Prawo pracy Wrocław - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy we Wrocławiu, 2022

289 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo pracy Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 289 Specjalistów od Prawa Pracy z Wrocławia złożyło 84892 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa pracy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Pracy w 2022 r. z Wrocławia.

Prawo pracy Wrocław
Maciej S.

Pani mecenas Sieradzka-Sitnik jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi, kompetentna, inteligentna . Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pani mecenas. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam .

5.0 (9 opinii)

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

5.0 (3 opinie)
Arkadiusz S.

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna obsługa no i Pan Andrzej ciepły, cierpliwie umie wysłuchać problemu, doradzić, podpowiedzieć, poprowadzić we właściwym kierunku pełna profeska, duże brawa dla Pani mecenas Moniki jak to ująłem za delikatność, rzeczowość, profesjonalizm i dużą wiedzę. Jeszcze nie skończyliśmy ale odbijemy do końca sprawy z efektem z jakim chciałem. Wielkie dzięki dla Kancelarii.

5.0 (103 opinie)
Anna P.

Stały kontakt, określony plan na dalsze działania. Umówione następne spotkania po pierwszym etapie postępowania.

5.0 (97 opinii)
Mariusz M.

Bardzo szybka reakcja, profesjonalizm, miła, spokojna atmosfera podczas rozmowy, widać że uczciwi bo na kolejny dzień zadzwonił pan Litwiński spytać czy rozmowa z Panią adwokat przebiegła według moich oczekiwań. Polecam !

4.88 (65 opinii)

6. i-Legal

Leszek Z.

Bardzo profesjonalna obsługa, kontakt z firmą szybki. Koszty usługi nie wygórowane. Jednym słowem firma godna polecenia.

5.0 (7 opinii)
Paulina Ł.

Polecam! Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, empatyczna, ale przede wszystkim skuteczna. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.

5.0 (5 opinii)
Weronika K.

Pani Paulina prowadzi naszą sprawę o zachowek. Wszystkie czynności wykonuje terminowo, potrafi rozwiać każdą, nawet najmniejszą wątpliwość. Polecam z całego serca!

5.0 (3 opinie)
Sylwia S.

Fachowa porada, pomocne wydruki dotyczące powrotu do pracy po macierzyńskim i wychowawczym urlopie, przyjazna atmosfera dla mam z dziećmi.

5.0 (3 opinie)
Paweł M.

Doskonały kontakt, na etapie mojej sprawy uzyskałem bardzo rzeczową i konkretną poradę za którą jeszcze raz dziękuję. Serdecznie polecam.

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Pracy z Wrocławia

Katarzyna M.

To była konstruktywna rozmowa. Jestem bardzo zadowolona. Wnikliwość, uwaga, zainteresowanie w sprawie - to atut p. Igi Kasiury. Skupienie się na rozwiązaniu problemu i pełne zaangażowanie. Kompetencja i profesjonalizm w pełnym wymiarze. Wyczuwalna szczerość, normalność i pasja w zawodzie. Gratuluję. Jeżeli bym musiała wracać do kancelarii - to właśnie do tej Pani.

5.0 (58 opinii)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)
Paweł F.

Dziękuję za spotkanie! Wystawiam najwyższą ocenę bo zostały rozwiane moje wszelkie wątpliwości i wreszcie mogę spać spokojnie. Pozdrawiam

5.0 (22 opinie)
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marek M.

Bardzo polecam Pana Mecenasa. Bardzo pomógł wyrok wydany bez mojej wiedzy. Dziękuję Panie Mecenasie!!!

5.0 (8 opinii)
Kalina S.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę, jest świetną adwokatką. Pełna pasji i zaangażowania, profesjonalna. Przywraca wiarę i nadzieję w człowieka.

5.0 (3 opinie)
Grzegorz

Polecam wszystkim Kancelarię Radcy Prawnego P. Łukasza z powodu najwyższej profesjonalności.

5.0 (5 opinii)
Piotr S.

Moja sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie z pełny zaangażowaniem. Polecam usługi Pani mecenas.

5.0 (11 opinii)
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Aleksandra P.

Polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy. Rzetelna i profesjonalna obsługa, a także otwarte i pozytywne podejście do klienta. Sprawy prowadzone są dokładnie i z dużym zaangażowaniem. Zawsze świetny kontakt, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam innym!

5.0 (40 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

 • Wrocław
Agnieszka Ł.

Bardzo polecam usługi świadczone przez Panią Mecenas Kawecką. Jest osobą bardzo rzetelną i profesjonalną. Trudne zagadnienia prawne potrafi wyjaśnić w taki prosty i logiczny sposób. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam Panią Joanne każdemu.

5.0 (32 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Michalewicz

 • Wrocław
Robert S.

Współpraca z Panią Agatą to wyjątkowe doświadczenie. Pani Adwokat na każdym etapie jest mocno zaangażowana w rozwiązywanie problemu, wykazuje się niespotykaną rzetelnością i fachowym podejściem do spraw z różnych punktów widzenia. Jestem wdzięczny za każdą poradę, która nie ograniczała się tylko do suchych paragrafów, ale było to wielowątkowe wyjaśnienie różnych możliwych zawiłości, które mogą mieć miejsce. Korzystanie z usług prawników często może rodzić różne traumy, ale w przypadku współpracy z Panią Agatą od początku wiadomo, że jest się w dobrych rękach, co bardzo pomaga na każdym etapie rozwiązywanej sprawy. Gorąco polecam!

5.0 (5 opinii)

Jolanta Oleszczuk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
AC Serwis

Szybka, rzetelna i bardzo miła współpraca, polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

5.0 (2 opinie)

LEGALICA Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Paweł O.

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria adwokacka Justyna Beni

 • Wrocław
Weronika N.

Bardzo polecam Panią Mecenas. Dobrze poprowadzona sprawa o dozór elektroniczny,szybki i rzetelny kontakt

5.0 (2 opinie)

Marta Kaczmarczyk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Aneta W.

Bardzo sprawnie przeprowadzona analiza prawna, oraz świetnie wytłumaczona dalsza droga postępowania. Pani Mecenas spodobała mi się bardzo normalnym ludzkim podejściem do tematu. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Zachwalam i polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

 • Wrocław
Aneta Z.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Świtała

 • Wrocław
Paweł K.

Kompetencja, szybkość i precyzja w jednym! Polecam!

5.0 (1 opinia)

KC Kaczor&Cielas Adwokaci s. c.

 • Wrocław
Aleksandra B.

Kancelaria na prawdę godna polecenia. Jestem przekonana, że Mecenas Kaczor i Cielas są wyjątkowo empatycznymi adwokatami, a obsługa jest rzetelna, profesjonalna i w pełni służy dobru sprawy. Z całą pewnością polecam KC Kaczor&Cielas Adwokaci s. c.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

 • Wrocław
Rafał B.

Brak kompromisów i pewność, że warto poświęcić czasu więcej, niż by się człowiek spodziewać mógł. Żeby osiągnąć cel.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c.

 • Wrocław
Andrzej S.

Merytoryczni i skuteczni asystentki również POZDRAWIAM klient Andrzej

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

 • Wrocław
Andrzej P.

Bardzo konkretny i rzeczowy. Informacje są treściwe i rzetelne. A co najważniejsze, Mecenas Andrzej Mielnik ma właściwie ułożone priorytety.

5.0 (43 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski

 • Wrocław
Krzysztof S.

Mimo odległości ciepłe, bardzo smaczne, i dużo. Gdybym wiedział, że to taka porządna firma zamówiłbym mniej bez szkody dla żołądków gości. Wszyscy byli zadowoleni, a wykonawca usługi do końca był ze mną w kontakcie.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz

 • Wrocław
Renata S.

Szczerze polecam usługi prawnicze Mecenasa Marcina, każdemu kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawniczego w rozwiązaniu swoich problemów życiowych i zawodowych. Rzetelność, uczciwość, profesjonalizm! Z drugiej strony spokój, życzliwość, empatia. Panie Mecenasie całym sercem dziękuję. Pana sukces w mojej sprawie, to wynik wszystkich cech, które wymieniłam.

5.0 (10 opinii)

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

 • Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

5.0 (1 opinia)

Doradztwo Prawne "Paragraf" Mateusz Alaszewicz

 • Wrocław
Przemysław K.

Wynająłem mieszkanie okazało się, że z tyłu nie ma ogrodzenia, a 15 metrów dalej jest staw mam 3 dzieci w wieku 5lat 7lat, 9 lat. Niestety sprawdzałem dom ogrodzenie przód i boki były ok, plac był naprawdę duży przeoczyłem, że działka z tyłu nie jest ogrodzona. Podpisałem umowę pani która wynajęła dom nie poczuwała się do rozwiązania umowy za porozumieniem stron i chciała żebym uiścił opłatę za 3 miesiące Pan Mateusz rozwiązał umowę odzyskał pieniądze za pierwszy miesiąc plus depozyt, a od razu zaznaczył że sprawa jest trudna i nic nie może obiecać. Nadmieniam, że podczas konwersacji zajmującą Pan Mateusz był cały czas w kontakcie sobota wieczór i niedziela i pomagał podejmować kolejne kroki i decyzje. Bardzo dziękuję bo byłem już

5.0 (1 opinia)

Siwiec

 • Wrocław
Karolina G.

Pan Damian wykazuje się wysokim profesjonalizmem, cechuje go duża chęć pomocy, skupia się w pełni na kliencie. Ceny, porównując je z tymi obecnymi na rynku, również są zadowalające, a co najistotniejsze, odpowiednie do jakości usług oraz atmosfery, jaka panuje, kiedy ma się z tym Panem styczność.

5.0 (15 opinii)

Conexus Law & Consulting

 • Wrocław
Maurycy C.

Pan Jakub jest super fachowcem, zna się na rzeczy i umie dobrze doradzić. Rozumie klienta i potrafi "wejść w jego buty", dzięki temu doradza najlepiej jak się da. Bardzo serdecznie polecam każdemu.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria radcy prawnego

 • Wrocław
Krzysztof Z.

Kancelaria radcy prawnego specjalizuje się w obsłudze firm, a także klientów indywidualnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Kancelaria została założona w 2014 r. Doświadczenie zdobywałam w pracy w urzędach administracji publicznej, renomowanych kancelariach oraz podczas bezpośredniej obsługi firm i osób prywatnych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Paweł G.

kultura, rzetelność, za początek współpracy daję Spółce Kancelaria Bielawski 5 gwiazdek.

5.0 (103 opinie)

Andrzej Bełza

 • Wrocław
Justyna Z.

Indywidualne, kompleksowe oraz rzetelne podejście do sprawy. Obsługa z najwyższą starannością. Polecam.

5.0 (103 opinie)

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Gabriela N.

sprawnie i profesjonalnie, dobra organizacja i kontakt

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawno-Finansowa POLONICA Sp. z o.o.

 • Wrocław
Krystyna M.

Profesjonalni prawnicy, dzięki którym otrzymałam bardzo wysokie odszkodowanie za wypadek w pracy. Polecam zdecydowanie Kancelarię!

5.0 (2 opinie)

PŁATEK I WSPÓLNICY KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH

 • Wrocław
Anna B.

Kancelaria Płatek i Wspólnicy zajęła się moją sprawą kompleksowo i rzetelnie. Bardzo profesjonalni pełnomocnicy. Polecam każdemu, kto zmaga się z problemem prawnym.

5.0 (2 opinie)

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?