Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

DREV DESIGN HOUSE SP. Z O.O.

13

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma DREV DESIGN HOUSE zajmuje się kompleksową realizacją budynków, wykorzystując sprawdzone technologie konstrukcyjne.

Działamy w STOWARZYSZENIU DOMY DREWNIANE pod przewodnictwem Wojciecha Nitki.

Budynki pod naszym patronatem są inne gdyż nie używamy tradycyjnej płyty OSB tylko płyty Farmacell która jest zdrowsza, twardsza oraz odporna przed wilgocią oraz podwójnej izolacji która unika powstawania mostków termicznych.

Domy drewniane w konstrukcji szkieletowej realizowane przez nas, są budynkami niskoenergetycznymi posiadającymi świadectwa energetyczne oraz długoletnią gwarancję jakości. Posiadamy duże, już ponad 20-sto letnie doświadczenie w budownictwie, firma DREV DESIGN HOUSE jest firmą pokoleniową, zrealizowaliśmy już kilkaset budynków.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo oraz na ekonomię i wygodę naszych klientów.
Działamy na terenie całej Polski oraz Europy.
Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i udogodnienia dla naszych klientów.

Branża

Domy szkieletowe

Obszar działania

Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Małopolskie, Opolskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Martyna R. 12 listopada 2020
Pozytywna opinia

Miałam przyjemność współpracować z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług, dom wykonany jest z należytą starannością prócz tego bardzo miła i fachowa obsługa.

Kazimierz K. 7 lutego 2019
Pozytywna opinia

W podsumowaniu współpracy w temacie budowy mego domu w systemie szkieletowym , będę skromny i zarazem konkretny . Otóż cały projekt został zrealizowany w sposób rzetelny i konkretny , lubię pracować z ludźmi zdecydowanymi i znającymi się na swojej pracy i takich tutaj spotkałem. Wprowadzono moje uwagi odnośnie projektu , tj. zmiany odnośnie wykończenia wnętrza . Dyskusje były prowadzone na wysokim poziomie co świadczy o doświadczeniu firmy. Zauważalne jest to , że firma ma za sobą przejścia w tematach zmian w projektach przez poprzednich klientów , co jest pozytywną cechą tej firmy, bo potrafi wyciągać wnioski i w ten sposób udziela dobrych rad w następnych projektach i tak właśnie było u mnie , gdzie mój pomysł okazał się nie praktyczny i oparlem się na doświadczeniu Drev Stylu, z czego jestem zadowolony. Na koniec, to polecam tą firmę w szczególności za ich fachowość i spryt w realizacji projektu . Pozdr. Kazimierz PS. Cenię sobie prywatność i nie zamieszczam żadnych zdjęć .

Karolina R. 6 lutego 2019
Pozytywna opinia

Firma DrevStyl domy drewniane buduje mi dom który jest już na ukończeniu. Osobiście staram się być i jestem podczas każdego kolejnego etapu prac. Właścicielka firmy jest bardzo elastyczna gdyż posiadając własne kilkudziesięcioletnie doświadczenie była w stanie doradzić mi pewne zmiany aby cały koszt budowy był dla mnie osiągalny. Już od pierwszej rozmowy z właścicielką okazało się iż posiada ona wielką wiedzę którą wykorzystuje w budowie dzięki czemu udało się uniknąć błędów które mogłyby powstać. Wszystko jest bardzo dobrze i starannie wykonane. Polecam tą firmę każdemu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DREV DESIGN HOUSE SP. Z O.O.
Jakiego budynku dotyczy zlecenie?

Powiązane produkty i usługi: Domy drewnianeFirmy budujące domy z bali,  Domy drewniane Bielsko-Biała, Firmy budujące domy z bali Bielsko-Biała,  Mieszkalne z użytkowym poddaszem, Weekendowe całoroczne, Letniskowe, Mieszkalne parterowe, Mieszkalne dwukondygnacyjne, Garaże i budynki gospodarcze, Mieszkalne w zabudowie bliźniaczej

Oferta

Budowa domu
Polska - Bielsko-Biała

Jesteśmy firmą z okolic Żywca realizującą budynki w konstrukcji szkieletu drewnianego. Nasze domy są wysoko ENERGOOSZCZĘDNE. W trakcie realizacji naszych domów stosujemy: - drewno KVH CE C24, - wełnę montujemy na zakładkę aby uniknąć w ten sposób powstawania mostków termicznych, - na pokrycie dachu stosujemy blachodachówkę w różnych...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

prof. dr. Mieczysława Michałowicza 12, Bielsko-Biała

Telefon

518 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

518 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 5472226607

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się