Doradztwo patentowe Poznań - Najlepsi w 2020

Doradcy Patentowi w Poznaniu, 2020

28 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 28 firm
w kategorii Doradztwo patentowe

 • SM Jedność w Chełmie

  Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

 • Krzysztof O.

  Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

 • Ewa G.

  Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Dołącz do naszych Doradców Patentowych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Doradca Patentowy i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Pomoc prawna i patentowa, reprezentacja przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Urzędem Patentowym. U nas uzyskasz pomoc prawną i patentową (w dobrej cenie - kompleksowa pomoc rzeczników patentowych i radców prawnych). Postaramy się o dofinansowanie na innowacje dla Twojej Firmy.

 • Katarzyna F.

  Tego samego dnia uzyskałam poradę - dziękuję za sprawną pomoc. Szczerze mogę polecić "Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni"

 • Arkadiusz B.

  Pełen profesjonalizm w zadanym temacie. Każdorazowe spotkanie uwieńczone postępem, a następnie sukcesem. Polecam.

 • Krzysztof N.

  Witam, przemiły młody sympatyczny adwokat rozumie sprawy społeczne jak i zawirowania urzędowe zawsze szuka kompromisu bo obu stronach ,ale pamiętać trzeba że to my ludzie jesteśmy jego Klientami i nas będzie bronił i chronił z Całego Serca Polecam.

 • Oferuję profesjonalną obsługę Firm w obszarze księgowości, podatków, prawa pracy, rozliczeń z US, ZUS, GUS, KRS. Posiadam wykształcenie z zakresu ekonomii, rachunkowości i prawa podatkowego oraz 12-letnie doświadczenie zawodowe. W 2015 uzyskałam certyfikat zawodowy Główny Księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie pracuję na stanowisku: główna księgowa w spółce kapitałowej, jednocześnie prowadząc własne biuro rachunkowe. Zapraszam do współpracy.

 • Kancelaria Patentowa "Radecki"

  • Częstochowa

 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Bożena B.

  Natychmiastowy kontakt, wyczerpująca, profesjonalna,jasna odpowiedź na pytanie, wysoka kultura osobista w prowadzeniu rozmowy. Polecam

 • Kancelaria Prawna PARTNERZY

  • Gdańsk
  Izabela M.

  Rozmowa nastąpiła bardzo szybko, sprawą zajęli się natychmiast,rzeczowo i profesjonalnie udzielając odpowiedzi i pomagając w trudnej sprawie. Z czystym sumieniem polecam kancelarię i na pewno jeszcze będę korzystać z ich porad i usług.

 • Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Przasnyszu rjup.pl

  • Przasnysz

  Rjup.pl stanowi zespół prawników wykonujących indywidualnie zawód adwokata. Jesteśmy niezależną polską Kancelarią, oferującą własną wizję świadczenia usług prawnych oraz doradztwa. Kancelaria powstała w 2011 r. Jest kontynuacją doświadczeń jej założycieli w obsłudze prawnej, gromadzonych od 2002 r. Kancelaria świadczy bieżącą obsługę prawną polegającą na udzielaniu konsultacji, sporządzaniu opinii prawnych, umów, a także pism i oświadczeń mogących wywołać skutki prawne. W swojej praktyce staramy się sprostać pojawiającym się wyzwaniom stawianym przez Klientów. Rzetelnie podchodząc do powierzonych nam problemów, konstruując najlepsze i możliwe w danej sytuacji rozwiązania prawne, nie obiecujemy jednak rzeczy niemożliwych do

 • Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

  • Warszawa

  Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

 • Kancelaria Radcy Prawnego Agata Witkowska

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, RODO, własność intelektualna, kompleksowa obsługa spółek handlowych, prawo rodzinne, prawo pracy, na terenie Mazowieckie, łódzkie, małopolskie, dolnośląskie, pomorskie.

 • Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni

  • Warszawa
  PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Get Compliant

  • Warszawa

  Polish: Jesteśmy zespołem ekspertów, który świadczy usługi prawnicze. Zajmujemy się zarówno typowymi obszarami prawa, takimi jak HR, prywatność, prawo konsumenckie czy własność intelektualna, a także normami branżowymi. Konsultując się z naszymi ekspertami, uzyskasz jasność, jakie normy mają zastosowanie w Twojej sprawie, co dokładnie jest wymagane i jakie jest ryzyko ich nieprzestrzegania. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na Twoje zapytanie i wskazanie najlepiej pasujących rozwiązań. Chcemy, abyś podejmował świadome decyzje w sprawach prawnych. Wskażemy podobne sprawy, abyś mógł lepiej zrozumieć odpowiedź i zaplanować dalsze kroki. English: We are a team of experts that deliver profesional services. We cover legal fields common

 • Kancelaria Prawna GrawaLex

  • Warszawa
  Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • MK Consulting

  • Warszawa

 • Logopatent Kancelaria Prawno-patentowa

  • Warszawa

  Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to rejestracja znaków towarowych, patenty, ochrona praw własności intelektualnej, na terenie Polska.

 • Zgłoszenia patentu - Apatent

  • Katowice

  Nasi wykwalifikowani rzecznicy patentowi, świadczą dla Państwa pełny zakres usługi z zakresu ochrony własności przemysłowej. profesjonalne doradztwo oraz wsparcie, jaką udziela Państwu nasza kancelaria obejmuje: przygotowywanie dokumentacji patentowej i dokonywanie zgłoszeń wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych oraz znaków towarowych, przygotowywanie ekspertyz i umów licencyjnych, analiza stanu techniki, analiza zdolności patentowej i rejestrowej, analiza znaków towarowych, występowanie w imieniu Państwa przed stosownymi urzędami, doradztwo prawne. Opatentowanie dzieła umocni pozycję Państwa firmy na rynku oraz zapewni ochronę Państwa autorskich rozwiązań przed ich przywłaszczeniem.

 • Hi-LEGAL Business Law Firm

  • Katowice
  Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

  Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

 • Kancelaria notarialna Kamil Kozina, Michał Michalik s.c.

  • Katowice

  Akt notarialny jest niesłychanie istotnym dokumentem. Jest nadzwyczaj szczególną formą dokumenty urzędowego, taki dokument weryfikuje wykonanie jakiejkolwiek czynności połączonej z prawem. Osobą odpowiedzialną za przygotowywanie aktów notarialnych jest nikt inny jak notariusz Katowice. Rejent wykonuje je odpłatnie na zamówienie swojego konsumenta. Jest kwestia oczywista, bowiem sporządzenie takiego zaświadczenia jest pracochłonne i żąda nakładu gigantycznej wiedzy. Kancelaria notarialna Katowice Kamil Kozina, Michał Michalik s.c. zaprasza do sprawdzenia oferty i do umówienia się na spotkanie - na pewno pomożemy w każdej notarialnej sprawie.

 • KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

  • Koszalin
  Mikołaj K.

  Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

 • HAWRAN Andrzej Kancelaria Radcy Prawnego

  • Olsztyn

  Opis działalności: sprawy z zakresu ZUS, cywilne, w tym słupy energetyczne, gazociągi, kanalizacje, wodociągi, roszczenia z umów, postępowania egzekucyjne, negocjacje zmierzające do umów, porady prawne związane z działalnością gospodarczą i funkcj. spółek, sprawy w elektronicznym postępowaniu upominawczym (przeciw funduszom sekurytyzacyjnym), stała i doraźna obsługa przedsiębiorców i spółek, doradztwo menadżerskie, rozwiązania biznesowe, wytaczanie powództw na terenie całej Polsce wraz z zapewnieniem obsługi na rozprawie, sporządzanie środków zaskarżenia, pism, umów, kontraktów, porozumień, obsługa prawna funduszy unijnych wraz z audytem

 • Łazor i Wspólnicy S.K.A.

  • Olsztyn

  Kancelaria ŁAZOR I WSPÓLNICY S.K.A. świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i prawnych. Specjalizacja w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Niezależnie od wielkości każdy Klient jest dla nas ważnym partnerem, któremu staramy się zapewnić w pełni efektywne wsparcie jego działalności. Mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby i sukces naszych Klientów, co powoduje, że jesteśmy darzeni zaufaniem, a współpraca z nami ma charakter długotrwały. Oprócz najwyższego poziomu świadczonych usług zapewniamy pełne zrozumienie biznesowego charakteru działalności naszych Klientów. Celem naszego zespołu jest dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań, które zapewnią im niezbędne bezpieczeństwo, stabilność i pozwolą

 • Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

  • Tychy
  Joanna K.

  Nienaganna współpraca, przyjazna atmosfera, szybka i rzetelna pomoc - zdecydowanie polecam powierzenie swoich spraw w ręce pana Mikołaja. Z miejsca zajął sie moim problemem, wszystko dokładnie mi wytłumaczył.