Uproszczona księgowość Toruń - Najlepsi w 2022

10 Najlepszych Ofert na Uproszczoną Księgowość w Toruniu, 2023

121 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 121 firm
w kategorii Prowadzenie Księgowości

Uproszczona księgowość Toruń

BIURO RACHUNKOWE TORUŃ Biuro rachunkowe FLIS od 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowe i doradcze skierowane do małych i średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wysoki poziom usług gwarantują: - Doradca podatkowy, Główna księgowa Anny Flis nr wpisu 11015 - Doradca podatkowy, Doradca prawny Karol Flis nr wpisu 11446 oraz pozostali wysoko kwalifikowani pracownicy - księgowe i prawnicy. KSIĘGOWOŚĆ TORUŃ - DORADZTWO PODATKOWE TORUŃ - prowadzenie ewidencji księgowych: - księgi rachunkowe - książki przychodów i rozchodów - inne ewidencje - weryfikacja poprawności rozliczeń podatkowych udzielanie porad i opinii z zakresu prawa podatkowego - sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych (dochody uzyskane za granicą, podatek od czynności cywilno-prawnych, od spadków i darowizn, podatku od nieruchomości i innych) - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników - rozliczanie podatników z ZUS - reprezentacja podatników przed organami podatkowymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach podatkowych - sporządzanie odwołań do izb skarbowych - sporządzanie skarg do WSA i NSA - szkolenia w zakresie stosowania prawa podatkowego - pomoc w zakładaniu firm i wyborze optymalnej farmy opodatkowania Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi potwierdzoną zawartymi polisami ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych działalności.

5.0 (21 opinii)
Dar-Sk Biuro Rachunkowe Daria Nogowska - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego prowadzenia księgowości z Torunia, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Dar-Sk Biuro Rachunkowe Daria Nogowska jest do Twojej dyspozycji. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (9 opinii)
Revbud Usługi Księgowe - Prowadzenie Księgowości Toruń

Fantastyczne Prowadzenie Księgowości Toruń

 • Toruń
 • Revbud Usługi Księgowe
Adrian R.

Pełen profesjonalizm, szczerze polecam firmę.

5.0 (1 opinia)
KF Katarzyna Winiaszewska - Księgowość Małej Firmy Toruń

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od księgowości dla jednoosobowej działalności to zaufaj doświadczeniu KF Katarzyna Winiaszewska. Toruń i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o. - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń
Aleksandra P.

Profesjonalne biuro księgowe. Fachowa obsługa, szeroka znajomość przepisów. Bardzo dobra współpraca. Polecamy

5.0 (8 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prowadzenia Księgowości w Toruniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prowadzenia Księgowości i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Znakomita Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

 • Toruń
 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Joanna Stando

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od uproszczonej księgowości to zaufaj doświadczeniu Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Joanna Stando. Toruń i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo - Uproszczona Księgowość Toruń

Doskonała Uproszczona Księgowość Toruń

 • Toruń
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo
Tank Kamil Piątkowski Grzegorz Piątkowski

Focus to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Polecam, wszystko bez problemów. Prowadzę firmę, która ma 16 mln przychodów i zatrudnia 80 pracowników.

5.0 (30 opinii)
Selko. Okna, drzwi, bramy garażowe - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Porządna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Selko. Okna, drzwi, bramy garażowe
Anna G.

Prace wykonane terminowo. Jakość wykonania bardzo dobra, żadnego problemu z przygotowaniem oferty oraz późniejszym nanoszeniem zmian. Kontakt telefoniczny, oraz mailowy wzorowy. Wiedza i fachowość na bardzo wysokim poziomie. Sprzedawca doradza, nie próbuje naciągać klienta który kompletnie na oknach się nie zna. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Podatkowa Aristo Signum sp.zo.o. - Prowadzenie Księgowości Toruń

Profesjonalne Prowadzenie Księgowości

 • Toruń
 • Kancelaria Podatkowa Aristo Signum sp.zo.o.

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest prowadzenie księgowości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 (11 opinii)
A.M. Narkiewicz Sp. z o.o. - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń
Łukasz Karpiński

Zawsze w kontakcie i zawsze wszystko sprawnie załatwione. Jako właściciel firmy, nie muszę się martwić o żadne sprawy księgowe. Pani Karolina zawsze doradzi i porozmawia o sprawach firmowych. Polecam.

5.0 (28 opinii)

Porównanie ceny i kosztów uproszczonej księgowości w Toruniu

Szukasz kosztów uproszczonej księgowości? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Toruniu? Złóż zapytanie, a specjaliści od prowadzenia księgowości z Torunia sami prześlą Ci wyceny. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

CALCULUS BIURO RACHUNKOWE LUCYNA DYMOWSKA-CZERWIAK - Prowadzenie Księgowości Toruń

CALCULUS BIURO RACHUNKOWE LUCYNA DYMOWSKA-CZERWIAK

 • Toruń

Jeśli interesuje Cię wyjątkowe prowadzenie księgowości i poszukujesz najlepszych rozwiązań to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom CALCULUS BIURO RACHUNKOWE LUCYNA DYMOWSKA-CZERWIAK. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska - Prowadzenie Księgowości Toruń

Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska

 • Toruń
Karol W.

Jeśli ktoś tak jak ja będzie miał problem z otworzeniem swojej pierwszej działalności i z całą papierologią związaną z prowadzeniem swojej firmy, to księgowe w tym biurze są idealne. Polecam z całego serca. Księgowe z anielską cierpliwością i fachowością na najwyższym poziomie.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Podatkowa Toruń Bozena Kijewska - Księgowość Małej Firmy Toruń

Kancelaria Podatkowa Toruń Bozena Kijewska

 • Toruń

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Kancelaria Podatkowa Toruń Bozena Kijewska są dla Ciebie stworzeni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (5 opinii)
GP People Sp. z o.o. - Prowadzenie Księgowości Toruń

GP People Sp. z o.o.

 • Toruń
Błażej P.

Bardzo dobrze zorganizowana firma, która działa interdyscyplinarnie.

5.0 (2 opinie)
KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA SPEKTRUM Iwona Lewandowska - Uproszczona Księgowość Toruń

KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA SPEKTRUM Iwona Lewandowska

 • Toruń
Marcin M.

Kancelaria Biegłego Rewidenta SPEKTRUM istnieje od 1995 roku. Założycielem firmy jest mgr Iwona Lewandowska- Biegły Rewident (nr 12007), która ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Ekonomii. Edukację kontynuowała na Podyplomowych Studiach Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada świadectwo kwalifikacyjne 22923/01, wydane przez Ministra Finansów, potwierdzające wymogi kwalifikacyjne określone dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Korzyści • Obniżenie kosztów administracyjnych nawet do 50% poprzez brak nakładów na inwestycje w nowe miejsca pracy, wynagrodzenia, świadczenia socjalne, szkolenia. • Możliwość korzystania z usług najlepszych ekspertów. • Zachowanie całkowitej dyskrecji o prowadzonych działaniach dla Klienta. • Likwidacja problemu urlopów, chorób i zwolnień. • Możliwość koncentracji kadry zarządzającej na podstawie działalności. • Usługę obsługi kadr i płac rozpoczynamy od przeprowadzenia przeglądu dokumentacji kadrowo-płacowej, który pozwoli nam dotrzeć do informacji koniecznych do prowadzenia usługi i stwierdzić poprawność dotychczas prowadzonych rozliczeń z pracownikami.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI Sp. z o.o. - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI Sp. z o.o.

 • Toruń
Izabela M.

Działamy na rynku ponad 25 lat. Nasza historia sięga 1992 r. - po przekształceniach obecnie działamy w formie spółki kapitałowej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe wraz z raportowaniem JPK oraz obsługą kadrowo-płacową i ubezpieczeń ZUS. Obsługujemy kontrole skarbowe i podatkowe, a także kontrole związane ze zwrotem VAT. Nieodpłatnie udostępniamy program fakturująco-rozrachunkowy z opcją JPK. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz podmiotów osób fizycznych. Nasi pracownicy legitymują się licencjami Ministra Finansów. Wszystkie operacje księgowe są monitorowane przez doradcę podatkowego oraz współpracującego z nami adwokata.

5.0 (1 opinia)
HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. - Prowadzenie Księgowości Toruń

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o.

 • Toruń

Po prostu zleć usługę prowadzenia księgowości specjalistom firmy HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. z miejscowości Toruń. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Torunia nie mają sobie równych. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
AS sp.z o.o. - Prowadzenie Księgowości Toruń

AS sp.z o.o.

 • Toruń
GeoSkymap

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Biurem Rachunkowym AS. Pełen profesjonalizm i otwartość na nietypowe sprawy również. Dodatkowo, co dla mnie równie istotne, życzliwość i wsparcie zawodowe. Polecam Panią Agatę.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe Joanna Okuniewska-Majewska - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Świetna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe Joanna Okuniewska-Majewska
Marcin B.

Wyciągnęli mnie z niezłych tarapatów. Pełen profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)

BETA Biuro Rachunkowe Beata Franciszkowska

 • Toruń
Adam W.

Bardzo konkretna i rzeczowa księgowa, wszystko w terminie - dopilnowane w najmniejszym szczególe. Polecam każdemu, kto prowadzi firmę i chce ją rozwijać. Z pomocą p. Beaty naprawdę nie stanowi to trudności.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady dotyczące uproszczonej księgowości

Jeśli interesują Cię opinie na temat uproszczonej księgowości, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Torunia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację uproszczonej księgowości. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania. Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Solidna Uproszczona Księgowość

 • Toruń
 • Barbara Sumińska
Marcin M.

Realizujemy zlecenia od 1985. Nasza specjalność to prowadzenie kpir, kh, kadry, płace, deklaracje ZUS, vat, pit sporządzanie bilansów. Firma obsługuje Toruń. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe Toruń DRA VAT - Uproszczona Księgowość Toruń

Biuro Rachunkowe Toruń DRA VAT

 • Toruń
Kolrise Sp. z o.o.

Pani Marlena jest konkretna, dokładna i ze wspaniałym poczuciem humoru :) Polecam.

5.0 (1 opinia)
Meritum Centrum Projektów Europejskich Magdalena Jadczak-Myszka - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Doskonała Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Meritum Centrum Projektów Europejskich Magdalena
NV Pracownia Architektury Krajobrazu

Polecam współpracę z Panią Magdaleną Jadczak-Myszka. Uzyskałem bardzo pomocną poradę, wszelkie za i przeciw oraz wskazówkę najlepszej drogi do pozyskania funduszy. Osoba kompetentna, znająca środowisko w jakim pracuje, gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)

BIURO RACHUNKOWE MAXEN

 • Toruń

Nasza branża to pełna księgowość, kpr, ZUS, ryczałt, nie obsługujemy rolników. Okres naszej działalności rozpoczął się w 1994. Nasz obszar działania to województwo kujawsko-pomorskie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

USŁUGI RACHUNKOWE - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Rewelacyjna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • USŁUGI RACHUNKOWE

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży księgowości. Cechuje mnie rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dla swoich Klientów staram się zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ich problemów. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

Rewelacyjna Księgowość Małej Firmy Toruń

 • Toruń
 • Księgowa Daria Nowicka

Świadczę usługi księgowe. Jestem w gronie certyfikowanych księgowych kształconych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiadam tytuł magistra Finansów i Rachunkowości. Posiadam OC odpowiedzialności cywilnej. Pomagam założyć firmę. Składam deklaracje rozliczeniowe oraz podatkowe. Pomogę w wyborze formy opodatkowania.

Julita Dolczewska

 • Toruń

Julita Dolczewska oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Toruń i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O. - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Porządna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O.

Mamy doświadczenie w branży księgowej od 2007 roku. Wszyscy nasi księgowi, ciągle poszerzają swoją wiedzę i zdobywają kolejne certyfikaty zawodowe w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Wierzymy, że nasz ciągły rozwój przedkłada się na rozwój klienta, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie. Odległość nie ma dla nas znaczenia, gdyż jako młody zespół jesteśmy nastawieni na nowiki technologiczne. Klient jest dla nas przede wszystkim partnerem w biznesie. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy w jaki sposób możemy Państwu pomóc.

Biuro Rachunkowe AsTAX - Prowadzenie Księgowości Toruń

Wysokiej Klasy Prowadzenie Księgowości

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe AsTAX

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Biuro Rachunkowe AsTAX, która świadczy usługi prowadzenia księgowości na najwyższym poziomie. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Just In Time sp. z o.o. - Księgowość Małej Firmy Toruń

Perfekcyjna Księgowość Małej Firmy

 • Toruń
 • Just In Time sp. z o.o.

Just In Time Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w ramach księgowości i funkcjonuje jako biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe - obsługa KPiR i pełnej księgowości. Licencjonowana kadra księgowa. Obsługujemy klientów instytucjonalnych i osoby fizyczne z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w czerwcu 2012 roku. Wcześniej funkcjonowała jako działalność gospodarcza. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy konkretni i elastyczni. Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Co potwierdza szeroka gama świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowana kadra każdego z działów firmy, ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu klient uzyskuje usługę na najwyższym poziomie.

Biuro Rachunkowe WIST s.c. - Prowadzenie Księgowości Toruń

Wysokiej Klasy Prowadzenie Księgowości

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe WIST s.c.

Powierz usługę prowadzenia księgowości ekspertom firmy Biuro Rachunkowe WIST s.c. z miejscowości Toruń. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Torunia są w ścisłej czołówce. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

MERITUM Rafał Liszewski - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

MERITUM Rafał Liszewski

 • Toruń

Nadal szukasz profesjonalistów od księgowości dla jednoosobowej działalności? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia MERITUM Rafał Liszewski. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

FINESTRAL MATEUSZ CHINCZEWSKI - Prowadzenie Księgowości Toruń

Wyjątkowe Prowadzenie Księgowości

 • Toruń
 • FINESTRAL MATEUSZ CHINCZEWSKI

Każdy przedsiębiorca potrzebuje rozmowy i wsparcia od osoby, która rozumie biznes. W ramach naszej wyjątkowej usługi wspólnie przeanalizujemy Państwa biznes oraz jego otoczenie, określimy kierunki rozwoju, dobierzemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania oraz wyznaczymy realny harmonogram działań. Spotkania w ramach doradztwa biznesowego to wyjątkowy czas konstruowania i rozpędzania biznesu. Każdy proces współpracy rozpoczynamy od wypełnienia kryteriów Must Have – czyli listy rzeczy, które każdy wiarygodny i szanujący swój czas przedsiębiorca musi mieć. Kolejnym etapem jest analiza aktualnych procesów pozyskania klientów, sprzedaży, obsługi i posprzedaży. Następnie razem z księgową przygotowujemy analizę finansową, żeby poznać aktualną sytuację

Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o. - Księgowość Małej Firmy Toruń

Pierwszorzędna Księgowość Małej Firmy

 • Toruń
 • Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o.

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o. będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Staranna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną

Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Torunia oraz przyległych powiatów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pharma Store Sp. z o.o. - Księgowość Małej Firmy Toruń

Profesjonalna Księgowość Małej Firmy

 • Toruń
 • Pharma Store Sp. z o.o.

Pharma Store Sp. z o.o. Biuro Usług Księgowych specjalizuje się w obsłudze księgowej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych oraz rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami wymaganych prawem. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie w oparciu o specyfikę
prowadzonej przez niego działalności – jego potrzeb i oczekiwań względem obsługi księgowej. Wszystkim swoim Klientom zapewniamy miłą, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz pełną dyskrecję, poufność i ochronę danych przekazywanych do Biura. Działalność biura objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej. Zapraszamy na naszą

STORNO Sp. z o.o. - Księgowość Małej Firmy Toruń

STORNO Sp. z o.o.

 • Toruń

Nasze biuro tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy w księgowości oraz kadrach i płacach. Właścicielka firmy pracuje w branży od 30 lat, ale nie opiera się wyłącznie na wiedzy zdobytej na początku kariery zawodowej. Nasi pracownicy systematycznie uzupełniają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oferowanych m.in. przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

KANCELARIA RACHUNKOWA IMPERO - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Znakomita Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • KANCELARIA RACHUNKOWA IMPERO

Nadal szukasz specjalisty od księgowości dla jednoosobowej działalności? Wykorzystaj kompetencje KANCELARIA RACHUNKOWA IMPERO. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Formica Księgowość Szkolenia - Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności Toruń

Staranna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Formica Księgowość Szkolenia

NASZE USŁUGI czyli czym się zajmujemy: 1. ZAKŁADANIE FIRMY - Prowadzimy krok po kroku. Od samego pomysłu, aż do uzyskania niezbędnych pozwoleń. 2. KSIĘGOWOŚĆ - Prowadzimy księgowość od A do Z. Od małych firm, aż po te duże. 3. KADRY I PŁACE - Prowadzimy od podpisania umowy, do naliczenia płac i rozliczenia ZUS. 4. DORADZTWO PERSONALNE - Pytamy, analizujemy, doradzamy. Kreujemy ścieżkę kariery, zarówno pracownika, jak i przedsiębiorcy.

GC Biuro Rachunkowe Agnieszka Wiśniewska - Uproszczona Księgowość Toruń

Doskonała Uproszczona Księgowość

 • Toruń
 • GC Biuro Rachunkowe Agnieszka Wiśniewska

Biuro Rachunkowe Toruń, ul. Grudziądzka 85B. Kompleksowa obsługa Firm. Ceny usług księgowych w naszym biurze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorców o każdym profilu firmy. U nasz nie tylko uzyskasz profesjonalną usługę księgową ale również otrzymasz dostęp do oferty wszystkich wiodących Firm Ubezpieczeniowych w Polsce. Nasze biuro rachunkowe kompleksowo obsłuży każdego klienta. Zapraszamy

EKM Invest Nieruchomości i Księgowość Emilia Klińska-Masztakowska

 • Toruń

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od księgowości dla jednoosobowej działalności to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia EKM Invest Nieruchomości i Księgowość Emilia Klińska-Masztakowska. Toruń - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Biuro Rachunkowe TRIBUTUM - Prowadzenie Księgowości Toruń

Biuro Rachunkowe TRIBUTUM

 • Toruń

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest prowadzenie księgowości. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

"F-K Serwis" Cywińska Elżbieta - Uproszczona Księgowość Toruń

Najlepsza Uproszczona Księgowość

 • Toruń
 • "F-K Serwis" Cywińska Elżbieta

Firma F-K Serwis Cywińska Elżbieta oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Toruń oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Biuro Rachunkowe Tax Life

 • Toruń

Wykonanie uproszczonej księgowości będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Biuro Rachunkowe Tax Life ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Biuro Rachunkowe Monika Przyziółkowska

 • Toruń

Zleć prace dotyczące prowadzenia księgowości fachowcom z miejscowości Toruń. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Torunia są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Najwyższej Klasy Prowadzenie Księgowości

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe Halina Chełminiak

Od lat pracownicy Biuro Rachunkowe Halina Chełminiak realizują usługi z zakresu prowadzenia księgowości, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Małgorzata Kolenderska

 • Toruń

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od prowadzenia księgowości z Torunia. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Firma Handlowo-Usługowa EWIK Ewa Sak - Księgowość Małej Firmy Toruń

Firma Handlowo-Usługowa EWIK Ewa Sak

 • Toruń

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie księgowości małej firmy i zatrudnij Firma Handlowo-Usługowa EWIK Ewa Sak. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zarezerwuj termin już teraz!

Perfekcyjna Księgowość Dla Jednoosobowej Działalności

 • Toruń
 • Spektrum

Poszukujesz specjalisty od księgowości dla jednoosobowej działalności? Skorzystaj z kwalifikacji Spektrum. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Najlepsza Uproszczona Księgowość

 • Toruń
 • A&D Tax Sp. z o.o.

Według Ciebie najlepsza uproszczona księgowość to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Ranking Specjalistów od Prowadzenia Księgowości obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń. więcej...

Poradniki o uproszczonej księgowości

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023