Domy szkieletowe Katowice - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Domy Szkieletowe w Katowicach, 2022

333 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Domy szkieletowe Katowice - Ranking Najlepsi 2022

Już 333 Specjalistów od Domów Szkieletowych z Katowic złożyło 65902 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od domów szkieletowych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Domów Szkieletowych w 2022 r. z Katowic.

Średnia ocena specjalistów od domów szkieletowych w Katowicach to 4.97 (na podstawie 881 opinii).

Promowani
Domy szkieletowe Katowice
Promowany

Doskonałe Domy Szkieletowe Katowice

 • Bystra
 • 53 km od Katowice
 • TALOJA - Domy szkieletowe
Krzysztof P.

W pełni zasłużone pięć gwiazdek. Na firmę B&K Construction natrafiłem podczas targów budowlanych gdzie wraz z żoną szukaliśmy kompleksowego wykonawcy naszego domu. Bardzo serdeczne,profesjonalne i pełne wyrozumiałości podejście do nas jako laików w kwestii budowy domów. Podjęcie decyzji, było dla nas dość trudne, bo to nasz pierwszy dom. Byliśmy pełni obaw gdyż wcześniej bardzo dużo się nasłuchaliśmy i naczytaliśmy na temat budowy domu i niejednokrotnie były to historie o drodze przez mękę. Na szczęście nie w naszym przypadku i mamy to już za sobą. Panowie z B&K Construction okazali się bardzo profesjonalni w tym co robią. Począwszy od formalności aż do końca budowy. Służyli radą, i byli otwarci na każdy nasz pomysł (nawet te

5.0 (9 opinii)
LignumHome - Budownictwo Szkieletowe - Domy Szkieletowe Żywiec
Józef F.

Firma rzetelna i znająca się na swojej pracy, dobre prowadzenie budowy wykonawca zapewnił wszystkie materiały solidne wykonanie zadbano o wszystkie szczegóły kolor elewacji dachu podbitki drzwi i okna, polecam tego wykonawcę z cała stanowczością.

5.0 (21 opinii)
Woodnar Sp. z o.o. - Domy Szkieletowe Pod Klucz Mysłowice
Renata C.

Firma godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przestrzegane są terminy kolejności prac. Współpraca na największym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 (2 opinie)
Skand House - energooszczędne domy szkieletowe - Domy Szkieletowe Bielsko-Biała
Karolina G.

Długo nie mogliśmy podjąć decyzji o technologii w jakiej wybudujemy nasz pierwszy dom. Wszelkie wątpliwości rozwiał Pan Hubert ze Skand House. Dzięki rozmowom w cztery oczy i możliwości zadawania setek pytań z naszej strony, podjęliśmy decyzję o budowie domu drewnianego. Zostaliśmy poprowadzeni krok po kroku w całej zawiłej biurokracji. Ale największym pozytywnym zaskoczeniem było to jak szybko powstał nasz dom! Dziękujemy i będziemy polecać dalej :-)

5.0 (19 opinii)
Top House 1000 Sp. z o.o. - Domy Szkieletowe Pod Klucz Żory
Kroczek M.

Rzetelne podejście do Klienta, terminowość i świetny kontakt.

5.0 (2 opinie)
Zbudujecidom Spółka Cywilna - Domy Szkieletowe Mszana
Katarzyna K.

Firma bardzo rzetelna, doradzają, wybierają rozwiązania najbardziej korzystne dla klienta (cena/ jakość) i co niezmiernie ważne - dotrzymują terminów.

5.0 (6 opinii)
DREV DESIGN HOUSE SP. Z O.O. - Domy Pasywne Bielsko-Biała
Kazimierz K.

W podsumowaniu współpracy w temacie budowy mego domu w systemie szkieletowym , będę skromny i zarazem konkretny . Otóż cały projekt został zrealizowany w sposób rzetelny i konkretny , lubię pracować z ludźmi zdecydowanymi i znającymi się na swojej pracy i takich tutaj spotkałem. Wprowadzono moje uwagi odnośnie projektu , tj. zmiany odnośnie wykończenia wnętrza . Dyskusje były prowadzone na wysokim poziomie co świadczy o doświadczeniu firmy. Zauważalne jest to , że firma ma za sobą przejścia w tematach zmian w projektach przez poprzednich klientów , co jest pozytywną cechą tej firmy, bo potrafi wyciągać wnioski i w ten sposób udziela dobrych rad w następnych projektach i tak właśnie było u mnie , gdzie mój pomysł okazał się nie praktyczny i

5.0 (3 opinie)
GREEN HOMES - Budowa Domów Szkieletowych Zabrze
Paweł R.

Do budowy domu w systemie konstrukcji drewnianej przymierzałem się od roku. Po przeanalizowaniu za i przeciw tej technologii postawiłem na dom drewniany, pozostał tylko wybór firmy wykonawczej. Dla mnie najważniejsze kryteria wyboru to doświadczenie, profesjonalizm oraz kompleksowość działań. Po kilku analizach ofert i rozmowach z różnymi firmami, zajmującymi się budowaniem takich domów, postawiłem na Haus Werk. W marcu podpisałem Umowę Wstępną. Powodem takiej decyzji były wielokrotne rozmowy z Panem Adamem z regionalnego biura na Śląsku. Pan Adam wzbudził moje zaufanie przede wszystkim ze względu na dużą wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie budowy domów szkieletowych za granicą. Wytłumaczył i przekonał do technologii w jakiej

5.0 (3 opinie)
P.W. Hat-Bud s.c. A.W.Cz. Korbecki - Domy Kanadyjskie Miejsce Piastowe
Paweł K.

Bardzo dobra obsługa, jakość również bez zastrzeżeń. Polecam!

5.0 (1 opinia)
DrewHouse - budujemy energooszczędne domy - Domy z Drewna Żywiec
Izabella C.

W sposób bardzo kompetentny i przystępny Pan Robert wyjaśnia wszystko, co jest zupełnie nowe dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z budownictwem.

5.0 (66 opinii)
Wil-House Sp. z o.o. - Domy Pasywne Tarnowskie Góry
Agnieszka K.

Rzetelna firma, wszystko zrobione na czas, żadnych problemów. Znają się na tym co robią dlatego polecam gorąco!

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Domów Szkieletowych z Katowic

AS BrickWorld - Domy Szkieletowe Katowice

AS BrickWorld

 • Katowice

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od domów szkieletowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom AS BrickWorld. Katowice i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (1 opinia)

Deko Domy

 • Katowice

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od domów pasywnych to skorzystaj z kwalifikacji Deko Domy. Katowice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Rafał Tomczyk

 • Katowice

Zajmujemy się budową domów na zgłoszenie do 35m2 w konstrukcji szkieletowej. Wykonujemy również różnego rodzaju architekturę ogrodową typu: Sauny ogrodowe w wersji premium, drewutnie, pergole, wiaty, zadaszenia, tarasy i inne. Nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku w sposób staranny, dokładny oraz sumienny.

General Home / Pracownia Architektoniczna , Wykonawca Domów / - Budownictwo Szkieletowe Katowice
Robert P.

Rzeczowa rozmowa i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości co do materiałów jak i sposobu wykonania wszystkich etapów robót. Nawet zostanie wykonany projekt według moich wskazówek za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

5.0 (13 opinii)
GoodWood House Sp. z o.o. - Domy Kanadyjskie Katowice

Doskonałej Jakości Domy Kanadyjskie Katowice

 • Katowice
 • GoodWood House Sp. z o.o.
Andriy D.

DOMY OD GOODWOOD HOUSE -SOLIDNE DOMY NA POKOLENIA Jesteśmy nowoczesną firmą budowlaną, oferującą domy z FIŃSKICH BALI KLEJONYCH. Zaletą fińskiego drewna klejonego jest wysoka wytrzymałość na nacisk oraz odporność na biokorozję i ogień. Finlandia jest ojczyzną drewna klejonego dlatego korzystamy z budulca najwyższej jakości jaką można znaleźć tylko tam. Produkcja bali klejonych to długi proces. Odpowiednio wyselekcjonowane gatunki drzewa tnie się na deski i suszy aż do momentu uzyskania 10-12% wilgotności. Dzięki tak niskim parametrom wilgotności, które udaje się uzyskać w trakcie obróbki technologicznej, dom nie osadza się i nie kurczy tak bardzo jak w przypadku bali z drewna zielonego przez co konstrukcja takiego domu nie deformuje się i nie wypacza co przy wadliwym wykonaniu przy użyciu drewna źle przygotowanego może powodować pękanie szyb w oknach lub problemy z otwieraniem i zamykaniem drzwi i okien w trakcie użytkowania domu. Każda wysuszona deska jest poddawana w fińskiej fabryce kontroli jakości. Te elementy, które spełniają wymogi hebluje się i skleja za pomocą prasy w jedną całość tworząc bal klejony. KONTROLA JAKOŚCI Nasi pracownicy mają doświadczenie, wiedzę i dostęp do najlepszych urządzeń by zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby klientów. Posiadamy certyfikaty kontroli jakości dla konstrukcji drewnianych łączonych stykowo zgodny z Finotrol Oy – certyfikowany system zarządzania jakością. Ponadto posiadamy licencję na wykorzystywanie znaku kontrolnego” J” dla konstrukcji szkieletowych z tarcicy łączonej stykowo oraz znak certyfikujący SFS. W produkcji używamy Collano Purbond HB530 i Dynea préféré 6000 w przypadku konstrukcji szkieletowych i Casco MUF Cascomin 1240/2540 do klejenia warstwowego. Wszystkie elementy certyfikowane przez FMPA (Otto-Graf-Institut) i NTI (Norsk Treteknisk Institutt). Jesteśmy również w trakcie wdrażania systemu kontroli jakości ISO 9000 w celu zagwarantowania ogólnej jakości i ciągłego rozwoju firmy. Produkcja klejonego bala jest wykonywana zgodnie z następującymi dokumentami i wymaganiami kwalifikacyjnymi, określonymi w zakresie wymagań potwierdzonych przez Komisję Techniczną Inspecta . - EN 391, Drewno klejone warstwowo. Test linii klejącej - RT 21-10750 "Sahattu ja höylätty puutavara" ( RT Plik informacyjny o tarcicy i planowaniu produkcji) Klasyfikowanie wytrzymałości odbywa się zgodnie z normą SFS 5878 INSTA 142. Standard ten, uzupełniony o dokumenty wymienione powyżej, jest stosowany do wewnętrznej i zewnętrznej kontroli jakości w firmie z licencją do używania znaku jakości. Ponadto, instrukcje opublikowane przez Hirsitaloteollisuus HTT ry (fiński dziennik organizacji domu) mogą być stosowane nie odbiegając od określonych wymogów . Ostatnim etapem całego procesu produkcji domu jest obróbka na maszynach stolarskich. Drewniane bale profiluje się, a następnie tnie na części, zgodnie z projektem domu przygotowanego dla potrzeb klienta. Każdy element drewnianego domu zostaje oznaczony. Gdy wszystko zostaje sprawdzone, wszystkie elementy zostają załadowane i wysłane na miejsce budowy. Wszystkie środki zabezpieczające przed ogniem, owadami, wilgocią jak również klej, którym klei się drewno są najwyższej jakości, którą potwierdzamy długoletnią gwarancją i odpowiednimi certyfikatami. Nasza firma w ciągu ostatnich lat może pochwalić się realizacjami w wielu krajach Europy Wschodniej i Zachodniej. Dziś głównie ze względu na swoją energooszczędność domy drewniane cieszą się co raz większym powodzeniem. Dlatego też pragniemy oferować je dla tych, którzy cenią ciepłą i rodzinną atmosferę mieszkania w domu drewnianym jak również krótki czas budowy i niskie koszty eksploatacji. Miesięczny koszt ogrzania domu w tej technologii o powierzchni 170 m2 wynosi tylko 70 eu. (Dane zaczerpnięte z domu wybudowanego w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji). Ponad to oferujemy naszym klientom pełną obsługę projektową wraz załatwieniem wszystkich potrzebnych formalności w urzędzie jak również montaż i fachową opiekę podczas budowy i w trakcie użytkowania domu. Odwiedź naszą stronę www.gwhouse.pl i dowiedz się więcej o naszej firmie lub zadzwoń po szczegóły i umów się na spotkanie z naszym architektem. Tel.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Domów Szkieletowych w Katowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Domów Szkieletowych i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

DZ KONSTRUKCJE BUDOWLANE - Domy Drewniane Katowice

Zrealizowanie domów drewnianych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. DZ KONSTRUKCJE BUDOWLANE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Świetne Domy Szkieletowe

 • Katowice
 • Agata Racka

Wykonanie domów szkieletowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Agata Racka ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Solidne Domy Drewniane Katowice

 • Katowice
 • Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. Z O.O.

Jako doświadczona i kreatywna firma handlowa, Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń "SUPER DRZWI" skupia swoją uwagę na dostarczaniu Klientom wszelkich rozwiązań i materiałów pozwalających na wykończenie domu, mieszkania stolarką drzwiową, okienną jak i zabudową ścienną. By jednak móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, zdecydowaliśmy się zaufać jedynie najlepszym i najbardziej cenionym producentom w swoich branżach. Nasz zespół tworzy załoga wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy swoją codzienną pracę traktują też jako pasję. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Smarta

 • Katowice

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Smarta będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Znalezienie godnej zaufania firmy budującej domy szkieletowe to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Oleś - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Katowic, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Porównanie cen i kosztów w Katowicach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu domów szkieletowych, kanadyjskich lub drewnianych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Katowicach? Złóż zapytanie, a specjaliści z Katowic sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Geo Industrial SA

 • Katowice

Gdy poszukujesz współpracy to eksperci z Geo Industrial SA są dla Ciebie stworzeni. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.W. Amper-Volt - Domy Pasywne Katowice

P.W. Amper-Volt

 • Katowice

Jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od domów pasywnych to powierz tę kwestię specjalistom z P.W. Amper-Volt. Katowice i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kamil Gałek

 • Katowice

Myślisz, że porządne domy drewniane to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Stanger OT

 • Katowice

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od domów szkieletowych to trafiłeś w dobre miejsce - Stanger OT jest do Twoich usług. Katowice i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin już teraz!

I.M.Design.invest - Budownictwo Szkieletowe Sosnowiec

I.M.Design.invest

 • Sosnowiec

Firma budująca domy szkieletowe I.M.Design.invest to prawdziwi profesjonaliści w temacie budownictwa szkieletowego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Katowic. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

P.B. OSTROWSKI

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Firma oferuje usługi z zakresu budownictwa ogólnego: - budowa obiektów mieszkalnych - pokrycia dachowe - termomodernizacje fundamentów, elewacji i poddasza - wykończenia wnętrz: glazura, tynki, gładzie, płyty GK, malowanie itp. - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej - udrażnianie, czyszczenie oraz uszczelnianie przewodów spalinowych i wentylacyjnych rękawami typu ALUFOL.

BBD ost-West

 • Grevenbroich

Chcesz znaleźć dobrego partnera do realizacji swoich planów? BBD ost-West będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Porządne Domy z Drewna Katowice

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
 • Wolfsystem Wolfhaus

Jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od domów z drewna to zaufaj doświadczeniu Wolfsystem Wolfhaus. Katowice i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (9 opinii)

ATRIUM S.J. M.T. Piechowicz

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice

Nadal poszukujesz dobrej firmy od domów szkieletowych pod klucz? Skorzystaj z doświadczenia ATRIUM S.J. M.T. Piechowicz. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Domy z Drewna

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
 • Marut Maszyny i Urządzenia

Marut Maszyny i Urządzenia świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Katowic oraz przyległych powiatów. Zarezerwuj termin!

Opinie i porady na temat domów szkieletowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat domów szkieletowych, kanadyjskich lub drewnianych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Katowic. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
WOLF SYSTEM SP. z o.o. - Firma Budująca Domy Szkieletowe Siemianowice Śląskie

WOLF SYSTEM SP. z o.o.

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
Agnieszka B.

Bardzo polecam współpracę z tą firmą, 1.12.2021 wprowadziłam się do mojego nowego domu. Mimo obecnych problemów na rynku budowlanym mój dom został oddany na czas, zgodnie z umową. Wszyscy podwykonawcy firmy Wolf System, z którymi miałam przyjemność pracować to fachowcy najwyższej klasy. Bardzo dużo pracuję, więc nie mogłam doglądać przebiegu prac budowlanych, robił to za mnie wspaniały człowiek, profesjonalista- Kamil, kierownik budowy. Firmę cechuje również niezwykła dbałość o dobra inwestora, teren był zawsze zadbany, po pracy wszystko było posprzątane, co więcej Panowie dawali dużo od siebie i chętnie pomagali, nawet gdy nie leżało to w zakresie ich obowiązków, służyli dobrą radą i wsparciem. Dla większości ludzi, z którymi

5.0 (9 opinii)

Perfekcyjne Domy Drewniane

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
 • Goral-bud

Zrealizowanie domów drewnianych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Goral-bud ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

P.H.U SPECBUD - Konstrukcje Szkieletowe Ruda Śląska

Konstrukcje Szkieletowe

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice
 • P.H.U SPECBUD

Przygotowanie konstrukcji szkieletowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. P.H.U SPECBUD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - warto.

Solidne Domy Drewniane

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
 • Szymon Jaksa

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Szymon Jaksa będzie najszybszą drogą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

WOLF SYSTEM Sp. z o.o. - Konstrukcje Szkieletowe Siemianowice Śląskie

Solidne Konstrukcje Szkieletowe

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
 • WOLF SYSTEM Sp. z o.o.

Wykonanie konstrukcji szkieletowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. WOLF SYSTEM Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

EDD System sp. z o.o. - Domy Drewniane Chorzów

EDD System sp. z o.o.

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? EDD System sp. z o.o. z Katowic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

JMS

 • TYCHY
 • 9 km od Katowice

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od domów szkieletowych to wykorzystaj kompetencje JMS. Katowice i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Firma remontowo-budowlana IVIKI - Budownictwo Szkieletowe Tychy

Firma remontowo-budowlana IVIKI

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Budowa domów (od pierwszego wbicia łopaty po wniesienie mebli). Remonty mieszkań, biur, sklepów itp. Obszar to do 50 kilometrów od Tychów. Wykonujemy usługi klientom indywidualnym jak również instytucjom. Działamy od 1995 roku co oznacza że jakość naszych usług pozwala na bytność firmy przez tyle lat na rynku.

EiS DOM - Budowa Domów Szkieletowych Tychy

Fantastyczna Budowa Domów Szkieletowych

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • EiS DOM

Z czystym sumieniem powierz usługę fantastycznej budowa domu szkieletowego fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Katowice i okolicznych miast. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Green Art - Budownictwo Szkieletowe Tychy

Pierwszorzędne Budownictwo Szkieletowe

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Green Art

Green Art to firma w wieloletnią tradycją w projektowaniu i pielęgnacji ogrodów. Znajdziesz u nas wiele krzewów ozdobnych, drzewek, mieszkanek traw oraz kwiaty, które ozdobią Twój ogród. Nasze projekty sprawią, że zyska on niepowtarzalny charakter. Zapraszamy!

D&M EKO BUD - Producent domów drewnianych - Domy z Drewna Tychy

D&M EKO BUD - Producent domów drewnianych

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie szkieletowym. Polecamy Państwu technologię budownictwa drewnianego przyjazną dla zdrowia i samopoczucia. Zaletą oferowanej przez nas technologii jest krótszy czas realizacji projektu w porównaniu z budownictwem tradycyjnym oraz możliwość budowania nawet w sezonie zimowym. Zajmujemy się realizacją projektów budowlanych na każdym etapie procesu technologicznego. Na życzenie klienta budujemy również domy pod klucz. Do budowy naszych domów wykorzystujemy najlepsze materiały, dlatego też oferowane przez nas produkty są zdrowe, komfortowe, ciepłe, trwałe oraz niedrogie w eksploatacji. Oferujemy Państwu duży wybór projektów, dzięki którym każdy znajdzie swój wymarzony dom

Styldom - Domy Pasywne Tychy

Porządne Domy Pasywne

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Styldom

Uwierz fachowcom w dziedzinie domów pasywnych i zatrudnij Styldom. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

5.0 (13 opinii)
Globe-Bud Janusz Kroczek - Konstrukcje Szkieletowe Tychy

Solidne Konstrukcje Szkieletowe

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Globe-Bud Janusz Kroczek

Sprzedaż pokryć dachowych

Kabor Sp. z o.o. - Domy Drewniane Tychy

Domy Drewniane

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Kabor Sp. z o.o.

Jesteś zdania, że pierwszorzędne domy drewniane to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najwyższej Klasy Budowa Domów Szkieletowych

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • EDOMI

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu najwyższej klasy budowa domu szkieletowego z Katowic, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma EDOMI jest gotowa Ci pomóc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Altra

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Altra świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Katowice oraz przyległych powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Domy Pasywne Tychy

Doskonałe Domy Pasywne

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Błażej J.

Jeśli ktoś chce budować dom nie martwiąc się o spinanie i koordynowanie prac wszystkich ekip na poszczególnych etapach, to DPE jest dla niego! Nasza inwestycja jest jeszcze realizowana, ale na ten moment wszystkie etapy idą zgodnie z harmonogramem.

5.0 (116 opinii)
UNIHAUS BESKIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Domy Drewniane Tychy

Doskonałej Jakości Domy Drewniane

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • UNIHAUS BESKIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów drewnianych i zatrudnij UNIHAUS BESKIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Staranne Domy z Drewna

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
 • Dach-bud

Przygotowanie domów z drewna będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Dach-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Ranking Specjalistów od Domów Szkieletowych obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Mikołów. więcej...
Popularne frazy: domy z drewna cena Katowice, domy skandynawskie Katowice, domy kanadyjskie Katowice, firmy budujące domy szkieletowe Katowice, domki letniskowe budowa Katowice, dom kanadyjski cena Katowice, konstrukcja domu szkieletowego Katowice, dom szkieletowy cena Katowice, gotowe domy Katowice, domy amerykańskie Katowice, domy drewniane Katowice, domy z drewna Katowice, domek letniskowy cena budowy Katowice, domki drewniane Katowice, domy z paczki Katowice, tanie domy z drewna Katowice, firmy budujące domy z drewna Katowice, szkielet konstrukcji Katowice, projekty domów szkieletowych z kosztorysem Katowice

Podobne zlecenia: Domy z bala Katowice

Poradniki o domach szkieletowych

Ulga budowlana to ulga podatkowa, która obowiązywała do końca 2001 roku. Mimo że jest nieaktualna, mogą się o nią ubiegać osoby, które przed laty złożyły w Urzędzie Skarbowym odpowiednie dokumenty dotyczące budowy domu. Sprawdź, jak rozliczyć ulgę budowlaną na zasadzie praw nabytych i kiedy możesz stracić do niej prawo.

Budowa domu jest skomplikowanym i wieloetapowym procesem, który może trwać od kilku miesięcy do kilku lat. Przy tak dużej inwestycji, konieczne jest wyznaczenie dobrego planu – nie możesz zapomnieć o dopełnieniu formalności ani przekroczyć maksymalnego budżetu. Od czego zacząć budowę domu jednorodzinnego w 2021 roku?