Adwokat prawa karnego Rzeszów - Najlepsi w 2023

Adwokaci Prawa Karnego w Rzeszowie, maj 2023

163 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

163 firm
w kategorii Adwokat Prawa Karnego

Średnia ocena adwokatów w Rzeszowie to 4.98 (na podstawie 2952 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat prawa karnego Rzeszów
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Marek Mikolajewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Beata Jaszyk

Od samego początku serdeczność i przede wszystkim pełen profesjonalizm a także wsparcie emocjonalne, porady w razie jakichkolwiek wątpliwości. Czułam się bezpiecznie powierzając moją sprawę rozwodową pani Annie i panu Łukaszowi nie zawiodłam się. A wręcz odwrotnie, jestem niesamowicie zadowolons! Wspaniały kontakt w rozmowie oraz mailowy, doskonale wskazówki, prowadzenie rozprawy na najwyższym poziomie, niesamowite oddanie sprawie - jestem zachwycona tak wspaniałą współpracą i szybkim rozwodem. Emocjonalnie nie byłam w stanie sama tego przejść dlatego jestem niezmiernie wdzięczna Państwu Rożkiewicz za pomoc i prowadzenie prawne w przygotowaniu wszystkich dokumentów oraz za mnóstwo pozytywnej energii, którą od nich otrzymałam. Nie mogłam wybrać lepiej! Serdecznie polecam wszystkim, którzy muszą przejść rozwód,- te trudne chwile z pomocą pani Ani i pana Łukasza staną się szybko już tylko wspomnieniem. Dziękuję z całego serca,!

Sabina Chrobak

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

Tadeusz Kluz

Adwokat Łukasz Rożkiewicz w sposób bardzo profesjonalny zajął się zleconą przeze mnie usługą. Wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, szeroką wiedzą w dziedzinie prawa - zarówno wiedzą ogólną, dotyczącą przepisów prawa, jak i wiedzą szczegółową, dotyczącą choćby ''kruczków'' prawnych. Adwokat okazał się niezwykle pomocny. Udzielił mi cennych porad oraz nakierował na słuszną drogę działania. Mecenas Rożkiewicz przywrócił mi wiarę w wygranie sprawy i zachęcił do działania. Moja sprawa dotyczyła ubiegania się o wcześniejszą emeryturę, gdyż praca odbywała się w warunkach szkodliwych. Ubezpieczyciel twierdził natomiast, że nie mam wystarczającego potwierdzenia w dokumentach i nie mogę ubiegać się o wcześniejszą emeryturę, wydając tym samym decyzję negatywną. Sprawa rozwiązała się w ciągu jednej rozprawy sądowej, którą ubezpieczyciel przegrał.

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Patrycja Abdul-Rahman

Najlepszy adwokat w całej Polsce. Z ręką na sercu polecam. Nasza współpraca trwała około 2 lata i nigdy się nie zawiodłam. Szybka odpowiedź na emaile oraz telefony. Pan Mariusz posiada wiele spokoju, który się udziela na sali sądowej. Jego wiedza jest ogromna, nie tylko w prawie rodzinnym, ale również w innych odłamach prawa. Moja mama zawsze dzwoni do Pana Mariusza jeśli ma problem i potrzebuje porady prawnej. Rozmawiałam na temat mojej beznadziejnej sytuacji z wieloma adwokatami, ale tylko Pan Mariusz był ze mną do końca szczery i nie owijał w bawełnę, więc wiedziałam w końcu na czym stoję i czego oczekiwać. Jako jedyny adwokat w całym Rzeszowie wiedział jak się zająć moją sprawą i już na pierwszym spotkaniu miał gotowy plan działania. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką Pan Mariusz wykonuje i z jakim zaangażowaniem podejmuje się każdej sprawy. Szkoda, że jest tylko 5 gwiazdek, bo Pan Mariusz zasługuje bezdyskusyjnie na 100.

Marta Zawiło

Moja współpraca z Mecenasem Mariuszem od początku przebiegała bez zarzutu. Każde spotkanie cechowało się bardzo dobrą atmosferą i jak najskuteczniejszą pomocą minimalizując stres związany z rozprawą. Spotkania były prowadzone w sposób kulturalny i rzeczowy. Podczas spotkań Mecenas poświęcał mi i moim bliskim tyle czasu, by móc dokładnie zorientować się w sprawie. Jako klientka czułam się wysłuchania i zrozumiana we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Mariusz jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wysokich kompetencjach i życzliwości. Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pan Mecenas posiada pełną wiedzę prawną, gdy pojawiły się wątpliwości czy pytania, zawsze były wyjaśniane i omawiane. Współpraca przebiegała w sposób bardzo rzetelnie. Pan Adwokat doprowadził do zakończenia sprawy z moim oczekiwaniem. Polecam kancelarię.

Adam Noga

Do kancelarii udałem się po pomoc aby otrzymać odszkodowanie od ubezpieczyciela po pożarze domu. Pan Mariusz wykazał się dużą wiedzą w temacie skutecznego egzekwowania odszkodowania. Dzięki jego interwencji w krótkim czasie udało się uzyskać maksymalne odszkodowanie za części stałe domu jak równie mienie ruchome. Obsługa w kancelarii jest bardzo rzeczowa i na wysokim poziomie. Polecam kancelarię, a szczególnie Pana Mariusza w temacie egzekwowania roszczeń od ubezpieczycieli.

5.0 (28 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT PAŚKIEWICZ - Prawo Karne Rzeszów
Piotr Wójcik

Bardzo dobra merytoryczna rozmowa, dało się odczuć wyraźnie, że Pan Mecenas wie o czym mówi- jeśli chodzi o zakres spraw rodzinnych-ponieważ tego dotyczyło moje zapytanie. Pan mecenas orientuje się nie tylko od strony prawnej ale ma również pojęcie o tym jak takie sprawy wyglądają od kuchni-mam tu na myśli np. taktyki które stosują matki aby pozbawić ojca praw do dzieci-co jest niezmiernie istotnym elementem ponieważ w takich sytuacjach sama wiedza czysto prawna nie wystarczy , trzeba orientować się również społecznie i praktycznie w owych mechanizmach. Dlatego szczerze polecam Pana mecenasa.

Stefan Hasny

Z Panem mecenasem Robertem Paśkiewiczem rozmawiałem o potencjalnym pozwie o dług w wysokości 100 000 zł. Mecenas Paśkiewicz zaimponował mi wiedzą, logicznym, spokojnym sposobem wyjaśniania potencjalnych problemów i rozwiązań. Nie musiałem użyć jego usług gdyż dłużnik zaoferował spłatę długu. Gdyby nie to użyłbym usług mecenasa Paśkiewocza bez wahania.

Elżbieta Czapla

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o odszkodowanie z wypadku w pracy. Bardzo profesjonalne podejście , szczegółowe , poświęcił bardzo dużo czasu na rozmowę ze mną . Zawsze odpowiadał na telefon lub e-mail .Udzieli szczegółowych wyjaśnień jak wygląda moja sytuacja , jakie mam prawa . Jego honorarium nie było wysokie w stosunku do wykonanej pracy.oczywiście sprawa zakończyła się pomyślnie. Bardzo polecam Pana Mecenasa , ja napewno skorzystam jeśli będę mieć taką potrzebę

5.0 (45 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów
Justyna Kliś

Moja opinia o Adwokacie: Michał Grudzień – jasny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas rozmowy. Serdecznie polecam.

Tomasz Stec

Po zakupie samochodu używanego miałem problem z dochodzeniem swoich praw ze sprzedawcą, który unikał kontaktu ze mną i początkowo uchylał się od usunięcia wady samochodu (nadmierne zużycie oleju silnikowego), o której nie wiedziałem podczas zakupu. Pan Michał przedstawił możliwe rozwiązania sytuacji oraz wyjaśnił jakie są ich konsekwencje oraz szanse powodzenia. Dzięki pośrednictwie Pana Michała udało się dojść do porozumienia ze sprzedawcą oraz do usunięcia wady. Nie było problemów w kontaktowaniu się z Panem Michałem, a sama rozmowa była przejrzysta rzeczowa i z dozą sympatii ze mną jako poszkodowanym. Ogólnie bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Michałem i polecam jego usługi adwokackie.

Anna K.

Jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze Pana mecenasa Michała Grudzień. Fachowo zajął się moją sprawą i doprowadził ją do końca z pozytywnym skutkiem. Każdemu polecam Pana Mecenasa!

5.0 (23 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Aga P

Uważam że Kancelaria Adwokacka Adwokata Irminy Zych oraz Adwokata Arkadiusz Słupek jest w pełni profesjonalna. Otrzymałam pełna informacje dotycząca przebiegu sprawy jak i ceny za usługę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy wstępnej z Kancelarią poleconą przez Firmę Oferteo. Bardzo dziękuje

Wojciech Ochałek

Moi Drodzy. Całym sercem polecam usługi Kancelarii Pani Irminy Zych i spółka. Ujmę to w sposób prosty i jak najbardziej elokwentny, pełny profesjonalizm. Zaangażowanie i dogłębna znajomość podejmowanych problemów. Najlepsza Pani Mecenas na Podkarpaciu "ever", a nawet bym ośmielił się o stwierdzenie w naszej ukochanej Rzeczypospolitej Polskiej. Polecam całym sercem.

Anna B,

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny adwokatów tworzących kancelarię sprawia, że z czystym sercem można polecić kancelarię każdemu.

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa
Magdalena Gruba

Bardzo profesjonalna obsługa, w moim przypadku Pani mecenas pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnego problemu związanego z pozostawionym przez ojca spadkiem, kiedy myślałam, że już nic nie da się zrobić. Serdecznie polecam, spotkania oferowane w dogodnym terminie, co dla osoby pracującej jest niezwykłym plusem. Duża wiedza z zakresu wielu gałęzi prawa, pozwala za jednym razem dowiedzieć się wszystkiego, oraz mieć w sądzie oparcie ze strony wykwalifikowanego prawnika. Naprawdę polecam.

Agata Płocica

Mec. Agnieszka Kawa to bardzo sumienna i kompetentna osoba. Wnikliwie przeanalizowała moją sprawę. Dzięki Pani Agnieszce byłam informowana o postępowaniu w sprawie w sposób zrozumiały nawet dla takiego laika jak ja. Na każdej rozprawie reprezentowała mnie, rzetelnie przedstawiając moje stanowisko. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem prawny.

Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Grześkiewicz - Prawo Karne Rzeszów
Katarzyna P.

Od dłuższego czasu współpracuję z tą Kancelarią. Wszystkie sprawy jej powierzone są rozwiazywane w profesjonalny i korzystny dla mnie sposób. Moja praca wymaga stałego kontaktu z Adwokatami, dotychczasowe opinie o nich były hm... niejednoznaczne. Obecnie od czasu kontaktów z kancelarią Pani Magdaleny jestem zdumiony że tak może wygladać współpraca z prawnikiem . Cenię Panią Mecenas za rzetelność , dokładność i stanowczość w rozwiazywaniu moich problemów. Uczciwie polecam .

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec
Halina Maria

Polecam Panią Adwokat, jestem bardzo zadowolona z jej porad i prowadzenia mojej sprawy spadkowej i rodzinnej jak również z porad jakie mi udzielała w zakresie mojej pracy i warunków umowy zlecenia za granica. Wysoki poziom obsługi klienta jak również zaangażowanie w sprawę, rzetelność i profesjonalizm. Polecam i pozdrawiam.

Jakub Złamaniec

Rekomenduje współpracę z Panią Mecenas. Duża wiedza merytoryczna, profesjonalizm. Pani Adwokat doradzała mi w bieżących sprawach i zaistniałych problemach w zakresie prowadzonej przez mnie firmy. Jest osobą kompetentna, sumienną, rzeczowa i punktualna. W sytuacjach nagłych czy kryzysowych, jest pomocna, komunikatywna i potrafi pomóc w rozwiązaniu problemu. Wsparcie i rozmowa to mocna strona Pani Marii. Warto z nią współpracować przy bieżącej obsłudze prawnej firmy jak również w sprawach nie związanych z prowadzoną działalnością. Polecam.

Mateusz B

Polecam Panią mecenas. Duża wiedza, bardzo dobra komunikacja cenie ludzi, którzy szanują swój, jaki i też mój czas. Dla Pani mecenas nie ma głupich pytań. Na wszystkie otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Ciesze się, że razem współpracowaliśmy.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Władysław Leniart

Współpracę z Panią Adwokat Gabrielą Pasternak oceniam jako wzorową.Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie,udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji,również o kosztach.Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat,sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliła bardzo dobrze przygotować się do rozprawy z pewną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat Gabrieli Pasternak.

Bernadeta Bator

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Agnieszka Kawecka

Profesjonalna obsługa. Pani Mecenas podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Ponadto wykazuje się pozytywnym nastawieniem i energią. Warto oddać się w ręce Pani Mecenas.

5.0 (17 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Rzeszowie

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem prawa karnego? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Rzeszowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Rzeszowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne Rzeszów

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna
Sara Stanulewicz

Pani Marta jest osobą niezwykle profesjonalną oraz empatyczną. Mimo, że moja sprawa była bardzo pilna, Pani Marta podjęła się jej i zaczęła nad nią pracować od razu po przedstawieniu przeze mnie szczegółów. Ma ogromną wiedzę prawniczą zdobytą przez lata pracy w zawodzie, a co najważniejsze - wiedza ta nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie i przekłada się na realne działania. Każdemu życzę takiego adwokata!

Maciej Gorecki

Witam! Chciałbym się podzielić cudownym doświadczeniem jakie przeżyłem poznając panią Adwokat Marta Czarna. Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Zostałem wysłuchany od początku do końca i każdy problem z którym się zmagałem był dokładnie omówiony. Pani Adwokat wykazała się rzetelnością i znalezieniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Jeśli kiedykolwiek pojawi się potrzeba skontaktowania ponownie zapewne z przyjemnością wrócę i skorzystam z usług Pani adwokat ponownie! Pozdrawiam i dziękuje za wszystko co Pani Adwokat dla mnie zrobiła

Artur Adamski

Pani Marta podchodzimy bardzo profesjonalnie do mojej sprawy zawsze mogę na Panią liczyc odbiera telefon o każdej porze jak mam jakieś pytania lub wątpliwości po za tym jest bardzo miła uśmiechnięta i przyjazna polecam każdemu jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pani Marta

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz
Anna St

Pan Mecenas pomógł mi w przeprowadzeniu trudnej sprawy rozwodowej. Jest bardzo kompetentny i ma ogromną wiedzę. Poświęcił mi dużo czasu i służył pomocą na każdym etapie sprawy. Co najważniejsze był zaangażowany w to co robi, aktywnie uczestniczył w rozprawie, zadawał świadkom wiele pytań (również podchwytliwych), dzięki czemu wszystko skończyło się z korzyścią dla mnie. Polecam całym sercem!

Beata Gajewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Maciej Dempczyński

Polecam, pełen profesjonalizm! Mecenas udzielił mi fachowej i obszernej porady, dzięki której rozwiązałem swój problem. W razie potrzeby ponownie skorzystam z usług Pana Marcina.

5.0 (7 opinii)
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych

 • Rzeszów
 • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza
Krzysztof Bernacki

Nie znajduję słów, aby opisać to co zrobił Pan Mecenas Marek Kasza w mojej sprawie. Dzięki Jego ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi wygrałem sprawę w Sądzie Apelacyjnym,która razem ze sprawą spadkową i sprawą o zapłatę ciągnęła się 7 lat. Sprawa została przegrana w Sądzie Okręgowym w Tarnowie i już myślałem, że to koniec. Dopóki nie spotkałem na swojej drodze właśnie Pana Mecenasa.

Iwona Dubiel

Bardzo rzetelna, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, która otrzymałam od Pana Adwokata Marka Kaszy. Polecam

Marek Cwanek

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

5.0 (13 opinii)
Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów
Anna Młynarska

Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary Bieniasz. Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Adwokat wszystko tłumaczy konkretnie i rzeczowo, rozwiewa wszelkie niejasności i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Polecam.

Renata Batorska

Pełen profesjonalizm Pani Mecenas, zainteresowanie sprawą, rozmowa, w której zostały wyjaśnione wszystkie kwestie sprawy i przedstawione możliwości. Liczę, że sprawa z ZUS zostanie wygrana.

Aleksandra Borowiec

Pani Barbara jest osobą godną zaufania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Podoba mi się profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Jest nieoceniona w walce z ciężkim przeciwnikiem jakim jest ZUS. Bardzo polecam kancelarię Pani Barbary.

5.0 (18 opinii)
Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych

 • Rzeszów
 • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Artur W.

Polecam. Cena adekwatna do poświęconego czasu, paragon fiskalny otrzymałem.

5.0 (1 opinia)
Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | - Adwokat Karnista Rzeszów

Adwokat Karnista Rzeszów

 • Rzeszów
 • Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski |
Aneta K

Z całego serca polecam wszystkim Panią Mecenas Natalię Zdeb ! Niezwykle ciepła, empatyczna, a przede wszystkim doskonały prawnik z sercem na ręku. Pomimo tego, że mój rozwód zapowiadał się bardzo nieciekawie Pani Natalia wraz z Mecenasem Charzewskim doprowadzili do tego, że zakończył się już na pierwszej rozprawie. Od samego początku byłam wspierana przez Mecenas Zdeb. Mogłam się do Niej zwracać z każdym jednym pytaniem i o każdej porze. Od złożenia pozwu, aż do końca rozprawy Pani Mecenas zawsze znajdywała czas, gdy tego potrzebowałam - za co jestem niezmiernie wdzięczna. Otrzymałam ogromne wsparcie w tym ciężkim dla mnie okresie, profesjonalną pomoc prawną, a w efekcie rozwód z takim skutkiem, na jaki nawet nie liczyłam. Pani Mecenas to w skrócie Złoty Człowiek, który idealnie nadaję się dla osób, które muszą przebrnąć przez rozwód. Sprawiła, że to czego tak bardzo się obawiałam, stało się proste. Ciepły uśmiech, ogromna wiedza i doświadczenie. Pani Natalia to prawnik z powołania. Świetnie czuje się w tym co robi, a dzięki temu wychodzi Jej to perfekcyjnie. Z pewnością skorzystam z pomocy Pani Natalii w kolejnej sprawie o podział majątku.

Kirk Van

Wizyta w kancelarii mecenasa Piotra okazała się strzałem w dziesiątkę. W odróżnieniu od innych adwokatów, których odwiedziłem wcześniej, pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem, znajomością przepisów, jak również zaangażowaniem. Bardzo żałuję, że nie udałem się do niego od razu, tracąc czas i pieniądze na wizyty u innych. Pan mecenas jest osobą, która w łatwy i przystępny sposób tłumaczy zawiłości polskiego prawa. Służy wszelką pomocą, starając się w jak najskuteczniejszy sposób znaleźć rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam!

Łukasz Pasterz

Dziś, dzięki adw. Natalii Zdeb i kancelarii ResLegal uzyskaliśmy upadłość konsumencką, a tym samym drugą szanse na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, choć nie mieliśmy już na to nawet nadziei. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z kancelarią dla której to człowiek jest ważny i od początku do samego końca adw. Natalia Zdeb była obok nas nawet wówczas gdy nie mieliśmy już nadziei na pozytywne zakończenie trudnej sprawy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!! Wspaniałe podejście do człowieka oraz jego problemów!!! Walka o klienta i pozytywny wynik sprawy do samego końca!!! Polecamy wszystkim i dziękujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!

5.0 (49 opinii)
Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów
Paweł Kurpiel

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Bożena Trojniak

Polecam wszystkim, kancelaria jest niezwykle profesjonalna. Wszystkie sprawy sprzed lat, które nie zostały wcześniej zrealizowane, kancelaria w bardzo krótkim czasie odzyskała wraz z odsetkami!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

Adwokat Prawa Karnego

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka
Maciej W.

Pani Mecenas Lewandowska-Lewicka reprezentuje ambitne i rzetelne podejście do swojej pracy. Wielokrotnie konsultowałem z Panią Mecenas problemy prawne. Pani Mecenas ma szeroką perspektywę każdej sprawy, jest wnikliwa i bardzo skrupulatna. Do tego polecam Panią Mecenas za wysoką kulturę osobistą i przyjazny kontakt z klientem.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Pejas - Adwokat Karnista Rzeszów

Adwokat Karnista

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Pejas
Aleksander Dek

Bardzo rzetelny i dokładny adwokat. Korzystaliśmy z jego pomocy przy problemach z firmami wykończającymi nasze mieszkanie. Dodatkowo doradzał nam też wcześniej przy zakupie mieszkania - sprawdzając umowę i pokazując na co mamy uważać, zawsze chętny do pomocy. Super specjalista którego polecamy nie tylko gdy już jest jakiś problem, ale i wcześniej aby się przed nimi zabezpieczyć.

Mateusz Wytrwał

Serdecznie polecam adwokata Macieja! Pan Maciej prowadził dla mnie sprawę z zakresu prawa pracy, na której bardzo mi zależało. Sprawa zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję, profesjonalne podejście do klienta, uprzejmość i zaangażowanie w każdym calu.

5.0 (3 opinie)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem prawa karnego

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata prawa karnego i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Rzeszowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek - Adwokat Karnista Rzeszów

Adwokat Karnista

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek
Liliana H.

Rzetelnie, szybko i na temat, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga
Katarzyna Kusz

Kiedy szukałam adwokata, który poprowadzi mój rozwód, wiedziałam, że potrzebuję kogoś z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie prawa rodzinnego. Po rozmowach z kilkoma różnymi prawnikami, zdecydowałam się na konsultację z Adwokat Justyną. W trakcie kilku spotkań dokładnie wyjaśniła mi szczegóły mojej sprawy, oraz udzieliła jasnych i praktycznych rad, jak powinnam postąpić. Zapewniła mnie, że będzie w stanie mi pomóc i udowodniła, że potrafi sprostać temu zadaniu, skutecznie negocjując korzystną dla mnie ugodę podczas procesu. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności sprawiły, że w moich oczach jest osobą godną polecenia i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy prawnej, będzie moim pierwszym wyborem.

Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

Aleksandra Dragan

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej udzielonej przez panią Justynę. Pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania i wielka wyrozumiałość. Serdecznie polecam! 😊

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Agnieszka Jadwiga

Pan Wojtka można opisać krótko - profesjonalny, rzetelny i bardzo skuteczny adwokat, a do tego miły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i to już na etapie polubownego rozwiązania konfliktu. Brawo Panie Wojtku! Polecam z czystym sumieniem!

Daniel Głowa

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

Maciej K

Bardzo polecam tę kancelarię. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do każdego spotkania. Mecenas spełnił moje oczekiwanie również pod katem szybkiego działania i dotrzymywania terminów. Z czystym sumieniem polecam

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

Adwokat Prawa Karnego

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska-Garusińska
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Paulina Pasterz

Pan Michał Partyka to profesjonalny, doskonały merytorycznie Adwokat. Określiłabym go jako perfekcjonistę, człowieka rzetelnego i kompetentnego, a przy tym cechującego się niezwykłą charyzmą. Jest terminowy i dokładny. Ale przede wszystkim to dlaczego mogę polecić każdemu jego kancelarię to fakt, iż jest on zainteresowany losem swojego klienta.

Łukasz Baran

Z usług Kancelarii Pana Michała Partyki korzystałem dwukrotnie. Szczerze polecam Kancelarię Pana Michała. Pan Michał wykazał się dużym profesjonalizmem, podjął się wnikliwiej analizy oraz zaprezentował kilka scenariuszy rozwiązania przedstawionego problemu. Szybkie oraz pozytywne zakończenie sprawy, powoduje, że w przyszłości powierzę Panu Michałowi reprezentowanie w obronie własnych spraw. Łukasz Baran

Michał Tittinger

Świetna, merytoryczna obsługa. Bardzo wysoki stopień zaangażowania w prowadzone sprawy gwarantuje poczucie bezpieczeństwa klienta. Z wyrazami wdzięczności za opiekę nad Klubem. KFA Rzeszów Rockets

5.0 (12 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA to kancelaria adwokacka, która nie ma sobie równych w okolicy Rzeszowa - sprawdź sam! Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Aneta Kuś - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Angelika Pietrucha

Polecam z całego serca Panią Anetę. Korzystałam z jej usług i jestem pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowaniu na każdym etapie sprawy. Klient jest zaopiekowany od początku do końca.

Anna Sowa

Polecam Panią mecenas - świetna współpraca, bardzo skuteczna adwokat, do sprawy podchodzi indywidualnie. Duża wiedza, zaangażowanie i kultura osobista. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Madera - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Katarzyna Gaweł

Serdecznie polecam Pana Mecenasa Piotra, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo pomógł mi w sytuacji, która wydawała się być bez wyjścia. Z pełnym zaangażowaniem i sumiennością pracował nad jej rozwiązaniem, i udało się. Nigdy nie sądziłam, że współpraca z prawnikiem może być tak łatwa. Z czystego serca polecam!

Hubert Gaweł

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc, cieszę się że na Pana trafiłem. Otrzymałem pomoc w rozwiązaniu problemu, który od kilku miesięcy spędzał mi sen z powiek. Pan Piotr jest osobą niezwykle skrupulatną, oraz posiada ogromną wiedze prawną. Polecam!

Aldona Nowak

Bardzo polecam pana Piotra! Szukałam adwokata na ostatnią chwilę, pan Piotr z zaangażowaniem zgodził się mi pomóc w analizie umowy deweloperskiej. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut - Prawo Karne Rzeszów
Andrea Tommasi

Il miglior avvocato di Rzeszów e non solo , consiglio per qualsiasi tipo di dubbio o necessità, sempre a disposizione con clienti italiani e polacchi . Polecam !

Michał Prucnal

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

Adwokat Prawa Karnego

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb
Paweł Nicpoń

Współpraca z Panem Adwokat Eliasz Głąb trwała 14 miesięcy. Pan Adwokat bardzo zaangażował się w sprawę, był bardzo ludzki i wyrozumiały. Na bieżąco informował mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnował wszystkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Sprawa zakończyła się dużym sukcesem. Polecam.

Edyta M.

Bardzo mile wspominam współpracę z Panem Mecenasem. Sprawy prowadzi profesjonalnie, posiada dużą wiedzę, a jednocześnie jest bardzo kontaktowy i łatwo się z nim porozumieć. Polecam każdemu kto szuka rzetelnego i przystępnego pełnomocnika, który zaangażuje się w sprawę i zrozumie problemy i potrzeby klienta.

Ela Sławek

Adwokat z prawdziwego zdarzenia! Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny do tego klasa i szyk. Profesjonalne i z zaangażowaniem podejście do sprawy. Kancelaria szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania. Atmosfera tej kancelarii bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego. Elastyczne i indywidualne podejście, dobrze dobrana strategia to klucz do sukcesu. Polecam Kancelarię Adwokacką Eliasz niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi osoba co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe. Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam.

5.0 (78 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów

Adwokat Prawa Karnego

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik
Maria Karpiński

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Svetlana Us

Pan Sławomir wszystko jaśnie wytłumaczył. Był bardzo tolerancyjny. Spóźniony byliśmy na godzinę i Pan Sławomir czekał na nas. Dziękuję bardzo za wszystko

Bogusław Krzanowski

Skuteczne odzyskanie należności głównej przeterminowanych wierzytelności. Prowadzenie sprawy podzielone na etapy. Każdy krok sprawnie przeprowadzony, dobry kontakt i wspólpraca bez zarzutu. Dlatego zdecydowałem się na kolejne zlecenie dla tej kancelarii. POLECAM - Bogdan Z. KRZANOWSKI

5.0 (6 opinii)
Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Rzeszów

 • Rzeszów
 • Adwokaci Marta Dolot Krzysztof Dolot s.c Rzeszów
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna Prospectrum - Adwokat Karnista Rzeszów
Jadwiga Prlc

Współpracę z Kancelarią Prospectrum oceniam bardzo pozytywnie. Rzetelna i fachową obsługa. Warta nie chciała mi wypłacić odszkodowania po wypadku, ale pomogli mi, więc polecam.

Mirosław Kopeć

Miałam duży problem, żeby uzyskać odszkodowanie od PZU po wypadku w Rzeszowie. Pomogła mi kancelaria prawna Prospectrum, więc mogę polecić ich usługi, bo uzyskam odszkodowanie.

Anna Janczura

Sprawnie i fachowo przebiegł proces uzyskania dla mnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w 2016 roku. Byłam na bieżąco informowana o jego przebiegu, rzetelnie zajęli się moją sprawą, za co dziękuję.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Chcesz zlecić prace, a jeszcze nie masz kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel to rewelacyjny wybór. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Jacek Kobielak

Szybka i fachowa pomoc, jaką uzyskałem od mec. Wojciecha Ruta pozwoliła min na unikniecie poważnych problemów. Polecam tę kancelarię, usługa warta swojej ceny.

Sylwia Bożek

Pan Mecenas Wojciech Rut jest naprawdę godny polecenia. Pomysłowość i znajomość prawa wykracza ponad standardy wiedzy. Koszty związane z obsługą prawną adekwatne do udzielanej pomocy.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek
Joanna Rodzinka-Pasko

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

Agnieszka P

Zleciłam prowadzenie sprawy o niezapłacone wynagrodzenie za pracę. Kancelaria Adwokacka Słupek rzetelnie zajęła się sprawą w sądzie i na etapie egzekucji ściągając od byłego pracodawcy należne wynagrodzenie. Zachęcam do współpracy z Kancelarią Słupek

Katarzyna Dudzińska

Pan Mecenas godny polecenia. Doradztwo i sposób podejścia do klienta - pełne profesjonalizmu. Fachowość i znajomość prawa wykracza ponad standardy wiedzy. Koszty związane z obsługą prawną adekwatne do udzielanej pomocy.

5.0 (33 opinie)
Kancelaria Adwokacka Sławomir Jamróz - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Jeśli interesuje Cię kancelaria adwokacka obsługująca Twój rejon to skorzystaj z kwalifikacji Kancelaria Adwokacka Sławomir Jamróz. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder-Pawluś - Prawo Karne Rzeszów

Kancelaria adwokacka Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder-Pawluś to prawdziwi profesjonaliści w temacie prawa karnego. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Rzeszowa. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (4 opinie)
Stelmach Kancelaria Adwokacka - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne

 • Rzeszów
 • Stelmach Kancelaria Adwokacka
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska
Dominika Baran

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani adwokat Moniki Twardowskiej. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam .

Władysław Lajast

Bardzo miła osoba i profesjonalne wyjaśnienie mi zasad prawnych w moim przypadku podziału majątku. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje ze tak samo napisze po końcowym orzeczeniu.

5.0 (9 opinii)
Radca Prawny Szymon Wróbel - Adwokat Karnista Rzeszów

Adwokat Karnista

 • Rzeszów
 • Radca Prawny Szymon Wróbel

Ten adwokat karnista działa na obszarze Rzeszowa i oferuje różnorodne usługi z zakresu prawa karnego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Misior Simoni - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej pracującej w rejonie Rzeszowa lub okolic to powierz tę kwestię specjalistom z Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Misior Simoni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Firma Kancelaria Lux Legis oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Rzeszowa i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Prawo Karne Rzeszów

Prawo Karne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski
Andrzej Skowron

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Ewa Denis

Firma okazała się bardzo szybka i rzetelną można było znaleźć zrozumienie i pełna kompetencje. Polecam ją wszystkim naprawdę bardzo mi pomogła bez niej na pewno nie dała bym rady. Dziękuję bardzo.

Jarosław Zielinski

Rozmowy były stanowcze, skuteczne i progresywne. Zdecydowanie polecam nawet osobom z zagranicy. Sam mieszkam w Australii, wiec wiem najlepiej. Pozdrawiam. J.Z. Queensland

5.0 (73 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak - Adwokat Spraw Karnych Rzeszów

Adwokat Spraw Karnych

 • Rzeszów
 • Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Stępniak
Sabina Galiniak

Polecam! Pani Mecenas dała się poznać jako osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, ale także empatyczna i przede wszystkim skuteczna, potrafi słuchać i dobrze doradzić. Na rozprawie walczy do końca, pełen profesjonalizm.

Andrzej Bąk

Pani mecenas Klaudia z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Z pozoru trudne i skomplikowane zagadnienia prawne z mecenas Stępniak stają się dziecinnie proste. Każdemu polecam mecenas Stępniak - wysoka jakość usług i przystępne ceny, oraz pełne zaangażowanie.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha - Adwokat Prawa Karnego Rzeszów
Łukasz N.

Współpraca z tą kancelarią jest dla Klienta czystą przyjemnością. Profesjonalizm i standard pracy na najwyższym poziomie.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Adwokat Karnista Rzeszów
Anna Grabowiecka

Chciałabym wyrazić Uznanie, a zarazem podziękować pani Ewelinie za pomoc w mojej sprawie, czas i pełen profesjonalizm, wytrwałość w reprezentowaniu mojej osoby przy sprawie alimentacyjnej. Bardzo dziękuje, jest pani osoba godna polecenia, sumienna solidna i bardzo pomocna. Z wdzięcznością pani klientka.

Tomasz Ziomek

Świetny prawnik, szczerze polecam. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, rzetelna, miła obsługa. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy. A najważniejsze to, że sprawa załatwiona pozytywnie, więc jeszcze raz polecam.

Robert Smaroń

Pani Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Panią Mecenas.

5.0 (8 opinii)
Adwokat Rzeszów Kancelarie na Wyspiańskiego - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria adwokacka Adwokat Rzeszów Kancelarie na Wyspiańskiego to prawdziwi wyjadacze w branży prawa karnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy miejscowości Rzeszów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Rzeszów, Krasne, Matysówka, Bzianka, Rudna mała.
więcej...