiega wzorowo. Super kontakt, rozliczenia na czas i konkurencyjne ceny. Polecam.

 • Oferteo.pl
 • Kancelaria SOCI Sp. z o.o.

  Dobra i szybka komunikacja, bezproblemowa współpraca. Pozdrawiam D.C.

  WOSBud

  Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko jest zawsze na czas. Kontakt jest zawsze nad przyjemny. Polecam!

  Sylwia W.

  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w zakresie wymaganym przepisami prawa bilansowego i podatkowego a także usługi w zakresie kadr i płac oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają objąć profesjonalną obsługą podmioty gospodarcze różnej branży i wielkości. Ofertę kierujemy do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wszystkim zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Priorytetem dla nas jest jakość, odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie w sprawy Klientów i terminowość świadczonych przez nas usług oraz przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi. Zakres naszych usług obejmuje : - Prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego. - Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. - Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług. - Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do uruchomienia działalności gospodarczej - Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.Sporządzanie informacji statystycznych do GUS - Prowadzenie ksiąg handlowych. - Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów Księgowość to nasza pasja !!! Zapraszamy do kontaktu.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Rzeszowie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Monika C.

  Firma MBM Expert zajmuje się obsługą księgową firm, a także doradztwem podatkowym i biznesowym. WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU Biuro rachunkowe MBM Expert od 2013r. wyznacza standardy prowadzenia księgowości i doradztwa biznesowego. Swoje usługi oferujemy zarówno tym firmom, które rozpoczynają działalność, jak i już działającym na rynku. W skład naszego zespołu wchodzą samodzielni księgowi oraz biegli rewidenci, doświadczeni w obsłudze spółek giełdowych i międzynarodowych. Nasze usługi zawsze świadczone z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Oprócz własnych umiejętności mamy do dyspozycji świetne zaplecze informatyczne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w tej branży są terminowość oraz bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów - dlatego też korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów, dzięki czemu nasze usługi są wykonywane na czas i według najwyższych standardów. BEZPIECZNA KSIĘGOWOŚĆ Nasi doświadczeni pracownicy mogą pomóc ci w prowadzeniu biznesu i optymalizacji procesów księgowych na dowolnym, wdrożonym przez ciebie systemie. W zakres naszych usług księgowych wchodzą m.in. prowadzenie ksiąg, przygotowywanie sprawozdań, przelewów i raportów, prowadzenie rejestru VAT, windykacja należności, przygotowanie INTRASTAT, a także wszelkie inne czynności, które pozwolą na sprawne i opłacalne funkcjonowanie Twojej firmy Z nami możesz liczyć na najwyższy poziom ochrony swoich danych oraz ciągłości procesów biznesowych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji. Działamy w sposób elastyczny i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze usługi świadczymy tak, aby zapewnić Klientom jak największą wygodę, dlatego też możemy udzielić ci pomocy także w twoim biurze. FACHOWE DORADZTWO MBM Expert oferuje najlepsze rozwiązania na każdym etapie rozwoju firmy – pomożemy ci opracowaniu odpowiedniej strategii prowadzenia biznesu, optymalizacji procesów, a także przy zarządzaniu ryzykiem. Nasze usługi obejmują kompleksową analizę sytuacji przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem podejścia probiznesowego i praktycznego wpływającego na zwiększenie wartości dodanej dla naszych klientów. Działamy w sposób elastyczny, dlatego jesteśmy w stanie udzielić odpowiedniej rady każdej firmie, bez względu na jej obszar działalności. Jesteśmy otwarci na przedsiębiorstwa jedno- jak i wieloosobowe, a także państwowe. Mamy na uwadze coraz bardziej międzynarodowy charakter prowadzenia istniejących i nowo-powstających działalności, dlatego też swoje usługi świadczymy również w języku angielskim.

  Adam S.

  Assunto specjalizuje się w: - świadczeniu usług księgowych (pełna i uproszczona księgowość) - prowadzeniu i rozliczaniu spraw kadrowych (umowy o pracę, umowy o pracę tymczasową, umowy cywilnoprawne) - rekrutacji, selekcji i delegowaniu pracowników do naszych Klientów (praca tymczasowa) - rekrutacjach specjalistycznych (spawacz, inżynier, technolog, specjalista ds exportu, handlowiec, kierownik, dyrektor, zawody budowlane, specjaliści IT...). Kandydaci są weryfikowani testami kompetencyjnymi i rekrutacyjnymi. Zapewniamy rekrutację, zatrudnienie i pełną obsługę kadrowo-płacową pracowników. Posiadamy polisę OC na sumę gwarancyjną 500.000 PLN. Działamy na terenie całej Polski. Dla naszych Klientów zapewniamy również pracowników z Ukrainy wraz z kompletem dokumentów do zatrudnienia. Wyróżnia nas: - szybkość działania i indywidualne podejście do każdego Klienta, - doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań, - elastyczna polityka cenowa - u nas możecie Państwo negocjować ceny - poszukujemy najlepszych kandydatów metoda direct search oraz executive search SKONTAKTUJ SIĘ ! ZGŁOŚ swoją potrzebę, a MY przedstawimy rozwiązanie. TY zdecydujesz czy chcesz podjąć współpracę.

  Em Studio Salon

  Jestem klientką biura rachunkowego i Panie nigdy mnie nie zawiodły. Rzetelna i sprawna obsługa. Polecam.

  MagicDesign

  Jestem naprawdę bardzo zadowolona z usług i porad księgowych Pani Beaty i nie wyobrażam sobie współpracy z innym biurem księgowym. Gorąco polecam! Agnieszka Wróbel

  Kamil Wójcik

  Szybka i profesjonalna pomoc przy prowadzeniu działalności. Rozliczenia, wnioski, wszelkie sprawy urzędowe nie są już dla mnie tak uciążliwe. Wszystko załatwiamy bezkontaktowo, prowadzenie księgowości z odległości 180km jest jak najbardziej możliwe, szczerze polecam tę firmę!

  MM Usługi księgowe Marzena Morawska

  • Rzeszów

  Rozpoczęliśmy działalność w 2021 roku. Nasza specjalność to księgi rachunkowe, kadry i płace, na terenie podkarpacie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe umożliwia zaoferowanie Państwu kompletnych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając specyfikę działalności oraz stawiane wymagania. Naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższa jakość świadczonych usług księgowych i dbałość o należytą komunikację, rzetelność i terminowość.

  Centrum Księgowości i Biznesu

  • Rzeszów

  Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biura rachunkowego, dlatego wiemy jakim wyzwaniem jest prowadzeniem działalności w dzisiejszych czasach. Dajemy Ci możliwość skupienia się na rozwoju firmy, zostawiając sprawy podatkowe i kadrowo - płacowe specjalistom. Wspieramy Przedsiębiorców od pierwszych chwil prowadzenia działalności. Razem z nami otworzysz działalność gospodarczą lub spółkę z o.o., nie martwiąc się o związane z tym zawiłości prawne. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe działalności niezatrudniające pracowników, jak również spółki prawa handlowego posiadające wiele punktów sprzedaży i dziesiątki pracowników. Szeroki zakres działalności naszych klientów daje nam doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm w branżach

  Fortuna Accounting sp. z o.o.

  • Rzeszów

  Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to: - ryczałt ewidencjonowany, - KPIR, - księgi handlowe, - kadry i płace, Klientom oferujemy pełną obsługę księgową, mamy zespół zarówno młodych, wykwalifikowanych księgowych, jak i bardziej doświadczonych, którzy w każdej chwili służą pomocą i dbają o profesjonalną obsługę Państwa firmy. Współpracujemy z mBankiem, dlatego u Nas w kilka chwil założą Państwo działalność, wraz z rachunkiem bankowym na korzystnych warunkach. Natomiast jeśli planują Państwo założyć spółkę handlową, również służymy radą i pomożemy dopełnić formalności. Pracujemy zarówno na skanach jak i dokumentach fizycznych. Reprezentujemy interesy klientów w kontaktach z urzędami i ZUS. Zapraszamy do naszego biura lub do

  Mała Księgowość Patrycja Ficek-Lech

  • Rzeszów

  Biuro rachunkowe Mała Księgowość zaprasza do współpracy. Jestem księgową z 10-letnim stażem, doświadczenie zawodowe zdobyłam głównie podczas pracy w biurach rachunkowych. Specjalizuję się w rozliczaniu działalności gospodarczych osób fizycznych, na uproszczonych formach. Zapraszam do współpracy firmy zarówno z branż usługowych, handlowych jak i produkcyjnych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm usługowych (m. in. informatycznych, ubezpieczeniowych, transportowych, gastronomicznych, prawniczych, budowlanych, kosmetycznych, krawieckich, mechaniki pojazdowej), handlowych (m. in. sklepy stacjonarne i internetowe) i produkcyjnych (m.in. produkcja elementów do maszyn, mebli, piekarnia). Zapraszam do kontaktu.

  Biuro Rachunkowe Konsultant s.c.

  • Rzeszów

  Proponujemy kompleksową obsługę firmy przy użyciu technik komputerowych tzn.: -pełną obsługę firm krajowych i zagranicznych, -prowadzenie ksiąg handlowych dla każdej branży, -prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, -prowadzenie kadr, -sporządzanie rozliczeń rocznych (dla klientów obsługiwanych przez biuro-GRATIS), -sporządzanie wszelkich deklaracji, -sporządzanie analiz, opinii ekonomiczno-finansowych, -sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat, -sporządzanie sprawozdań statystycznych, -przegląd dokumentacji księgowej oraz poprawności ewidencji księgowej pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, -usługi w zakresie informatyzacji księgowości (wdrażanie pełnej ewidencji księgowej, opracowywanie planów

  Invertis Sp. z o.o.

  • Rzeszów

  Jesteśmy na rynku od 2021 roku. Nasza specjalność to obsługa księgowa firm, rozliczenia podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa, na terenie Rzeszowa. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Świadczone usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Pragniemy ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie biznesu tak aby nie musieli zastanawiać się nad kwestami księgowymi i podatkowymi ale wykorzystali zaoszczędzony czas na rozwój swojego biznesu.

  Bf consulting

  • Rzeszów

  Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to księgowość , kadry, na terenie rzeszów, kraków.

  ZUE Witold Janik

  • Rzeszów

  Biuro Rachunkowe Wiesława Miazga

  • Rzeszów

  oleo

  • Rzeszów

  Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku. Nasza specjalność to księgowość, kadry, na terenie Podkarpackie.

  Marzena Żywot

  • Rzeszów

  Biuro Rachunkowe Estera Grata-Stec

  • Trzebownisko
  • 4 km od Rzeszów

  Absolwentka studiów podyplomowych Rachunkowość i Finase. Właściciel Biura Rachunkowego, praktyk w dziedzinie księgowości od 2012 roku. Certyfikowany Główny Księgowy i Specjalista ds. Rachunkowości, pasjonat podatków. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie podstawowej, jak i pełnej księgowości; dodatkowo świadczy obsługę kadrowo-płacową. Realizuje pojedyńcze zlecenia, a także nawiązuje dłuższe współprace

  Control TAX

  • Czudec
  • 15 km od Rzeszów

  Moja firma powstała w wyniku kilkuletniej współpracy z biznesem, obserwacji potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców oraz pewności, że mogę zaoferować więcej niż standardy większości działających na rynku biur rachunkowych. Proponuję Państwu portfel wysokiej jakości usług, z którego możecie Państwo - według potrzeb - skorzystać w całości lub części. Kanonem naszej współpracy będzie pełna profesjonalna opieka nad klientem, który na bieżąco ma możliwość konsultowania swoich decyzji finansowych, osiągając bezpieczeństwo wydatków i optymalizację kosztów. Gwarantuję Państwu bezwzględne bezpieczeństwo informacji i ochronę danych osobowych - rzeczy bezcenne w dzisiejszym świecie i stanowiące podstawę zaufania w stosunkach pomiędzy biznesem, a jego

  DAKAGRI SP. Z O. O. BIURO RACHUNKOWE

  • Łańcut
  • 16 km od Rzeszów
  Unicat Łukasz Nosek

  Elastyczne podejście i bardzo miła współpraca z biurem rachunkowym sprawia, że wszystkie papierkowe sprawy nie są już dla uciążliwe. Serdecznie polecam.

  Benek2584

  • Łancut
  • 16 km od Rzeszów

  Martyna Wojtunik

  • Sędziszów Małopolski
  • 22 km od Rzeszów

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to obsługa jdg oraz spółki z o. O. I sp. K, na terenie Podkarpackie.

  Biuro Rachunkowe "Decret" Pelagia Jędrysik

  • Ropczyce
  • 28 km od Rzeszów

  Oferowane usługi - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - podatkowa książka przychodów i rozchodów, - kadry, płace, - rozliczenia ZUS, - PFRON, - JPK_VAT, - współpracujemy z firmami z całęj Polski (księgowość online) - małe i średnie firmy, różne branże: handlowe, usługowe, produkcyjne - 2004 rok założenia - rozliczanie podatku z zagranicy: Niemcy, Holandia, Norwegia, Belgia, Anglia i inne. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatem księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Profesjonalność, dokładność, terminowość, długoletnie doświadczenie. Księgowość jest prowadzona na programie COMARCH OPTIMA. możliwość korzystania z bezpłatnego programu do wystawiania faktur iFaktury 24, fakturowania.pl

  CENTRUM USŁUG BIZNESOWYCH SIMPLY S.C.

  • Strzyżów
  • 24 km od Rzeszów

  Oferujemy: 1. Kompleksowe usługi księgowe - ryczałt, książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, usługi kadrowo-płacowe (umowy, akta, płace, rozliczenia ZUS), rozliczenia podatkowe (PIT,CIT,VAT), sprawozdawczość (GUS), sporządzanie biznes planów, bilansów, sprawozdań, analiz, dokumentacja podatkowa cen transferowych, doradztwo i pomoc w założeniu działalności, zwrot VAT za materiały budowlane (WZM-1), podatkowe zeznania roczne (PIT) dla osób fizycznych – ulgi, odliczenia, dochody z zagranicy. 2. Kompleksową obsługę firmy w zakresie BHP: opracowywanie instrukcji, ryzyka zawodowego, przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji z zakresu BHP, dokumentacji powypadkowej, nadzór i doradztwo w zakresie

  ZGODNY BILANS Usługi Księgowe Andrzej Drążek

  • Strzyżów
  • 24 km od Rzeszów
  Beata D.

  P. Andrzej Drążek to specjalista godny polecenia. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu doskonale sprawdza się jako osoba zajmująca się prowadzeniem księgowości zarówno w małej, jednoosobowej działalności, jak i większej firmie. Nieobce są mu meandry prawa podatkowego. P. Andrzej Drążek to solidny, sumienny księgowy, który traktuje swoją pracę jako pasję. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Bierze udział w licznych szkoleniach, dzięki czemu jest na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Warto mu zaufać i powierzyć prowadzenie księgowości w swojej firmie.

  Leszek Nowak

  • Strzyżów
  • 24 km od Rzeszów

  Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Nasza specjalność to Prowadzenie pełnej księgowości(księgi handlowe) oraz KPiR, na terenie Strzyżów.

  Res Atria Spółka z o.o.

  • Żołynia
  • 25 km od Rzeszów
  Roman Z.

  Według mnie dobry księgowy to podstawa. Gorąco polecam!

  PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW SP ZOO

  • Raniżów
  • 24 km od Rzeszów
  FHU Kawalec Ireneusz

  Korzystam z usług biura rachunkowego. Szybka sprawna obsługa i zawsze znajdą czas aby odpowiedzieć na pytania w konkretnej sytuacji. Bardzo gorąco polecam!

  Wojciech

  • Przeworsk
  • 34 km od Rzeszów

  Biuro Rachunkowe MAL-TAX Urszula Stec

  • Jeżowe
  • 38 km od Rzeszów

  Realizujemy zlecenia od 2018. Nasza firma świadczy usługi w zakresie prowadzenia pkpir, ewidencji ryczałtowej, ksiąg handlowych, ewidencjI VAT dla rolników, pełna obsługa w zakresie ZUS, pełna obsługa kadrowo-płacowa. Nasz obszar działania to Jeżowe. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

  BIURO RACHUNKOWE Anna Choina

  • Leżajsk
  • 38 km od Rzeszów

  LiTip Monika Górniak

  • Humniska
  • 40 km od Rzeszów
  Piotr K.

  Rzeczowo i konkretnie

  Alben sp.zo.o.

  • Dębica
  • 42 km od Rzeszów

  Biuro Rachunkowe EMAUS Małgorzata Gawlik

  • Dębica
  • 42 km od Rzeszów

  Oferuję usługi księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Pomagam w założeniu działalności gospodarczej oraz w bieżących problemach. Pozostaję w stałym kontakcie z Klientami. Prowadzę KPiR, ryczałt oraz obsługę kadrową.

  Usługi księgowe

  • Dębica
  • 42 km od Rzeszów
  Paweł T.

  Fachowa obsługa. Szybko i profesjonalnie. Miły kontakt i trafne doradztwo.

  Biuro Rachunkowe DOMINO

  • Dębica
  • 42 km od Rzeszów

  Biuro rachunkowe i usługi księgowe. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, chcesz oszczędzić czas i pieniądze oraz zwiększyć efektywność funkcjonowania swojej firmy, chętnie Ci w tym pomożemy. Tym, co nas wyróżnia jest dokładność i skrupulatność, dzięki temu nasze usługi księgowe w kompleksowy sposób wspierają przedsiębiorstwa klientów. Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Nr 14395/2006 oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wybierając Biuro Rachunkowe Domino w Dębicy masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Działamy na rynku już od 2005 roku, pomagając właścicielom firm prowadzić biznes efektywnie! Oferowane usługi rachunkowe realizujemy na terenie całej Polski.

  Stanisław Barański

  • Bachów
  • 43 km od Rzeszów

  Biuro Partner Online

  • Krosno
  • 42 km od Rzeszów

  Dzień dobry, Mam na imię Łukasz i od kilku lat zajmuje się księgowością uproszczoną oraz pełną księgowością. W swoim burze rachunkowym stawiam na mobilność prostotę i indywidualne podejście do klienta.

  Biuro Rachunkowe Wojciech Kaczmarczyk

  • Krosno
  • 42 km od Rzeszów
  Karolina S.

  Z biurem rachunkowym Pana Wojciecha współpracuję od początku prowadzenia działalności. Nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem odpowiedzi i wyjaśnień na moje pytania. Wszystkie dokumenty zawsze złożone w terminie. Zero problemów z urzędem skarbowym bądź ZUS. Polecam usługi tego biura.

  Biuro Rachunkowe "Global" Krystyna Gut

  • Jarosław
  • 47 km od Rzeszów

  Biuro Rachunkowe „Global” Krystyna Gut swoją działalność na rynku prowadzi od 2000 r. Mieścimy się w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 6/1. W naszej bogatej ofercie znajdzie państwo wszystko co niezbędne, do obsługi księgowej osób fizycznych, firm i instytucji. Poprowadzimy wasze księgi rachunkowe, również księgę przychodów i rozchodów, w sposób solidny i rzetelny. W zakresie usług kadrowo – płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi pełną dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych PIT i CIT. Jesteśmy nastawieni na kompleksową obsługę firm, ale nie odmawiamy też usług jednorazowych: np. rozliczenie roczne podatnika, zwrot podatku z zagranicy. Posiadamy licencję Ministra

  P.U.H. LeMaR sp. z o.o.

  • Jarosław
  • 47 km od Rzeszów

  Jako Licencjonowane Biuro Rachunkowe prowadzimy pełen zakres usług księgowych : Księgi Handlowe, KPiR, Ryczałt, rozliczamy ZUS, wysyłamy elektroniczne deklaracje skarbowe i JPK. Rozliczamy różne działalności gospodarcze od małych jednoosobowych firm, poprzez sklepy, hurtownie, firmy produkcyjne, do dużych przedsiębiorstw. Prowadzeniem księgowości firma LeMaR zajmuje się już od ponad 20 lat. Nasi pracownicy są związani z klientami, a dzięki znajomości ich specyficznych rodzajów działalności są zawsze gotowi pomóc w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów natury księgowej. Nieustannie aktualizujemy nasze oprogramowanie do najnowszych wersji zgodnych z wymogami Ministerstwa Finansów. Zaufało nam już wielu klientów z bardzo różnych

  STANDO BIURO RACHUNKOWE ADAM KOPERA

  • Mielec
  • 48 km od Rzeszów
  Jan M.

  Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolony z współpracy

  Urszula Skrobisz

  • Mielec
  • 48 km od Rzeszów

  Rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku. Nasza specjalność to kPiR, VAT-UE, na terenie Mielec.

  Biuro rachunkowe AGANET

  • Rogi
  • 50 km od Rzeszów

  Rozpoczęliśmy działalność w 2021 roku. Nasza specjalność to rachunkowość, kadry, rozliczenia nfz, na terenie podkarpackie.

  SECALK Usługi Rachunkowe i handlowe Agata Tofil

  • Rudnik nad Sanem
  • 39 km od Rzeszów

  Oferujemy usługi rachunkowe dla małych i średnich firm - KPiR, CIT, PIT, ryczałt, VAT, ZUS, kadry i płace.

  Biuro rachunkowe

  • Zarszyn
  • 50 km od Rzeszów

  Biuro Rachunkowe Profit Dawid Tabor

  • Mielec
  • 48 km od Rzeszów
  Agnieszka M.

  Pan Dawid jest bardzo konkretny. W ciągu pół godzinnej rozmowy był w stanie wytłumaczyć mi w jaki sposób mogę rozwiązać swój problem. Jest rzeczowy i ma ogromną wiedzę. Cena usługi jest bardzo przystępna. Myślę, że to będzie początek bardzo dobrej współpracy.

  Biuro Rachunkowe OSZKA

  • Pilzno
  • 51 km od Rzeszów
  Justyna N.

  Biuro Rachunkowe OSZKA oferuje swoje usługi zarówno w siedzibie firmy jak i online.Usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i spółek /osobowych i kapitałowych. Każdego klienta traktuję indywidualnie. Oferuję: prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, kadrowej i płacowej, pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniej formy opodatkowania, reprezentowanie klienta przed organami US, ZUS, wyprowadzanie zaległości księgowych, sporządzanie:sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, WZM /zwrot VAT za materiały budowlane/ wraz z załącznikami. Sporządzanie sprawozdań do GUS. Moje uprawnienia to licencja MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 39178/2010. Jestem księgowym z 18-letnim stażem pracy na stanowisku głównego księgowego m.in. spółki z o.o. Pracuję na programie OPTIMA, certyfikowany podpis kwalifikowany pozwala mi na wysyłanie wszelkich możliwych dokumentów i deklaracji drogą elektroniczną. Możliwość pracy zdalnej, przyjmuję zlecenia z całej Polski. Od 2017 roku firma pomaga klientom odzyskiwać podatki i zasiłki z zagranicy.

  Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne "Account" Tomasz Łabędź

  • Machowa
  • 57 km od Rzeszów

  Biuro Rachunkowo - Ekonomiczne prowadzi obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie: - prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami PSR oraz MSR, - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtowej ewidencji przychodów, - sporządzania sprawozdań finansowych, - obsługi kadrowo - płacowej, - prowadzenia rozliczeń podatkowych w zakresie CIT, PIT, VAT, PCC, - wdrażania ewidencji księgowej dla potrzeb rachunkowości zarządczej, - wdrażania narzędzi controllingowych, - sporządzania analiz finansowo - ekonomicznych, - analiz potrzeb przedsiębiorstwa w celu wdrażania narzędzi informatycznych wspierających obsługę przedsiębiorstwa.

  Ranking Specjalistów od Kadr obejmuje również takie miejscowości jak: Rzeszów, Krasne, Matysówka, Bzianka, Rudna mała. więcej...