Fundusze Inwestycyjne Nowy Sącz - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Funduszami Inwestycyjnymi w Nowym Sączu, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Fundusze Inwestycyjne

Iwona Król

 • Nowy Sącz

Jesteśmy na rynku od 2021 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, dom i mieszkanie, grupowe dla pracowników i pracodawców, na terenie Cała Polska.

IPS Sebastian Piękoś

 • Świniarsko
 • 4 km od Nowy Sącz

Ubezpieczeniami interesuję się od kilku lat, ukończyłem Wyższą Szkołę Ubezpieczeń w Krakowie, aktualnie kontynuuję naukę na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Współpracuję z największym pośrednikiem finansowym w Europie, posiadającym całą gammę produktów renomowanych firm - klient dostaje gwarancję najlepszej rynkowo oferty. Podstawą mojego sukcesu jest dokładne poznanie potrzeb klienta, dzięki czemu rozwiązania które proponuje są idealnie dopasowane do potrzeb. Szczególną uwagę zwracam na zapisy Ogólnych Warunków - klient ma mieć pewność wypłaty świadczeń. W razie potrzeby doradzam w doborze specjalnych klauzul, dzięki czemu jestem w stanie zabezpieczyć każde ryzyko. Zapraszam do kontaktu :)

Fair Invest Grzegorz Błaszczyk

 • Gorlice
 • 32 km od Nowy Sącz
Emilia S.

Polecam Fair Invest. Pan Grzegorz niezwykle rzetelnie wykonuje swoją pracę, potrafi profesjonalnie i fachowo doradzić, które fundusze wybrać. Prócz tego jest miłym i uczciwym człowiekiem. Współpracuję z Panem Grzegorzem od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

Metlife

 • Tarnów
 • 49 km od Nowy Sącz

Metlife to jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Oferuje ubezpieczenia na życie, fundusze emerytalne a także inwestycyjne.

Nationale Nederlanden

 • Tarnów
 • 49 km od Nowy Sącz

Ubezpieczenia indywidualne , polisy pod kredyt , ubezpieczenia grupowe,

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych w Nowym Sączu

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Inwestycyjnych i szukasz nowych Klientów z Nowego Sącza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Aneta G.

Panią Dagmarę polecam bardzo. Wysoka ocena za zaangażowanie! Pani Dagmara poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam na przedstawienie oferty, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Odpowiedziała na każde, nawet bardzo dociekliwe pytania.

Ubezpieczenia-Katarzyna Bień

 • Tarnów
 • 49 km od Nowy Sącz
Anna W.

Otrzymałam ofertę idealnie dopasowana do tego czego oczekiwałam. Mam na myśli ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków i nie tylko. Kwota ubezpieczenia jest bardzo elastyczna i posiada ubezpieczenie na poważne choroby co nie powoduje konieczności zwiększenia stawek. Szybkie i fachowe doradztwo

Monika K.

Jestem gwarancją najwyższej jakości doradztwa, sprzedaży i obsługi Klienta. Wszystkich Klientów traktuję z wielkim szacunkiem i podchodzę z dużym zaangażowaniem. Traktuję ten biznes w sposób bardzo etyczny i uczciwy, ponieważ wiem jak bardzo Klienci tego oczekują ale przede wszystkim kieruję się tymi wartościami nie tylko w biznesie ale i w życiu prywatnym. Relacje jakie nawiązuję z moimi Klientami są długoletnie. Ubezpieczenia i premiopolisy w ofercie - na życie i dożycie, - Sukcesja firmy, - Polisa dla dziecka, - polisa emerytalna, - polisa oszczędnościowa, - w razie poważnego zachorowania (54 choroby) - poważny uszczerbek (29 sytuacji) - ubezpieczenie NNW - ubezpieczenie składki. - Ubezpieczenie OC dla firm,

Robert Godek

 • Dębica

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne. Klienci przede wszystkim. Jesteśmy szczęśliwi , mogąc znaleźć dla naszych Klientów rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb

Zajmuję się ubezpieczeniami na życie od 2010 roku. Specjalizuję się w nastepujących obszarach: 1) Gwarantowanych oraz inwestycyjnych rozwiązaniach oszczędnościowych i emerytalnych. 2) Ubezpieczeniach na życie indywidualnych i grupowych 3) Ubezpieczeniach dochodu (Lloyds) 4) Pakietach medycznych

FU RAMAZ

 • Kraków

zakres: doradztwo, wyszukiwanie najlepszych i najtrafniejszych rozwiązań obszar działania : cała Polska każdy klient jest ważny wyróżnia nas rzetelność, autemtyczność

Invest House

 • Kraków
Kinga K.

Jestem zachwycona współpracą z firmą Invest House. Od dłuższego czasu poszukiwałam doradcy i trafiłam w dziesiątkę! Pan Kuba jest kompetentny, rzeczowy, ma obszerną wiedzę na temat szeroko rozumianych finansów, dzięki temu znalazł najlepsze rozwiązanie na zadany problem. Najważniejsze - jest to firma, która podchodzi do człowieka z empatią, a nie jak większość nastawionych tylko na zysk! Tak po ludzku chcą pomóc i pomagają, dzwonią, interesują się. Mają umowy ze wszystkimi bankami, dlatego przedstawiają najkorzystniejszą ofertę. Na każdym etapie współpracy da się odczuć, że Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. POLECAM!!!

Stratton Incorporated sp. z.o.o

 • Kraków

Stratton Inc. - zespół doświadczonych ekspertów z brany finansowej, którzy skutecznie pomogą uzyskać finansowanie, zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Anna Szęszoł Przedstawiciel Nationale-Nederlanden

 • Kraków

Jestem przedstawicielem ubezpieczeniowo-finansowym nationale nederlanden. Specjalizuję się w dziedzinie ubezpieczeń na życie i zdrowie. Posiadam bogatą ofertę produktów, które dopasowuję odpowiednio, zgodnie z potrzebami klienta. Zajmuję się także tworzeniem ofert dla klientów biznesowych - ubezpieczenia grupowe, oferty już od 2 pracowników. Ponadto w sowjej ofercie posiadam ubezpieczenia domów i mieszkań oraz majątku i cennych rzeczy. Jeżeli Twoim zapotrzebowaniem jest wyłącznie zabezpieczenie kredytu, wymagane przez bank, dostosuję ofertę pod konkretną kwotę. Zapraszam także do poznania oferty gromadzenia pieniędzy aby zapewnić przyszłość swoim bliskim i zrealizować swoje marzenia. Pomogę także w dobraniu odpowiedniego produktu na

Marcin Bisaga | Nationale Nederlanden

 • Kraków
Maciej R.

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bardzo profesjonalnie, wszystko na swoim miejscu, konkretnie oraz rzetelnie. Każdemu mogę bez wahania polecić.

KRAWCZYK FINANSE

 • Małobądz

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2009 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie (indywidualne, grupowe), na terenie województwa Śląskiego, Małopolskiego, Dolnośląskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego, Warmińsko Mazurskiego. Mamy w swojej ofercie również ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe, turystyczne, rolne, ubezpieczenia dla firm, szkół i różnego rodzaju placówek oświatowych. Nasza firma oferuje również produkty finansowe ( kredyty bankowe, gotówkowe, konsolidacyjne jak również pożyczki).

FINANSE I UBEZPIECZENIA

 • Krosno

Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to kredyty, ubezpieczenia, inwestycje, na terenie Polska.

Coact Sp. z o.o.

 • Kraków

Dzień dobry, jesteśmy firmą z Krakowa (siedziba Mszana Dolna) posiadającą duże doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania unijnego oraz cieszącą się wysokim wskaźnikiem sukcesu. Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem, w tym celu bardzo prosimy o uzupełnienie karty projektu, dostępnej pod linkiem (link ze strony). Na tej podstawie w ciągu 14 dni skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy bezpłatną i niezobowiązującą analizę możliwości dofinansowania Państwa planów inwestycyjnych. Zapraszamy do współpracy. Z poważaniem COACT Sp. z o.o.

Arkadiusz Radek

 • Kraków
Przemysław C.

Jestem bardzo zadowolony. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelność pana Arkadiusza. Polecam!

Bozena Dabrowska/ AXA Polska

 • Kraków

We współpracy z firmą AXA Polska oferuję szeroki zakres usług finansowo ubezpieczeniowych dopasowywanych indywidualnie do potrzeb Klienta. Gwarantuję dostępność i pełen profesjonalizm pozwalający zaspokoić oczekiwania Klientów oraz partnerów biznesowych. Dzięki wsparciu jednej z największych firm ubezpieczeniowych, Axa Polska, przekazuję swoim Klientom wiedzę finansową oraz aktualne informacje ze świata biznesu. Swoim Klientom oferuję udziały w sesjach i konferencjach organizowanych przez zarząd AXA. Produkty, jakie przygotowuję dla swoich Klientów, zabezpieczają ich życie i zdrowie przed nagłymi zdarzeniami losowymi, zabezpieczają finansowo ich rodziny teraz i w przyszłości. Programy te obejmują również grupy pracowników, proponując im

FxPML

 • Kraków

LaVita

 • Kraków
LDS Krystian Łyczak

Pan Robert był pierwszą osobą która zadzwoniła - nie chciałem szukać nikogo innego. Zarówno przez telefon, jak i później w rzeczywistości, był on kompetentnym doradcą i pomimo niesamowicie krótkiego czasu przedstawił oferty i podpisałem umowę. Całą współpracę oceniam na 6.

Niezależne Doradztwo Finansowe

 • Kraków

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

 • Kraków

Stworzyliśmy nasze Forum TFI S.A. w 2006 roku. Podczas pierwszych pięciu lat działania stworzyliśmy ponad 50 funduszy inwestycyjnych zamkniętych, a zgromadziliśmy aktywa o wartości ponad 9 miliardów złotych. Przejęliśmy też liczne fundusze od innych towarzystw. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale mamy również biuro działające w Warszawie. Zajmujemy się m.in. doradztwem inwestycyjnym oraz zarządzaniem portfelami inwestycyjnymi klientów, a także oferujemy autorskie rozwiązania inwestycyjne.

Best Beata Kłapkowska-Cwynar

 • Jasienica Rosielna

DORADZTWO FINANSOWE BOŻENA BUCZEK-WÓJCIK

 • Domaradz

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2014. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Rzeszów, Krosno, Przemyśl. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to kredyty gotówkowe, firmowe i hipoteczne. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Firma Handlowo Usługowo Pośrednicząca "JB" Henryk Wyrwa

 • Krzeszowice
Haga Glstak Spółka Jawna

Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak również poprzez kanały internetowe z bezpośrednim wglądem do tworzonej polisy.

Profesa Monika Krasa

 • Połaniec
Monika K.

Rzetelna, fachowa i szybka obsługa :) Gorąco polecam firmę i doradcę, który jest bardzo pomocny na każdym etapie współpracy.

Ubezpiecz24h.eu

 • Rzeszów
Jolanta K.

Szybko i trafnie dobrana oferta, wyczerpujące i przejrzyste informacje na temat oferowanego ubezpieczenia, świetnie przeprowadzona analiza finansowa, trafnie dobrane ubezpieczenia do moich potrzeb i możliwości. szczerze polecam usługi pana Grzegorza.

INNpuls Sp. z o.o

 • Rzeszów

INNpuls to profesjonalizm i doświadczenie w obszarach takich jaki: wnioski unijne, dotacje unijne dla firm, dotacje w ramach RPO, pozyskiwanie dotacji, oraz wiele innych. Skutecznie doradzamy w pozyskiwaniu funduszy dla naszych klientów, 1000 zł zainwestowane w naszą pomoc owocują średnio 178 000 zł pozyskanych środków z dotacji unijnych. Jeżeli chcesz się rozwijać, zgłoś się do nas, zespół, który tworzymy, zyskuje każdego dnia coraz większe zaufanie!

Profit - Lucjan Piotrowski

 • Rzeszów

Swoją działalność rozpocząłem w 2018r. Specjalizuję się w funduszach emerytalnych, inwestycyjnych. Pomogę Ci dobrze ulokować Twoje oszczędności. Jeżeli szukasz doradcy służę pomocą! Zapraszam do kontaktu.

PVGE Sp. z o.o.

 • Rzeszów
Marzena P.

Bardzo miła obsługa, mam na myśli pana Lucjana Piotrowskiego, super doradztwo i pełen profesjonalizm. Ze względu na koronawirusa, pan Lucjan przed wyjściem z auta założył maseczkę i rękawiczki, gdzie inni przedstawiciele tego nie stosowali. Bardzo szybki termin montażu od daty podpisania umowy(u mnie na 10 dzień). Ekipa montażowa zorganizowana, każdy wiedział, co ma robić (trzech chłopaków montowało 8kW w czasie około 7 godzin). Firma utrzymuje kontakt telefoniczny zarówno przed jak i po instalacji, prowadzi całą dokumentację dotyczącą instalacji, składa dokumenty do zakładu energetycznego i do programu "Mój prąd". Polecam.

Usługi finansowe Jan Cholewka

 • Gilowice

Elżbieta Przeciszowska GENERALI

 • Andrychów
Aleksander C.

Szybka, profesjonalna i miła obsługa, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone. Zdecydowanie polecam.

DOMINIK GAWRON

 • Andrychów

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie i zdrowie, ubezpieczeń firmy i inwestycji na rynku kapitałowym.

BUDIM SP Z O.O.

 • Kraczkowa

Wojciech Olejnik Doradca Finansowy

 • Żywiec
Damian D.

Jeśli Twoja przyszłość, majątek i zdrowie nie są Ci obojętne koniecznie skontaktuj się z Panem Wojciechem. Wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania i dla Twoich potrzeb. Ogromnym plusem jest pierwsze niezobowiązujące spotkanie, po którym Ty o wszystkim decydujesz. Ja skorzystałem i dzielę się tymi dobrymi doświadczeniami. Dlatego też polecam serdecznie usługi Pana Wojciecha. Rozsądnym jest zadbać o przyszłość swoją i Twojej rodziny.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Inwestycyjne Mirosław Ożóg

 • Sokołów Małopolski

Nationale Nederlanden

 • Jaworzno

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to ubezpieczeni na życie, zdrowotne, grupowe i majątkowe, na terenie Województwo małopolskie, śląskie.

AEGON

 • Bielsko-Biała

Witaj, Jako Twój osobisty doradca, pomogę Ci zabezpieczyć Twoje prywatne jak i służbowe problemy. Stworzę dla Ciebie program szyty na miarę, który spełni twoje oczekiwania finansowe jak i zdrowotne. Możesz zapewnić sobie dodatkowe środki, które posłużą Ci do sfinansowania bieżących wydatków, pomocy rodzinie albo realizacji Twoich marzeń. Pomogę Ci odzyskać część utraconych pieniądzy z płaconych podatków, wykorzystując do tego narzędzie emerytalne. Zabezpieczę twój majątek przed nieprzewidywalnymi wypadkami losowymi.

Generali

 • Bielsko-Biała

Czy jesteś ubezpieczony od tego co najważniejsze? Chcesz zadbać o swoją przyszłość i swoich bliskich? Napisz do mnie a postaram się odpowiedzieć na twoje pytania i dopasuję ubezpieczenie do twoich potrzeb

Kancelaria finansowa "Proxillion Investments" - Aegon Polska

 • Bielsko-Biała
Daniel J.

PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO- FINANSOWY Beata Konopkin

 • Imielin

Jestem Przedstawicielem Ubezpieczeniowo- Finansowym Nationale-Nederlanden. Wspieram Klientów w tematach: ubezpieczenia na życie, ochrony zdrowia, gromadzenia kapitału na prywatną emeryturę, zbierania posagu dla dzieci oraz ubezpieczeń grupowych. Dobiorę rozwiązanie oparte o indywidualne potrzeby. Pozostaję do dyspozycji, Beata Konopkin

Konrad Wąsik Nationale-Nederlanden

 • Tarnobrzeg
Anna W.

Profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Duża znajomość oferowanych usług. Wspaniale potrafi doradzić i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Według mnie 5/5 gwiazdek.

Pośrednictwo Finansowe Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

 • Bielsko- Biała
Justyna J.

Idealna rozmowa w wyczuciem, zero nachalności. Indywidualne podejście do klienta, uczciwe oraz skuteczne. Bardzo dobry kontakt, produkt dobrany pod moją potrzebę, a nie sprzedaż agenta. Gorąco polecam.

PROFESJONALNY DORADCA FINANSOWY Łukasz Parzyk

 • Jaworze
Dawid K.

Polecam Pana Łukasza, jako doradca finansowy pomógł nam w doborze konkurencyjnego kredytu hipotecznego, wszystko było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, a nasze wątpliwości były od razu rozwiewane.

Paweł Plinta

 • Goczałkowice-Zdrój

Tomasz Socha

 • Mysłowice

Od wielu lat działam w branży finansowej, aktualnie skupiając się na ubezpieczeniach i inwestycjach. Działalność zawodową prywatnie łączę z rolą męża, ojca, miłośnika podróży i sportu. Staram się zachowywać w tym połączeniu zdrowy balans, w czym pomaga mi fakt, że moja praca to ciągły kontakt z ludźmi i dyskusje na tak bardzo życiowe i osobiste tematy jak: marzenia, oczekiwania dotyczące przyszłości, ale także wątpliwości i problemy. W relacjach cenię sobie szczerość, zaufanie i długofalowość, dlatego możesz liczyć na moją pomoc nie tylko do momentu podpisania umowy. Jestem, aby Ci pomóc i znaleźć dla Ciebie najlepiej dopasowane rozwiązanie, które zagwarantuje Ci dobrą przyszłość, ale nie nadwyręży Twojego codziennego budżetu.

Agencja PERFECTIO Mariusz Ślusarczyk

 • Sosnowiec

Oferuję pomoc w tematyce ubezpieczeń jako doradca ubezpieczeniowy firmy T.U.i R. Warta S.A. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz na życie dla firm i osób prywatnych,ubezpieczenie podróżne

Top Finance Michał Turowski

 • Tychy
Elżbieta M.

Potrzebowałam szybkiej pomocy, bo nie dawałam już sobie rady z zaległościami w spłatach. Ale dzięki Top Finance szybko i sprawnie udało mi się uregulować zadłużenie. Doradcy bardzo angażują się w swoją pracę. Polecam tę firmę!

Kmd Law&Finance Sp. z o.o.

 • Tychy
Piotr B.

Kancelaria rachunkowo-prawna KMD Law&Finance Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej podmiotów rozliczających się w oparciu o księgi rachunkowe. Obsługujemy teren całego kraju. Wdrażamy elementy księgowości zarządczej: Pulpit menadżera i Analizy BI. Posiadamy autorski program wsparcia menadżerskiego firm. OBSZARY KOMPETENCJI: * Księgowość * Kadry i płace * Przekształcenia * Sukcesja wraz z certyfikacją * Pełna obsługa prawna przedsiębiorstw * Znaki firmowe-regulowanie praw związanych z własnością * Uzyskiwanie korzyści podatkowych: - ulga B+R - amortyzacja praw do znaków firmowych - odzyskiwanie nadpłaconych podatków - optymalizacja kosztów zatrudnienia i PFRON * Ceny transferowe

Usługi Finansowe Klaudia Czernecka

 • Bieliny
Katarzyna H.

Pani Klaudia jest profesjonalnym agentem, ubezpieczeniowym, a przy również niezwykle miłą i sympatyczną oraz uczciwą osobą.

Adrianna Jędrzejczyk

 • Kielce
Roxana S.

Nie musialam sie o nic martwić. Ada wszystkim sie zajęła. Bardzo miła dziewczyna, pozytywna. Polecam Pania Ade z czystym sumieniem!

Ewa Tutaj

 • Kielce
Martyna K.

Polecam współpracę z p. Ewa. Miła, sympatyczna a przede wszystkim kompetentna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Posiada dużą wiedzę, co widać na pierwszy rzut oka.

AP Adam Parkot

 • Kielce
Antoni K.

Polecam! Cała sprzedaż odbyła się zdalnie. Wszystko ok. Pan opowiedział mi o ofercie i odpowiedział na wszystkie pytania. Uświadomił mi, że ubezpieczenie jest naprawdę przydatne. Kilkadziesiąt złotych miesięcznie, ale czuje pewność, że w trudnych chwilach będę zabezpieczony.

OVB

 • Kielce

Drogi kliencie, od 2009 pomagam w doborze zabezpieczeń życia i zdrowia oraz emerytur i programów stypendialnych, rynek finansowy jest bardzo dynamiczny i ciągle się rozwija dlatego porównujemy cały czas oferty największych i wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju dzięki temu masz gwarancję najlepiej dobranej oferty do swoich potrzeb.

Ranking Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Sącz, Piątkowa, Librantowa, Jamnica, Wielogłowy, Kunów, Januszowa, Naściszowa, Boguszowa. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.