Kadry Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Bydgoszczy, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Kadry

Kadry Bydgoszcz
EKO-STOJAN Sp.z o.o.

Bardzo profesjonalna obsługa księgowa firmy. Sympatyczny i pomocny personel. Gorąco polecam usługi firmy Concepcion.

Biuro Rachunkowe Express - Kadry Bydgoszcz
Asia P.

Biuro rachunkowe Express świadczy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy od ponad dwóch lat i nigdy nie mieliśmy niejasnych sytuacji. Co istotne to zawsze możemy zwrócić się o udzielenie porady i nigdy nie jesteśmy zbywani. Pracę biura oceniam celująco. Brawo wy, jesteście do tego stworzeni👏

A & A Rainbow Tax Office Sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz
PHU BART- KING

Z Panią Joanną współpracuję już 22 lata. Jest to osoba miła, kompetentna i ma ogromne doświadczenie. Przez te wszystkie lata moja firma nie miała żadnych problemów z Urzędami Skarbowymi. Wszelkie kontrole przebiegały sprawnie i bez wykrycia jakichkolwiek błędów. Jeśli potrzebujesz dobrej i doświadczonej księgowej to pani Joanna i jej biuro rachunkowe są najlepszym wyborem. Szczerze polecam!

TaxTime Biuro Rachunkowe - Kadry Bydgoszcz
MyWork Katarzyna Kos

Bardzo fachowa obsługa, Pan Przemek posiada dużą wiedzę, zawsze doradzi i odpowie na wszystkie pytania. Polecam.

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa TAX Magdalena Jurecka - Kadry Bydgoszcz
Now-Med Jakub Nowak

Prowadzę jednoosobową działalność. Z Panią Magdą bardzo dobrze się współpracuje. Jest profesjonalistką, zawsze dotrzymuje terminów. W szczególności cenię sobie jej doradztwo w sprawach finansowo księgowo podatkowych. Serdecznie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
B&N CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O. - Kadry Bydgoszcz
Rutech Paweł Rutkiewicz

Firma godna polecenia, Pani Natalia i jej zespół to profesjonaliści dzięki którym mogę zająć się pracą nad firmą, będąc spokojny o księgowość i sprawy urzędowe. Najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do klienta, czuć wsparcie i pomoc.

Bydgoskie Biuro Rachunkowe - Kadry Bydgoszcz
Jolanta W.

Wspòłpraca z Bydgoskim Biurem Rachunkowym to sama przyjemność.Usługi Bydgoskiego Biura Rachunkowego wykonywane są profesjonalnie.Sama korzystam z usług biura od kilku lat . Szczerze polecam.

Biuro Rachunkowe Gra-Mi Patrycja Grzeszczak - Kadry Bydgoszcz
Benedykta B.

Pani Patrycja to pełen profesjonalizm w każdym calu. Mimo młodego wieku, ma ogromną wiedzę branżową. Współpraca przebiega bardzo sprawnie i oby tak dalej! Liczę, że będziemy partnerami przez długie lata.

Biuro Rachunkowe Abakus - Kadry Bydgoszcz
Zofia M.

Abakus to biuro rachunkowe, które świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorstw o różnym profilu od 2014 roku. Zajmujemy się również wykonywaniem dla małych, średnich oraz dużych firm rozliczeń podatkowych, kadrowych oraz płacowych. Reprezentujemy Podatnika przed urzędami, zarówno podczas kontroli, jak i składania wyjaśnień. Zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście, odpowiadające ich potrzebom. Korzystamy z oprogramowania firmy InsERT. Zapraszamy do naszej siedziby, zlokalizowanej w Bydgoszczy, celem ustalenia szczegółów współpracy. W skład naszych usług wchodzą: Prowadzenie księgowości osób fizycznych i spółek: • Księgi Handlowe tzw. Pełna księgowość, • Księga Przychodów i Rozchodów, • Ryczałt ewidencjonowany oraz karta podatkowa Obsługa kadrowo-płacowa, w tym sporządzanie m.in.: - listy wynagrodzeń, - dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz deklaracji ZUS, - umów cywilnoprawnych - refundacji do OHP Usługi dodatkowe: • doradztwo w zakresie formy opodatkowania, • rozliczanie transakcji międzynarodowych, • sprawozdawczość statystyczna GUS

Biuro podatkowo-rachunkowe RAPORT Joanna Warawan - Kadry Bydgoszcz
Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska

Współpraca z panią Joanną Warawan jest bardzo profesjonalna. Zawsze mogę liczyć na szybkie wsparcie i poradę. Pani Joanna, jak i współpracownicy są bardzo otwarci i chętni do pomocy. Rzetelne i fachowe biuro rachunkowe, które polecam szczerze innym.

PEMA Sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz

PEMA Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
Natalia K.

Pracownicy są kompetentni, widać, że znają się na rzeczy. Wszystkie kwestie załatwione były w terminie i rzetelnie. Polecam

Manufaktura Księgowości - Kadry Bydgoszcz

Manufaktura Księgowości

 • Bydgoszcz
Natalia S.

Pełen profesjonalizm, rzetelność, terminowość i dbałość o klienta. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z usług na najwyższym poziomie.

Biuro Podatkowe "PERLUFFICIO" sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz

Biuro Podatkowe "PERLUFFICIO" sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
Malgorzata B.

Współpraca bardzo dobra. Reakcja natychmiastowa na zadawane pytaniu. Cieszę się, że zdecydowałam się na te firmę. Polecam.

Biuro Rachunkowe LIBER Monika Dalewska - Kadry Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe LIBER Monika Dalewska

 • Bydgoszcz
Martin Studio Paweł Martin

Serdecznie polecam Biuro Rachunkowe, wszystko załatwiane profesjonalnie i na czas. Mili i pomocni ludzie, szczególnie Pani Monika. Śpię spokojnie, ponieważ wiem, że moja firma jest w dobrych rękach. POLECAM!

Biznes Partner Maria Klisz - Kadry Bydgoszcz

Biznes Partner Maria Klisz

 • Bydgoszcz
Tadeusz N.

Bardzo rzetelne biuro księgowe z którym współpraca to sama przyjemność, cieszę się, że prowadząc własny biznes trafiłem na tak niesamowitą osobę jaką jest Pani Maria.

Progres Center Sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz

Progres Center Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Kim jesteśmy? Jesteśmy rodzinną firmą i wspólnie prowadzimy biuro rachunkowe. Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom w okiełznaniu rachunkowo-podatkowej strony każdej firmy. Przemawiają za nami przede wszystkim - gruntowna i stale uaktualniana wiedza poparta certyfikatami oraz 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw. Co najbardziej lubimy w swojej pracy? Jesteśmy zgranym zespołem, o różnorodnych charakterach, a każdy robi to w czym czuje się najlepiej. Mamy analityka, zakochanego w liczbach, precyzyjnego i dokładnego, który jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi zmianami przepisów, osobę od administracji zakochaną w "papierkowej robocie" oraz pozytywną duszę towarzystwa, która potrafi rozbudzić uśmiech nawet u

BALANCE Marcin Owieśny - Kadry Bydgoszcz

BALANCE Marcin Owieśny

 • Bydgoszcz

Firma Balance oferuje profesjonalne usługi księgowe dla małych i dużych firm na terenie Bydgoszczy i okolic. - prowadzenie księgowości spółek - pełna księgowość, - KPiR - księga przychodów i rozchodów, - ryczałt - karta, - rozliczenie podatku PIT, CIT, - prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu VAT JPK, - sporządzanie deklaracji podatkowych, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - obsługa sprawozdawczości do GUS, - obsługa kadrowo - płacowa, - obsługa elektroniczna ZUS, - doradztwo księgowe, - zakładanie firm/działalności gospodarczych, W ramach świadczonych usług reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dyskrecję oraz fachową i terminową obsługę.

EHS Consulting Bartosz Gwizdała - Kadry Bydgoszcz

EHS Consulting Bartosz Gwizdała

 • Bydgoszcz

Nowoczesne szkolenia BHP online najlepszebhp.pl oraz Kurs Pierwszej Pomocy. Wykwalifikowany personel, merytoryczne treści przekazane w przystępny dla słuchacza sposób. Filmy instruktażowe i komentarze. Dostęp 24/7 z biura, terenu budowy, czy podczas pracy zdalnej.

RAFFOFFICE SP. Z O.O. - Kadry Bydgoszcz

RAFFOFFICE SP. Z O.O.

 • Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe we współpracy z Kancelarią Podatkową na terenie CAŁEJ POLSKI oferuje usługi księgowe w zakresie prowadzenia: - podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów - ewidencji przychodów ( podatek dochodowy zryczałtowany ) - sporządzania deklaracji podatkowych i rozliczeniowych VAT, JPK oraz ZUS - dokumentacji kadrowo-płacowej - pomocy w legalizacji zatrudnienia cudzoziemców - pomoc podczas kontroli podatkowych - profesjonalne doradztwo podatkowe oraz prawne - pomoc w uzyskaniu kredytów dla firm oraz osób prywatnych - szkolenia bhp wstępne i okresowe - reprezentowanie w postępowaniach podatkowych, kontrolnych i administracyjnych - reprezentowanie przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem

Mitra Sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz

Mitra Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 44/25A. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale również świadczymy swoje usługi zdalnie. Naszymi klientami są firmy z całej Polski. Cechą, która nas wyróżnia na tle konkurencji to indywidualne podejście do potrzeb klienta. Stawiamy na relacje, rozmowę i wsparcie. Pomożemy w każdej sytuacji, odpowiemy na najtrudniejsze pytania. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

"ANALIZA" Biuro Rachunkowe - Kadry Bydgoszcz

"ANALIZA" Biuro Rachunkowe

 • Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to obsługa księgowa, duże, średnie, małe przedsiębiorstwa. obsługa aptek. prowadzenie kadr. Rozpoczęliśmy działalność od 1995r. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Bydgoszcz, Tuchola. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

EWRO Sp.z o.o.

 • Bydgoszcz

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości jak również naliczania wynagrodzeń, ZUS, PFRON. Należę do Stowarzyszenia Księgowych. Bardzo dobrze znane są mi zagadnienia z zakresu podatkowej książki przychodów i rozchodów jak i ksiąg handlowych. Mogę odebrać dokumenty od klienta. Działam na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszam do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Ekspertim Agnieszka Woźny - Kadry Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Ekspertim Agnieszka Woźny

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2006 roku. Nasza specjalność to KPIR, księgi rachunkowe, PFRON, kadry i płace, transakcje zagraniczne. Posiadamy certyfikat Ministra Finansów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W prosty sposób mówimy o podatkach. Pomagamy wybierać najlepsze rozwiązania.

Biuro Rachunkowe B&N - Kadry Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe B&N

 • Bydgoszcz

B&N to renomowane biuro księgowe w Bydgoszczy, które tworzone jest przez zespół doświadczonych ekspertów. Posiadają oni niezbędne certyfikaty, a dodatkowo stale podnoszą zakres świadczonych usług. Oferta skierowana jest zarówno do firm polskich, jak i zagranicznych. Indywidualne podejście, to tylko jedna z wielu zalet. Warunki współpracy mogą zostać elastycznie dopasowane do osobistych potrzeb oraz oczekiwań zleceniodawcy. Możliwe jest zarówno częściowe, jak i pełne prowadzenie spraw księgowych oraz rachunkowych. Ci, którzy poszukują godnego zaufania biura rachunkowego w centrum Bydgoszczy powinni sprawdzić ofertę przedstawianej marki. Świadczy ona usługi w takich dziedzinach, jak m.in. kadry i płace, podatki, sprawozdania roczne,

Biuro Usług Doradczych i Księgowych "BUDIK" - Kadry Bydgoszcz

Biuro Usług Doradczych i Księgowych "BUDIK"

 • Bydgoszcz

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową z uwzględnieniem satysfakcji z wzajemnej współpracy.Gwarantujemy rzetelność, terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu takich usług jak: -ewidencji ryczałtu -prowadzenie KPiR wraz ze wszystkimi ewidencjami -prowadzenie ksiąg rachunkowych -sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT na bieżąco -sporządzanie zeznań rocznych -prowadzenie pełnej ewidencji kadrowo-płacowej -przygotowywanie przelewów , dowodów wpłat (ZUS,podatki) -inne czynności w zależności od potrzeb klienta Proponujemy współpracę przy rozliczaniu realizowanych projektów POKL, sporządzanie wniosków o płatność i inne rozliczenia. Istnieje możliwość odbioru dokumentów od klienta, rozliczenia zdalne,dokonujemy również

Livia Group sp. z o.o. - Kadry Bydgoszcz

Livia Group sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Nasz zespół to wykwalifikowani księgowi Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej .Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Pragniemy aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy. Zapraszamy do rozmowy, podczas której ustalimy najważniejsze punkty współpracy oraz zakres usług który możemy Państwu zaoferować

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Joanna Górska BUFIKS - Kadry Bydgoszcz

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Joanna Górska BUFIKS

 • Bydgoszcz

Kompleksowa obsługa księgowa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw a także osób indywidualnych. Biuro obsługuje głównie klientów z Bydgoszczy oraz Inowrocławia a także mniejszych miejscowości ościennych. Prowadzone jest przez licencjonowaną doświadczoną księgową posiadającą Certyfikat Ministra Finansów nr 16725. Działalność biura obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, PKPiR i ewidencję ryczałtu, doradztwo podatkowe, płace i kadry a także pomoc w rejestracji przedsiębiorstw. Od klientów z Inowrocławia i Bydgoszczy odbiór dokumentów gratis!

Biuro Podatkowe LEX Joanna Pachota

 • Bydgoszcz

Firma Usługowa Joker Adam Papke

 • Bydgoszcz

Zakres naszego działania to prowadzenie KPiR oraz ksiąg handlowych ZUSu. Działamy na rynku od 2015. Teren działania firmy to Bydgoszcz. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

GDG Biznes Serwis sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

FATTO Biuro Rachunkowe Małgorzata Konieczna - Kadry Bydgoszcz

FATTO Biuro Rachunkowe Małgorzata Konieczna

 • Bydgoszcz

Biuro rachunkowe poprowadzi dokumentację księgową i kadrową spółek prawa hadlowego oraz osób fizycznych prowadzącymi działalność gospodarczą. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Więcej na stronie fatto.pl

Obsługa Rachunkowo-Podatkowa Marta Karska-Wozikowska

 • Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to Obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych., na terenie Bydgoszcz.

Małgorzata Domachowska

 • Bydgoszcz

FSR

 • Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Hanna Werner

 • Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Cichosz, Kalinowski S.C. - Kadry Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Cichosz, Kalinowski S.C.

 • Bydgoszcz

Zajmujemy sie profesjonalną obsługą ksiegową mikro i małych przedsiębiorstw z terenu miasta Bydgoszcz i okolic.

Marlena Mazur Buchalternet

 • Bydgoszcz

Julita Dolczewska

 • Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe BLEVER - Kadry Niemcz

Biuro Rachunkowe BLEVER

 • Niemcz
 • 5 km od Bydgoszcz
Zofia M.

Biuro Rachunkowe BLEVER oferuje pełną obsługę księgową w zakresie usług rachunkowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Kierujemy się indywidualnym podejściem do potrzeb każdego Klienta. Zachęcamy do współpracy firmy z wszystkich branż o dowolnej osobowości prawnej: spółki prawa handlowego, małe i średnie spółki osobowe jak i jednoosobowe przedsiębiorstwa. OFERUJEMY pomoc w zakresie prowadzenia: Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Pełnej Księgowości, Ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, Rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku VAT + JPK, Kompleksowych usług kadrowo-płacowych, Ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz sprawozdań statystycznych do GUS, Opracowanie regulaminów, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, Obsługa KRS, Reprezentacja Klienta w Urzędach Skarbowych i ZUS. Naszym Klientom zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych usług, rzetelność oraz terminowość. Wykonujemy rozliczenia podatkowe i ZUS, prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe, wyprowadzamy zaległości. Pomagamy przy rejestracji i zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych. Doradzamy przy wyborze formy prawnej oraz najkorzystniejszej formy opodatkowania. Jeśli cenisz wygodę i szukasz profesjonalnego Biura Rachunkowego zapewniającego kompleksową obsługę księgową, skontaktuj się z nami! www.blever.com SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Biuro rachunkowe Pro-tax - Kadry Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Pro-tax

 • Bydgoszcz
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marcin Czubaczyński

Polecam biuro rachunkowe. Rzetelni fachowcy, profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, duże ułatwienia i kontakt elektroniczny. Polecam serdecznie.

Włodzimierz Jesiołowski

 • Osielsko
 • 7 km od Bydgoszcz

- usługi ubezpieczeniowo podatkowe, KPiR, Księgi handlowe, kadry, płace, mikro, małe i średnie firmy, ZPChR - rok założenia firmy 2005 r - wśród pozostałych biur rachunkowych wyróżnia nas profilowe wykształcenie i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego w firmach o różnym profilu działalności -współpracujemy z kancelarią prawną i zabezpieczamy swoim klientom pełną obsługę w tym zakresie

Dagmara Gęsta

 • Solec Kujawski
 • 18 km od Bydgoszcz

MILCZAREK Biuro Rachunkowe Roksana Milczarek - Kadry Gzin

MILCZAREK Biuro Rachunkowe Roksana Milczarek

 • Gzin
 • 21 km od Bydgoszcz

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm poszukujących profesjonalnej obsługi rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej. Ułatwiamy start początkującym przedsiębiorcom i pomagamy rozwinąć skrzydła doświadczonym firmom. Działamy po partnersku – Dobre relacje z Klientami są dla nas bardzo ważnym elementem współpracy. Doskonale rozumiemy jakim zaufaniem obdarzają nas przedsiębiorcy powierzając swoje finanse, dlatego gwarantujemy każdemu stały i szybki kontakt oraz szybką reakcję na zdarzenie. Dajemy gwarancję że nasze Biuro Rachunkowe rzetelnie poprowadzi obsługę księgową, rachunkową oraz kadrową Państwa firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Biuro Rachunkowe

 • Ostromecko
 • 12 km od Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Ekonomus - Kadry Dąbrowa Chełmińska

Biuro Rachunkowe Ekonomus

 • Dąbrowa Chełmińska
 • 19 km od Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe EKONOMUS Odbieramy dokumenty od Klienta Zapraszamy do współpracy Klientów z Bydgoszczy i okolic Oferujemy: - pełną obsługę firm z zakresu rachunkowości - prowadzenie ewidencji podatkowych dla wszystkich form opodatkowania - obsługa kadrowo – płacowa Zapraszamy: ul. Otowicka 1D 86-070 Dąbrowa Chełmińska Tel. 693 907 312, 691 381 797 biuroekonomus@wp.pl

Biuro Rachunkowe Ekonomus

 • Dąbrowa Chełmińska
 • 19 km od Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe EKONOMUS Jesteśmy firmą rodzinną której wspólne doświadczenie w pracy księgowej i kadrach to ponad 50 lat. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta. To my odwiedzamy Klientów przedstawiając naszą ofertę, wyjaśniamy niejasności, potem odbieramy dokumenty. Zapraszamy Klientów z Bydgoszczy Torunia i okolic. Oferujemy: - pełną obsługę firm z zakresu rachunkowości - prowadzenie ewidencji podatkowych dla wszystkich form opodatkowania - obsługa kadrowo – płacowa - obsługa przy rejestracji firmy - przygotowanie dokumentacji kredytowej - przygotowanie dokumentacji do układu ratalnego z ZUS - przygotowanie wniosków do Urzędu Pracy - reprezentowanie podatnika w trakcie kontroli US i ZUS Zapraszamy: ul. Otowicka

Biuro Rachunkowe ARKAM Sp. z o. o. - Kadry Zławieś Wielka

Biuro Rachunkowe ARKAM Sp. z o. o.

 • Zławieś Wielka
 • 21 km od Bydgoszcz

Priorytetem naszej pracy jest wspieranie biznesu naszych Klientów od samego początku prowadzenia działalności. Usługi księgowe oferujemy już na etapie zakładania firmy tak, aby Klient nie tracił czasu i energii przy wdrażaniu się w sprawy księgowe. Biuro rachunkowe posiada licencje Ministra Finansów na prowadzanie ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Nasze biuro rachunkowe prowadzi ewidencje księgowe przy zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania . Korzystamy również z oprogramowania "Płatnik" , dokumenty do ZUS i US przekazywane są elektronicznie. Charakteryzujemy się rzetelną i fachową obsługą, a

BIURO RACHUNKOWE EGIDA ANNA CIEŚLIK - Kadry Ślesin

BIURO RACHUNKOWE EGIDA ANNA CIEŚLIK

 • Ślesin
 • 21 km od Bydgoszcz

Wykonujemy zlecenia od 1998. Nasz obszar działania to woj. kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się w pełnej księgowości, bilansach, kpir, kadrach. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

FHU MCB TAX Biuro Rachunkowe - Kadry Chełmża

FHU MCB TAX Biuro Rachunkowe

 • Chełmża
 • 39 km od Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność od 2010. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwa kujawsko-pomorskie i pomorskie. Dziedzina, w której się specjalizujemy to obsługa księgowa firm prowadzonych przez osoby fizyczne niezależnie od wielkość firmy, obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa kadrowo-płacowa, sporządzanie biznes planów. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Biuro Rachunkowe Atena Aneta Masłowska - Kadry Łysomice

Biuro Rachunkowe Atena Aneta Masłowska

 • Łysomice
 • 40 km od Bydgoszcz
Marcin M.

Biuro rachunkowe istnieje na rynku od 2013 r. i prowadzone jest przez osobę z długoletnim stażem w księgowości. Oferujemy usługi księgowe i kadrowe oraz usługi szkoleniowe BHP. Obsługujemy osoby fizyczne i prawne na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość doradztwa prawnego, gdyż biuro rachunkowe współpracuje z radcą prawnym. Możliwość dojazdu do klienta w województwie kujawsko-pomorskim.

Biuro rachunkowe Izabela Jagielska - Kadry Świecie

Biuro rachunkowe Izabela Jagielska

 • Świecie
 • 41 km od Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to pomoc w założeniu firmy, usługi księgowe, na terenie Świecia , w województwie kujawsko-pomorskim, również zdalnie.Pozyskiwanie dotacji w zakresie energii odnawialnej, prowadzenie kadry i płace. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne, gwarantujemy profesjonalizm .

PIT Biuro Rachunkowe s.c. Maria Strysik Anna Niedźwiedź - Kadry Świecie

PIT Biuro Rachunkowe s.c. Maria Strysik Anna Niedźwiedź

 • Świecie
 • 41 km od Bydgoszcz
Jakub S.

Serdecznie polecam "PIT". Właścicielki są dociekliwe i rzetelne. Jestem bardzo zadowolony.

Biuro Rachunkowe EwaWitkowska - Kadry Inowroclaw

Biuro Rachunkowe EwaWitkowska

 • Inowroclaw
 • 42 km od Bydgoszcz
Paulina O.

Rewelacja. Polecam gorąco Panią Ewę, pełen profesjonalizm.

Delern Sp. z o. o. - Kadry Inowrocław

Delern Sp. z o. o.

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo dobry kontakt. Księgowość prowadzona bezbłędnie. Bardzo dużo podpowiedzi co i jak zrobić. Jako początkujący przedsiębiorca na jednym spotkaniu dowiedziałem się więcej niż na kursie ABC przedsiębiorczości.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.