Żnin

Rozmyślasz w jaki sposób szybko otrzymać oferty kilku dobrych firm z Żnina i woj. kujawsko-pomorskiego? Nie wiesz jak otrzymać cennik zleceń w Twojej okolicy? Serwis Oferteo pozwala na wyszukanie dostawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala poznać opinie osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest dobrą odpowiedzią dla tych, którzy chcą skończyć zlecenie, nawet jeśli jest to usługa zduńska czy zakup wózka widłowego elektrycznego. Cieszymy się, że w Żninie swoje usługi w Oferteo prowadzi już 944 specjalistów gotowych do współpracy z Tobą, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 534 branżach, między innymi elektronika, foto, wideo, usługi, kolonie, obozy, meble na zamówienie, tarasy, usługi kurierskie. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 064 osób, które w sumie otrzymały 2 734 ofert od firm. Spróbuj, a bardzo szybko poznasz właściwego wykonawcę z Żnina. Pierwsze propozycje możesz otrzymać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Żnin

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Żnina

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji DWG Marcin Zwierzykowski

Ewa P., Żnin

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji DWG Marcin Zwierzykowski przygotowywało dla mojej rodziny projekt domu jednorodzinnego. Na pierwszym spotkaniu szef i osoba wyznaczona do realizacji projektu, wysłuchali naszych potrzeb i oczekiwań. Podpowiedzieli kilka ciekawych rozwiązań. Na bieżąco realizowane były wszelkie zmiany. Nasz projekt był dość skomplikowany, jednak biuro DWG nie boi się wyzwań. Biuro załatwiało za nas wszystkie sprawy administracyjne związane z projektem. Szef biura tele...

GRO -BUD

Monika O., Znin

Pierwszy kontakt był telefoniczny i bardzo szczegółowo przedstawiona została oferta, kolejne spotkanie odbyło się na terenie planowanej inwestycji i bez problemu firma dojechała. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze i dogadaliśmy szczegóły inwestycji. Każde kolejne rozmowy telefoniczne lub osobiste przebiegały super sprawnie. Pan odpowiadał na każde zadane mu pytanie i potrafił doradzić i podpowiedzieć jak inwestycje przeprowadzić w sposób korzystny dla obu stron.

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY KAJA JAROSŁAW GŁOWSKI

Elżbieta C., Żnin

Osobiście przyjechał pan Jarosław zobaczył co chce zrobić wycenił i uzgodniliśmy termin pracy przyjechał w dniu uzgodnienia nie było telefonu ze coś wypadło i przyjedzie za 2 dni a ostatnio na takich fachowców trafiałam od miesiąca nie mogę doczekać się papierów od elektryka . Pan Jarosław zrobił wszystko w 1 dzień i solidnie , lubię ludzi dotrzymujących słowa jest godny polecenia

Przykładowe zlecenia mieszkańców Żnina

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 201-300m², Żnin

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki, ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201-300m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Łukasz J., brukarstwo.

Szukam pelletu, 200 ton, Żnin

Ilość: 200t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: comiesięczny zakup. Wymagania dodatkowe:. Szukam dostawcy pelletu do dalszej odsprzedaży, stała współpraca, możliwa współpraca z różnymi kontrahentami. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy

Mirosław D., pellet drzewny.

Szukam ekipy na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, tynkiem sylikonowym, 201-500m², Żnin

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian, tynk sylikonowy. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: System Caparol. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Wioletta O., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecenie na kolektor słoneczny, dach 201-300m², Żnin

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody i wsparcie ogrzewania domu. Liczba mieszkańców domu: 3-4 osoby. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: 201-300m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Rafał B., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Kupię okna i drzwi balkonowe, z montażem, ok. 10-12 sztuk, PCV, Żnin

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: ok. 10-12 sztuk. Rodzaj okien: PCV. Termin skorzystania z oferty: październik/listopad 2018r.

Agata P., okna.