Zaopatrzenie w wodę Poznań - Najlepsi w 2020

Dostawcy Wody w Poznaniu, 2020

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Zaopatrzenie w wodę

Zaopatrzenie w wodę Poznań

Instal-Tom

Skórzewo, 5 km od Poznań
Klaudia W.

Bardzo zadowolona jestem z usług tej firmy jak dla mnie spisali się na 6+ szybko i solidnie wykonuje swoją pracę! Sama w przyszłości będę dalej korzystała z usług tej firmy i każdemu z czystym sumieniem mogę ich polecić 🙂

Conaqua

Poznań

Woda jest jedną z najciekawszych substancji występujących na ziemi. Zajmujemy się wodą od ponad 20 lat.Dostarczamy ją do klientów indywidualnych, firm, biur, szkół i przedszkoli na terenie Poznania. Polecamy zbiorniki 22l z kranikiem, pojemniki 18,9l z wodą źródlaną Bonart. Proponujemy również wodę z dodatkiem jodu i wodę jodowaną. Dla klientów zainteresowanych wodą gazowaną polecamy wodę w syfonie.

Aquanet

Poznań

Wykonujemy instalacje grzewcze i klimatyzacyjne

E&W CONSULTING

Poznań

Dołącz do naszych Dostawców Wody w Poznaniu

Działasz na rynku jako Dostawca Wody i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

KAMENA Poznań sp. z o.o.

Luboń, 6 km od Poznań
Kamil K.

Wszystko w jak najlepszym porządku, gorąco polecam.

Inwater

Poznań

Rok-Log Logistic Sp. z o.o.

Wysogotowo, 8 km od Poznań

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to magazynowanie, co-packing, stickerowanie, na terenie Wielkopolska. W zakresie magazynowania świadczymy następujące usługi: - Operacje przeładunkowe - Krótko- i długoterminowe składowanie towarów - Kontrola jakościowa i ilościowa składowanych dóbr - Przeprowadzanie inwentaryzacji składowanych dóbr - Szeroko pojęte konfekcjonowanie towarów Dopełnieniem usługi magazynowania są zlecenia konfekcjonowania, które realizujemy kompleksowo przez : - łączenie pojedynczych sztuk towarów w zestawy wg wymagań klienta np. tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych, łączenie produktów w multipaki - znakowanie produktów przed ich sprzedażą np. etykietą polonizacyjną - drukowanie etykiet

Marek Podlasinski

Pobiedziska, 26 km od Poznań

P.P.H.U. HYDROMET RENATA AUGUSTYN

Czarnków, 59 km od Poznań

UZDATNIANIE WODY pitnej przemysłowej stacje zmiekczania wody odmanganiania wody odżelaziania wody dezynfekcji wody sprzedaż,montaż ,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dystrybutorów wody oraz poidełek (fontann )

JANO-TRANS Janusz Kaczmarek

Jarocin

Usługi transportowe, transport krajowy i zagraniczny www.jano-trans.pl

Jako

Kokanin

Autorska Pracownia Inżynierii Sanitarnej APIS

PIŁA

Projektowanie i nadzór inwestorski w branży instalacyjno-inżynieryjnej.

Eko-Tech

Międzyrzecz

Firma EKO TECH jest firmą zajmującą się techniką wodną i cieplną wykorzystującą odnawialne źródła energii. Korzystając z odnawialnych źródeł energii oraz współczesnej technologii z dziedziny elektrotechniki, naszą działalność łączymy z wydobywaniem wód głębinowych, energią słońca i wiatru. Obejmujemy swoim działaniem cały obszar północno zachodniej Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży i montażu instalacji solarnych, pomp ciepła i instalacji wodnych. Prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny jak i zarówno pogwarancyjny.Oferujemy kompleksowe wykonanie studni głębinowych od odwiertu po zabudowę z kręgów i przyłącza do budynku. Do każdego zlecenia

"WODROL" Wałcz Sp. z o.o.

Wałcz

P.W. Jan Ceglarski Usługi Studniarskie Przydomowe Oczyszczalnie

Przyłęki

Specjalizujemy się w wykonywaniu odwiertów studziennych do 15m głębokości pod pompy hydroforowe.Zakładamy również instalacje i systemy automatycznego nawadniania ogrodów.Usługi nasze wykonujemy kompleksowo..

P.U.H. EKO-ZDRÓJ

Ostrów Wielkopolski
ARCHIWUM PAŃSTWOWE W KALISZU

Pracownik firmy szybko skontaktował się ze mną, najpierw telefonicznie, później mailowo. Otrzymałam ofertę na maila, w której zawarte były wszystkie niezbędne informacje.

Marcin Radziszewski Marketing

Żmigród

Hadron Tomasz Świdrak

Żmigród

Aqua Matic

Kościelna wieś
Sushi

Solidna, uczciwa firma. Miły i bezproblemowy kontakt, konkurencyjne ceny. Szczerze wszystkim polecam.

P.G.G. GEOPROJEKT Jan Wolanin

Zielona Góra

Zakład Usługowo Produkcyjny Ekolamitex

Gniewkowo

Zakład Usługowo Produkcyjny Ekolamitex jest producentem konstrukcji kompozytowych na bazie żywic poliestrowych, winyloestrowych i epoksydowych zbrojonych włóknem szklanym zwanym TWS.Spośród dostępnych w Polsce materiałów wykorzystujemy tylko te najlepsze, ponieważ w procesach produkcji i w naszych usługach stawiamy na jakość. Nasze rzetelne podejście do pracy chroni naturalne środowisko.Oferujemy : Zbiorniki na wodę pitną pojemność od 1 do 100 m3, w/g projektu zleceniodawcy, certifikat PZH Kontenery izotermiczne stosowane do przechowywania i transportowania artykułów spożywczych i lodu suchego do temperatury - 60 st. C Zbiorniki magazynowe(podziemne, naziemne, pionowe, poziome) montujemy instalacje grzewcze, mieszadła i izolujemy pianką PU

BUDROS Tomasz Rosiak

Turek

Firma Budros istnieje na rynku od 1994 roku. Zaopatrujemy firmy wiertnicze w świdry (gryzery), głowice studzienne i płuczki. Obsługujemy firmy z terenu całej Polski.

GUWERIS OLGA KONASZCZUK

Gorzów Wielkopolski

ZIE

Gorzów Wielkopolski
Agnieszka W.

Kamila Gorzkiewicz

Wołów

Klaudia Olejnik

Dobroszyce

PPUH RUBIN

Toruń

Complex Partner

Olesnica

Wykonujemy Instalacje Sanitarne Wod-Kan C.O i Gaz , wewnętrzne oraz zewnętrzne w budownictwie wielorodzinnym oraz dużych obiektach jak i w domach jednorodzinnych/ Budowa sieci wodociągowych, deszczowych,sanitarnych, budowa kotłowni, węzłów.

Monika Frąckowiak

Oleśnica

Phurafalski

Witnica

Ekolabos Laboratorium Badań Środowiskowych

Wrocław

MJ-GEO.COM

Wrocław

Bu Komplex

Wrocław

Atrak Stanisław Sobański

Wrocław

Badania geofizyczne - głownie metodami geoelektrycznymi w celu: - lokalizacji ujęć wody do głębokości 200m, Trz, Q i szczelinowe, - oceny perspektyw występowania surowców pospolitych i skalnych, piaski,żwiry, gliny , iły ,(obszar, głębokość, miąższość, nadkład, przewarstwienia). - monitoring migracji zanieczyszczeń. Projekty i dokumentacje geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne, Oceny geotechniczne i dokumentacje badań podłoża gruntowego. Geotechniczna obsługa budów Projekty Geotechniczne Obsługujemy wszystkich klientów , współpracujemy z Urzędami Gmin, Pracowniami Projektowymi, Developerami i Inwestorami Inwidualnymi. Nasza firma działa od 1989r. zatrudnienie do 5 osób

Czysty Zysk

Wrocław

Czysty Zysk to firma, która proponuje klientom bogatą ofertę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, przepompowni, separatorów, systemów do zbierania wody deszczowej, automatycznych nawodnień, zielonych dachów stawów kąpielowych. Wszystkie usługi firmy objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. W ofercie Czysty Zysk znajdziemy m.in.: - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Systemy gromadzenia wody deszczowej; - Separatory; - Sieci wodociągowe i kanalizacyjne; - Systemy automatycznego nawadniania, - Szamba; - Odwodnienie działek. Systemy do gromadzenia wody deszczowej służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna – jesień. Systemy rozbudowane pozwalają na wykorzystanie wody

GeoJust s.c.

Wrocław
Arkadiusz S.

Badania wykonane szybko i terminowo zgodnie z ustaleniami. Dokumentacja szczegółowa (opis, wykresy, przekroje). Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia.

ZDROWA Woda

Wrocław
ZSPUiBS

Firma godna polecenia. Kontakt z firmą szybki i sprawny.

Marlena Lewandowska

Wrocław

Rafi Broker Sp. z o.o.

Włocławek

Nasz zakres działania to uzdatnianie wody. Rozpoczęliśmy działalność od 1994. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Włocławek i okolice. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Igor Zalewski

Włocławek

Janzen Sp. z o.o.

Żary

Kate's

Bielany Wrocławskie
Jerzy S.

Nie rozwozimy butli z wodą, mamy alternatywne rozwiązanie. Oferujemy zarówno dzierżawę jak i sprzedaż dystrybutorów w kilku modelach i konfiguracjach. Dystrybutor filtrujący w cenie 55,00 złotych netto miesięcznie, serwuje wodę zimną i gorąca bez ograniczeń ilościowych. Takie rozwiązanie obniża znacznie wydatki na wodę oraz uwalnia powierzchnię zajmowaną przez butle, stojaki, palety z wodą. Dystrybutor z wodą gazowaną oferujemy za 100,00 zł netto, wymiana gazu przez cały rok jest już wliczona w cenę. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zakup dystrybutora w zależności od modelu 850,00 - 3900,00 zł netto. Pełna gama urządzeń, zarówno nablatowe jak i wolnostojące, z wodą niegazowaną, gazowaną, gorącą i w temp. pokojowej, w kolorach czarnym, srebrnym i białym.

Przedsiębiorstwo Usługowe Eco-Wod-Kan Jacek Załubski

Jelcz-Laskowice

Prowadzenie robót instalacyjnych, nadzory. Badania termowizyjne, kamery termowizyjne.

TherionTech Sp. z o.o.

Jawor

Firma Woda48.pl jest dystrybutorem niskozmineralizowanej wody mineralnej do użytku codziennego na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajduje się butelkowana woda mineralna, której dostawa jest realizowana w maksymalnie 48 godzin od chwili złożenia zamówienia pod adres wskazany przez klienta. Firma działa na terenie całego kraju. Zamówiona woda dostarczana jest przez firmę kurierską. Firma Woda48.pl obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych (firmy, organizacje). Firma umożliwia zakup i przekazanie wody wraz z dostawą dla przyjaciół i rodziny.

Woda dla zdrowia

Grudziądz

Zapewnimy Ci zdrową wodę, ponieważ powinna być dla każdego. Pijąc czystą wodę jesteś przekonany, że jest zdrowa. Jednak musisz pamiętać, że w wodzie rozpuszcza się łatwo i szyb-ko ponad 2500 związków chemicznych, które są obecne we wszystkich źródłach wód pitnych i aż 97% tych związków człowiek nie wyczuwa swoimi zmysłami. Woda może być smaczna i jednocześnie trująca. Dostarczymy Ci produkt, dzięki któremu będziesz mógł się rozkoszować smaczną i przede wszystkim zdrową wodą, a może także przestaniesz chorować Rozwiążemy Twoje problemy wynikające ze złej jakości wody, gdyż specjalizujemy się w tej dziedzinie. Dostarczymy urządzenia osmotyczne, ponieważ w obecnych czasach tylko taka technologia potrafi skutecznie usunąć z wody toksyczne

Veze Irrigation

Grudziądz

Montaż automatycznych systemów nawadniania. Od projektu po realizację. Serwis, doradztwo, monitoring instalacji.

Aqua Cristal Sp. z o.o.

Bolków

KOFEINA

Konstantynów Łódzki
Marcin K.

Bardzo dobrze oceniam współpracę z tą firmą. Jest bardzo dobry kontakt z Panem Jarosławiem, oferta w pełni dopasowana do potrzeb naszej firmy, spełniająca wszelkie wymogi. Jeśli chodzi o dostawy towarów do maszyny to również mogę pochwalić, wszystko bez zarzutów. Dostaliśmy także ofertę na kolejną usługę, którą również rozważamy, aby współpracę z firmą rozszerzyć.

Dorota Jamróz

Wałbrzych

Zakład Studniarski

Jabłonowo Pomorskie

Wiercenie studni głębinowych montaż odżelaziaczy remont studni wyciąganie pomp podłączanie przyłączy wodnych pompy ciepła

A-C DYSTRYBUCJA

Jelenia Góra

Firma A-C Dystrybucja sp z.o.o zajmuje się sprzedażą butli galonowych 19l,1,5l 0,5l, energetyków, oraz zakładaniem dystrybutorów sieciowych. Firma działa na terenie całej zachodniej Polski oraz w wybranych regionach wschodniej Polski. Głównie obsługujemy biura, małe przedsiębiorstwa, domy prywatne, firmy produkcyjne, obiekty Państwowe itp. Firma działa od 1999r i posiada własne ujęcie wody z dala od jakichkolwiek zakładów przemysłowych, co cechuje naszą wodę czystą i NIE skażoną. Nie jesteśmy korporacją wiec chcemy, aby nasi klienci wspierali nasz lokalny rynek.

Poznań Skórzewo więcej...
Do czego potrzebujesz wody?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.