B&W Service Sp. z o.o. Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak B&W Service Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

B&W Service Sp. z o.o.

81

O specjaliście

Istotą naszej działalności jest rachunkowość. We współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu rachunkowości i prawa pracy tworzymy wykwalifikowany zespół, świadczący usługi związane z księgowością, rachunkowością, doradztwem biznesowym, wsparciem administracyjnym. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych jak i małych/średnich przedsiębiorstw, spółek, a także osób fizycznych w kwestiach związanym np. z wynajmem czy innymi usługami.

Jesteśmy kompletnym biurem rachunkowym. Mamy doświadczenie w wewnątrzwspólnotowych dostawach i nabyciach towarów , usług, a także w zdarzeniach gospodarczych związanych z kontrahentami spoza terytorium Unii Europejskiej. Operujemy wiedzą z zakresu procedury przyśpieszonego zwrotu VAT w Polsce. Znamy zasady rachunkowości niemieckiej i angielskiej. Obsługujemy firmy z siedzibami w tych krajach. Wykonujemy szeroko pojętą obsługę księgową z elementami administracyjnymi, wykonujemy analizy finansowe oraz wspomagamy w podejmowaniu decyzji biznesowych. Naszym dodatkowym atutem jest szeroka współpraca z księgowymi i doradcami podatkowymi z Anglii, Niemiec i Francji a także z firmami transportowymi i logistycznymi.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Yussef A. 29 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Great and reliable service with German Vat Filings. Quick to reply and easy communication in English I highly recommend

Paulina P. 28 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesojonalna, życzliwa ubsluga. Niewiele znam się na sprawach księgowych tutaj zawsze dostaje odpowiedzi które rozumiem. Polecam.

Martyna J. 28 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo pomocna firma. Stały, szybki kontakt, mili pracownicy, dobre ceny. Same plusy :)

Olek S. 28 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i kontaktu. Obsługa na najwyższym poziomie.

Kornelia D. 25 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Przyjemna i kompetentna obsługa. Nadal współpracujemy.

Wacław T. 25 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Najlepsze prowadzenie księgowości dla jednoosobowej firmy z jakim się spotkałem. Kompleksowe doradztwo i rozwiązywanie problemów. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak B&W Service Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: Biuro księgoweProwadzenie ksiąg rachunkowychBiuro księgowe Wrocław,  Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dubois 8/10/7, Wrocław

NIP

8992739148

Telefon

785****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Anna Trzosińska