Sopot - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Przy wyborze najlepszego dostawcy lub wykonawcy w województwie pomorskim, Klienci najczęściej interesują się cennikiem a także poleceniami innych Klientów. Poszukują porównywarek cen i rankingów firm z Sopotu i regionu. Jeśli chcesz wynająć kogoś, kto będzie rewelacyjnym pracownikiem lub chcesz kupić towar nawet przy nietypowych wymaganiach trafiłeś we właściwe miejsce. Na dzień dzisiejszy w Sopocie swoje usługi w Oferteo proponuje już 1 580 profesjonalistów, których Klienci oceniają na 4.3 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy prowadzą działalność już w 621 branżach, w szerokim zakresie np. usługi ślusarskie, usługi odzieżowe, domy z bala, transport krajowy do 3,5t, leasing samochodów. Z Oferteo najlepszej firmy w powiecie szukało już 418 osób, które w sumie otrzymały 1 277 ofert. Z Oferteo bardzo szybko znajdziesz swojego specjalistę z Sopotu. Pierwsze oferty możesz poznać nawet w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Opinie o fachowcach z Sopotu

Enecom, Odnawialne Źródła Energii

  • Opinia pozytywna
  • Bartłomiej J., Sierakowice

Po 5 latach użytkowania, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż firma Enecom, choć co bardziej bym podkreślił osoba Tomasza Krzyżykowskiego, człowieka bardzo słownego, konkretnego, i chętnego wsparcia w każdym /nawet najgłupszym/ "problemie" jest wzorcowa. Zarówno sam zakup jak i montaż kotła - tak również coroczny serwis i przegląd nie budzą żadnych zastrzeżeń, po takim czasie z pełną stanowczością mogę stwierdzić, że jest to podmiot warty polecenia, ja jestem zadowolony i dziękuję za cierpliwo...

Centrum transportu ladowego

  • Opinia pozytywna
  • Julita Z., Sopot

Bardzo polecam uslugi firmy Centrum Transportu Lądowego. Panowie bardzo mnie zaskoczyli. Przyjechali na umówioną godzinę zachowali sie bardzo profesjonalnie, Wypytali o szklane i cenne elementy które sobie oznaczyli i zostawili na sam koniec aby miec pewność że nic sie nie uszkodzi. Wszystkie meble ostreczowali i szybko znosili na samochod.Ladnie wszystko ulozyli i zabezpieczyli. Firma godna polecenia!

Omida Sp. z o.o.

  • Opinia pozytywna
  • Jadwiga O., Gdańsk

Witam, zacząłem niedawno współpracę z firmą OMIDA w zakresie sprowadzania towaru z Chin (handluję małym AGD). Od początku firma dała się poznać z jak najlepszej strony. Profesjonalna obsługa, widać, że zależy im na kliencie. Jeżeli ktoś szuka opini na temat firm zajmujących się spedycją morską, to jak najbardziej mogę polecić OMIDĘ.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Sopotu

Zlecę prace remontowe w mieszkaniu, 55m2, Sopot

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu. Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, przedpokój. Liczba remontowanych pomieszczeń: 3. Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 55m2. Rodzaj prac do wykonania:. - tynkowanie, - montaż armatury, - instalacja wodno-kanalizacyjna, c.o., - malowanie, instalacja elektryczna, - montaż płyt G-K, - montaż okien lub drzwi, - ułożenie płytek. Dostawc...

Oleh M., remonty mieszkań.

Transport kartonów, Gdańsk - Sopot, do 150kg

Transport wyposażenia - pudła z ubraniami, wyłącznie transport. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Joanna Ł., transport krajowy do 3,5t.

Generalny Wykonawca zleci wykonanie elewacji, 3 000m2

Zakres prac: wykonanie elewacji, ocieplenie, tynkowanie. Powierzchnia prac: ok. 3 000m2. Materiały zapewnia: Zleceniodawca. Zlecenie od: Generalnego Wykonawcy. Zlecenie dla: jednej lub kilku Firm. Termin rozpoczęcia prac: od połowy kwietnia 2016r.

Karol S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę ułożenie 250m2 gresu i 220m2 glazury

Zlecę ułożenie gresu o wymiarach 30x30xcm na powierzchni około 250m2 oraz glazury na ścianach - około 220m2. Materiał zapewnia Zlecający. Termin realizacji od 12.02.2015r. w ciągu 3 miesięcy. Proszę o oferty.

Filip R., układanie glazury, gresu, terakoty.

Kupię 1 okno aluminiowe lub PCV, do łazienki, Sopot

Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okna do łazienki. Liczba okien: 1 szt. Rodzaj okien: aluminiowe, plastikowe (PCV). Wymiary:. - wys. 62cm, szer. 94cm. Kolor futryn:. - z zewnątrz białe, - wewnątrz beżowo-szare lub drewniane (zależy od projektu). Usługa z montażem: tak. Wymagania dodatkowe:. - okno z roletą wewnętrzną do łazienki, - okno z wentylacją albo wywietrznikami (szczegóły do u...

Anna D., okna.