Firma audytorska Oława - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Audyt w Oławie, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Audyt

Firma audytorska Oława
Kamil J.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Alina Malinowska jest nowoczesną kancelarią prawną zajmującą się świadczeniem porad prawnych dla różnorodnych firm z sektora MŚP, osób fizycznych, sektora pozarządowego, jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów leczniczych, uczelni, szkół, klastrów. Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę doradztwa prawnego, doradztwa z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz pozyskania dofinansowania unijnego od momentu ustalenia koncepcji projektu inwestycyjnego pod kątem kryteriów danego programu unijnego, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz z niezbędnymi załącznikami, aż do momentu pozyskania i rozliczenia dofinansowania z UE. Kancelaria współpracuje z detektywami, psychologami oraz lekarzami, a także specjalistami innych branż tak by klienci czuli się zaopiekowani i w centrum uwagi. Twój problem jest naszym problemem. Drugą specjalizacją jest prawo rodzinne (rozwody, ustalenie ojcostwa, alimenty), w tej dziedzinie kancelaria posiada bogate doświadczenie.

Dariusz S.

Współpraca z p. Patrycją rozpoczęła się od pomocy w pozyskaniu dotacji z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Szybka i sprawna współpraca zaowocowała pozytywnym wynikiem. Na każde pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Bardzo dobry kontakt mailowy/telefoniczny. Polecam bardzo. Pełen profesjonalizm.

UslugOWO - Firma Audytorska Oława

Wybranie odpowiedniego audytu zewnętrznego może być trudne, ale UslugOWO na 100% pomoże Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o. - Audyt Zewnętrzny Oława

Odpowiedni Audyt Zewnętrzny Oława

 • Oława
 • Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Turek Wspólnicy Sp z oo zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnego audytu firmy gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

JUL-TOM DOROTA SZCZEPANIK-GURGUL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Audyt Zewnętrzny Oława
Jolanta R.

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się zagadnieniami z dziedziny BHP. Oferujemy usługi w zakresie nadzorów i audytów BHP w firmach i na inwestycjach budowlanych. Przeprowadzamy szkoleń BHP, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (SEP, pierwsza pomoc, kursy obsługi sprzętów transportu bliskiego), oraz szkoleń tematycznych z zakresu planów BIOZ i IBWR, odpowiedzialność funkcyjna kadry kierowniczej w aspekcie Kodeksu Pracy i Kodeksu Karnego. Specjaliści nasi to wysokiej klasy branżyści z pełnymi kwalifikacjami w zakresie wykonywanych zadań, dzięki czemu budowy pod naszym nadzorem są bezwypadkowymi, wyróżnianymi prze PIP, a szkolenia które organizujemy są w zaszczytnej czołówce zdawalności przed UDT i SEP. Praca dla nas to pasja, którą stale rozwijamy o nowe kierunki i wyzwania. Z sukcesem bezwypadkowym przy naszym udziale powstały np. obiekty: Loreal - Kanie Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki Doktor Oetker - Łebcz POLFARMA - Duchnie MONDELEZ - Skarbimierz FAURECJA - Wałbrzych FAURECJA - Jelcz-Laskowice KGHM – Rudna 3M - Wrocław Sanatoria - Kudowa Zdrój HOTEL ALPEJSKI - Polanica Zdrój KRD - Wrocławiu SCA - Oława i inne Szkolenia nasze doceniły firmy: Leroy Merlin Zameh M+W BUDIMEX COMMERCECON Lovara Vogel Polska JAC-POL i inni

Dołącz do naszych Doradców i Audytorów w Oławie

Działasz na rynku jako Doradca i Audytor i szukasz nowych Klientów z Oławy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Terra-lex Ochrona Środowiska - Firma Audytowa Domaniów

Terra-lex Ochrona Środowiska

 • Domaniów
 • 12 km od Oława

Firma Terra-lex Ochrona Środowiska oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Oławy i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PHU OMEGA

 • Oława

Jesteśmy firmą usługową o wielokierunkowym spektrum działania.Głównie zajmujemy się usługami w zakresie doradztwa finansowego podatkowego,skutecznie pozyskujemy fundusze -DOTACJE UE,pomagamy w tworzeniu biznesplanów oraz wniosków dotacji UE.Zajmujemy się również sprowadzaniem na zlecenie towarów z Uni wraz z magazynowaniem i transportem w miarę wymogów zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Doradca d/s Funduszy Europejskich

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława

OSOBA FIZYCZNA Pomożemy Ci pozyskać dotacje unijne. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego typu projektów.Świadczymy usługi w zakresie: -aplikowania o środki z UE. Przygotowujemy kompletną dokumentację ( wniosek, b.plan, załaczniki) -pomocy uzyskania promesy, kredytu; -doradztwo -usługi okołotransportowe

ETAX-IT - Audytor Wewnętrzny iso Domaniów

Fenomenalny Audytor Wewnętrzny iso Oława

 • Domaniów
 • 12 km od Oława
 • ETAX-IT

Sprawdź ETAX-IT jeśli szukasz fenomenalnych audytorów wewnętrznych ISO oferujących swoje usługi w miejscowości Oława lub w okolicy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Thomas - Analiza Ekonomiczna 23

Nasza firma specjalizuje sie w budowie domów i wszelkiego rodzaju hal. Pośredniczymy również w zlecaniu budów.Od 2010 roku zajmujemy się również wycinką drzew oraz handlem materiałami budowlanymi. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy poza granicami Polski w krajach takich jak Niemcy i Francja. Mamy również doświadczenie w prowadzeniu sklepów solariów oraz salonów odnowy i masażu.

Porównanie cen i kosztów w Oławie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów audytów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Oławie? Złóż zapytanie, a specjaliści od audytów z Oławy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Biuro Konsultingu Środowiskowego "PIL-EKO" Lewicki Paweł - Audytor Wewnętrzny Jelcz-Laskowice

Biuro Konsultingu Środowiskowego "PIL-EKO" Lewicki Paweł

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława

Świadczymy następujące usługi: * kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony środowiska: - naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, - prowadzenie ewidencji związanej z gospodarką odpadami oraz pomoc w uzyskaniu wszelkich zezwoleń i decyzji w tym zakresie, - uzyskanie decyzji lub wykonanie zgłoszeń związanych z emisją zanieczyszczeń do powietrza, - uzyskanie decyzji związanych z poborem wód i odprowadzaniem ścieków (pozwolenia wodnoprawne) * przeprowadzanie szkoleń w zakresie ochrony środowiska, * doradztwo prawne na każdym etapie procesu inwestycyjnego, * wdrażanie systemów ISO 14001 oraz pomoc w doskonaleniu istniejących systemów, * świadczenie usług auditora wewnętrznego systemów zarządzania jakością i

Firma Audytorska

 • Oława
 • TechBud

TechBud - Kierowanie procesem budowlanym jako inżynier budowy i kierownik robót.Dodatkowo świadczymy usługi związane z kosztorysowaniem i obmiarami.<br> Tworzymy harmonogramy budowy oraz harmonogramy dostaw materiałów. Doradctwo techniczne zwłaszcza dachów tradycyjnych, płaskich jak i w systemie odwróconym. Odwodnienie, nowoczesne systemy hydroizolacji: papa termozgrzewalna, PCV, EPDM. Ponadto: - rozwiązania finansowe - rowiązania techniczne - Nadzór budowlany - kierownik budowy/robót - inżynier budowy - nadzór inwestorski - Przeglądy obiektów - odbiory końcowe - przegląd pod kątem remontu - Technologia i organizacja budowy - Audyt energetyczny

Meritum Finanse biuro usług rachunkowo-finansowych - Audyt Księgowy Oława

Meritum Finanse biuro usług rachunkowo-finansowych

 • Oława

Kompleksowa obsługa: Rachunkowość - Finanse -Kadry -spółki prawa handlowego -działalność gospodarcza osób fizycznych Na życzenie odbiór i zwrot dokumentów w siedzibie klienta. www.meritumfinanse.com.pl kontakt@meritumfinanse.com.pl tel: 690 123 888

Renata Pacyniak ERGO Hestia - Analiza Ekonomiczna Oława

Świetna Analiza Ekonomiczna

 • Oława
 • Renata Pacyniak ERGO Hestia

Każdy, kto potrzebuje analizy ekonomicznej winien koniecznie zgłosić się do Renata Pacyniak ERGO Hestia i zobaczyć atrakcyjne oferty. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Audyt Finansowy

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława
 • Darmax Dariusz Łucjan

Znalezienie świetnego audytu finansowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Darmax Dariusz Łucjan na 100% pomoże Tobie w znalezieniu właściwego produktu. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

EN PROJECT

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława

Firma EN PROJECT oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Oława oraz przyległych powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Andrzej Maczuga Doradztwo Ubezpieczeniowe

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława

Zdecydowanie o wyborze audytu podatkowego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Andrzej Maczuga Doradztwo Ubezpieczeniowe posłużą radą i znajdą dostosowane rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Dobra Firma Audytorska

 • Oława
 • Agencja Ubezpieczeniowa Kinga Przymuszała

Wybranie dobrej firmy audytorskiej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się Agencja Ubezpieczeniowa Kinga Przymuszała - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Oławy, którzy znają się na swojej robocie. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Najlepszy Audytor Wewnętrzny

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława
 • Multiagencja Ubezpieczeniowa Katarzyna Mirecka

Jeśli wciąż nie wybrałeś audytora wewnętrznego dla siebie, to zerknij na firmę Multiagencja Ubezpieczeniowa Katarzyna Mirecka. Świadczy wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Doradztwo Ubezpieczeniowe Błażej Babski

 • Jelcz-Laskowice
 • 10 km od Oława

Ten audytor działa w rejonie Oławy i świadczy różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego audytu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Opinie i porady na temat audytów

Jeśli interesują Cię opinie na temat audytów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Oławy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Wybitny Audytor

 • Oława
 • Łukasz Majewski

Łukasz Majewski zatrudnia wybitnych audytorów - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Agencja Ubezpieczeniowa Aleksandra Rogowska - Firma Audytorska Oława

Najwyższej Klasy Firma Audytorska

 • Oława
 • Agencja Ubezpieczeniowa Aleksandra Rogowska

Ta najwyższej klasy firma audytorska to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

EBB Centrum - Audyt Oława

EBB Centrum

 • Oława

Profesjonalny audytor wewnętrzny iso z bogatym doświadczeniem w kwestii audytu dbający o zadowolenie swoich Klientów. Ustal pasujący termin już teraz!

Poszukujesz dobrej oferty dotyczącej analizy ekonomicznej? Multiagencja Ubezpieczeniowa Radiant Marta Chmiel na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dobry Audytor

 • Oława
 • Frabacon Frank Bach

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego audytora, to zerknij na firmę Frabacon Frank Bach. Wykonuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Piotr Stiller

 • Oława

Specjaliści z Piotr Stiller złożą Ci doskonałą ofertę audytu finansowego. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

-

 • Oława

Dotarcie do rewelacyjnego audytu wewnętrznego może być skomplikowane, ale - na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Psycholog nie gryzie - Audyt Zewnętrzny Czernica

Psycholog nie gryzie

 • Czernica
 • 13 km od Oława

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Psycholog nie gryzie jest na to skuteczną metodą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Perfekcyjny Audyt

 • Siechnice
 • 15 km od Oława
 • Agencja Ubezpieczeniowa Pe An Anna Pecko

Firma Agencja Ubezpieczeniowa Pe An Anna Pecko to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie audytu. Swoje usługi oferują w okolicy Oławy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Rewelacyjna Analiza Ekonomiczna

 • Siechnice
 • 15 km od Oława
 • IT Solutions Zygmunt Dańczuk

Analiza ekonomiczna i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę IT Solutions Zygmunt Dańczuk. Doświadczeni doradcy z zakresu analizy ekonomicznej pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

WebMar Marcin Preis

 • Szydłowice
 • 11 km od Oława

Ten audytor pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - WebMar Marcin Preis to doskonały wybór dla Ciebie. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Doskonały Audytor Wewnętrzny iso

 • Święta Katarzyna
 • 16 km od Oława
 • Frąckowiak Marek CPF

Ten audytor wewnętrzny iso działa w rejonie Oławy i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego audytu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Meenya Group - Firma Audytorska Święta Katarzyna

Najlepsza Firma Audytorska

 • Święta Katarzyna
 • 16 km od Oława
 • Meenya Group

Szukając audytu podatkowego natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma audytorska Meenya Group jest najwyższej próby. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

PUH Waldemar Żygadło

 • Jeszkowice
 • 15 km od Oława

Dobra firma audytowa PUH Waldemar Żygadło, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich profesjonalną obsługą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Doskonały Audyt Finansowy

 • Czernica
 • 13 km od Oława
 • L W

Szukasz solidnej oferty dotyczącej audytu finansowego? L W na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Bezkonkurencyjny Audyt Zewnętrzny

 • Żórawina
 • 19 km od Oława
 • Terapeuta DoMowy

Audyt zewnętrzny i niuanse z tego wynikające już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Terapeuta DoMowy. Wykwalifikowani znawcy z zakresu audytu zewnętrznego pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

Dobra Firma Audytowa

 • Skarbimierz-osiedle
 • Stor

Znalezienie dobrej firmy audytowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Stor - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Oławy, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Debuggers - Audyt Wewnętrzny Dobrzykowice

Korzystny Audyt Wewnętrzny

 • Dobrzykowice
 • 19 km od Oława
 • Debuggers

Na naszą ofertę składa się testowanie m.in.: - portali WWW oraz stron, aplikacji sieciowych; - programów na systemy desktopowe oraz urządzenia przenośne; - oprogramowania sprzętu elektronicznego (TV, set-top boxy, konsole); - oraz tworzenie narzędzi do testów automatycznych Prowadzimy także doradztwo w zakresie: - tworzenia specyfikacji i dokumentacji; - procedur testowania; - rekrutacji pracowników na stanowisko testera; - doboru technologii informatycznych (IT).

WS BHP IWONA MULARCZYK - Audytor Wewnętrzny iso Łany

WS BHP IWONA MULARCZYK

 • Łany
 • 19 km od Oława

Zwróć się do WS BHP IWONA MULARCZYK jeśli szukasz rewelacyjnych audytorów wewnętrznych ISO działających na terenie Oławy oraz w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

GMS POLSKA PAWEŁ KROP - Firma Audytorska Iwiny

GMS POLSKA PAWEŁ KROP

 • Iwiny
 • 20 km od Oława
Michał B.

Profesjonalne doradztwo , konkurencyjne ceny. Polecam

P.H.U "Incor" Konrad Rojda - Audyt Firmy Wrocław

P.H.U "Incor" Konrad Rojda

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

PHU Incor Konrad Rojda zapewnia bogatą ofertę znakomitego audytu firmy gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Xami

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Xami z Oławy jest na to skuteczną metodą. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ROKE Sławomir Tomiczek - Firma Audytorska Wrocław

ROKE Sławomir Tomiczek

 • Wrocław
ADM zarządzanie nieruchomościami

Bardzo odpowiedzialne podejście do zlecenia, profesjonalne wykonanie dokumentacji, a przede wszystkim, wszechstronna pomoc merytoryczna, poparta wiedzą i doświadczeniem.

VOLANTE Sp. z o.o. - Audyt Finansowy Wrocław

VOLANTE Sp. z o.o.

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Audyt finansowy oraz detale z tym powiązane już nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę VOLANTE Sp z oo. Profesjonalni specjaliści z zakresu audytu finansowego pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Merlin Konsulting - Audyt Księgowy Wrocław

Merlin Konsulting

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Merlin Konsulting z Oławy jest na to skuteczną metodą. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FCG Fiscal Consulting Group Sp. z o.o. - Firma Audytorska Wrocław

FCG Fiscal Consulting Group Sp. z o.o.

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Profilem firmy jest kompleksowe świadczenie usług doradztwa podatkowego, usług księgowo-finansowych, usług z zakresu kadr i płac, a także pozyskiwania i wykorzystywania funduszy w ramach Programów Operacyjnych, finansowanych z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Nadzór nad zakresem wyżej wymienionych zagadnień sprawują doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, adwokaci i radcy prawni oraz księgowi posiadający świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz specjaliści z zakresu prawa pracy i bhp. Zgodnie z obowiązującymi przepisami FCG posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo-księgowych oraz doradztwa podatkowego. Swoim Klientom

IMS Sp. z o.o. - Firma Audytorska Wrocław

Doświadczona Firma Audytorska

 • Wrocław
 • 28 km od Oława
 • IMS Sp. z o.o.
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

Solidna Firma Audytorska

 • Wrocław
 • 28 km od Oława
 • Dawid Madej

Firma Dawid Madej świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Oławy i okolic. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Biuro Rachunkowe MB Monika Borkowska - Audytor Wewnętrzny Wrocław

Biuro Rachunkowe MB Monika Borkowska

 • Wrocław
 • 28 km od Oława
INSTALACJE ELEKTRYCZNE RAFAŁ ŚWIRKOWSKI

Bardzo profesjonalna firma, która rzetelnie wywiązuje się z wszelkich obowiązków! Polecam! Dobrze jest mieć biuro rachunkowe, na którym można zawsze polegać.

PRAXIS Biuro Rachunkowe Adrianna Nawocka

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Firma PRAXIS Biuro Rachunkowe Adrianna Nawocka oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Oławy i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Konsulting Wrocław

 • Wrocław
 • 28 km od Oława

Firma nasza oferuje Państwu doradztwo w zakresie dwóch obszarów: ochrony środowiska oraz dotacji UE. W zakresie ochrony środowiska oferujemy Państwu wykonanie m.in.: - audytów środowiskowych, w tym także typu due diligance, - przygotowanie wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, - opracowanie raportów oddziaływania na środowisko - wykonanie operatów wodnoprawnych, - opracowanie programów gospodarki odpadami,wiosków o wydanie pozwoleń na wytwarzanie odpadów, - przygotowanie planów gospodarki odpadami, - inne. Doradztwo w zakresie pozystkiwania dotacji unijnych obejmuje: - analizę wstępną projektu, doradztwo w zakresie możliwosci jego realizacji w poszczególnych programach, - przygotowanie wniosku

Dobry Audytor Wewnętrzny iso

 • Brzeg
 • 16 km od Oława
 • Bogusław Mazur Agencja Ubezpieczeniowa

Sprawdź Bogusław Mazur Agencja Ubezpieczeniowa jeśli szukasz dobrych audytorów wewnętrznych ISO oferujących swoje usługi na terenie Oławy i w sąsiednich miastach. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Specjaliści z Przemysław Lachowicz Multiagencja Ubezpieczeniowa zaproponują Ci doskonałą ofertę audytu w firmie. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Dobry Audytor Wewnętrzny iso

 • Brzeg
 • 16 km od Oława
 • Agencja Ubezpieczeniowo Reklamowa Janowska Anna

Zwróć się do Agencja Ubezpieczeniowo Reklamowa Janowska Anna jeśli szukasz dobrych audytorów wewnętrznych ISO działających w miejscowości Oława lub w okolicy. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Ta sumienna firma audytorska to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Ten audytor realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do pracy - Doradztwo Ubezpieczeniowe Ewa Zubrzycka to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Analiza Ekonomiczna Wrocław

Bezkonkurencyjna Analiza Ekonomiczna

 • Wrocław
 • 28 km od Oława
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki
Łukasz T.

Profesjonalne podejście. Umiejętność słuchania i analizowania tego co miałem do przekazania. Na koniec dobra strategia działania podczas procesu, co zaowocowało korzystnym. Polecam!

Ranking Doradców i Audytorów obejmuje również takie miejscowości jak: Oława, Jelcz-Laskowice, Stanowice, Miłoszyce, Marcinkowice, Bystrzyca, Chwałowice, Domaniów, Godzikowice, Jaczkowice, Dziuplina, Minkowice Oławskie, Siedlce, Wierzbno, Brzezinki, Piskorzów, Ścinawa, Jankowice, Sobocisko, Gać. więcej...